Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

top 7 Samsung Galaxy Prípady S20 Ultra Clear

Samsung Galaxy S20 Ultra je šelma zariadenia. S obnovovacou frekvenciou 120 Hz, ktorá nesie obrazovku AMOLED, 10x bezstratový zoom, 100x priestorový zoom, táto vlajková loď určite zabalí veľa. Avšak, toto 6,9-palcový displej prenášajúci telefón je masívny a váži takmer 7,7 uncí. Ak teda manipulujete s jednou rukou, pravdepodobnosť pádu alebo pádu telefónu je vyššia. A som si istý, že by ste nechceli, aby sa to stalo tomuto $1, 400 telefónov, však? A v takom prípade môžu pomôcť prípady a obaly.

Najlepšie najlepšie priehľadné puzdrá pre Samsung Galaxy S20 Ultra 5 G

Puzdrá na telefón vás ochránia Galaxy S20 Ultra od škrabancov a odrenín. Najlepšie na jasných prípadoch je, že zabezpečia, aby pôvodná farba vášho mocného telefónu žiarila v celej svojej kráse.

Ak teda hľadáte na trhu jasné prípady a obaly pre svoje Samsung Galaxy S20 Ultra, tu sú naše odporúčania.

1, Slúchadlo Totallee Slim Case

Osobitosťou týchto prípadov je to, že nemajú žiadne hlasné značky ani logo, takže vám umožňujú predviesť plnú farbu (a značku) vášho telefónu v celej jeho brilancii.

Celkom prípady sú všeobecne známe pre ich presné a priliehavé uloženie. Zadná strana puzdra má navyše gumovú povrchovú úpravu, ktorá zaisťuje pohodlné uchopenie.

Opäť je tenký a spoločnosť tvrdí, že tento prípad sa len zvyšuje 0.3 mm k hrúbke telefónu.

2, Tekutý kryštál Spigen

Rohy sú opäť zosilnené, aby uniesli nápor pádov a pádov. A prípad sa postará o všetko vyššie uvedené bez toho, aby sa do telefónu pridal objem.

3, Spigen Neo Hybrid Crystal

Dodáva sa s obvyklými zvonmi a píšťalkami, ako sú vyvýšené hrany, zosilnené gombíky, presné výrezy a podobné. Rohy sú navyše zosilnené, aby pomohli prelomiť rýchlosť pádov a pádov.

Čo dáva tomuto prípadu jedinečný vzhľad, je tenký čierny pás TPU v spodnej časti prípadu.

4, Supcase Unicorn Beetle Style

Navyše, dvojfarebný odtieň čiernej a šedej dodáva tomuto silnému puzdru dojem. A áno, tento prípad dodáva minimálny objem bez ohrozenia bezpečnosti zariadenia. Tvrdí, že chrbát je odolný proti poškriabaniu.

Okrem vyššie uvedeného má obvyklé ozdôbky, ako sú vyvýšené rámy a nepriepustný nárazník TPU.

5, Ringke Fusion-X Určené pre Galaxy S20 Ultra

Tento prípad je dodávaný s presnými výrezmi a dobre sa zmestí do telefónu. Predchádzajúce prípady Rinke Fusion-X boli obľúbené Amazon používatelia predovšetkým kvôli svojmu fit a jedinečný vzhľad, ktorý prináša stolu.

Nezabudnite, že do telefónu pridá trochu väčšiny.

6, Čistý kufrík Otterbox Symmetry Series

Flexibilné puzdro znamená, že ho budete môcť vziať, kedykoľvek budete chcieť. Zvýšené nárazníky obrazovky navyše chránia váš displej.

Je to o dosť drahšie ako jeho náprotivky vyššie. Na druhú stranu, dostanete ruky na vysoko kvalitný produkt, ktorý je odolný a vydrží dlho.

7, Kovový stojan ESR

Navyše je minimalistický a nedáva vášmu telefónu zvláštny pohľad. A zároveň budete môcť predviesť krásne chrbát.

Priamy pocit z väčšiny prípadov ESR je vynikajúci s prípadom, ktorý poskytuje potrebnú priľnavosť.

Uvedomte si, že tento stojan dodáva na chrbát veľkorysú ranu.

Krištáľovo čistý

Najlepšie na všetkých vyššie uvedených prípadoch je, že všetky majú podporu bezdrôtového nabíjania. Takže áno, môžete si dať starosti s odlupovaním prípadu zakaždým, keď potrebujete doplniť svoj telefón.

Transparentné prípady však nie sú také robustné ako robustné prípady. Takže ak ste niekto, kto často upúšťa svoje telefóny, najlepšie by bolo investovať do drsného prípadu ako je Supcase UB Pro.

Ďalej: Plánujete kúpiť Samsung Galaxy Púčiky? Prečítajte si toto porovnanie a zistite, či je Creative Outlier Air lepší ako Samsung Galaxy Púčiky.

Table of Contents