Top 9 Aplik├ície pre Android pre deti, ktor├ę prin├í┼íaj├║ nov├Ż smer ich ┼żivota

Top 9 Aplik├ície pre Android pre deti, ktor├ę prin├í┼íaj├║ nov├Ż smer ich ┼żivota 1

V├Ą─Ź┼íina det├ş m├í svoje vlastn├ę zariadenia s Androidom alebo im ich mo┼żno nech├íme po┼żi─Źa┼ą. Pre─Źo namiesto toho, aby sme im umo┼żnili zapoji┼ą sa do soci├ílnych siet├ş v ranom ┼ít├ídiu alebo im tolerovali hra┼ą ak├║ko─żvek hru, ned├íme ┼ípi─Źkov├ę aplik├ície pre Android, ktor├ę m├┤┼żu nasmerova┼ą ich ┼żivot.

M├┤┼żete svojmu die┼ąa┼ąu poskytn├║┼ą aplik├ície pre Android, ktor├ę pom├┤┼żu s├║─Źasne rozv├şja┼ą znalosti, kreativitu, logiku a z├íbavu det├ş. Odpo─Ź├ştajme vrchol 9 Aplik├ície pre Android, ktor├ę si u┼żij├║ a obohatia ich ┼żivot, ke─Ć bud├║ pokra─Źova┼ą na svojej ceste ┼żivotom.

1. Superbook Biblia, video a hry [Free]

Superbook Biblia, video a hry

Cestujte v ─Źase a nau─Źte sa biblick├ę u─Źenie

Superbook Biblia, video a hry je biblick├í aplik├ícia pre deti s videami a obr├ízkami. Pre niektor├ę deti nie je ─Ź├ştanie Biblie tak├ę zauj├şmav├ę, preto┼że jej str├ínky pozost├ívaj├║ z oby─Źajn├ęho textu. Superbook prich├ídza s animovan├Żm seri├ílom a p├║tav├Żmi interakt├şvnymi hrami. Obsahuje tie┼ż podrobn├ę profily ─żud├ş, miest a artefaktov, ktor├ę boli spomenut├ę v Biblii. T├íto aplik├ícia pre Android pre deti m├í nieko─żko verzi├ş Biblie vr├ítane zvukov├Żch a videoklipov zo s├ęrie animovan├Żch kreslen├Żch filmov Superbook.

Pozoruhodn├í vlastnos┼ą: V hernej funkcii aplik├ícia testuje trpezlivos┼ą va┼íich det├ş pri h─żadan├ş v┼íetk├Żch skryt├Żch slov pri h─żadan├ş slov. Biblick├í sk├║senos┼ą nikdy nie je tak├í z├íbavn├í. Zdie─żanie evanjelia a Bo┼żieho slova je ve─żmi priate─żsk├ę k de┼ąom. Va┼íe deti si t├║to jedine─Źn├║ aplik├íciu ur─Źite u┼żij├║.

K stiahnutiu: 10 000-50 000

Ve─żkos┼ą: 43 M

Po┼żadovan├í verzia syst├ęmu Android: 2.2 a hore

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

2. iStory Books [Free]

iStoryBooks

Modern├ę knihy pre modern├ę deti

iStory Books je bezplatn├í aplik├ícia pre pr├şbehy pre deti s obr├ízkami, textom a zvukov├Żmi klipmi. M├í rodi─Źovsk├║ ─Źas┼ą, ktor├í je chr├ínen├í pred pr├şstupom die┼ąa┼ąa, tak┼że iba rodi─Źia m├┤┼żu prid├íva┼ą alebo odstra┼łova┼ą knihy z kni┼żnice iStory die┼ąa┼ąa. M├┤┼żete si vybra┼ą z katal├│gu a prida┼ą knihy do kni┼żnice svojho die┼ąa┼ąa. M├┤┼żete necha┼ą knihu, aby sa pre va┼íe die┼ąa ─Ź├ştala sama, alebo nechajte die┼ąa, aby si ju pre─Ź├ştalo samo. Str├ínky m├┤┼żete ot├í─Źa┼ą prejden├şm prstom po obrazovke. Knihy pr├şbehov, ktor├ę s├║ na iStory, je mo┼żn├ę externe ulo┼żi┼ą na kartu SD, aby ste si ich mohli pre─Ź├şta┼ą offline. K dispoz├şcii s├║ tie┼ż hry a oma─żov├ínky, ktor├ę pote┼íia va┼íich mal├Żch totoviek.

V─Ćaka tejto ┼ípi─Źkovej aplik├ícii pre Android pre deti je mo┼żn├ę niektor├ę knihy stiahnu┼ą zadarmo, niektor├ę je potrebn├ę k├║pi┼ą.

Pozoruhodn├í vlastnos┼ą: iStory Books pon├║ka r├┤zne typy kn├şh, ako s├║ detsk├ę knihy, rozpr├ívky, pr├şbehy, klasick├ę pr├şbehy, pr├şbehy pred span├şm, ─żudov├ę pr├şbehy, knihy pre bato─żat├í, ┼ík├┤lky, pred┼íkolsk├ę knihy, knihy do ┼ík├┤lky a obr├ízkov├ę knihy so zvukom textu na ka┼żdej str├ínke. Nov├ę knihy vyd├ívaj├║ ka┼żd├ę dva t├Ż┼żdne.

K stiahnutiu: 1, 000 000-5, 000 000

Ve─żkos┼ą: L├ş┼íi sa pod─ża zariadenia

Po┼żadovan├í verzia syst├ęmu Android: L├ş┼íi sa pod─ża zariadenia

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

3. Wow! Najlep┼íie pr├şbehy pre deti [Free]

Wow!  Najlep┼íie pr├şbehy pre deti

Hudobn├ę pr├şbehy pre z├íbavn├ę rozpr├ívanie pr├şbehov

Wow! Best Kids Stories je kniha s Androidom, aplik├ícia pre deti s farebn├Żmi ilustr├íciami, ─żahko ─Źitate─żn├Żm textom a veselou hudbou. Postavy s├║ dabovan├ę priate─żsk├Żmi hlasmi. Uvid├şte zn├íme postavy, preto┼że t├íto detsk├í aplik├ícia obsahuje v┼íetky va┼íe ob─ż├║ben├ę pr├şbehy. M├í tie┼ż knihu rozpr├ívok pre klasick├ę pr├şbehy, ktor├ę si va┼íe die┼ąa ur─Źite zamiluje.

V prv├Żch d┼łoch si m├┤┼żete stiahnu┼ą knihy, ktor├ę s├║ zadarmo, ale vo vysokej kvalite. Ak ste vy─Źerpali v┼íetky bezplatn├ę knihy, v tejto aplik├ícii pre deti je k dispoz├şcii aj mno┼żstvo kn├şh.

Pozoruhodn├í vlastnos┼ą: Ka┼żd├í kniha pr├şbehov m├í pred za─Źiatkom pr├şbehu hudobn├║ prezent├íciu, ktor├í pom├íha up├║ta┼ą pozornos┼ą va┼íich det├ş.

K stiahnutiu: 100 000-500 000

Ve─żkos┼ą: 12M

Po┼żadovan├í verzia syst├ęmu Android: 2.2 a hore

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

4. colAR Mix [Free]

colAR Mix

Vytv├íranie v├Żtvorov o┼ż├şva

colAR Mix je inovat├şvna aplik├ícia, ktor├í pomocou roz┼í├şrenej reality o┼żivuje kresby. T├íto aplik├ícia pre Android pre deti je pre va┼íe die┼ąa ve─żmi odpor├║─Źan├í, preto┼że si bude u┼ż├şva┼ą t├║to ├║┼żasn├║ aplik├íciu. Aby to dobre fungovalo, mus├şte vytla─Źi┼ą obr├ízky, ktor├ę va┼íe die┼ąa potrebuje vyfarbi┼ą. Akon├íhle s├║ hotov├ę, otvorte aplik├íciu a zaostrite fotoapar├ít na kresbu. Potom uvid├şte, ako objekt o┼żije v 3D.

Va┼íe die┼ąa m├┤┼że rozv├şja┼ą a zdokona─żova┼ą svoje farbiarske schopnosti pomocou aplik├ície pre tla─Ź, ktor├║ n├íjdete na svojom webe colARApp.com. Anim├ícia je dod├ívan├í s hudbou na pozad├ş, tak┼że je sledovanie z├íbavnej┼íie, m├┤┼żete anim├íciu prehr├íva┼ą a pozastavova┼ą a pribli┼żova┼ą a od─Ća─żova┼ą. Bu─Ćte hrd├ş na pr├ícu svojho drobca zdie─żan├şm 3D anim├ície so svojimi priate─żmi v Facebook.

Pozoruhodn├í vlastnos┼ą: Aplik├ícia pre deti v syst├ęme Android m├í najnov┼íiu technol├│giu v roz┼í├şrenej realite. V┼íetky anim├ície, ktor├ę m├┤┼żete vidie┼ą na obrazovke svojich mobiln├Żch zariaden├ş, je mo┼żn├ę sledova┼ą vo v┼íetk├Żch uhloch.

K stiahnutiu: 10 000-50 000

Ve─żkos┼ą: 35 M

Po┼żadovan├í verzia syst├ęmu Android: 2.2 a hore

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

5. Moje die┼ąa sa organizuje [Free]

Moje die┼ąa je organizovan├ę (deti)

U─Źenie sa be┼żn├Żch predmetov a z├írove┼ł vedie┼ą, ako si urobi┼ą poriadok

My Baby Gets Organized je aplik├ícia pre Android pre deti, v ktorej va┼íe die┼ąa po┼żiada o upratanie miestnosti. Na vy─Źistenie miestnosti bud├║ pou┼ż├şvatelia musie┼ą veci zorganizova┼ą a da┼ą do poriadku. Objekty je potrebn├ę klasifikova┼ą be┼żn├Żmi predmetmi rovnak├ęho typu.

T├íto aplik├ícia v├ím pom├┤┼że nau─Źi┼ą va┼íe die┼ąa udr┼żiava┼ą ─Źistotu a poriadok. Va┼íe deti sa nau─Źia nielen vzdel├ívacie z├íle┼żitosti, ale aj hodnoty. T├íto aplik├ícia pre Android pre deti sa pou┼ż├şva pr├şjemne, ale ak m├íte zariadenie s malou obrazovkou, budete ma┼ą probl├ęmy s vyberan├şm predmetov, preto┼że bud├║ pr├şli┼í mal├ę. Najlep┼íie sa hr├í pomocou tabletu.

Pozoruhodn├í vlastnos┼ą:T├íto ┼íikovn├í aplik├ícia nau─Ź├ş va┼íe deti hodnotu ─Źistoty a zodpovednosti, ako aj kognit├şvne schopnosti.

K stiahnutiu: 100 000-500 000

Ve─żkos┼ą: 36 M

Po┼żadovan├í verzia syst├ęmu Android: 1.6 a hore

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

6. Moje die┼ąa chce by┼ąÔÇŽ [Free]

Moje die┼ąa chce by┼ą ..

Nau─Źte svoje die┼ąa sn├şva┼ą o tom, k├Żm by chcelo by┼ą

T├íto aplik├ícia pre Android pre deti sa zameriava na to, akej profesii alebo kari├ęre by sa va┼íe die┼ąa mohlo chcie┼ą venova┼ą, ke─Ć vyrastie. Ak ich nech├íte hra┼ą, bud├║ si vedom├ş povinnost├ş profesion├ílov, ako s├║ lek├íri, policajt, ÔÇőÔÇővojak, n├ímorn├şctvo, pilot, u─Źite─ż, kuch├ír a mnoho ─Ćal┼í├şch.

V─Ćaka tejto aplik├ícii pre deti v syst├ęme Android bud├║ vedie┼ą, ak├ę dni chc├║ by┼ą jedn├ęho d┼ła, a povzbud├ş ich, aby si splnili svoje sny. Aplik├ícia pre Android m├í dobr├║ grafiku s pastelov├Żmi farbami. O─Źiam je to ve─żmi pr├şjemn├ę s vhodnou hudbou na pozad├ş.

Pozoruhodn├í vlastnos┼ą:Ka┼żd├ę die┼ąa m├í svoj vlastn├Ż sen. T├íto aplik├ícia d├íva die┼ąa┼ąu predstavu o tom, ak├ę povolanie mu v rannom veku najlep┼íie vyhovuje.

K stiahnutiu: 100 000-500 000

Ve─żkos┼ą: 28 M

Po┼żadovan├í verzia syst├ęmu Android: 1.6 a hore

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

7. Zábavná hra pre zvieratá AniWorld pre deti [Paid $2.12]

Zábavná hra pre zvieratá AniWorld pre deti

Detsk├í zoo vo va┼íom zariaden├ş s Androidom

AniWorld je z├íbavn├í interakt├şvna aplik├ícia pre deti, ktor├í umo┼ż┼łuje die┼ąa┼ąu stretn├║┼ą sa s r├┤znymi druhmi zvierat. Zvierat├í s├║ zoskupen├ę do 3: zvierat├í v d┼żungli, hospod├írske zvierat├í a dom├íce zvierat├í. Obr├ízky zvierat s├║ uroben├ę v skuto─Źnosti a nie s├║ ilustrovan├ę, tak┼że je to, ako keby sa va┼íe die┼ąa stret├ívalo tv├írou v tv├ír so zvieratami ako v skuto─Źnom svete.

T├íto aplik├ícia pre Android pre deti umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żom prezera┼ą a vybera┼ą si zo zvierat v skupine, k┼Ľmi┼ą ich a milova┼ą ich.

Platen├í verzia tejto z├íbavnej hry pre deti AniWorld pre zvierat├í poskytne ─Ćal┼íie funkcie, napr├şklad po─Źas hrania hry budeme po─Źu┼ą ┼żuvanie zviera┼ąa, ke─Ć bude jes┼ą. Umo┼ż┼łuje tie┼ż pos├║vanie str├ínok pomocou tla─Źidiel plus a m├şnus.

Pozn├ímka: Platen├║ verziu sa n├ím neoplat├ş kupova┼ą, preto┼że v├Ą─Ź┼íina funkci├ş je k dispoz├şcii v bezplatnej verzii.

Pozoruhodn├í vlastnos┼ą: AniWorld m├í funkciu od narodenia k dospel├ęmu, tak┼że va┼íe die┼ąa m├┤┼że vidie┼ą zvierat├í r├ís┼ą od die┼ąa┼ąa, k├Żm nedosiahne dospelos┼ą.

K stiahnutiu: 100 000 – 500 000

Ve─żkos┼ą: 20 M

Po┼żadovan├í verzia syst├ęmu Android: 2.1 a hore

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

Stiahnutie na Amazone

8. Puzzle s vo─żne ┼żij├║cimi zvieratami [Free]

Puzzle s vo─żne ┼żij├║cimi zvieratami

Pr├şjemn├Ż z├í┼żitok z u─Źenia

Wildlife Jigsaw Puzzle je puzzle hra a jedna z najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre Android pre deti, ktorej predmetom s├║ zvierat├í. Va┼íe die┼ąa sa zozn├ími so 40 r├┤znymi zvieratami. Hrou bude sprev├ídza┼ą priate─żsk├Ż hlas, ktor├Ż ho bude sprev├ídza┼ą pri rie┼íen├ş h├ídanky a poskytne povzbudiv├║ sp├Ątn├║ v├Ązbu a u┼żito─Źn├ę rady, ktor├ę bude po─Źas cesty potrebova┼ą. Men├í zvierat sa vyslovuj├║ nahlas v r├┤znych jazykoch, tak┼że sa va┼íe die┼ąa nau─Ź├ş nov├ę slov├í. Puzzle je mo┼żn├ę prisp├┤sobi┼ą v 2, 4, 6, 9, alebo 16-dielny, tak┼że sa zmest├ş do hr├í─Źskeho veku.

Táto aplikácia je dodávaná s:

7 r├┤zne sc├ęny z divokej pr├şrody s ilustr├íciami v ┼ít├Żle rozpr├ívkovej knihy 40 jedine─Źn├Żch h├ídaniek
5 ├║rovne obtia┼żnosti Jemn├Ż hlasov├Ż prenos Prep├şnanie r├íd zap├şnanie a vyp├şnanie Svetl├í a vesel├í hudba

Pozoruhodn├í vlastnos┼ą: Sklada─Źka Wildlife Jigsaw Puzzle 123 HD m├í ─żahko pou┼żite─żn├ę rozhranie vhodn├ę pre deti. T├íto aplik├ícia je k dispoz├şcii v 8 jazykov

K stiahnutiu: 500-1000

Ve─żkos┼ą: 112 M

Po┼żadovan├í verzia syst├ęmu Android: 2.3.3 a hore

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

9. Špehujem s Lolou [Free]

Špehujem s Lolou

Z├íbavn├ę vzdel├ívacie v├Żzvy pre va┼íe die┼ąa

Spy with Lola je aplik├ícia na vyh─żad├ívanie predmetov pre deti. Va┼íe die┼ąa bude musie┼ą pom├┤c┼ą Lole, hlavnej postave hry, na jej ceste a n├íjs┼ą skryt├ę predmety. Lola tie┼ż pom├íha svojim priate─żom na ceste. V tejto aplik├ícii musia pou┼ż├şvatelia dokon─Źi┼ą vzdel├ívacie v├Żzvy a ├║lohy na v┼íetk├Żch ├║rovniach. M├í ─żahko pou┼żite─żn├ę rozhranie a rozpr├ívanie, ktor├ę sa dobre hod├ş pre bato─żat├í a mal├ę deti.

Ako ka┼żd├í in├í hra, za─Źne to na jednoduchej ├║rovni. Va┼íe die┼ąa sa teda zozn├ími s hrou a precvi─Ź├ş si identifik├íciu objektu a identifik├íciu slov. ├Ürovne bud├║ n├íro─Źnej┼íie, preto┼że pou┼ż├şvatelia bud├║ pokra─Źova┼ą v hre.

Pozoruhodn├í vlastnos┼ą: I Spy With Lola sa m├┤┼że pochv├íli┼ą n├ídherne ┼żivou grafikou a vynikaj├║cim zvukom, ktor├Ż sa hod├ş do ka┼żd├ęho miesta, ktor├ę nav┼ít├şvi.

K stiahnutiu: 100 000 – 500 000

Ve─żkos┼ą: 42 M

Po┼żadovan├í verzia syst├ęmu Android: 2.2 a hore

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

Záver

Trh s Androidom je nabit├Ż mnoh├Żmi aplik├íciami pre deti. Mnoh├ę z nich s├║ u┼żito─Źn├ę a niektor├ę nemusia by┼ą vhodn├ę pre na┼íich najmen┼í├şch. Mus├şme by┼ą opatrn├ş pri po┼żi─Źiavan├ş na┼íich zariaden├ş s Androidom na┼íim de┼ąom. M├┤┼żu sa zaobera┼ą aplik├íciami, ktor├ę ich nau─Źia veci nevhodn├ę pre ich vek. Je dobr├ę, ┼że mnoh├ş v├Żvoj├íri videli potenci├íl vzdel├ívac├şch a zdrav├Żch aplik├íci├ş a vytvorili ┼íirok├ę spektrum aplik├íci├ş, ktor├ę bud├║ u─Źi┼ą dobr├ę hodnoty a zdokona─żova┼ą ich ment├ílne schopnosti.

Ako rodi─Źia a opatrovn├şci by ste mali by┼ą dostato─Źne m├║dri na v├Żber aplik├íci├ş, ktor├ę budete d├íva┼ą svojim de┼ąom. Deti sa u─Źia ve─żmi r├Żchlo a ako ┼ípongia absorbuj├║ nov├ę veci, preto mus├şme by┼ą obzvl├í┼í┼ą opatrn├ş, aby nevn├şmali zl├ę n├ípady. Veci, ktor├ę sa nau─Źili, bud├║ stavebn├Żmi kame┼łmi, ktor├ę ich stavaj├║ a formuj├║ pod─ża toho, ak├ş s├║, ke─Ć starn├║.