Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

toto bude bud├║cnos┼ą MARKETINGU a reklamy

toto bude bud├║cnos┼ą MARKETINGU a reklamy 1

Reklama sa u┼ż nesna┼ż├ş zaplavi┼ą spolo─Źn├Ż priestor, sna┼ż├ş sa prisp├┤sobi┼ą spr├ívu jedine─Źn├Żmi strat├ęgiami pri h─żadan├ş dokonalej reakcie

Reklama sa u┼ż nesna┼ż├ş zaplavi┼ą spolo─Źn├Ż priestor. Inzerenti sa teraz pova┼żuj├║ za ope─żova─Źov, druh digit├ílnych v─Źiel zodpovedn├Żch za prisp├┤sobenie komer─Źn├Żch spr├ív jedine─Źn├Żmi strat├ęgiami pri h─żadan├ş dokonalej reakcie.

Reklama sa dnes sna┼ż├ş by┼ą omnichannel: ka┼żd├í platforma je platn├í na z├íklade spr├ívneho odkazu v ka┼żdom pr├şpade. ÔÇ×Ideme smerom k ultim├ítnemu modelu, to je pravda, ale za ┼żiadnych okolnost├ş by sme nemali by┼ą pr├şli┼í dotierav├ş,ÔÇť vysvet─żuje Ram├│n Montanera, riadite─ż marketingovej inteligencie spolo─Źnosti Elogia, agent├║ra ┼ípecializovan├í na digit├ílny obchodn├Ż marketing.

Predaj dnes s─żubuje, ┼że bude umeleckou discipl├şnou, plnou z├íhadn├Żch skratiek, v kontinu├ílnej l├şnii klasick├ęho ekonomick├ęho modelu, ┼że z├íkazn├şk m├í pravdu, ┼że vie, ─Źo chce a ─Źasto potrebuje r├┤zne produkty. To v┼íetko teraz vyvrcholilo personaliz├íciou samotn├ęho predaja.

google, Apple, Netflix alebo Amazon dobre poznaj├║ t├ęmu. Data Driven pozost├íva z dvoch pomerne konsolidovan├Żch epiz├│d: na jednej strane detekcia klientelistick├Żch charakterist├şk a na druhej strane aktiv├ícia neo-reklamnej siete hrani─Źiacej s chu┼ąou, t├║┼żbami a potrebami hlavnej postavy tohto pr├şbehu: klienta. Ale je toho ove─ża viac.

Pod─ża odborn├şkov v tejto oblasti v┼íetky tieto strat├ęgie funguj├║ prostredn├şctvom postupnej siete, ktor├í sa pohybuje okolo troch superve─żmoc├ş: pou┼ż├şvate─żsk├ę centrum (klient ako chrbtov├í kos┼ą), omnichannel komunik├ícia (vo v┼íetk├Żch zmysloch a na v┼íetk├Żch platform├ích). a kapil├írnos┼ą (vlastnos┼ą zdv├şhania alebo sp├║┼í┼ąania po vrstv├ích).

ÔÇ×U┼ż nie sme ako klasick├í reklama, ktor├║ prev├ídzkuj├║ povodne; my sme digit├ílne v─Źely. Na┼íou ├║lohou je ope─żova┼ą sie┼ą tak, aby sa obchod rozkvital,ÔÇť upozor┼łuje spolo─Źnos┼ą Sekuenz Internet Business Solutions v pozn├ímke od americk├ęho maloobchodn├şka.

Jeden zo zakladaj├║cich partnerov, Oriol Passola, ubezpe─Źuje, ┼że s mo┼żnos┼ąami, ktor├ę pon├║ka internet, sa predaj stal nie─Ź├şm podobn├Żm ako umenie pr├íve preto, ┼że ide o ┼ąahanie vojny s bud├║cimi pou┼ż├şvate─żmi, ÔÇ×ani pr├şli┼í bl├şzko, ani pr├şli┼í ─Ćaleko. ÔÇť, s├║bor propaga─Źn├Żch akci├ş, h├í─Źikov, h├í─Źikov, bodov a odmien.

Samotn├ę pl├ínovanie reklamy sa ├║plne zmenilo, ─Źo sa t├Żka formy a obsahu. Na jednej strane u┼ż viac nevznikaj├║ obrovsk├ę peniaze, kopaj├║ a id├║ ─Ćalej; ÔÇ×Teraz m├┤┼żem dosta┼ą min├║┼ą rovnak├Ż po─Źet eur, ale prostredn├şctvom mikro-akci├ş, ktor├ę v├ím vo ve─żmi kr├ítkom ─Źase pom├┤┼żu vybudova┼ą nasleduj├║ce,ÔÇť povedal Passola. Na druhej strane reklamn├í spr├íva nie je rovnak├í na v┼íetk├Żch platform├ích, ale ÔÇ×v z├ívislosti od kan├íla sa spr├ívy nakoniec doplnia,ÔÇť zhrnul.

Nie rovnak├Żch p├Ą┼ą sek├║nd YouTube ako v telev├şzii, bannery, ktor├ę inzeruj├║ medzi obrazovkami. Informa─Źn├ę toky horizont├ílne: dizajn, financie, marketing, pl├ínovanie, komunita, reklama … v┼íetko dohromady. ÔÇ×Data Driven n├ím umo┼ż┼łuje lep┼íie mera┼ą rozpo─Źty a konkurencieschopnos┼ą, to znamen├í vybudova┼ą s├║visl├Ż diskurz o zna─Źke okolo klienta, ktor├Ż je kr├í─żom, centrom v┼íetk├ęho,ÔÇť povedal gener├ílny riadite─ż spolo─Źnosti Beabloo / Metriplica, Enric Quintero, spolo─Źnos┼ą spolo─Źnosti technol├│gia a digit├ílna analytika.

ÔÇ×Dnes m├í t├íto inform├ícia d├ítum vypr┼íania platnosti, preto┼że v┼íetci pou┼ż├şvatelia chc├║ neust├íle aktualizova┼ą, pravdepodobne preto, ┼że u┼ż s├║ skuto─Źn├Żmi bezprostredn├Żmi bytos┼ąami. Teraz mus├şte kontrolova┼ą, ─Źo rob├şte na internete a mimo neho,ÔÇť povedal Quintero.

┼ápecialisti v Data Driven sa pova┼żuj├║ za druh digit├ílnych v─Źiel zodpovedn├Żch za ope─żovanie komer─Źn├ęho sektora, ktor├Żm sl├║┼żia ─Źoraz viac personalizovan├ę strat├ęgie a propag├ície, ktor├ę zabezpe─Źuj├║ dokonal├║ reakciu.