Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

top 7 Bezšnúrové vysávače s hokejkami do 300 dolárov

Preč sú dni, keď musíte vyčistiť podlahu obrovským vákuom, aby ste si vyčistili dom. Vďaka vysávačom, ktoré strácajú šnúru, máte nielen kompaktné zariadenia, ale máte aj nezávislosť, keď ich vezmete kamkoľvek, bez ohľadu na dostupnosť elektrickej zásuvky. A dokážu bez problémov lízať prach, drobky, lístie a podobné výrobky. Najlepšie na tom je, že bezdrôtové vysávače sú dnes cenovo dostupné a sú ľahko dostupné pod 300 dolárov.

Bezšnúrové vysávače s tyčinkou do 300

Okrem toho, že sú veľmi pohodlné, nezaberajú obrovský priestor na ukladanie. Vďaka technológii batérie, ktorá sa v priebehu dní zlepšuje, môžete ľahko vysávať takmer 30 minút až 45 minút, kým sa zariadenie potrebuje nabiť.

Aj keď Dyson popularizoval trend bezdrôtových vysávačov paličiek, ostatní výrobcovia ich dobehli a existuje veľa alternatív.

Takže, ak hľadáte cenovo dostupné vysávače pod 300 dolárov, tu sú niektoré z našich odporúčaní.

Začnime.

1, Bezdrôtový vysávač Puweike Stick (12Kpa)

Má sací výkon 12 kPa a výkon je na rovnakej úrovni ako cena. Existujú dve nastavenia odsávania – nízka a vysoká. Zatiaľ čo prvý z nich je dosť dobrý na opravy, môžete sa rozhodnúť pre vyššie nastavenie, ak chcete mať dôkladné vyčistenie domu. Nezabudnite, že vyššie nastavenie spotrebuje viac šťavy z batérie.

Aj keď je to skvelé na čistenie drevených povrchov, malých rohoží, pohoviek a psích chlpov (pozri Najlepšie fotoaparáty pre domáce zvieratá), nie je ideálny na čistenie ťažkých kobercov alebo stredne veľkých kobercov.

Vysávač Puweike Cordless Stick nazhromaždil niekoľko dobrých recenzií Amazon, vzhľadom na jeho cenu. Má okolo 57% pozitívnych recenzií, ktoré sa používateľom páčia kvôli jeho ľahkej inštalácii a ľahkej povahe. A čo je dôležitejšie, milovali jeho ovládateľnosť.

Bezšnúrové vysávače s Stick Stick do 300 Puweike2

Má však niekoľko obmedzení. Pre jedného existuje menej príloh. Po druhé, batéria je batéria na slabšej strane. Na jedno nabitie môže pokračovať po dobu 20 až 35 minút. Na druhej strane je to ľahká konštrukcia.

2, Bezšnúrový vysávač Moosoo (10Kpa)

Toto zahrnutie uľahčuje čistenie ťažko dostupných miest, ako sú napríklad stoly alebo postele. Filtre sa navyše dajú ľahko prať.

Pokiaľ ide o predstavenie, funguje dobre na dlaždice, podlahy z tvrdého dreva a dokonca aj na koberci. Mnoho používateľov ju odporučilo na podlahy z tvrdého dreva.

Bezšnúrové vysávače s Stick Stick do 300 moosoo2

Z hľadiska kapacity batérie funguje na jedno nabitie približne 30 minút a ak sa na to pozriete, je dosť dobrý pre malý domček.

Pokiaľ ide o skutočné obvyklé recenzie, Moosoo Cordless Vacuum má lepšie užívateľské recenzie 4,3- hviezdy z 5-hviezdy Amazon,

3, Akumulátorový vysávač Beaudens (16Kpa)

Tento model sa tiež ľahko používa. A za svoju cenu je to jedna z najlepších možností tam, kde má váš dom plochu menšiu ako 1200 štvorcových metrov.

Bezšnúrové vysávače do 300 BEAUDENS2

Tento produkt získal hodnotenie 4,4-hviezdy Amazon, predovšetkým preto, že je používateľsky prívetivý. Aj keď je výdrž batérie vynikajúca, z dlhodobého hľadiska nie je možné batérie vymeniť. Preto, ak sa batérie pokazí, budete musieť investovať do nového vysávača.

Bezšnúrový vysávač Inse je napájaný 2200 mAh a trvá okolo 4 hodín úplne nabiť. Po nabití je dosť dobré, aby vydržalo približne 45 minút pri nízkom nabíjaní (20 minút pri úplnom nabití).

Čistenie špiny je veľmi ľahké. Všetko, čo musíte urobiť, je otvoriť a vysypať obsah. Montáž zariadenia je navyše jednoduchá a sotva trvá viac ako 10 minút. Zároveň mi ľahké trvalo menej ako päť minút a nevyžadovalo si žiadne nástroje.

Bezšnúrové vysávače s hokejkou do 300 palcov2

Tento vysávač je opäť určený skôr na podlahy z tvrdého dreva než na koberce, hoci do určitej miery dokáže koberce a koberčeky čistiť.

Doteraz sa hrabal okolo 4,6- hviezdy z 5 na Amazon, Navyše, dýza bola ocenená mnohými, pretože môže dosiahnuť štrbiny a rohy celkom pohodlne.

Používateľ poukazuje na to, že „dostanú všetky trhliny, úžasné na moje drevené podlahy, vysajú strop popcornu, ktorého sa roky nedotkli.“ A LED svetlá sú na vrchu čerešne.

5, Bezdrôtový vysávač Wowgo Stick (22Kpa)

Zároveň je ľahký a ľahko sa ovláda. Trysku môžete nasmerovať takmer kdekoľvek, aby ste si olízali prach, nečistoty a chlpy domácich miláčikov. Navyše to nie je hlasné v porovnaní s ich káblovými náprotivkami. A tieto vlastnosti ocenili používatelia, ktorí si zakúpili tento produkt.

Zdá sa, že milujú jej saciu silu, a to je jeden z dôvodov, prečo má hodnotenie 4,6-hviezdy Amazon, s viac ako 79% 5- hodnotenie hviezdičkami.

Bezšnúrové vysávače s tyčinkou do 300 WOWGO2

Upozorňujeme, že má určité obmedzenia. Za prvé, batéria vám nevydrží viac ako 30 minút, ak ju používate v režime vysokej spotreby. Po druhé, nie je navrhnutý na prácu na kobercoch s vysokým vlasom.

Na druhej strane sú tri sacie režimy – nízka, stredná alebo vysoká. Takže si môžete hrať s režimami podľa oblasti, ktorú čistíte.

Prípadne môžete vyskúšať aj 20Kpa Wowgo Cordless Stick Vysávač.

6, Bezšnúrový vysávač Tineco A11 Hero (450 W)

7, Shark Rocket Pet Pro

Otočná hlava navyše umožňuje ľahký prístup pod postele, skrinky a podobne ťažko prístupné miesta. A LED svetlomety sú bonusom. Okrem toho používa Shark Rocket Pet Pro filter HEPA.

Bezšnúrové vysávače Stick do 300 Shark2

Napriek tomu, že si užil skvelé recenzie, Shark Rocket Pet Pro má určité obmedzenia. Pre jeden, tento produkt nie je dodávaný s nástenným držiakom. Preto budete musieť nájsť správne miesto na uloženie tohto vysávača. Po druhé, je to trochu najťažšie, čo môže byť pre niektorých používateľov problematické.

Vyčistite prach

Jednou z najlepších vecí na bezdrôtových vysávačoch tyčiniek je to, že nemusíte nájsť kompatibilnú sieťovú zásuvku zakaždým, keď sa rozhodnete vyčistiť niektoré ťažko prístupné oblasti. Po druhé, niet strachu z zakopnutia o káble a káble. Navyše svietia aj mimo domu.

Všetko, čo musíte urobiť, je udržať ich správne nabité.

Ďalej: Hľadáte upratať svoju domácu kanceláriu? V článku nižšie nájdete niekoľko vynikajúcich doplnkov na správu káblov pre stoly a stoly.