top 5 Najlep┼íie aplik├ície na ├║pravu fotografi├ş pre PC (Windows A …

Zablokovali ste zobrazovanie reklám.


Preto by ste chceli pov├Ż┼íi┼ą svoje podnikanie v oblasti elektronick├ęho obchodu pril├íkan├şm ─Ćal┼í├şch z├íkazn├şkov prostredn├şctvom fotografie. Najprv to m├┤┼że by┼ą ve─żmi ┼ąa┼żk├ę, preto┼że sa mus├şte ubezpe─Źi┼ą, ┼że va┼íe fotografie s├║ mimoriadne kr├ísne. Tridsa┼ądva percent marketingov├Żch pracovn├şkov v oblasti soci├ílnych m├ędi├ş v┼íeobecne tvrd├ş, ┼że vizu├ílne obr├ízky s├║ naj├║─Źinnej┼íie pri marketingu firmy na soci├ílnych m├ędi├ích. Ak aplik├ícia na ├║pravu fotografi├ş nakoniec propaguje va┼íu zna─Źku, ak sa spr├ívne pou┼ż├şva, pre─Źo do nej investova┼ą?

Propag├ícia zna─Źky pomocou fotografie nie je jedin├Żm d├┤vodom, pre─Źo by som pou┼żil aplik├íciu na ├║pravu fotografi├ş, niektor├ş ─żudia s├║ tie┼ż nad┼íen├ş pre fotografiu. Ak teda chcete fotky upravova┼ą, m├┤┼żete ich pomocou aplik├íci├ş na ├║pravu fotografi├ş upravova┼ą. Tie┼ż sa v├ím bude p├í─Źi┼ą fotografovanie, ale v┼żdy, ke─Ć na ne kliknete, nemus├ş vyzera┼ą tak dobre, ako by ste chceli. Mo┼żno sa v├ím nep├í─Źi jas, kontrast, alebo dokonca budete chcie┼ą prida┼ą k svojim fotografi├ím nejak├ę podrobnosti, aby boli atrakt├şvnej┼íie.

Pod piatimi najlep┼í├şmi aplik├íciami na ├║pravu fotografi├ş, ktor├ę dnes n├íjdete na trhu. Uviedli sme ich s funkciami ka┼żdej aplik├ície, aby ste sa mohli lep┼íie rozhodn├║┼ą, ktor├║ aplik├íciu pou┼żi┼ą.

Zablokovali ste zobrazovanie reklám.


1, Aplik├ícia Picskit pre PCpicskit-online-photo-editor-on-pre po─Ź├şta─Źwindows-Mac

Aplik├ícia Picskit je prv├í na na┼íom zozname ako jedna z najlep┼í├şch aplik├íci├ş na ├║pravu fotografi├ş na s├║─Źasnom trhu. Picskit je aplik├ícia na ├║pravu fotografi├ş zalo┼żen├í na vrstv├ích, ktor├í obsahuje v┼íetko, ─Źo potrebujete na ├║pravu fotografi├ş. M├í nieko─żko neobmedzen├Żch vrstiev, ktor├ę m├┤┼żete ┼żalova┼ą pri ├║prave svojich fotografi├ş.

V─Ćaka tejto aplik├ícii si m├┤┼żete u┼żi┼ą prid├ívanie niektor├Żch umeleck├Żch efektov, pop farieb, r├┤znych re┼żimov prel├şnania a e┼íte ove─ża viac. M├┤┼żete si tie┼ż u┼żi┼ą pridanie niektor├Żch hotov├Żch n├ílepiek do aplik├ície. Aplik├ícia Picskit obsahuje n├ístroj na orez├ívanie, ktor├Ż v├ím umo┼żn├ş vytvori┼ą si vlastn├ę n├ílepky.

Picskit je aplik├ícia ur─Źen├í pre mobiln├ę zariadenia. Pre aplik├íciu Picskit moment├ílne nie je k dispoz├şcii ┼żiadna po─Ź├şta─Źov├í verzia. Ak ju v┼íak potrebujete stiahnu┼ą a pou┼ż├şva┼ą na po─Ź├şta─Źi, m├┤┼żete tak urobi┼ą pomocou emul├ítora syst├ęmu Android. Sta─Ź├ş si stiahnu┼ą a nain┼ítalova┼ą emul├ítor syst├ęmu Android, ako je BlueStacks, a potom pomocou n├ístroja Emul├ítor stiahnu┼ą ─żubovo─żn├║ aplik├íciu pre Android vr├ítane programu Picskit.

Z├şskajte slu┼żbu Picskit pre Android

Z├şskajte slu┼żbu Picskit pre syst├ęm iOS

Z├şskajte Picskit pre PC

Funkcie aplikácie Picskit

Ni┼ż┼íie s├║ uveden├ę niektor├ę z najd├┤le┼żitej┼í├şch funkci├ş pou┼ż├şvan├Żch v aplik├ícii Picskit.

 • Neobmedzen├Ż po─Źet vrstiev – S programom Picskit m├┤┼żete na svojich fotografi├ích vytvori┼ą ─żubovo─żn├║ vrstvu. Ka┼żd├Ż text, ┼ít├ştok alebo obrazov├í vrstva sa d├í editova┼ą nez├ívisle.
 • Foto mrie┼żka a foto kol├í┼ż – budete si musie┼ą vybra┼ą iba nieko─żko fotografi├ş a aplik├ícia v├ím ich pom├┤┼że premie┼ía┼ą do kr├ísnej zbierky.
 • Rozostrenie pozadia – Pomocou programu Picskit m├┤┼żete rozmaza┼ą ak├ęko─żvek pozadie svojej fotografie.
 • Farba striekaj├║cej – Kreat├şvne obr├ízky m├┤┼żete vytv├íra┼ą pomocou selekt├şvnych a pop farieb.
 • Univerz├ílne n├íradie – Medzi tieto n├ístroje patria rota─Źn├ę n├ístroje, n├ístroje na orez├ívanie, n├ístroje na zmenu ve─żkosti, n├ístroje na prestavovanie a nastavovacie n├ístroje.

2, LightX Photo Editor pre PClightx-photo-editor-online-pc-vo─żne k stiahnutiu

LightX je bezplatn├Ż editor fotografi├ş typu v┼íetko v jednom, ktor├Ż si m├┤┼żu milovn├şci fotografi├ş vychutna┼ą. T├íto aplik├ícia je vyvinut├í spolo─Źnos┼ąou Andor Communications PVT Ltd a je uveden├í v zozname fotografi├ş. Je to perfektn├í aplik├ícia typu v┼íetko v jednom pre v┼íetky va┼íe priania.

Dobrou spr├ívou je, ┼że t├íto aplik├ícia v├ím zvy─Źajne umo┼ż┼łuje vytv├íra┼ą kol├í┼że z va┼íich obr├ízkov, prid├íva┼ą fotografick├ę pozadia, zadkov├ę r├ímy na fotografie, rozmaza┼ą obr├ízky a vytv├íra┼ą z nich karikat├║ry a karikat├║ry. T├íto aplik├ícia v├ím tie┼ż umo┼ż┼łuje prida┼ą farebn├ę efekty rozstrekovania, zl├║─Źi┼ą fotografie, zmeni┼ą farbu vlasov v nich a ove─ża viac.

Okrem v┼íetk├Żch t├Żchto funkci├ş pon├║ka Light X Photo Editor vo v┼íeobecnosti r├┤zne n├ístroje na ├║pravu, ako je napr├şklad mie┼íanie farieb, krivky, vin─Ťta─Źn├ę efekty a ove─ża viac. V─Ćaka tejto aplik├ícii si u┼żijete ┼íirok├║ ┼ík├ílu filtrov, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą na svoje fotografie, napr├şklad Grunge Retro, Vintage a B&W. Ak m├íte radi selfies, t├íto aplik├ícia v├ím umo┼żn├ş vyhladi┼ą a zaostri┼ą obr├ízky La tak, ako chcete.

 1. Ak chcete pou┼ż├şva┼ą t├║to aplik├íciu vo va┼íom po─Ź├şta─Źi, mus├şte si najprv stiahnu┼ą BlueStacks. BlueStacks je prehr├íva─Ź aplik├íci├ş pre Android, ktor├Ż v├ím umo┼ż┼łuje sp├║┼í┼ąa┼ą aplik├ície pre Android na PC.
 2. Preto je potrebn├ę nain┼ítalova┼ą BlueStacks na PC a potom ho spusti┼ą. Po dokon─Źen├ş m├┤┼żete klikn├║┼ą na tla─Źidlo Moje aplik├ície v emul├ítore a vyh─żada┼ą LightX.
 3. Uvid├şte v├Żsledok vyh─żad├ívania pre aplik├íciu LightX.
 4. Nain┼ítalujte si na po─Ź├şta─Źi La pc a potom sa prihl├íste do svojho ├║─Źtu Google a s┼ąahujte aplik├ície zo slu┼żby Google Play na BlueStacks.
 5. Po prihl├ísen├ş sa proces in┼ítal├ície za─Źne okam┼żite v z├ívislosti od v├í┼ího internetov├ęho pripojenia.

Tu je nieko─żko ├║┼żasn├Żch funkci├ş tejto aplik├ície:

 • Vytvorte interakt├şvne fotografick├ę kol├í┼że
 • Na svoje fotografie pou┼żite r├ímy na fotografie
 • Vlo┼żte honosn├ę n├ílepky
 • Pou┼żite meni─Ź pozadia a pou┼żite efekty rozostrenia
 • Pridajte do obr├ízka viac efektov.
 • Pridajte k obr├ízkom r├┤zne texty a vytvorte si aj pozn├ímky.

Z├şskajte LightX pre Android

Z├şskajte LightX pre iOS

Z├şskajte LightX pre PC

3, artistaArtista-online-photo-editor-PC-windows-7810-mac-download-zadarmo

Pomocou tejto aplik├ície m├┤┼żete veri┼ą, ┼że va┼íe fotografie a vide├í bud├║ vyzera┼ą ako majstrovsk├ę diela. Dobrou spr├ívou je, ┼że t├íto aplik├ícia v├ím umo┼ż┼łuje pou┼żi┼ą ur─Źit├ę funkcie a filtre na va┼íe vide├í a vytvori┼ą tak jedine─Źn├ę filmy. Filtre pr├ştomn├ę v tejto aplik├ícii v├ím umo┼ż┼łuj├║ zmeni┼ą celkov├Ż vzh─żad va┼íich vide├ş. Dod├íva sa s r├┤znymi typmi filtrov. Tieto filtre m├┤┼żete ─żahko pou┼żi┼ą pod─ża svojich predst├ív.

M├┤┼żete pou┼żi┼ą Artisto pre PC a upravova┼ą svoje fotografie a vide├í. Dobrou spr├ívou je, ┼że t├íto po─Ź├şta─Źov├í aplik├ícia funguje na 100% rovnako ako v syst├ęme Android alebo iOS. Ak chcete za─Źa┼ą, mus├şte si stiahnu┼ą Android Emulator ako BlueStacks. Po stiahnut├ş ho spustite na po─Ź├şta─Źi. Po spusten├ş tohto emul├ítora kliknite na Google Play Store a Prihl├ísi┼ą sa. H─żadajte Artisto a uvid├şte ho tam. Nain┼ítalujte ho a potom sa prihl├íste do svojho ├║─Źtu Google a s┼ąahujte aplik├ície zo slu┼żby Google Play na BlueStacks. Po prihl├ísen├ş m├┤┼żete za─Źa┼ą s in┼ítal├íciou tejto ├║┼żasnej aplik├ície.

Toto s├║ niektor├ę funkcie, ktor├ę v├ís m├┤┼żu touto aplik├íciou nadchn├║┼ą:

 • Umo┼ż┼łuje v├ím nahr├íva┼ą r├┤zne vide├í, mus├şte v┼íak skontrolova┼ą, ─Źi je va┼íe video krat┼íie ako 10 sek├║nd.
 • Umo┼ż┼łuje filtrova┼ą ─Źo najviac fotografi├ş a vide├ş.
 • Umo┼ż┼łuje uklada┼ą alebo zdie─ża┼ą hotov├ę vide├í.
 • Neur├│nov├ę siete na vytvorenie p├┤sobiv├Żch vizu├ílnych efektov.

Z├şskajte Artisto pre Android

Z├şskajte Artisto pre iOS

Z├şskajte Artisto pre PC

4, Moshowmoshow-foto-video-editor-for-pre po─Ź├şta─Źwindows-7-8-10-a-mac

Moshow s prehliada─Źom prezent├íci├ş okam┼żite premen├ş va┼íe fotografie a vide├í na z├íbavn├ę a p├║tav├ę diapozit├şvy. V┼íimnite si, ┼że tieto fotografie s├║ ide├ílne na uverej┼łovanie pr├şspevkov FacebookDokonca som tweetoval Instagram, Ak m├íte viac fotografi├ş, m├┤┼żete si vytvori┼ą p├┤sobiv├Ż videoz├íznam z prezent├ície. V─Ćaka tejto aplik├ícii m├┤┼żete veri┼ą, ┼że svoje fotografie alebo vide├í m├┤┼żete upravova┼ą pomocou iskier a mnoh├Żch ─Ćal┼í├şch filmov├Żch efektov.

Ak chcete dosiahnu┼ą tento cie─ż, sta─Ź├ş si vybra┼ą svoje fotografie a vide├í a zobrazi┼ą okam┼żit├Ż n├íh─żad v desiatkach r├┤znych ┼ít├Żlov videa. M├┤┼żete ─żahko vybra┼ą svoje ob─ż├║ben├ę video efekty a zdie─ża┼ą v├Żsledky so svojimi priate─żmi. Vyberte si svoju ob─ż├║ben├║ fotografiu a dajte jej ┼ípeci├ílnu ed├şciu Moshow pred jej zverejnen├şm na platform├ích soci├ílnych m├ędi├ş. Takto bud├║ va┼íe fotografie vyzera┼ą atrakt├şvnej┼íie.

T├║to aplik├íciu m├┤┼żete pou┼żi┼ą na po─Ź├şta─Źi. Ak chcete pou┼ż├şva┼ą t├║to aplik├íciu vo va┼íom po─Ź├şta─Źi, mus├şte do po─Ź├şta─Źa nain┼ítalova┼ą BlueStacks a potom ju spusti┼ą. Po spusten├ş kliknite v emul├ítore na tla─Źidlo Moje aplik├ície a vyh─żadajte Moshow. V├Żsledky vyh─żad├ívania sa zobrazia, kde ich m├┤┼żete ─żahko nain┼ítalova┼ą. Ak chcete s┼ąahova┼ą aplik├ície zo slu┼żby Google Play na BlueStacks, prihl├íste sa do svojho ├║─Źtu Google. Po prihl├ísen├ş m├┤┼żete aplik├íciu nain┼ítalova┼ą a ihne─Ć ju za─Źa┼ą pou┼ż├şva┼ą.

Ni┼ż┼íie s├║ uveden├ę niektor├ę ├║┼żasn├ę funkcie tejto aplik├ície:

 • R├┤zne ┼ít├Żly videa – Tu budete ma┼ą pr├şstup k ┼íirokej ┼ík├íle bezplatn├Żch ├║prav a efektov, v─Ćaka ktor├Żm bud├║ va┼íe fotografie a vide├í vyzera┼ą ├║┼żasne.
 • Perfektn├í kravata – T├íto funkcia je ide├ílna pre fan├║┼íikov GIF. T├íto funkcia umo┼ż┼łuje vytvori┼ą video v slu─Źke a okam┼żite ho synchronizova┼ą. Vide├í v dokonalej slu─Źke pre Instagram alebo Facebook,
 • Prechody a zmie┼ían├ę vydania – M├┤┼żete si vybra┼ą rovnak├ę fotografie a experimentova┼ą s efektmi, ako s├║ preklopenie, z├ívada, hu─Źanie at─Ć. V─Ćaka tejto aplik├ícii m├┤┼żete ─żahko prida┼ą z├íbavn├ę prechody, aby va┼íe fotky a vide├í vynikli.
 • Zmie┼ían├Ż text – T├íto aplik├ícia v├ím umo┼ż┼łuje kombinova┼ą text vo va┼íom videu prezent├ície.

Z├şskajte MoShow pre Android

Z├şskajte MoShow pre iOS

Z├şskajte MoShow pre PC

5, Facetunefacetune-for-bez pou┼żitia PC-odmietnu stiahnu┼ąwindows-7810mac

Jedn├í sa o aplik├íciu, ktor├í v├ím umo┼ż┼łuje vyhladi┼ą, upravi┼ą, podrobne spracova┼ą podrobnosti a prerobi┼ą z├íplaty na v┼íetky va┼íe fotografie, ktor├ę ste nasn├şmali na svojom iPhone. V z├ívislosti od toho, ─Źo chcete na svojej fotografii opravi┼ą, v├ím t├íto aplik├ícia umo┼ż┼łuje vybra┼ą r├┤zne n├ístroje na ├║pravu, ako ich chcete pou┼żi┼ą a kde ich chcete pou┼żi┼ą na svoj obr├ízok. M├┤┼żete tie┼ż odstr├íni┼ą a opravi┼ą v┼íetky ├║pravy, ktor├ę ste prekro─Źili.

V┼íetko, ─Źo mus├şte urobi┼ą, je odovzda┼ą fotografiu, ktor├║ chcete upravi┼ą, a potom ju vylep┼íi┼ą v aplik├ícii. Po dokon─Źen├ş sa m├┤┼żete pohr├íva┼ą s ─Ćal┼í├şmi funkciami, ako je plynulos┼ą, sn├şmky, prestavba at─Ć. Aby ste sa zbavili ch├Żb, m├┤┼żete pou┼żi┼ą n├ístroj Eraser Tool, ktor├Ż sa nach├ídza v tejto aplik├ícii. Navy┼íe v├ím umo┼ż┼łuje pribl├ş┼żenie a kontrolu jemnej┼í├şch detailov va┼íich fotografi├ş. Po dokon─Źen├ş v┼íetk├Żch ├║prav m├┤┼żete ─żahko spusti┼ą ─Ćal┼í├ş filter a fotografiu ulo┼żi┼ą a potom ju prilepi┼ą na platformy soci├ílnych m├ędi├ş.

Ak chcete pou┼ż├şva┼ą t├║to aplik├íciu na va┼íom po─Ź├şta─Źi, mus├şte si do svojho po─Ź├şta─Źa stiahnu┼ą a nain┼ítalova┼ą BlueStacks. Po nain┼ítalovan├ş ho m├┤┼żete vyh─żada┼ą na pracovnej ploche alebo v ponuke ┼átart. Otvorte ho a budete presmerovan├ş na domovsk├║ obrazovku. Vyh─żadajte Facetune v La Google Play Store a potom za─Źiarknite aplik├íciu, ktor├í sa m├í zobrazi┼ą. Kliknite na aplik├íciu a za─Źnite ju in┼ítalova┼ą. Po in┼ítal├ícii sa zobraz├ş na karte AllApps. Kliknut├şm na ikonu Facetune otvorte aplik├íciu a potom za─Źnite aplik├íciu pou┼ż├şva┼ą

Ni┼ż┼íie s├║ uveden├ę z├íkladn├ę funkcie tejto aplik├ície:

To v├ím umo┼żn├ş vyhladi┼ą a upravi┼ą va┼íu poko┼żku – tu m├┤┼żete odstr├íni┼ą ak├ęko─żvek do─Źasn├ę chyby, ako s├║ pupienky a kazy. Tie┼ż v├ím to umo┼żn├ş rozjasni┼ą tmav├ę kruhy pod va┼íimi o─Źami.

 • Okam┼żit├í plastick├í chirurgia – Umo┼żn├ş v├ím zv├Ą─Ź┼íi┼ą alebo zmen┼íi┼ą konkr├ętnu oblas┼ą obr├ízka. M├┤┼że tie┼ż vylep┼íi┼ą ─Źe─żuste, pretvori┼ą si nos a dokonca zv├Ż┼íi┼ą l├şcne kosti a obo─Źie.
 • Vylep┼íite svoj ├║smev – To v├ím umo┼żn├ş roz┼í├şri┼ą alebo vylep┼íi┼ą ├║smev pod─ża v├í┼ího ┼żelania. Okrem toho m├┤┼żete bieli┼ą a ─Źisti┼ą zuby.
 • Pridajte nejak├Ż make-up – Tu m├┤┼żete pou┼żi┼ą ak├Żko─żvek odtie┼ł za─Źervenania a tie┼ła. Do rias m├┤┼żete tie┼ż prida┼ą objem a tvarova┼ą obo─Źie. Nakoniec m├┤┼żete do svojej prirodzenej farby pier prida┼ą ur─Źit├║ intenzitu.

Z├şskajte Facetune pre Android

Z├şskajte Facetune pre iOS

Z├şskajte Facetune pre PC

záver

├Üpravy fotografi├ş a vide├ş by v├ís u┼ż nemali viac zd├┤raz┼łova┼ą. Vy┼í┼íie uveden├ę aplik├ície v├ím m├┤┼żu pom├┤c┼ą dosiahnu┼ą tento cie─ż. Dobrou spr├ívou je, ┼że ich m├┤┼żete pou┼ż├şva┼ą na po─Ź├şta─Źi. Zv├í┼żte ich dnes a nebudete ─żutova┼ą. S├║ skuto─Źne ├║┼żasn├ę

Zablokovali ste zobrazovanie reklám.

Zablokovali ste zobrazovanie reklám.


M├┤┼że sa v├ím tie┼ż p├í─Źi┼ą: Najlep┼íie video editory pre Windows a mac

S├║visiace ─Źl├ínky

Zablokovali ste zobrazovanie reklám.