Top 5 ┼ápion├í┼żne aplik├ície na najlep┼í├ş Keylogger pre Android v roku 2020

Niekedy mo┼żno budeme musie┼ą monitorova┼ą pou┼ż├şvanie na┼íich det├ş na internete. Niekedy by sme dokonca chceli monitorova┼ą pou┼ż├şvanie zariadenia na┼íimi zamestnancami, preto┼że by mohli obchodova┼ą s firemn├Żmi tajomstvami s nepriate─żmi. V├Ą─Ź┼íinu ─Źasu v┼íak budeme musie┼ą sledova┼ą zariadenia n├í┼ího partnera.

V tak├Żchto situ├íci├ích by sme chceli dozvedie┼ą sa viac o najlep┼íom keyloggeri pre Android. Z├şskali by sme pr├şstup k v┼íetk├Żm druhom vyh─żad├ívan├ş, ktor├ę zad├ívaj├║, k webov├Żm str├ínkam, ktor├ę nav┼ítevuj├║, alebo dokonca k svojim prihlasovac├şm povereniam. V┼íetky vy┼í┼íie uveden├ę skuto─Źnosti je mo┼żn├ę pou┼żi┼ą na ochranu det├ş, chytenie nevern├Żch partnerov alebo dokonca na potrestanie podriaden├Żch zamestnancov.

Ke─Ć si vyberiete aplik├íciu keylogger pre zariadenia s Androidom, m├íme na v├Żber ve─ża skvel├Żch mo┼żnost├ş. V┼íetky ni┼ż┼íie uveden├ę mo┼żnosti s├║ ├║plne leg├ílne a vo v├Ą─Ź┼íine pr├şpadov sa ─żahko pou┼ż├şvaj├║. Za─Ź├şname s najlep┼íou aplik├íciou Minspy a pon├║kame aj mal├║ 9* kv├┤li svojej popularite.

Top 5 ┼ápion├í┼żne aplik├ície na najlep┼í├ş Keylogger pre Android v roku 2020

 1. Minspy

Minspy je teraz na┼íim ─Ź├şslom pre spyware. To ist├ę plat├ş pre aspekty s├║visiace s protokolovan├şm kl├ívesov. Aplik├ícia z├şskala fantastick├ę recenzie po celom svete a m├í hromadu ─żud├ş spokojn├Żch s jej ─Ćal┼í├şm pou┼ż├şvan├şm. Z├şskal dobr├ę recenzie od spolo─Źnost├ş Digital Trends a Toms Hardware.

Akon├íhle sa prihl├ísite na odber Minspy, budete uv├ştan├ş hromadami funkci├ş na monitorovanie zariadenia kohoko─żvek. Aplik├ícia m├┤┼że efekt├şvne monitorova┼ą zariadenia so syst├ęmom Android aj iOS. Na spustenie tohto softv├ęru nebudete potrebova┼ą ┼żiadny root ani ├║tek z v├Ązenia a navy┼íe je to ├║plne leg├ílne.

Minspy umo┼żn├ş u┼ż├şvate─żovi z├şska┼ą pr├şstup k funkcii keyloggeru. Prostredn├şctvom tejto funkcie budete m├┤c┼ą vidie┼ą z├íznamy o v┼íetk├Żch druhoch stla─Źen├ş kl├ívesov, ktor├ę ─Źlovek urob├ş. To m├┤┼że by┼ą obzvl├í┼í┼ą u┼żito─Źn├ę pri h─żadan├ş hesiel, pou┼ż├şvate─żsk├Żch mien a zaznamen├ívan├ş v┼íetk├Żch nav┼ít├şven├Żch webov├Żch str├ínok alebo zad├ívania textu do vyh─żad├ívac├şch pol├ş. M├┤┼żete si pre─Ź├şta┼ą a recenzia na Minspy pre ─Ćal┼íie podrobnosti.

Minspy m├┤┼żete pou┼żi┼ą nielen na sledovanie keylogov, ale aj na pou┼ż├şvanie r├┤znymi in├Żmi sp├┤sobmi. Aplik├ícia chr├íni anonymitu pou┼ż├şvate─ża pomocou funkcie utajen├ęho re┼żimu, ktor├í skryje v┼íetky funkcie a existenciu aplik├ície.

Niektor├ę z hlavn├Żch monitorovac├şch funkci├ş s├║:

 • Keylogger
 • Hist├│ria hovorov
 • Hist├│ria prehliada─Źa
 • Sledovanie polohy
 • Spr├ívy
 • Soci├ílne m├ędi├í

Ako pou┼ż├şva┼ą keylogger na mobilnom telef├│ne pomocou Minspy

Krok 1:

Ak chcete za─Źa┼ą postup, budete musie┼ą nav┼ít├şvi┼ą webov├║ str├ínku Minspy. Ke─Ć je pou┼ż├şvate─ż na webe, zriadi si ├║─Źet a poskytne nieko─żko potrebn├Żch podrobnost├ş. Potom zaplat├şte ur─Źit├║ sumu za slu┼żby aplik├íci├ş, zaplaten├í suma bude pod─ża zvolen├ęho bal├şka.

Krok 2

Na zariadeniach s Androidom si budete musie┼ą stiahnu┼ą a nastavi┼ą ve─żmi mal├Ż s├║bor. ┼Żiadna aplik├ícia na svete nem├┤┼że bez nej ┼ípehova┼ą androidy na dia─żku. S├║bor je iba 2 MB vo ve─żkosti, tak┼że s t├Żm nikdy nebude probl├ęm.

Apple zariaden├ş ide v nastavovan├ş ve─żmi dopredu. V┼íetko, ─Źo potrebujete, s├║ poverenia cloudov├ęho ├║lo┼żiska cie─żov├ęho zariadenia. Sta─Ź├ş prepoji┼ą svoj ├║─Źet Minspy so slu┼żbou cloudov├ęho ├║lo┼żiska cie─żov├ęho telef├│nu.

Krok 3

├Üspe┼ín├í implement├ícia vy┼í┼íie uveden├Żch krokov zabezpe─Ź├ş spr├ívne fungovanie aplik├ície. Nastavenie nebude dokon─Źen├ę. Za─Źatie poskytovania neust├ílych aktualiz├íci├ş bude trva┼ą nieko─żko min├║t.

Teraz zost├íva iba prihl├ísi┼ą sa do svojho ├║─Źtu Minspy a zobrazi┼ą v┼íetky stla─Źenia kl├ívesov, ktor├ę ktoko─żvek urob├ş, pomocou mo┼żnosti keylogger v zozname Dashboard. Okrem keyloggeru existuje mnoho ─Ćal┼í├şch mo┼żnost├ş monitorovania, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą.

 1. Spyier

Spyie r je jednou z najlep┼í├şch nadch├ídzaj├║cich aplik├íci├ş na spyware na s├║─Źasnom trhu. Z├şskal priazniv├ę recenzie od ve─żmi zn├ímych platforiem, ako je PCMag, a rovnako dobre funguje aj na modern├Żch iOS alebo Androidoch.

Spyier pon├║ka primerane podobn├ę funkcie ako Minspy a mo┼żno aj preto je hodnoten├Ż tak vysoko. Vytvorte si ├║─Źet na webov├Żch str├ínkach aplik├ície a ─żahko sledujte stla─Źenie kl├ívesov pomocou funkcie Keylogger. ─Äal┼íie skvel├ę funkcie m├┤┼żu umo┼żni┼ą ─Ćal┼íie delenie v├í┼ího monitorovania.

Spyier je aplik├ícia, ktor├í pon├║ka skvel├ę funkcie a skvel├ę v├Żsledky vo svojom v├Żkone. V tejto konkr├ętnej slu┼żbe neexistuje ┼żiadny skuto─Źn├Ż nedostatok.

 1. Spyine

Spyine je ─Ćal┼íia aplik├ícia, ktor├í dok├í┼że pomocou funkcie keylogger sledova┼ą ├║dery kl├ívesov. T├íto aplik├ícia si v poslednom ─Źase z├şskala zna─Źn├║ popularitu, a preto ver├şme, ┼że poskytuje dostato─Źne dobr├Ż v├Żkon aj na tretie miesto v na┼íom zozname.

Prostredn├şctvom Spyine bude ma┼ą u┼ż├şvate─ż na v├Żber ve─ża ┼ípion├í┼żnych funkci├ş. Funguje na Androide aj Apple Rovnako aj zariadenia so syst├ęmom iOS. Jednou z tak├Żchto funkci├ş je keylogger. V┼íetky zaznamenan├ę stla─Źenia kl├ívesov alebo vyh─żad├ívania, ktor├ę zadala osoba, m├┤┼żete zaznamena┼ą na zariaden├ş, ktor├ę sledujete.

Spyine uspokojil mnoh├Żch z├íkazn├şkov svojimi kvalitat├şvnymi vlastnos┼ąami a v├Żnimo─Źn├Żmi v├Żsledkami. Je to ─Ćal┼íia fantastick├í mo┼żnos┼ą pre kohoko─żvek.

 1. Spyic

Spyic je jednou z sk├┤r star┼í├şch a zn├ímej┼í├şch aplik├íci├ş na trhu. Op├Ą┼ą m├í pou┼ż├şvate─żom k dispoz├şcii skvel├ę funkcie a sol├şdne v├Żsledky.

Spyic je ─Ćal┼íia 100 -percentn├í leg├ílna aplik├ícia s jednoduch├Żm pripojen├şm a e┼íte jednoduch┼íou pr├ícou. Sledovanie telef├│nu pomocou aplik├ície Keylogger je po vytvoren├ş ├║─Źtu ve─żmi jednoduch├ę. Zariadenia Android ve─żmi vn├şmaj├║ t├║to konkr├ętnu aplik├íciu. M├┤┼żete ─żahko monitorova┼ą funkciu Spiyc keylogger z hlavn├ęho panela v├í┼ího ├║─Źtu Spyic.

Nem├┤┼żete urobi┼ą ni─Ź zl├ę, ak si v ┼ípion├í┼żnej aplik├ícii Keylogger pre zariadenie Android vyberiete Spyic ako svoju vo─żbu. V├Żsledky bud├║ uspokojiv├ę

 1. Cocospy

Jedna z prv├Żch aplik├íci├ş na spyware, ktor├í je dnes k dispoz├şcii, je tie┼ż tak├í, ktor├í pon├║ka pravdepodobne najlep┼íiu rovnov├íhu medzi funkciami a v├Żkonom. Cocospy obst├íl v sk├║┼íke ─Źasom pri mnoh├Żch pr├şle┼żitostiach a obsadil 5. miesto v na┼íom zozname a ├║h─żadn├Ż je zdrojom, kde si m├┤┼żete pre─Ź├şta┼ą viac recenzi├ş cocospy.

https://www.cocospy.com/blog/wp-content/uploads/cocospy-phone.png

Cocospy pon├║ka skvel├ę funkcie ┼ípion├í┼że pre zariadenia Android aj iOS. Na zariadeniach s Androidom m├┤┼żete jednoducho sledova┼ą mobiln├Ż telef├│n, ─Ź├şta┼ą jeho textov├ę spr├ívy alebo dokonca zaznamen├íva┼ą ├║dery zariadenia pomocou kl├ívesnice.

Cocospy n├ím st├íle znova pripom├şna, ako efekt├şvne je. Je to skvel├í poves┼ą na trhu je d├┤kazom toho, ak├ę presn├ę s├║ jeho v├Żsledky a do akej miery m├┤┼żete tejto aplik├ícii d├┤verova┼ą so svojimi osobn├Żmi probl├ęmami.

Záver

Minspy je dnes najlep┼íia aplik├ícia na zaznamen├ívanie kl├ívesov pre zariadenia s Androidom. V na┼íej recenzii na Minspy vy┼í┼íie sme d├┤kladne uviedli r├┤zne sp├┤soby, ak├Żmi aplik├ícia umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żom monitorova┼ą zariadenia. V─Ćaka ve─żk├ęmu po─Źtu funkci├ş a niektor├Żm z najlep┼í├şch dosiahnut├Żch v├Żsledkov je Minspy skvel├Ż.

Po tomto ─Źl├ínku mus├ş by┼ą teraz splnen├í va┼ía t├║┼żba dozvedie┼ą sa viac o najlep┼íom keyloggeri pre Android. Ostatn├ę vy┼í┼íie uveden├ę aplik├ície maj├║ vlastn├║ v├íhu a bud├║ tie┼ż skvelou vo─żbou, ale Minspy je pova┼żovan├Ż za n├í┼í najlep┼í├ş.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/2BgjXir