Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

top 5 aplikácie s tmavým režimom, ktoré by ste mali vyskúšať práve teraz

top 5 aplikácie s tmavým režimom, ktoré by ste mali vyskúšať práve teraz 1

WhatsApp nedávno pridal temný režim pre svojich používateľov verzie beta verzie Android a čoskoro sa očakáva, že temnú tému uvedie na verejnosti. Najnovší operačný systém Android 10 spoločnosti Google podporuje temnú tému pre celý systém. Minulý rok, Apple Vydané tiež OS 13 s podporou tmavého režimu. Keď je zapnutá, získate čierne pozadie, ktoré je pre vaše oči jednoduchšie. Teoreticky tmavý režim tiež pomáha šetriť určitú výdrž batérie na telefónoch, najmä na telefónoch s panelmi AMOLED.Ak chcete používať režim thedark na väčšine aplikácií, ktoré používate každý deň, potom skontrolujte, ako aby ste ju povolili v niektorých populárnych aplikáciách sociálnych médií. Tie obsahujú Instagram, Twitter, Facebook Messenger, WhatsApp a ďalšie.

Ako povoliť temný režim v obľúbených aplikáciách sociálnych médií

Instagram

Funkcia prepínania temného režimu nie je v aplikácii. Namiesto toho sa automaticky zapne, keď používateľ povolí tmavý režim v celom systéme. Instagram tmavý režim zmení celé používateľské rozhranie aplikácie na odtieň čiernej. Medzi ne patrí informačný kanál, príbehy a karta Objaviť. Stačí prejsť na nastavenia telefónu> vybrať zobrazenie> povoliť tmavý režim alebo motív.

Ak ju stále nemôžete nájsť, stačí na vyhľadávací panel (v nastaveniach) napísať tmavý motív alebo tmavý režim. Po jeho povolení stačí otvoriť Instagram, a automaticky sa zosynchronizuje s tmavým režimom. Instagram hovorí, že v aplikácii používa temný režim, „budete musieť aktualizovať OS svojho zariadenia na iOS 13 alebo Android 10, ako aj Instagram app. "

Sledujte: Ako získať tmavý režim na WhatsApp

Facebook Messenger

Facebook už pridal temný režim jeho Messenger, V súčasnej dobe, Facebook plánuje pridať temnú tému do svojej aplikácie pre Android. Nedávne správy to navrhli Facebook zaviedla režim Dark pre niekoľko používateľov verzie beta systému Android, čo znamená, že aplikácia by mohla čoskoro získať podporu. Vracia sa späť do Messenger, ak chcete aplikáciu používať v tmavom režime, stačí otvoriť Facebook Messenger app.Toque na ikonu profilu, ktorý nájdete v ľavom hornom rohu okna. Potom režim Dark nájdete na vrchu, aby ste ho mohli povoliť.

WhatsApp

Ak používate najnovšiu verziuWhatsAppBeta pre Android potom povoliť režim označovania je otázkou 5 sekúnd. Najprv musíte prejsť do časti Nastavenia v WhatsApp. Môžete to urobiť klepnutím na ponuku s tromi bodkami v pravom hornom rohu. Tu musíte kliknúť na sekciu Rozhovory a potom kliknúť na možnosť Téma v časti Zobrazenie. Klepnutím na sekciu Téma vás privítajú tri možnosti. Prvá možnosť sa nazýva Predvolená hodnota systému, ktorá sa zmení v závislosti od celkovéhoAndroidtheme.

Twitter

Twitter tiež ponúka podporu pre tmavý režim. na rozdiel od Instagram, môžete povoliť režim Temné priamo z TwitterAplikácie. V nastavení aplikácie nájdete vyhradený režim Tmavý a režim Tmavý vzhľad. Prvý vám umožňuje zapnúť temnú tému a druhý režim vám ponúka dve možnosti, vrátane „Dim“ a „Lights Out“.

Ak chcete povoliť režim Tmavý, prejdite do časti Nastavenia a ochrana osobných údajov aplikácie a potom klepnite na kartu Displej a zvuk. Túto funkciu zapnite klepnutím na posúvač Tmavý režim. Po zapnutí tmavého režimu vyberiete „Dim“ alebo „Lights out“ klepnutím na vzhľad tmavého režimu.

YouTube

Aby ste mohli používať tmavý režim YouTube, musíte vykonať niekoľko veľmi jednoduchých krokov. Najprv stačí otvoriť YouTube v telefóne a potom klepnite na ikonu profilu. Potom musíte navštíviť časť Nastavenia aplikácie a klepnúť na Všeobecné. V tejto časti nájdete možnosť Vzhľad, ktorá obsahuje témy „Temná téma“, „Svetlá“ a „Použiť tému zariadenia“.