Top 9 Str├ínky ako Rafin├ęria29

M├│da, ako aj webov├ę str├ínky o ┼żivotnom ┼ít├Żle, pokr├Żvaj├║ takmer v┼íetko pre ka┼żd├ęho. Niektor├ę webov├ę str├ínky pre ┼żeny sa v┼íak staraj├║ o jedine─Źn├ę potreby svojich z├íkazn├şkov. Jednou z najzn├ímej┼í├şch webov├Żch str├ínok, ktor├í sa na to zameriava, je Refinery29 a sme si celkom ist├ş, ┼że existuje mnoho ─Ćal┼í├şch str├ínky ako Refinery29 ktor├ę uzn├ívaj├║ z├íujmy svojich z├íkazn├şkov.

R├Żchly ├║vod do rafin├ęrie29

Refinery29 je popul├írny medi├ílny i z├íbavn├Ż web, ktor├Ż sa zameriava predov┼íetk├Żm na ┼żeny. V s├║─Źasnosti m├í viac ako 249 mili├│nov div├íkov z cel├ęho sveta. Str├ínka u┼ż 14 rokov bav├ş svoje publikum t├Żm, ┼że predstavuje l├íkav├ę rozpr├ívanie pr├şbehov, ktor├ę poskytuje posolstvo o nov├Żch perspekt├şvach.

Web pon├║ka takmer v┼íetko, ako z├íbavu, m├│du, ┼ít├Żl a ┼żivotn├Ż ┼ít├Żl, ┼ípeci├ílne pre ┼żeny. Tipy a triky, ktor├ę poskytuj├║ prostredn├şctvom svojich ─Źl├ínkov, v├ím u─żah─Źia ┼żivot v tomto svete s tv├írou v tv├ír.

Ak ste jedn├Żm z t├Żch, ktor├ş u┼ż pre┼íli svojimi blogmi a ─Źl├ínkami, zamilujete si mnoho ─Ćal┼í├şch neuverite─żn├Żch str├ínok, ako je Refinery29, ktor├ę s├║ ur─Źen├ę v├Żhradne d├ímam. V tomto ─Źl├ínku sme teda uviedli vrchol 9 Alternat├şvy Refinery29, ktor├ę v├ím nesmierne pom├┤┼żu pri objavovan├ş nov├Żch vec├ş.

Top 9 Str├ínky ako Rafin├ęria29

Nasleduj├║ 9 Alternat├şvy rafin├ęrie29:

 1. Cie─żov├Ż ┼ít├Żl

Target Style je jednou z najlep┼í├şch str├ínok, ako je Refinery29, ktor├í pravidelne publikuje blogy ┼ípeci├ílne pre ┼żeny. Napriek tomu, ┼że mnoho ─Ćal┼í├şch webov├Żch str├ínok je venovan├Żch ┼żen├ím, t├íto webov├í str├ínka sa zameriava predov┼íetk├Żm na make -up a m├│du a tie┼ż na nieko─żko jedine─Źn├Żch tipov a trikov.

Okrem toho poskytuj├║ aj atrakt├şvne ponuky a z─żavy na potraviny, v├Żrobky pre dom├ícnos┼ą a ─Ćal┼íie z├íkladn├ę potreby. V┼íetko, ─Źo mus├şte urobi┼ą, je n├íjs┼ą si ─Źas a listova┼ą v blogoch, produktoch a obr├ízkoch, in┼ípirova┼ą sa a uplatni┼ą tieto tipy vo svojom ┼żivote.

 1. Ka┼żd├ę diev─Źa

Ak patr├şte k t├Żm, ktor├ş chc├║ vies┼ą nez├ívisl├Ż ┼żivot, z├şska┼ą ├║plne nov├║ pr├ícu, k├║pi┼ą si luxusn├ę ┼íaty, nov├Ż domov a ├şs┼ą na s├│lov├Ż v├Żlet, potom je web The Every Girl ofici├ílnym webov├Żm serverom, na ktorom sa m├┤┼żete stretn├║┼ą. najlep┼í├ş rivali str├ínok ako Refinery29. Blog publikuje hlavne obsah o cestovan├ş, pohode, kult├║re, m├│de, ┼ít├Żle a kari├ęre.

Jedine─Źn├ę s├║ ich blogy v ich inovat├şvnom pr├şstupe k my┼ílienkam obsahu, ktor├ę s├║ v praktickom ┼żivote skuto─Źne n├ípomocn├ę. M├┤┼żete si tie┼ż k├║pi┼ą najnov┼íie a trendov├ę oble─Źenie za najlep┼íiu cenu. Ak h─żad├íte sprievodcu na ka┼żd├Ż de┼ł, potom je to ide├ílna str├ínka pre v├ís.

 1. Kto ─Źo nos├ş

Who What Wear je tie┼ż jednou z alternat├şv Refinery29, ktor├ę uspokojuj├║ obsah zalo┼żen├Ż na m├│de celebr├şt. T├íto zna─Źka poskytuje odborn├ę rady, pokia─ż ide o trendy celebr├şt.

Ak ste zamilovan├ş do oble─Źenia, ktor├ę Jennifer Lopez nosila vo funkcii ude─żovania cien, potom tam podobn├ę ┼ít├Żly r├Żchlo z├şskate za ┼żiaduceho rozpo─Źtu. Cie─żom tejto webovej str├ínky je poskytn├║┼ą najnov┼íie inform├ície o m├│de a trendoch a neust├íle ich aktualizova┼ą.

 1. ┼át├Żlov├í l├şnia

Cie─żom Style Line je pom├┤c┼ą ┼żen├ím s Joy. Pokia─ż ide o str├ínky ako Refinery29, Cie─żom Style Line je nau─Źi┼ą svojich ─Źitate─żov o glob├ílnom vplyve ┼żivotn├ęho ┼ít├Żlu, kult├║ry, n├íbo┼żenstva a modernej gener├ície na n├í┼í ka┼żdodenn├Ż ┼żivot.

Je to butikov├í spolo─Źnos┼ą so s├şdlom v New Yorku, ktorej cie─żom je vytv├íra┼ą p├║tav├ę pr├şbehy v r├ímci rozmanitej komunity v r├┤znych d├┤le┼żit├Żch t├ęmach.

 1. Glamour

  Glamour je tak├í vzru┼íuj├║ca webov├í str├ínka, ktor├║ ─Źitatelia nem├┤┼żu presta┼ą nav┼ítevova┼ą opakovane. Ka┼żd├Ż de┼ł uverej┼łuj├║ nov├ę ─Źl├ínky o filmoch, aby vyzerali jedine─Źne a kreat├şvne. Glamour poskytuje obsah s cenn├Żmi radami, ktor├ę s├║ potrebn├ę k tomu, aby ste vyzerali ako n├ídhern├í diva.

  Ich tipy na oble─Źenie s├║ jedine─Źn├ę a zalo┼żen├ę na trendoch celebr├şt, v ktor├Żch sa dokonca m├┤┼żete kombinova┼ą so svojim ┼ít├Żlom.

 2. BlogHer

BlogHer je ─Ćal┼íou z najlep┼í├şch str├ínok ako Refinery29, ktor├║ prev├ídzkuj├║ ┼żeny pre ┼żeny. ─îi u┼ż ste ─Źerstv├í mami─Źka, dospievaj├║ce diev─Źa alebo podnikate─żka, na tomto konkr├ętnom webe m├┤┼żete z├şska┼ą blogy s r├┤znymi t├ęmami.

Z inform├íci├ş o rodi─Źovstve, ┼ít├Żle, jedle alebo politike pon├║ka BlogHer svojim pou┼ż├şvate─żom to─żko vec├ş, ktor├ę m├┤┼że pon├║knu┼ą. BlogHer je ide├ílnym miestom pre za─Ź├şnaj├║cich podnikate─żov a kur├ítorov obsahu, kde sa m├┤┼żu navz├íjom sp├íja┼ą a vykon├íva┼ą zo svojho kon├ş─Źka pr├şjmy.

 1. P├Ą┼ądesiat faktor

Faktor p├Ą┼ądesiatky sa zameriava predov┼íetk├Żm na ┼żeny nad 50 rokov. Vedenie ┼żivota po 50 rokoch je pre ka┼żd├║ ┼żenu ve─żmi ┼ąa┼żk├ę. Ako ste videli, v├Ą─Ź┼íina vy┼í┼íie uveden├Żch blogov publikuje ─Źl├ínky pre mlad├ę ┼żeny.

Napriek tomu je tento web s├ím osebe jedine─Źn├Ż. Web pon├║ka obsah o nov├Żch receptoch, lek├írskych n├ívrhoch, ┼ít├Żloch pre star┼íie ┼żeny a cestovan├ş so seniormi. To m├┤┼że by┼ą jedin├Żm cie─żom pre v┼íetky va┼íe potreby.

 1. ─îasopis Mil├í─Źik

─îasopis Darling bol p├┤vodne vyv├şjan├Ż ako tla─Źen├Ż ─Źasopis, ale teraz sa ├║spe┼íne presadil aj vo forme online port├ílu. Ich webov├ę str├ínky poskytuj├║ vynikaj├║ce inform├ície, ke─Ć ─Źitate─ż h─żad├í motiv├íciu a in┼ípir├íciu.

Ak ste nov├Żm n├ív┼ítevn├şkom ich webov├Żch str├ínok, maj├║ na u─żah─Źenie ─Ź├ştania ich blogov exkluz├şvne vybran├ę mo┼żnosti, ktor├Żmi si m├┤┼żete prejs┼ą. ─îasopis Darling poskytuje svojim ─Źitate─żom pr├şle┼żitos┼ą naplno predvies┼ą kr├ísu okrem m├írnosti a zachova┼ą si d├┤stojnos┼ą bez ak├ęhoko─żvek druhu degrad├ície.

 1. Vytvárajte a kultivujte

Create & Cultivate je konkr├ętne online port├íl a organizuje offline konferenciu pre d├ímy s u┼żito─Źn├Żmi kari├ęrnymi tipmi. Cie─żom tejto str├ínky je pom├┤c┼ą ┼żen├ím, ktor├ę sa sna┼żia vybudova┼ą si kari├ęru a dosiahnu┼ą po┼żadovan├ę ciele.

Blogerky, ktor├ę poskytuj├║ rady vo forme denn├ęho obsahu, s├║ samy ├║spe┼ín├Żmi podnikate─żkami a ─żahko z├şskate tipy z re├ílneho ┼żivota, ktor├ę m├┤┼że implementova┼ą do svojho skuto─Źn├ęho ┼żivota. Toto je jedna z najlep┼í├şch str├ínok, ako napr├şklad Refinery29.

Toto je desa┼ą najlep┼í├şch str├ínok ako Refinery29, ktor├ę ─Źitate─żov priebe┼żne informuj├║ o tipoch ka┼żdodenn├ęho ┼żivota. Venujte preto p├ír min├║t tomuto konkr├ętnemu webu a pre─Ź├ştajte si ich informa─Źn├ę blogy a z├şskajte u┼żito─Źn├ę znalosti.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/3b79GD2