Top10: najlep┼íie alternat├şvy pre Google Play Store 2019

Na Google Play m├íte u┼ż pripraven├ę mili├│ny aplik├íci├ş a hier na stiahnutie do mobiln├ęho zariadenia. Pri s┼ąahovan├ş v┼íak zvy─Źajne existuj├║ prek├í┼żky, ktor├ę v├ím br├ínia v pou┼ż├şvan├ş aplik├ície alebo hry na na┼íom zariaden├ş s Androidom. Tu je nieko─żko alternat├şv k slu┼żbe Google Play

Prek├í┼żky, ako s├║ obmedzenia pre na┼íu krajinu, pre verziu Android, nain┼ítalovan├ę v na┼íom mobilnom telef├│ne alebo za peniaze … ├íno, preto┼że niektor├ę aplik├ície s├║ platen├ę a nem├íme prostriedky ani prostriedky na zaplatenie platby v├Żvoj├írovi.

Av┼íak s alternat├şvami uveden├Żmi ni┼ż┼íie n├íjdete aplik├ície a hry, ktor├ę si m├┤┼żete leg├ílne zadarmo stiahnu┼ą, stiahnite si s├║bor APK (in┼ítal├ítor), aby ste sa vyhli obmedzeniam a ─Ćal┼íie.

10 alternat├şv podobn├Żch Google Play Store

1, Amazon Obchod s aplikaciami

Je ur─Źen├Ż predov┼íetk├Żm pre rad tabliet a tabliet smartphones vytvoril Amazon, Hoci m├í menej aplik├íci├ş a hier, jej hlavnou v├Żhodou je denn├í propag├ícia platen├Żch aplik├íci├ş na stiahnutie zadarmo. M├í bezplatn├ę pr├ęmiov├ę aplik├ície.

alternat├şvy k hre Google

2, Aptoid

Je to druh├Ż alternat├şvny obchod s aplik├íciami pre Android, ktor├Ż uprednost┼łuje mnoho pou┼ż├şvate─żov. Hlavne pon├║kan├şm v┼íetk├Żch aplik├íci├ş zadarmo a dokonca aj platenej slu┼żby Google Play si m├┤┼żete zadarmo stiahnu┼ą prostredn├şctvom s├║boru APK.

alternat├şvy k hre GoogleAptoid

K dne┼ín├ęmu d┼łu m├í viac ako 600 000 aplik├íci├ş na─Ź├ştan├Żch pou┼ż├şvate─żmi, v├Żvoj├írmi a partnermi. Aplik├ície sa s┼ąahuj├║ prostredn├şctvom ofici├ílnej aplik├ície, aplika─Źnej linky a telev├şznej aplik├ície (pre SmartTV).

3, Zhora nadol

Pri vyh─żad├ívan├ş s├║boru APK v aplik├ícii Google sa v prv├Żch v├Żsledkoch zobraz├ş polo┼żka Uptodown, preto┼że je bezpe─Źn├ę a leg├ílne s┼ąahova┼ą aplik├ície na za─Źiatku najpopul├írnej┼í├şch str├ínok.

Aplik├ícia Uptodown bola ned├ívno aktualizovan├í a pon├║ka mo┼żnos┼ą automatickej aktualiz├ície s┼ąahovan├Żch s├║borov Apks. Toto je skuto─Źne skvost, preto┼że m├┤┼żete s┼ąahova┼ą aplik├ície bez oh─żadu na obmedzenia alebo blokovanie va┼íej krajiny.

4, Zrkadlo APK

Nejde o mobiln├║ aplik├íciu, ale o online arch├şv najnov┼í├şch verzi├ş va┼íich ob─ż├║ben├Żch aplik├íci├ş. Ide o komunitu vytvoren├║ slu┼żbou Android Police, kde odovzd├íva s├║bory APK, tak┼że m├┤┼żete aplik├íciu kedyko─żvek aktualizova┼ą alebo stiahnu┼ą, a to bez z├ívislosti na slu┼żbe Google Play.

5, APK Pure

─Żahk├í alternat├şva, pomocou ktorej si m├┤┼żete prezera┼ą denn├ę odpor├║─Źania, hodnotenie a kateg├│rie.

 • Spr├ívca aplik├íci├ş: aktualizujte aplik├ície, stiahnite a nain┼ítalujte.
 • Stiahnite si aplik├ície bez blokovania kraj├şn.
 • S┼ąahujte aplik├ície bezpe─Źne s mo┼żnos┼ąou pozastavenia / obnovenia.
 • 6, XDA Labs

  Je to skvel├í komunita, kde m├┤┼żete vyh─żad├íva┼ą a s┼ąahova┼ą aplik├ície.

 • Neexistuj├║ ┼żiadne obmedzenia
 • Prij├şmaj├║ sa v┼íetky typy platieb vr├ítane bitco├şnov.
 • Zobrazte aplik├ície pod─ża kateg├│ri├ş, ned├ívno aktualizovan├ę aplik├ície.
 • Pozrite si root mobiln├ę aplik├ície.
 • Stiahnite si tapety.
 • 7, Zl├Ż ┼żivot

  Je to webov├í str├ínka na s┼ąahovanie aplik├íci├ş zo v┼íetk├Żch opera─Źn├Żch syst├ęmov vr├ítane syst├ęmu Android.

 • Stiahnite si APK s├║bory pre Android aplik├ície a hry zadarmo.
 • Stiahnite si aplik├ície, ktor├ę nie s├║ v Obchode Play.
 • Poskytuje inform├ície o verzii, ve─żkosti s├║boru a z├şskanom hodnoten├ş.
 • Zoznam aplik├íci├ş, nov├ę, aktualizovan├ę, najob─ż├║benej┼íie a usporiadan├ę pod─ża kateg├│ri├ş.
 • Viac alternat├şv k slu┼żbe Google Play

  F-Droid: Obsahuje iba aplik├ície s otvoren├Żm zdrojom, kde m├í viac ako 2000 aplik├íci├ş.

  Po┼ímykol som sa: Obsahuje men┼í├ş katal├│g aplik├íci├ş (45 000), ale zameriava sa na pon├║kanie bezplatn├Żch, platen├Żch, ale kontrolovan├Żch komun├şt a ┼íkodliv├Żch programov.

  MoboMarket: MoboMarket, ktor├Ż pou┼ż├şva viac ako 100 mili├│nov pou┼ż├şvate─żov, pon├║ka najob─ż├║benej┼íie hry a aplik├ície vo va┼íom regi├│ne, odpor├║─Źa aplik├ície vydavate─żov a bezpe─Źne ich s┼ąahuje.

  Mobogenie: M├í inteligentn├Ż mechanizmus odpor├║─Źan├ş, ktor├Ż analyzuje va┼íe preferencie a d├íva rozumn├ę n├ívrhy. Funguje tie┼ż ako spr├ívca s├║borov a umo┼ż┼łuje v├ím s┼ąahova┼ą obsah in├Ż ako aplik├ície, ako s├║ tapety, zvonenia, knihy a YouTube vide├í

  Samsung Galaxy formy: Spolo─Źnos┼ą Samsung pon├║ka ┼íirok├║ ┼ík├ílu slu┼żieb a vlastn├Ż obsah na v┼íetk├Żch svojich zariadeniach vr├ítane aplik├íci├ş.

  Toto s├║ hlavn├ę alternat├şvy slu┼żby Google Play, tak┼że m├┤┼żete n├íjs┼ą najlep┼íie hry a aplik├ície pre svoj Android. Nezabudnite, ┼że ka┼żd├Ż t├Ż┼żde┼ł zverej┼łujeme t├Ż┼żdenn├ę top s nov├Żmi aplik├íciami.

  Pre─Ź├ştajte si tie┼ż: Domovsk├í str├ínka 7 Najlep┼íie aplik├ície na skenovanie dokumentov v syst├ęme Android

  Related Articles

  Back to top button