Toto je Microsoft To Do, náhrada za Wunderlist

Hľadáte aplikáciu na usporiadanie úloh? Buď opatrný Microsoft To Do je nástroj, ktorý môžete použiť na usporiadanie všetkých čakajúcich úloh, A zatiaľ čo iní dávajú prednosť aplikáciám ako Google Keep alebo Todoist, Microsoft tentokrát vyvinul jednoduchý, praktický a kompletný nástroj.

Microsoft na tomto projekte nepracoval sám, pretože žiadosť predtým existovala pod názvom Wunderlist. Ešte Microsoft nakoniec prevzal a vylepšil všetko, čo táto aplikácia ponúka,

Na čo sa Microsoft zameriava a na čo sa používa?

Čo Microsoft urobiť je a na čo sa používa

Ako ste možno uhádli, Microsoft To Do je aplikácia, ktorú je potrebné usporiadať. A čo to organizuje? Zo všetkého Úlohy, schôdzky, schôdzky, pracovné miesta, veci, ktoré by ste si mali kúpiť atď., Robí všetko podľa zoznamov vo forme kariet.

Ďalším vrcholom je samotný dizajn Jednoduché, užitočné a funguje v spolupráci s Office 365 Nie je potrebné žiadne predplatné. Inými slovami, je to zadarmo.

Máte tiež Inteligentné plánovanie, ktoré zjednodušuje úlohy, pretože ich môžete zdieľať s ostatnými Kto má žiadosť prostredníctvom WhatsApp, Instagram, Gmail alebo e-mail Outlook.

Najlepší nástroj na organizovanie vašich úloh a povinností

Čo by mal Microsoft robiť a na čo sa používa?  (2)

Ďalšie použitia tejto aplikácie sú pre tých, ktorí sú hlavami skupiny ľudí, pretože aplikácia funguje rovnako ako pracovný nástroj Trello. Ako to, že? Do zoznamu môžete pridať viacerých ľudí a priradiť úlohy, aby ste mali kontrolu nad tým, kto čo robí.

Môžete dať Poznámky v prípade oneskorenia domácich úloh, nastavte si dátum vypršania platnosti a dokonca aj upozornenie na zapamätanie tejto úlohy.

Microsoft robiť v každodennom živote

Microsoft robiť v každodennom živote

Toto sa nezohľadňuje, ale je to naozaj veľmi dôležité. Toto je normálne Dnes majú ľudia veľa aktivítPreto je lepšie ich usporiadať.

Pomysli na rodičov, ktorí berú svoje deti do školy, chodia do práce, obedujú, kupujú si niečo, čo potrebujú doma, berú svoje deti na aktivitu, kupujú lieky a tak ďalej Je to najlepší spôsob, ako to všetko usporiadať celé hodiny, takže na to nemôžete zabudnúť,

Ak ste študent, funguje to tiež. Môžeš organizujte úlohy, ktoré potrebujete poslať, skúšky, ktoré potrebujete poslať, a špeciálne triedy ktoré by ste mali navštíviť v spoločnosti Microsoft To Do.

V spoločnosti Androidphoria veríme, že tento nástroj je ideálny na usporiadanie všetkého. Páči sa ti to Čo si čakal Pozrite sa na Microsoft To Do a dajte nám vedieť, čo si myslíte v komentároch.

! funkcia (f, b, e, v, n, t, s) {if (f.fbq) návrat; n = f.fbq = function () {n.callMethod? n.callMethod.apply (n, argumenty): n.queue.push (argumenty)}; ak (! f._fbq) f._fbq = n; n.push = n; n.loaded =! 0; n.version = ‘2,0,; n.queue = (); t = b.createElement (e); t.async =! 0; t.src = v; s = b.getElementsByTagName (e) (0); s.parentNode.insertBefore (t, s)} (okno, dokument, ‘skript’, ‘https: //connect.facebook.net/en_US/fbevents.js’);