top 8 Najlepšie bezplatné faxové služby online

Telefonický prenos naskenovaného textu a obrázkov na papieri sa zvyčajne nazýva fax. V súčasnosti sa fax stáva veľmi užitočným a užitočným v podnikaní, vzdelávaní atď. Pomáha bez námahy odosielať a prijímať dáta, a preto sa popularita zariadenia každým dňom zvyšuje.

Online faxová služba alebo e-fax je niečo, čo sa používa na internete. Táto služba umožňuje ľuďom ľahko posielať kópie údajov z jedného miesta na druhé miesto. V zásade existuje veľa spoločností, ktoré ponúkajú faxové služby online. Niektoré z nich sú bezplatné a iné ponúkajú platené služby. Tu v tomto článku sa dozviete to najlepšie 8 najlepšie bezplatné faxové služby online, ktoré by vám určite pomohli.

Najlepšie bezplatné faxové služby online

1, eFax

Ak hľadáte bezplatnú online faxovú službu, eFax je pre vás dobrou voľbou. Používatelia sa musia iba zaregistrovať na oficiálnej stránke, aby mohli využívať funkcie. Je možné uviesť, že je ideálny pre profesionálne použitie.

eFax ponúka dva typy služieb, ktoré sú bezplatné a platené. Ak ste zadarmo, môžete poslať až 10 faxov mesačne. Na druhej strane platení používatelia môžu odosielať neobmedzené faxy. Existuje ďalšia dôležitá možnosť nazývaná elektronický podpis. Vďaka tomu je faxovanie bezpečnejšie a používatelia by ho určite mali radi. Okrem toho môžu používatelia k nemu pristupovať kdekoľvek, pretože má mobilnú aplikáciu, ktorá zvyšuje flexibilitu.

návšteva:https://www.efax.com/

2, Faxbrännare

Ďalšou dobrou možnosťou je horák faxov, ktorý ponúka bezplatnú faxovú službu online. To umožňuje používateľom odosielať a prijímať faxy. Fax-to-mail je ním podporovaný, a preto sa faxy prijímajú priamo do e-mailu používateľa.

Fax Burner má mobilnú aplikáciu, ktorá je k dispozícii pre používateľov zariadení iPhone a Android. Používatelia tak môžu mať prístup k horákom na faxy. Má niektoré ďalšie vlastnosti uvedené nižšie:

Bezplatné faxové číslo
Archivovať fax
Fax na viac strán
Jednorazové faxové číslo

návšteva:https://www.faxburner.com/

3, Ahoj fax

Hello Fax ponúka bezplatnú online faxovú službu a používatelia sa musia zaregistrovať iba na svojich oficiálnych stránkach, aby získali prístup k svojim funkciám. Faxy môžete odosielať v rôznych formátoch. Prostredníctvom tejto služby môžu používatelia dokonca prijímať obrázky a dokumenty vo formátoch .doc a .pdf.

Ďalšou dôležitou vlastnosťou programu Hello Fax je to, že umožňuje ukladať odoslané faxy online pre budúce použitie. Používatelia však potrebujú účet Google alebo sky drive.

návšteva:https://www.hellofax.com/

4, Lepšie faxovanie

Ak si neželáte inzerovať na svojich faxoch, mali by ste zvoliť Fax Better, ktorý ponúka bezplatnú online faxovú službu. Jednou z dôležitých funkcií je, že vás upozorní e-mailom, keď dostanete nový fax.

Fax Better má mnoho ďalších dôležitých funkcií. Jedným z nich je bezplatné faxové číslo. Ponúka tiež uloženie až 1 000 strán. Zákaznícky servis faxu je veľmi dobrý a používatelia k nemu majú priamy prístup.

návšteva:https://www.faxbetter.com/

5, Môj fax

Môj fax je jednou z najlepších faxových služieb online a je bezplatný a bezplatný. Dôležitým aspektom je to, že používatelia sa nemusia registrovať alebo registrovať, aby získali prístup k svojim funkciám. Stačí navštíviť oficiálnu stránku môjho faxu a potom môžu poslať fax na požadované miesto. Na odoslanie faxu sa vyžaduje faxové číslo a meno príjemcu.

Môj fax v podstate umožňuje odoslať dva faxy za jeden deň. Najdôležitejšie je, že používatelia môžu odosielať dokumenty v rôznych formátoch, ako sú .doc, .pdf atď. Celkovo je pre vás dobrá voľba, ak hľadáte bezplatnú online faxovú službu.

návšteva:https://www.myfax.com/

6, Fax.Plus

Fax.Plus je ďalšou dobrou voľbou pre online faxové služby a ponúka svoje bezplatné aj platené služby.

Ak hľadáte bezplatné služby, môžete poslať až 10 faxov mesačne a svojim užívateľom ponúka neobmedzené bezpečné ukladanie faxov. Používatelia sa musia zaregistrovať, aby mali prístup k týmto funkciám. Zadarmo používatelia dostanú pri prijímaní faxov jedinečné faxové číslo. Ďalšou dôležitou vlastnosťou Fax Plus je, že používatelia môžu faxy odosielať priamo z MS Word a Power Point. Okrem toho je k dispozícii na všetkých platformách, ako sú Android a iOS, takže ich používatelia môžu používať kdekoľvek so svojimi mobilnými telefónmi.

návšteva:https://www.fax.plus/

7, Prijatý fax zadarmo

Got Free Fax je ďalšia skvelá možnosť, ktorá umožňuje používateľom odosielať faxy vo všetkých formátoch súborov vrátane .doc, .pdf, .odt, .rtf. Túto výhodu od ostatných ťažko získate.

Má ďalšiu skvelú funkciu, kde používatelia môžu priamo zadávať text alebo nahrávať prílohu vo forme dokumentu. Got Free Fax ponúka dva typy funkcií – zadarmo a platené. Vo voľnej sekcii môžu používatelia poslať až dva faxy naraz. Okrem toho môže ukladať odoslané dáta až do 5 dní po odoslaní faxu.

návšteva:https://www.gotfreefax.com/

8, Fax nula

Ak sa vám nepáči komplikovaný proces registrácie a chcete webovú stránku, na ktorej môžete odosielať faxy zadarmo, služba Fax Zero je pre vás ideálna, pretože ponúka bezplatnú online faxovú službu.

Používatelia musia iba nahrať informácie a potom ich môžu poslať. Fax Zero podporuje rôzne formáty, ktoré zahŕňajú .doc, .pdf, GIF, jpeg, png atď. Bezplatná časť služby Fax Zero ponúka svojim používateľom poslať až päť faxov za jeden deň. Aby bolo možné odosielať neobmedzené faxy, používatelia si musia kúpiť prémiovú verziu. Ale bezplatná verzia ponúka toľko, že nemusíte ísť za prémiovú verziu.

návšteva:https://faxzero.com/

záver

V súhrne je možné zdôrazniť, že faxové služby online sa dnes stali trendovou črtou, a preto získava toľko popularity. Je potrebné uznať, že je to v žiadnom prípade lepšie ako e-mail, pretože príjemcovia z neho dostávajú priamu papierovú kópiu údajov. Vyššie uvedené bezplatné online faxové služby sú zatiaľ najlepšie, a preto by tento článok nepriniesol len výhody pre váš profesionálny život.