Toto bude d├ítum uvedenia telef├│nu iPhone 11 ni┼ż┼íie

Apple pr├íve za─Źal nov├Ż iOS 13 beta pre v├Żvoj├írov h─żadaj├║ v softv├ęri, aby na┼íli spr├ívy alebo materi├íly, ktor├ę by mohli nazna─Źova┼ą nie─Źo o nich iPhone 11 ─Ćal┼íie, To je pr├şpad iHelp BR, preto┼że na┼íli s├║bor, ktor├Ż to pod─ża v┼íetk├ęho nazna─Źuje d├ítum doru─Źenia od tej doby Nov├í s├ęria iPhone bude 10. septembra,

Tento s├║bor sa naz├Żva obr├ízok “HoldForRelease” ktor├Ż m├í na hlavnej obrazovke kalend├ír s d├ítumami 10. september, Minul├Ż rok, iOS 12 m├í rovnak├║ fotografiu vo svojej beta verzii a tento obr├ízok d├íva d├ítum, kedy bol kone─Źne uveden├Ż iPhone XSMnoh├ş poskytuj├║ tieto inform├ície s d├┤verou a ukazuj├║, ┼że to bude de┼ł, ke─Ć objav├şme nov├║ s├ęriu telef├│nov iPhone 11.

Toto bude d├ítum uvedenia telef├│nu iPhone 11 ni┼ż┼íie 2

Ako bolo tie┼ż uveden├ę 9to5Mac, Apple v┼żdy sa objav├ş Prezent├ícia zariadenia iPhone druh├Ż utorok alebo stredu septembraTento d├ítum je preto v s├║lade s trendmi, ktor├ę viedli v posledn├Żch rokoch. D├║fame, ┼że sa o udalosti dozvieme. iPhone 11, najv├Ą─Ź┼í├ş variant iPhone 11 Max je to n├ístupca iPhone XR Moment├ílne nevieme meno.