top 5 Najlep┼íie webov├ę str├ínky Techy Geeks v roku 2020

Revol├║cia v technol├│gii viedla k obrovsk├Żm zmen├ím, ktor├ę sa prejavuj├║ v ka┼żdodennom ┼żivote modern├ęho ┼żivota. Ob─Źas sa uistite, ┼że ste boli svedkami viacer├Żch technologick├Żch aktualiz├íci├ş z technologick├Żch oddelen├ş. Technol├│gia u─żah─Źila ┼żivot, a preto uvid├şte, ┼że mnoho technologick├Żch guru v┼żdy prich├ídza s v├Żrobkami, ktor├ę v├ím u─żah─Źia ┼żivot.

Ak m├íte radi technick├║ v├Żklenok, v┼żdy sa budete sna┼żi┼ą n├íjs┼ą najnov┼íie inform├ície o najnov┼í├şch technick├Żch aktualiz├íci├ích. Aj ke─Ć je to ve─żmi m├║dre, treba poznamena┼ą, ┼że existuj├║ aj podvodn├ę weby, ktor├Żm nemo┼żno d├┤verova┼ą. Ak chcete zaisti┼ą, aby ste v┼żdy mali spr├ívne inform├ície, pokia─ż ide o technologick├Ż pokrok, mus├şte si pre─Ź├şta┼ą viac na technologick├Żch webov├Żch str├ínkach. Moment├ílne sa neust├íle objavuj├║ po─Źetn├ę technologick├ę webov├ę str├ínky a nemus├şte ma┼ą istotu, ktor├║ zvoli┼ą.

Kvalitn├í webov├í str├ínka ako Techforpc v├ím poskytne najnov┼íie technick├ę spr├ívy a recenzie, aby ste sa uistili, ┼że ste v┼żdy informovan├ş o najnov┼í├şch inform├íci├ích. Tu v tomto ─Źl├ínku sa rozsvietime na piatich najlep┼í├şch webov├Żch str├ínkach pre v┼íetk├Żch technologick├Żch nad┼íencov.

TechCrunch-review

Prv├Żm miestom v na┼íom zozname je TechCrunch. Je pova┼żovan├Ż za jeden z najpopul├írnej┼í├şch technologick├Żch webov├Żch str├ínok na internete. T├íto webov├í str├ínka zabezpe─Źuje, ┼że svojim ─Źitate─żom poskytuje kvalitn├ę inform├ície o aktualiz├íci├ích technol├│gi├ş a novink├ích. TechCrunch obsahuje inform├ície o najnov┼í├şch technologick├Żch novink├ích a pripravovan├Żch produktoch.

Existuje podozrenie, ┼że str├ínka je tak popul├írna v─Ćaka viac ako 50 000 prispievate─żom, ktor├ş s├║ ve─żmi akt├şvni pri zdokona─żovan├ş webov├Żch str├ínok. T├íto webov├í str├ínka obsahuje okrem in├ęho aj publik├ície o technologick├Żch inov├íci├ích, aktualiz├íci├ích fondov, uv├ídzan├ş produktov na trh. Najob─ż├║benej┼íou str├ínkou tohto webu je z├íklad┼ła Crunch.

Str├ínka hovor├ş o hlavn├Żch technologick├Żch spolo─Źnostiach a tie┼ż o nov├Żch spolo─Źnostiach. Ak sa chcete dozvedie┼ą viac o konkr├ętnej technologickej spolo─Źnosti, Crunch Base je str├ínka, ktor├║ by ste nav┼ít├şvili. T├íto str├ínka sa sklad├í z profilov spolo─Źnosti, ktor├ę hovoria o finan─Źn├Żch inform├íci├ích spolo─Źnosti, vr├ítane dokonca finan─Źn├Żch prostriedkov, ktor├ę spolo─Źnos┼ą z├şskala.

Profil bude pozost├íva┼ą aj z ├║stredia spolo─Źnosti a tie┼ż z mena zakladate─żov. Crunch Base pon├║ka stovky technologick├Żch spolo─Źnost├ş, v┼íetko v─Ćaka TechCrunch ako hlavnej webovej str├ínke. Tie┼ż, ak m├íte z├íujem pozera┼ą sa na technick├ę udalosti po celom svete, TechCrunch je pre v├ís t├Żm najlep┼í├şm webov├Żm serverom. Na str├ínkach sa ob─Źas usporad├║vaj├║ technick├ę udalosti, ─Źo je tie┼ż sp├┤sob, ako ─żud├ş viac informova┼ą o technol├│gi├ích.

Publik├íciu zalo┼żili spolo─Źnosti Archimedean v roku 2005. Zakladate─żmi boli v tom ─Źase dvaja partneri; Michael Arrington a p├ín Keith Teare. Nesk├┤r, v roku 2010, AOL k├║pil publik├íciu za 25 mili├│nov dol├írov. V roku 2008 spolo─Źnos┼ą TechCrunch spustila ocenen├║ platformu zn├ímu ako Crunchies, na ktorej boli na internete ocenen├ę startupy, technol├│gie a inov├ície. ┼Żia─ż, niektor├ę kontroverzie s├║viseli s Crunchies, tak┼że v roku 2017 TechCrunch Crunchies ukon─Źil.

thenextweb-review

─Äal┼í├şm webom v na┼íom zozname je web TheNextWeb. Miesto pre technick├ę spr├ívy a technick├ę konferencie. Ak ste ve─żk├Żm fan├║┼íikom technick├Żch konferenci├ş, web TheNextWeb je to prav├ę miesto pre v├ís. Konferencie TNW sa zaoberaj├║ technologick├Żmi festivalmi, ktor├ę sp├íjaj├║ nov├ę spolo─Źnosti, r├┤zne n├ípady na inov├íciu, prvotriednych investorov.

Konferencia TNW urobila z publik├ície tak├║ popul├írnu techniku. Konferencia sa ├║dajne rozr├ístla zo skupiny 200 ─żud├ş na 20 000 ─żud├ş, ktor├ş sa na konferencii z├║─Źast┼łuj├║ rok ─Źo rok.

Vlajkov├í udalos┼ą spolo─Źnosti TNW je udalos┼ąou pre investorov, ktor├í sp├íja investorov z cel├ęho sveta. V├Ą─Ź┼íina investorov pr├şde pozrie┼ą sa na technologick├ę inov├ície alebo n├ípady a investova┼ą do nich. Z tejto udalosti m├┤┼żu ┼ąa┼żi┼ą aj mal├ę startupy. Ak ste technologick├Ż geek, ktor├Ż m├í n├ídejn├║ spolo─Źnos┼ą, potom je to t├í spr├ívna udalos┼ą pre v├ís. Cie─żom akcie je spoji┼ą spr├ívne skupiny.

Na hlavnej akcii spolo─Źnosti TNW budete ma┼ą mo┼żnos┼ą hovori┼ą aj o tom, ─Źi ste technick├Ż hovorca. Ak va┼ía ┼żiados┼ą ako re─Źn├şk prejde, budete ma┼ą mo┼żnos┼ą vyst├║pi┼ą na podujat├ş a zdie─ża┼ą svoje v├şzie a n├ípady. Publik├ícia tie┼ż d├║fa, ┼że okrem mnoh├Żch ─Ćal┼í├şch v├Żziev zvl├ídne niektor├ę s├║─Źasn├ę ─żudsk├ę v├Żzvy vr├ítane ─żudskej inteligencie, trvalo udr┼żate─żn├ęho rozvoja potrav├şn, dopravy, digit├ílnych v├Żrobkov. V┼íetky tieto v├Żzvy sa vyrie┼íia pomocou technol├│gie.

Webov├ę str├ínky Thenextweb s├║ t├Żm najlep┼í├şm miestom na stretnutie s pripravovan├Żmi technick├Żmi udalos┼ąami, ktor├ę uhasia va┼íu technick├║ t├║┼żbu. T├íto webov├í str├ínka poskytuje aj inform├ície o popul├írnych aktualiz├íci├ích aplik├íci├ş, v─Ćaka ─Źomu m├┤┼żete by┼ą neust├íle informovan├ş o nov├Żch aktualiz├íci├ích a vylep┼íeniach aplik├íci├ş.

Review-TechRadar

TechRadar je online publik├ícia, ktor├í sa zameriava predov┼íetk├Żm na technol├│gie, ktor├ę poskytuj├║ spr├ívy a recenzie. Tu m├┤┼żete veri┼ą, ┼że z├şskate viac inform├íci├ş o r├┤znych technologick├Żch produktoch, a preto sa pred ich n├íkupom budete m├┤c┼ą spr├ívne rozhodn├║┼ą. T├íto online publik├ícia bola spusten├í v roku 2008. TechRadar je kr├ítka forma technol├│gie Radar. Op├ş┼íte s├║─Źasn├Ż a bud├║ci technologick├Ż v├Żvoj alebo trendy.

V┼íimnite si, ┼że TechRadar vlastn├ş Future plc, ktor├ę je najv├Ą─Ź┼í├şm vydavate─żom v Spojenom kr├í─żovstve. Poskytuje ┼ípi─Źkov├ę opisy IKT a s├║visiacich aplik├íci├ş, ktor├ę boli vyvinut├ę na pou┼żitie v├Żrobcami. Zn├ş┼żte tento online pr├şspevok, zobraz├ş sa str├ínka trendov, kde n├íjdete zoznam trendov, ktor├ę s├║ relevantn├ę pre pohyb tvorcov moment├ílne dostupn├Żch na radare. Pri ─Ź├ştan├ş trendu sa v┼íetky technol├│gie spojen├ę s t├Żmto trendom zvy─Źajne zobrazuj├║ na radare so sk├│re v r├┤znych dimenzi├ích a bud├║ci v├Żvoj je ozna─Źen├Ż vyblednut├Żmi bodkami.

Uvid├şte str├ínku platformy, ktor├í v├ím umo┼żn├ş preh─żad├íva┼ą a vyh─żad├íva┼ą dostupn├ę platformy v radare. Tu si m├┤┼żete zvoli┼ą vyh─żad├ívanie konkr├ętnych technol├│gi├ş alebo platforiem, ako napr├şklad t├şmov├í spolupr├íca, produktov├Ż marketing at─Ć. A kone─Źne, str├ínka Radar m├í vo v┼íeobecnosti vizu├ílnu prezent├íciu, ktor├í je zalo┼żen├í na rebr├ş─Źku a sk├│re dimenzie prezentovanom v ─Ćal┼í├şch dvoch ─Źastiach. ├Ü─Źelom tejto str├ínky je prim├írne v├Żskum.

M├┤┼żete to v┼íak presk├║ma┼ą. Dobrou spr├ívou je, ┼że t├íto str├ínka je plne interakt├şvna a pou┼ż├şvatelia tu m├┤┼żu zoskupova┼ą alebo filtrova┼ą pod─ża kateg├│rie, ur─Źitej dimenzie at─Ć. U┼ż├şvate─ż m├┤┼że tie┼ż prid├íva┼ą alebo meni┼ą filtre tak, ako chce. Ak ste technicky zdatn├ş, t├íto str├ínka v├ím pon├║ka skvel├Ż z├í┼żitok z h─żadania r├┤znych technologick├Żch produktov.

Gizmodo-review

Ak ste fan├║┼íikom dizajnu, techniky a sci-fi, t├íto str├ínka je v├ím k dispoz├şcii. P├┤vodne boli tieto str├ínky spusten├ę ako s├║─Źas┼ą siete Gawker Media, ktor├║ prev├ídzkoval Nick Denton. Stoj├ş za zmienku, ┼że t├íto platforma zvy─Źajne zah┼Ľ┼łala podstr├ínku io9, ktor├í je prim├írne zameran├í na sci-fi a futurizmus.

Tento blog bol spusten├Ż v roku 2002 a p├┤vodne ho editoval Peter Rojas, ktor├Ż bol nesk├┤r prijat├Ż spolo─Źnos┼ąou Weblogs Inc. na spustenie podobn├ęho technologick├ęho blogu zn├ímeho ako Engadget. Je potrebn├ę poznamena┼ą, ┼że v polovici roku 2004 Gizmodo a Gawker spolu prostredn├şctvom reklamy dosiahli mesa─Źn├Ż pr├şjem vo v├Ż┼íke pribli┼żne 6 500 dol├írov. Ak si chcete zachova┼ą preh─żad o aktu├ílnej situ├ícii v oblasti technol├│gi├ş, mali by ste si t├║to str├ínku prezera┼ą. Tu z├şskate novinky a pr├şru─Źky t├Żkaj├║ce sa modulov gadget, v─Ćaka ktor├Żm je jedn├Żm z najlep┼í├şch serverov pre milovn├şkov modulov gadget. To v├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą robi┼ą lep┼íie rozhodnutia a vedie┼ą, ako pou┼ż├şva┼ą r├┤zne zariadenia. To v├ím m├┤┼że z dlhodob├ęho h─żadiska pom├┤c┼ą pri v├Ą─Ź┼íom komforte.

techspot-review

Pravdepodobne ste u┼ż o t├Żchto str├ínkach po─Źuli v ned├ívnej minulosti. Najprv si v┼íimnete, ┼że ide o popredn├║ po─Ź├şta─Źov├║ a technologick├║ publik├íciu, ktor├í bola zalo┼żen├í v roku 1998. T├║to online publik├íciu obvykle ─Ź├ştaj├║ tis├şce pou┼ż├şvate─żov energie, technologick├Żch nad┼íencov, hr├í─Źov, tvorcov rozhodnut├ş v oblasti IT at─Ć. To je domovom viac ako 8 mili├│nov ─Źitate─żov mesa─Źne.

Dobrou spr├ívou je, ┼że tento web zvy─Źajne pon├║ka najnov┼íie technick├ę spr├ívy, ktor├ę n├íjdete kdeko─żvek. Okrem toho poskytuje anal├Żzu r├┤znych zariaden├ş pre nad┼íencov, ktor├ş chc├║ technick├║ h─║bku a chc├║ sa dozvedie┼ą viac o najnov┼í├şch digit├ílnych trendoch. T├íto platforma be┼żne bloguje o r├┤znych technologick├Żch produktoch a tie┼ż o tom, ako pou┼ż├şva┼ą r├┤zne pom├┤cky. Technick├ę pr├şru─Źky v├ím m├┤┼żu pom├┤c┼ą ma┼ą ─żahk├Ż ─Źas, najm├Ą ak ste zak├║pili ur─Źit├ę zariadenie prv├Żkr├ít.

Navy┼íe sa t├Żm pred├şde mo┼żnosti po┼íkodenia gadgetu, ke─Ć je pre v├ís nov├Ż. Ak potrebujete softv├ęrov├ę ÔÇőÔÇőodpor├║─Źania, t├íto str├ínka je v├ím k dispoz├şcii. Dostanete nieko─żko odpor├║─Źan├ş t├Żkaj├║cich sa ur─Źit├ęho softv├ęru alebo programu. Ak h─żad├íte ur─Źit├Ż produkt na tejto platforme, uvid├şte pre v├ís rad dobre pop├şsan├Żch funkci├ş. Je pravda, ┼że t├íto str├ínka je skvel├í pre technick├Żch nad┼íencov hlboko nadol. Denne sa uverej┼łuje ve─ża akt├şvnych diskusi├ş. To v├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą dozvedie┼ą sa viac o ur─Źitom zariaden├ş alebo softv├ęri.

Z├ívere─Źn├í

tech webová stránka

Ak sa sna┼ż├şte n├íjs┼ą technologick├ę inform├ície online, tieto str├ínky s├║ pre v├ís najlep┼í├şm rie┼íen├şm. Uvid├şte nielen blogy o t├Żchto produktoch, ale aj fotografie r├┤znych modulov gadget. Budete ma┼ą mo┼żnos┼ą vidie┼ą diskusie od r├┤znych ─żud├ş, ─Źo v├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą urobi┼ą lep┼íie rozhodnutie. Efekt├şvnej┼íie budete dost├íva┼ą spr├ívy o r├┤znych produktoch a softv├ęri. Dobrou spr├ívou je, ┼że v├Ą─Ź┼íina inform├íci├ş, ktor├ę tu n├íjdete, bola overen├í. To znamen├í, ┼że po─Źas prehliadania t├Żchto platforiem budete m├┤c┼ą ─Ź├şta┼ą ├║daje.

V┼íetko, ─Źo mus├şte urobi┼ą, je nav┼ít├şvi┼ą tieto platformy a potom vyh─żada┼ą produkt alebo softv├ęr, o ktorom sa chcete dozvedie┼ą. V├Ą─Ź┼íina v├Żrobkov tu bola skontrolovan├í v minulosti, a preto sa o nich budete m├┤c┼ą dozvedie┼ą viac. Sprievodcovia v├ím pom├┤┼żu vedie┼ą, ─Źo skontrolova┼ą pri k├║pe ur─Źit├ęho produktu a ako ho pou┼ż├şva┼ą. Zah┼Ľ┼łaj├║ tipy at─Ć. V┼íetko, ─Źo je tu vysvetlen├ę, je zvy─Źajne vysvetlen├ę krok za krokom. T├Żmto sp├┤sobom budete vedie┼ą, ako produkt pou┼ż├şva┼ą bez probl├ęmov.

Nakoniec z├şskate triky o tom, ako pou┼ż├şva┼ą r├┤zne produkty alebo programy. O programoch budete vedie┼ą, ktor├ę zariadenia s├║ s nimi kompatibiln├ę at─Ć. Predt├Żm, ako sa rozhodnete investova┼ą do ak├ęhoko─żvek produktu alebo programu, pre─Ź├ştajte si r├┤zne recenzie na t├Żchto platform├ích a pravdepodobne ak├ęko─żvek novinky t├Żkaj├║ce sa zvolen├ęho zariadenia alebo softv├ęru. Pom├┤┼że v├ím to z├şska┼ą viac inform├íci├ş a tie┼ż v├ím umo┼żn├ş z├şska┼ą hodnotu svojich pe┼łaz├ş. Nav┼ít├şvte tieto str├ínky e┼íte dnes a z├şskate skvel├Ż technologick├Ż z├í┼żitok.

M├┤┼żete tie┼ż skontrolova┼ą: Ako sp├║┼í┼ąa┼ą mobiln├ę aplik├ície a hry na po─Ź├şta─Źi s programom Nox Emulator