Toto bude gadget Spotify na počúvanie hudby počas jazdy

spotify zariadenie

Už roky počúvame o záhadnom zariadení Spotify používať ich hudobnú službu počas jazdy. Je pravda, že platforma má režim auta, aby ste cestovali bezpečnejšie, a teraz sa zdá, že váš nový gadget je bližšie ako kedykoľvek predtým.

Doteraz sme vedeli, že toto zariadenie sa volá „Car Thing“, no nemali sme o ňom takmer žiadne údaje. Ale veci sa zmenili. Viac ako čokoľvek iné preto tento nový gadget od Spotify sa práve objavil v FCC.

Pravda je samozrejme taká, že obrázok, ktorý Spotify vtedy zverejnil, nemá nič spoločné s tým, čo uniklo cez americkú certifikačnú agentúru. Áno, ako neskôr uvidíte, pravdou je, že dizajn tohto zariadenia nebude práve jeho silnou stránkou.

Toto by mohol byť očakávaný „Car Thing“ Spotify

spotify zariadenie

Na obrázku vyššie máme dizajn, ktorý by tento nový gadget mal mať ovládať Spotify tým najpohodlnejším spôsobom počas jazdy. Ako vidíte, ide o ovládacie zariadenie s obrazovkou, pravdepodobne dotykovou, na ovládanie prehrávania.

spotify zariadenie

Problém je v tom, že uniknutý obrázok vôbec nevyzerá ako to, čo švédska spoločnosť vtedy predviedla. A vďaka FCC môžeme vidieť, že Vzhľad Spotify Car Thing vyzerá oveľa viac ako veľký mobilný telefón než čokoľvek iné.

spotify zariadenie

Pravdou je, že cez FCC sme mali možnosť vidieť len jeho dizajn a veľkosť, no každopádne nie je potrebné mať oveľa viac informácií. Dôvod? Tento gadget určite neuvidí svetlo.

A je to, ako komentujú The Verge, toto Car Thing je experiment Spotify s cieľom zistiť, ako používatelia využívajú ich službu počas jazdy. Pravdepodobne budú distribuovať sériu limitovaných jednotiek medzi zamestnancov spoločnosti, aby videli, ako sa správajú vo vozidle pri používaní ich streamovacej hudobnej platformy.

Pravdaže aj to je pravda Spotify pravdepodobne skončí vydaním používateľskej verzie ktorý, dúfame, má oveľa atraktívnejší dizajn.