Toto je 10 sérií Movistar Plus, ktoré nemôžete …

Najlepšia séria Movistar Plus

Koronavírus dal pod kontrolu celý svet a vzhľadom na jeho šírenie je najlepšie nevychádzať z domu. Byť v uzamknutí však nemusí byť synonymom nudy.

Preto sme pre vás pripravili zoznam s 10 najlepších seriálov Movistar Plus, ktoré môžete sledovať v týchto krízových chvíľach. Nepremeškajte preto tento článok a vyčistite si myseľ a vychutnajte si tieto fantastické produkcie. Začnime!

Celok smrti, tragický príbeh, ktorý si zamilujete

Death Row je pôvodná séria od Movistar +, ktorá je založená na skutočný príbeh Pabla Ibara. Tento Španiel bol uznaný vinným z trojnásobnej vraždy, ku ktorej došlo v roku 1994 na Floride, a dodnes s podporou svojich právnikov a rodiny bojuje, aby dokázal svoju nevinu.

V seriáli hrá Migue Ángel Silvestre, ktorý hrá hlavnú postavu výnimočným spôsobom. Táto výroba robí a chronologický prehľad faktov, od okamihu činu, až po súčasnosť a všetky podrobnosti. Je to určite skvelá možnosť.

Arde Madrid, inscenácia výšky

Arde Madrid je jednou z najlepších sérií, ktoré nájdete v katalógu Movistar Plus. Režíruje a hrá Paco León, rozpráva príbeh slávnej herečky Any Gardner počas pobytu v Madride v 60. rokoch 20. storočia.

Zvláštnosťou seriálu je rozprávanie príbehu z pohľadu dvoch domácich pracovníčok že sú infiltrovaní v dome Gardnera, aby poznali jeho pohyby. Excentrický život umelcov je tu zobrazený hrubým spôsobom, plný sexu a alkoholu, zatiaľ čo pracujúca trieda je utláčaná Frankovým režimom.

S Pozrite sa, čo ste urobili, sa neprestanete smiať

Pozrite sa, čo ste stvárnili veľmi vtipným spôsobom všetko, s čím sa musia noví rodičia vyrovnať. Tu si môžete pozrieť príbeh televízneho moderátora a jeho manželky a to, ako sa ich životy zmenia príchodom prvého dieťaťa.

Hlavný hrdina Berto sa necíti pripravený na otcovstvo a jeho nechuť byť otcom sa uvoľní najbláznivejšie situácie. Napriek tomu, že ide o komediálny seriál, hlboko vo vnútri vám ukazuje zodpovednosť, ktorú byť otcom skutočne znamená.

Ak sa vám páčilo Breaking Bad, nemôžete prestať pozerať Better Call Saul

Ak ste fanúšikom Breaking Bad, určite už veľmi dobre viete, kto je Saul Goodman. Tu sa stretneme temná minulosť slávneho právnika, ktorý predtým, ako sa stal obrancom obchodníkov s drogami, bol jednoduchým podvodníkom s nízkou povesťou.

Séria nie je len prequelom, Rozpráva aj o právnikovom osude po udalostiach z Breaking Bad. Herecké výkony sú neuveriteľne dobré a podstata pôvodnej série je zachovaná.

Mor vám postavia vlasy dupkom

Možno to nie je najlepší čas na sledovanie seriálov súvisiacich s pandémiou, ale sme si istí, že sa vám to bude páčiť. Táto výroba sa nachádza v Seville počas 16. storočia, v r čas, keď mesto zasiahol mor, Ale uprostred tohto chaosu sa rozvíjajú politické, náboženské a sociálne zápletky tohto historického momentu.

Jeho umelecké smerovanie je skutočne mimoriadne a zodpovedá tomu najlepšiemu seriálu súčasnosti. Nepremeškajte príležitosť vidieť túto fantastickú sériu, uisťujeme vás, že nebudete ľutovať.

Ak máte radi čierny humor, sestra Jackie je pre vás

Jackie Peyton je zdravotná sestra, ktorá pracuje v jednej z najdôležitejších nemocníc v New Yorku. Všetko sa zdá byť normálne: je to kompetentná zdravotná sestra, má úžasnú rodinu, no jej druhá strana nám ukazuje ženu závislú na opiátoch, ktorá je schopná uchýliť sa k sexu, aby si ich získala.

V seriáli hrá ocenená televízna herečka Eddie Falco, ktorú sprevádza prvotriedne obsadenie. Sledujte Jackieho dobrodružstvá a nešťastia počas siedmich sérií série a objavte všetko, čo sa deje v jej hektickom živote.

Gigantes, ďalšia séria, ktorá vás chytí od začiatku

Táto séria úzko sleduje rodinu Guerrero, ktorá po desaťročia využívala nákup a predaj nábytku ako dokonalý kostým zakryť svoj obchod s drogami. Abrahám, patriarcha rodiny, je odhodlaný pokračovať v rozširovaní svojej zločineckej ríše, a preto musí počítať s lojalitou svojho 3 deti. Jeho miesto na čele podniku však môže zdediť len jeden.

Medzitým policajt, ​​ktorý roky prenasledoval Guerrerov, urobí všetko pre to, aby ukončil ich moc. Sú to dve ročné obdobia plné emócií, ktoré nemôžete vidieť.

Videli ste už pani tajomníčku?

Pani tajomníčka je jeden z najuznávanejších seriálov z posledných čias. Rozpráva príbeh bývalého tajného agenta CIA a teraz univerzitného profesora, ktorý je vymenovaný za ministra zahraničných vecí Spojených štátov amerických. Od tej chvíle sa bude musieť vyrovnať so všetkým, čo to znamená plniť túto dôležitú politickú úlohu.

Okrem toho bude musieť Elizabeth McCord (hlavná postava) plniť svoje nové funkcie bez toho, aby zanedbávala svoju rodinu. V sérii majstrovsky hrá Téa Leoni, ktorá získal vynikajúce recenzie pre ich interpretáciu.

Mladý Sheldon, seriál, ktorý musí vidieť každý fanúšik Teórie veľkého tresku

Ste fanúšikom Teórie veľkého tresku? Táto séria vás očarí. Tu sa dozviete históriu populárneho Deväťročný Sheldon Cooper keď skočí 4 ročníka rovno cez strednú školu, kde sa bude učiť so svojím starším bratom, menej šikovným ako on.

Pre malého Sheldona nebude nič ľahké ktorí sa cítia nepochopení svojimi rodičmi a rovesníkmi kvôli svojmu nadradenému intelektu. Bezpochyby jeden z najlepších prequelov akejkoľvek série, ktorú uvidíte.

Terror hovorí prítomný s Castle Rock

Castle Rock je výnimočný psychologický hororový seriál podľa diela majstra žánru Stephena Kinga. V tejto inscenácii sa niekoľko postáv vytvorených slávnym spisovateľom zbližuje, aby vytvorili živý a návykový príbeh.

Ako sa dalo očakávať, teror a tajomstvo sú hlavnými zložkami série a ich výkony sú skutočne prekvapivé. Je to skvelá možnosť stráviť tieto dni doma.

a ty Na čo čakáte, aby ste si užili najlepšiu sériu Movistar +?