Toto bude Xiaomi Mi 10T Pro: filtrované obrázky a funkcie

moja 10t pro filtrácia

Pred pár dňami sme zverejnili prvé detaily Xiaomi Mi 10T. Odhaľujeme, že variant Pro by mohol prísť s a 108 MP trojitý fotoaparát a 144 Hz OLED displej, podľa únikov. Teraz uniklo niekoľko obrázkov Mi 10T Pro vo vysokom rozlíšení, ktoré nám potvrdzujú, aký bude jeho dizajn a niektoré ďalšie zaujímavé detaily.

Obrázky, na ktorých je Mi 10T Pro videný v čiernej farbe, pochádzajú od skupiny EqualLeaks, zatiaľ čo obrázky, kde ho vidíme v bielej farbe, zverejnil TechInDeep. Oba nie sú oficiálnymi zdrojmi Xiaomi, ale keď rieka zaznie, voda nesie. Je zrejmé, že od oficiálneho predstavenia Mi 10T nás delia už len pár dní, tak sa spolu s nami pozrite, ako bude vyzerať jeho variant Pro pred uvedením na trh.

Xiaomi Mi 10T Pro je filtrovaný: plochá obrazovka s otvorom a trojitý 108 MP fotoaparát

xiaom mi 10t pro black rendery

Podľa obrázkov bude mať Xiaomi Mi 10T Pro a úplne plochá obrazovka; nebude to krivka. Predchádzajúce úniky hovoria, že bude používať OLED panel s obnovovacou frekvenciou 144Hz.Presná veľkosť tejto obrazovky však stále nie je známa. Na pravej strane mobilu vidíme, že má tlačidlá hlasitosti a niečo, čo vyzerá ako čítačka odtlačkov prstov.

Na rozdiel od svojho predchodcu Mi 9T Pro nebude táto nová vlajková loď využívať vysúvaciu prednú kameru. Jeho selfie kamera bude v jemnom otvore nachádza v ľavom hornom rohu obrazovky. Namiesto toho bude jeho zadná kamera umiestnená v pomerne zvláštnom obdĺžnikovom module fotoaparátu, ktorý nám pripomína Vivo X50 Pro. Znamená to, že Mi 10T Pro bude mať vstavaný gimbal? Je to nepravdepodobné.

Čo je takmer isté je, že zadná kamera Mi 10T Pro bude mať 108 MP hlavný snímač spolu s dvomi sekundárnymi snímačmi. Pravdepodobne ide o ultra širokouhlý objektív a teleobjektív. Na druhej strane, vo vnútri sa špekuluje, že bude mať procesor Snapdragon 865 s 8 GB RAM a 5000 mAh batéria s nejakým druhom rýchleho nabíjania.

Nakoniec aj tieto obrázky potvrdzujú, že Mi 10T Pro bude mať 5G podľa očakávania. Používatelia z Indie veria, že táto nová vlajková loď Xiaomi bude mať hodnotu 35 000 rupií, čo je približne 400 eur K zmene. Či sú všetky tieto informácie pravdivé alebo nie, sa skrátka dozvieme v najbližších dňoch, keď to Xiaomi oficiálne oznámi.