Toto bude nové rozhranie Fire TV Amazon…

nové rozhranie amazon fire tv

Všetci to vieme a Amazon Fire TV Sú to najlepšie, čo momentálne na trhu existuje. Je tomu tak už dlho, ale je tiež pravda, že v porovnaní s možnosťami Android TV a Roku sa Fire TV výrazne oslabili v prevádzke svojho rozhrania, a to aj napriek tomu, že majú pomerne kompletný repertoár aplikácií.

Nevýhoda, ktorá nemusí byť až taká vážna, ale ktorá na rozdiel od musíte opraviť, aby ste udržali krok s konkurenciou. A naozaj, toto je čo Amazon nedávno pracoval pre inteligentné televízory.

Úsilie, ktoré sa zhmotní v aktualizácii, ktorá čoskoro príde na tretiu generáciu Fire TV Stick a Fire TV Lite. A pozorný, pretože zmeny môžu byť aj vizuálne, ale sľubujú úplne iný zážitok.

Aké novinky prináša nové rozhranie Fire TV Amazon?

nové rozhranie amazon fire tv profily

Z toho, čo je doteraz známe, táto aktualizácia má dva základné piliere: zahrnutie profilov, ideálne pre každého člena rodiny, aby si užil svoj vlastný priestor v televízii a zlepšenie vo vyhľadávači. Ten tiež premýšľa o prispôsobené používanie každého používateľa Smart TV.

Niekomu sa tieto zmeny môžu zdať ako malé urobiť obrovský rozdiel v domácnostiach s deťmi, kde by bolo ideálne mať pre nich exkluzívny profil. Takto môžu mať iba obsah vhodný pre nich a možnosti vyhľadávania nebudú súvisieť s najnovšími vyhľadávaniami, ale s tými, ktoré sa prispôsobia nastaveniam profilu.

Okrem toho môžete kedykoľvek a rýchlo preskočiť z jednej aplikácie do druhej. A ak chcete, môžete rovnako rýchlo vyhľadávať vo svojej osobnej knižnici so všetkým multimediálnym obsahom, ktorý ste si zakúpili Amazon. Cieľom je vždy zabezpečiť praktickosť a bezpečnosťvám aj ostatným členom rodiny, aby si každý mohol vychutnať svoj obľúbený obsah v úplnej harmónii.

Kedy bude táto aktualizácia dostupná?

Nakoniec by ste to mali vedieť Táto aktualizácia dorazí na Fire TV v priebehu niekoľkých nasledujúcich týždňov, takže buďte veľmi pozorní na upozornenia na vašom Smart TV.