Toto je nadch├ídzaj├║ce Instagram funkcia v├ím umo┼żn├ş reagova┼ą na priame spr├ívy

Toto je nadch├ídzaj├║ce Instagram funkcia v├ím umo┼żn├ş reagova┼ą na priame spr├ívy

Toto je nadch├ídzaj├║ce Instagram funkcia v├ím umo┼żn├ş reagova┼ą na priame spr├ívy Obr├ízkov├Ż kredit: Instagram& nbsp

Hlavn├ę body

  • T├íto funkcia sa moment├ílne vyv├şja a je k dispoz├şcii iba pre ÔÇ×zamestnancovÔÇť
  • Instagram na tejto funkcii ├║dajne pracuje od konca okt├│bra 2019

Instagram ├║dajne za─Źal testovanie a Facebook, ktor├í by pou┼ż├şvate─żom umo┼ż┼łovala reagova┼ą na priame spr├ívy presne tak, ako na to Facebook pr├şspevky a koment├íre. Instagram pou┼ż├şvatelia m├┤┼żu v s├║─Źasnosti iba milova┼ą alebo milova┼ą priame spr├ívy, ktor├ę dostali, ale teraz po vydan├ş reakci├ş na priame spr├ívy bud├║ ma┼ą mo┼żnos┼ą reagova┼ą na DM v r├┤znych em├│ci├ích a lep┼íie komunikova┼ą. T├íto funkcia sa moment├ílne vyv├şja a je k dispoz├şcii iba pre ÔÇ×zamestnancovÔÇť.

Twitter ned├ívno vydal podobn├║ funkciu, kde pou┼ż├şvatelia dostali mo┼żnos┼ą prida┼ą reakciu na spr├ívy v aplik├ícii a teraz Instagram Zd├í sa, ┼że nasleduje oblek.

Reakcie na priame spr├ívy Instagram si v┼íimol Jane Manchun Wong, ktor├í je reverznou technikou pre skryt├ę funkcie a bezpe─Źnostn├ę chyby. Jane to navrhuje Instagram pracuje na tejto funkcii od konca okt├│bra 2019 a FacebookSpr├ívca Tech Comms tie┼ż potvrdil t├║to neohl├ísen├║ funkciu.

Od tejto chv├şle v┼íak neexistuje ─Źasov├í os, kedy bude t├íto funkcia dostupn├í v aplik├ícii pre v┼íetk├Żch Instagram ho testuje u┼ż nieko─żko mesiacov, ke─Ć bude t├íto funkcia uvo─żnen├í, nebude to dos┼ą dlho.

InstagramPripravovan├í funkcia Reakcie na priame spr├ívy by zlep┼íila sp├┤sob komunik├ície v aplik├ícii na zdie─żanie fotografi├ş a ─Ćalej n├ím pomohla reagova┼ą na DM t├Żm, ┼że vynalo┼żila minim├ílne ├║silie.