Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

top 6 bezplatné príležitostné hry pre viacerých hráčov pre smartfóny s Androidom

– Reklama –

Neformálne hry pre viacerých hráčov sú novou formou hrania v dnešnom svete a väčšina ľudí ju uprednostňuje pred hrami pre jedného hráča, v ktorých je hracia plocha takmer nastavená. Hry pre viacerých hráčov sa však hrajú so skutočnými ľudskými bytosťami, čo znamená, že každý hráč má svoju vlastnú stratégiu a pravdepodobne ju z času na čas zmení v závislosti od konkurencie, ktorá na konci dňa zvyšuje vzrušenie z hier pre viacerých hráčov. pred Android telefóny sa stali populárnymi, hry pre viacerých hráčov sa zvyčajne hrali na počítačoch, ktoré vyžadovali výkonný hardvér s vysokorýchlostným, prípadne širokopásmovým pripojením na internet. Na telefónoch s Androidom si však môžete zahrať niekoľko zaujímavých hier pre viacerých hráčov so slušným pripojením na internet, aj keď nevlastníte vlajkovú loď.

Takže budem hovoriť o špičke 6 príležitostné hry pre viacerých hráčov, ktoré môžete vyskúšať na svojom telefóne s Androidom. Samozrejme nebudem držať tie najzákladnejšie PUBG alebo akékoľvek iné bitka-royale hra a 8 Ball Pool ale uvedie niekoľko nových a nie tak populárnych titulov, ktoré budú bez námahy bežať na akomkoľvek dostupnom zariadení s Androidom. Možno ste už hrali niekoľko hier na zozname, ale pokúsim sa zachovať tie najzaujímavejšie, ktoré nie sú až také populárne kvôli PUBG, 8 guľový pool a iné podobné hry pre viacerých hráčov, ktoré dominujú na trhu. Pokúsim sa ponechať na zozname rôzne typy hier, aby ste podľa vašej podoby našli ten najoptimálnejší.

Najlepšie šesť hier pre viac hráčov, ktoré by ste mali vyskúšať v systéme Android

Od výrobcov top-grossing 8 Lopta Pool príležitostná multiplayerová hra pre Android, Golf Battle je omladená verzia golfovej hry, ktorej cieľom je zahrať si loptičku s minimálnymi strelami alebo v minimálnom možnom čase. Existuje niekoľko krásnych a fantasy polôh, ktoré majú vrecká na loptičky, a musíte súťažiť s ďalšími piatimi súpermi. V závislosti od vášho poradia v každom zápase budete odmenení niektorými mincami, XP a drahokamami, ktoré môžete použiť na hranie iných hier na náročnejších miestach a prispôsobenie svojho klubu a palice.

Golf Battle je veľmi vzrušujúca hra, ktorú si môžete vyskúšať a som si istý, že ju budete radi hrať. Hra je úplne zadarmo na hranie, pokiaľ sa nerozhodnete prezerať reklamy na zbieranie niektorých mincí, drahokamov a ďalších výhod v hre. Momentálne sú dva dostupné herné režimy klasické a ponáhľajúce sa, ale som si istý, že program Miniclip v budúcnosti pridá viac herného režimu, aby bola hra ešte zábavnejšia.

Golf Battle príležitostná androidová hra

Hra je úplne zadarmo a všetok váš pokrok sa uloží, ak sa prihlásite pomocou Facebook zodpovednosti. Okrem toho môžete dokonca napadnúť ostatných hráčov Facebook a WhatsApp, ktorí hrajú hru Golf Battle.

Od výrobcov Angry Birds Battle Bay je 5- akčná hra pre viacerých hráčov kde je vaším jediným cieľom oslabiť ostatných hráčov v aréne. Kompletná hra sa bude hrať vo vodnom parku a budete mať svoje vlastné malé lode na boj s ostatnými hráčmi. Existuje nepreberné množstvo zbraní, z ktorých si môžete vybrať a po každom vypálení zbrane bude trochu oneskorené, kým budete môcť znova vystreliť tú istú zbraň znova. Avšak, v závislosti na vašej odbornosti v hre, môžete dokonca vylepšiť svoj inventár zbraní a nalodiť sa s najlepšími možnými zbraňami, aby ste sa vysporiadali s nepriateľským komando.

Existujú rôzne druhy zbraní, z ktorých si môžete vybrať, od zbraní po vodu, po vodu, po vodu, a účinky týchto zbraní môžu byť pre vaše oči aj liečivou. Battle Bay je úplne zadarmo a grafika hry je celkom krásna, čo je ďalší dôvod, prečo by ste si mali hru vyskúšať.

Battle Bay Android príležitostná hra pre viacerých hráčov

Aj po skvelej grafike a zaujímavom hraní si môžete vychutnať Battle Bay takmer na všetkých moderných smartphones dnes k dispozícii. Hra Battle Bay ponúka aj platformu na vytvorenie tímu s hráčmi, ktorých poznáte a vyzývate ostatných hráčov, čo do hry pridávajú viac zábavy.

Ak vás zaujíma hra Soccer, Heal Ball 2 je pre vás ďalšou multiplayerovou hrou pre Android pre Android. Hlavný ples 2 nie je to len o strelení gólov, ale hra je okorenená ďalšími prísadami, ako sú vylepšenia, karty postavičiek a mnoho ďalších, aby ste ukázali súperovi eso. Namiesto 11 hráčov na stranu v prípade normálneho futbalového zápasu bude mať každý hráč jedného hráča, ktorý reprezentuje každého hráča, a vy ho môžete ovládať jeho pohybom vľavo vpravo na dvojrozmernom štadióne. Okrem snímok z hlavy môžete samozrejme kopnúť loptu do cieľa.

Hlavný ples 2 Zdá sa, že je vylepšená verzia futbalovej hry, vyžaduje si však veľa plánovania a slušnú stratégiu, aby ste mohli vyhrať hru proti súperovi. Dĺžka jednej hry je 90 sekúnd a hráč, ktorý získal najviac gólov, samozrejme vyhráva.

Hlavný ples 2 Príležitostná multiplayerová hra ANdroid

Môžete upgradovať prehrávač a získať nové vylepšenia, aby ste sa priblížili k víťazstvu v hre. Okrem stratégie, Head Ball 2 vyžaduje rýchlu reakciu, okamžité rozhodovanie a trpezlivosť. Stačí si položiť ruky na hru a radovať sa z nového vydania futbalu na svojom zariadení s Androidom.

Hra Carrom nepotrebuje predstavenie a je to ďalšia hra od vývojárov 8 Ball pool, to je Miniclip. Carrom Disc Pool prináša úplné potešenie z hrania najobľúbenejšej stolovej hry na vašej malej obrazovke smartfónu a môžete sa skombinovať s protivníkmi z celého sveta, aby ste predviedli svoje schopnosti v Carrom. Ak nemáte čas hrať plnohodnotnú hru Carrom na palube, môže to byť pre vás ideálna alternatíva. Hra prichádza s ľahkým a interaktívnym ovládaním s dobrou fyzikou, takže počas hry nebudete nikdy sklamaní.

V podstate existujú dva herné módy, diskový pool a klasická hra Carrom, z ktorej budete musieť pokryť červený puk ďalšou pukou vašej farby, aby ste zvíťazili v hre. Zakaždým, keď vyhráte hru, získate nejaké mince, ktoré sa môžu opäť použiť na hranie hier vyšších stávok. Carrom Disc Pool je úplne zadarmo hrať a neexistujú vôbec žiadne reklamy. Len v prípade, že nemáte dátové pripojenie, môžete dokonca hrať offline, aby ste hru precvičili skôr, ako budete hrať skutočnú hru s hráčom na druhej strane zemegule.

Hra Caroom Pool pre viac hráčov

Želám si, aby vývojári pridali do hry turnajový režim a niekoľko ďalších režimov, aby do hry pridali viac zábavy. Dúfajme, že Miniclip tento zoznam číta a prinesie potrebné úpravy.

Hra Ludo a Snake nie je potrebné predstavovať a Ludo King je najlepšia hra pre viacerých hráčov smartphones ktoré prináša zábavu pri hraní hry Ludo na vašom zariadení s Androidom. Stačí hodiť kockami a začať s úžasnou hrou Luda, buď s mobilným telefónom alebo AI alebo s priateľmi. Môžete si zahrať s ľuďmi, ktorí sedia okolo vás, alebo si ich užiť s ostatnými Facebook priatelia alebo náhodní hráči online. Na Ludo Kinga sa budú vzťahovať všetky všeobecné pravidlá hry Ludo. Neexistuje spôsob, ako hráč môže podvádzať alebo získať nejaké nespravodlivé výhody v rámci hry. Počas hry sa dokonca môžete zhovárať s protivníkmi.

Na rozdiel od väčšiny ostatných hier sa zápas Ludo King neukončí, ak náhle dostanete hovor, a hra sa automaticky optimalizuje v závislosti od vášho internetového pripojenia. Zakaždým, keď vyhráte hru so svojím súperom, môžete získať XP, aby ste postúpili na vyššiu úroveň a zlepšili svoje poradie v rebríčku.

Ludo King

Ludo King prichádza s veľmi jednoduchým a užívateľsky prívetivým rozhraním, takže počas hry nebudete mať žiadne problémy. Ludo King môže byť perfektnou hrou na dlhých cestách, pretože si ju môžete užiť aj s ďalšími priateľmi a členmi rodiny, ktorí s vami cestujú.

Ak ste do akčných hier, Mini milície aka. Doodle Army 2 je najlepšia príležitostná akčná hra pre viac hráčov, pre ktorú môžete ísť. Cieľom hry je poraziť súpera v dvojrozmernej aréne, kde získate množstvo rôznych zbraní, ktoré zaútočia na súpera a na víťaza toho, kto prežije. Poraziť svojho súpera v dvojrozmernej aréne však nie je hračka a vy budete musieť pripraviť svoju vlastnú stratégiu a podľa toho navigovať, aby ste mohli strieľať a oslabovať svojich súperov. Môžete hrať s piatimi ďalšími hráčmi cez internet, jedenástimi hráčmi, ak sú ostatní hráči k dispozícii lokálne vo vašej sieti Wi-Fi.

Mini Militia neponúka veľmi dobrú grafiku, ale je to nepochybne najlepšia zábavná hra, ktorú môžete hrať. Ovládanie hry je tiež veľmi jednoduché, ale ovládnutie súperov nie je také ľahké, pretože počas hry musíte byť veľmi pohotoví a veľmi rýchlo konať. Mini Milícia vyžaduje veľa trpezlivosti a môže byť zároveň najlepším zabijakom času. Hra je veľmi ľahká a hru môžete hrať v krátkych prestávkach v práci, v čase dochádzania alebo v čase, keď sa nudíte, keď sedíte a nerobíte nič. Ak si neželáte hrať veľmi špičkové hry, Mini Militia bude pre vás skutočne najviac návykovou hrou.

Mini milícia - Doodle Army 2

Takže to bolo moje zoznam najlepších 6 hry pre viacerých hráčov určite by ste si mali vyskúšať na svojom telefóne s Androidom. Niekoľko hier v zozname je k dispozícii aj pre iOS. Všetky hry, ktoré som tu spomenul, sú pomerne ľahké a pred stiahnutím hry nebudete musieť myslieť na konfiguráciu svojho telefónu, pretože všetky hry by sa mali spúšťať na akomkoľvek zariadení podľa vášho výberu. Všetky hry, ktoré som tu spomenul, sú príležitostné hry pre viacerých hráčov, čo znamená, že si môžete zahrať hry kedykoľvek, bez toho, aby ste si to vopred vyžadovali.

Dúfam, že vrchol 6 Zdá sa, že hry pre viacerých hráčov, o ktorých som sa zmienil tu 6 príťažlivý pre vás! Poznáte nejakú ďalšiu veľkú ha6ve, ktorá si v zozname zaslúži svoje meno? Neváhajte komentovať to isté nižšie.