top 4 Facebook Messengerklientov pre Windows 10

top 4 Facebook  Messengerklientov pre Windows 10 1

Facebook je možno najväčšou digitálnou revolúciou, aká kedy bude. Ovplyvňujú životy miliónov ľudí a určite priniesli jednu z najväčších zmien na internete. A s tým prišla služba správ. Známy ako Messenger cez smartphones, bola to jedna z najväčších správ na svete, aké sa kedy robili. Z jedinej textovej platformy sa zatiaľ vyvinula v niečo masívne!

Pokiaľ však ide o váš počítač, nemáte vyhradenú aplikáciu pre odosielanie správ. Pretože v prehliadači Facebook Messenger je zabudovaný vo vnútri Facebook webové stránky. Vždy však bolo ťažké prepínať medzi prehliadačmi a kartami, len aby ste niekoho upozornili, keď sa potopíte a máte prácu. Bolo hlásené, že má žiadosti o Windows kto má všetko Facebook messenger áno, niektoré idú nad rámec ich schopností. Takže bez ďalších okolkov sa dostaneme na vrchol 4 Facebook Messengerklientov pre Windows 10.

top 4 Facebook  Messengerklientov pre Windows 10

1, Facebook posol

Facebook Messenger k dispozícii v obchode Microsoft Store je v skutočnosti oficiálny MessengerAplikácia pre stolné počítače vypnutá Facebook, Vyvinuté a uvoľnené Facebook Ak sa vás týka ochrana súkromia a bezpečnosť, je lepšie zvoliť túto aplikáciu u ktoréhokoľvek z nasledujúcich klientov. Bude oficiálnym vydaním Facebook, podporuje integrované funkcie pracovnej plochy, ako je kliknutie pravým tlačidlom myši na ikonu Messenger na paneli úloh alebo ponuka Štart, aby sa okamžite vytvorila nová správa, zachytila ​​fotografia, ktorá sa má niekomu poslať, alebo aby sa zobrazili vaše posledné kontakty.

Môžete si ho stiahnuť Facebook posol tu.

2, Messenger na stôl

Messenger pre Desktop je klient k dispozícii pre Windows 10. Používateľské rozhranie a funkcie sú rovnaké Facebook Messenger, ale ďalšou vlastnosťou bude temná téma. To vám umožní prepínať medzi svetlou a tmavou témou úradníka Facebook Messenger nemá žiadnu funkciu. Väčšina ľudí si myslí, že to stojí za to. Na rozdiel od oficiálnej aplikácie vám to tiež umožňuje presúvať mediálne súbory, aby ste ich mohli ľahko zdieľať. Messenger pre Desktop však má svoje nevýhody. Má šírku, ktorú môžete zmeniť. Aj keď môžete zmeniť veľkosť oficiálnej aplikácie na oveľa menšiu veľkosť, je menej rušivá.

Môžete to použiť odkaz stiahnuť Messenger pre stolné počítače.

3, kozy

Rovnako ako vyššie uvedení klienti, ale Caprine určite obsahuje niektoré ďalšie funkcie. Jedným z dôvodov pre výber je rýchlosť štartu. Caprine sa doslova nabíja rýchlejšie ako ktorýkoľvek z klientov uvedených vyššie. Okrem toho umožňuje blokovať zobrazené a zapisované indikátory, používať vlastné štýly a tmavý režim.

Prostredníctvom tohto si môžete stiahnuť aplikáciu Caprine cez GitHub link.

4, Franz

Na rozdiel od zákazníkov, ktorých sme spomenuli, Franz nie je skutočne oddaný a obmedzený iba na Facebook Messenger. Spolu s Facebook Messenger, podporuje WhatsApp, Telegram, Slack, Gmail atď. Franz je všetko v jednom programe, takže ak pôjdete do Franza, dostanete doslova jackpot. Nemá však žiadne ďalšie funkcie, ako je tmavý režim alebo čokoľvek iné ako v predchádzajúcich klientoch. Ale keď rozložia faktory, Franz je najúčinnejším klientom na našom zozname.

Tu si môžete stiahnuť Franz tu.

S tým, ako sa digitálny priemysel vyvíja omnoho väčší a lepší deň, máme na výber. Keď však tieto faktory rozdelíme, výber upriamime na najvhodnejšie. V tomto prípade úradník Facebook Messenger má navrch. Keďže by ste si mali stiahnuť jedného z vyššie uvedených klientov, musíte sa uistiť, že odfiltrujete klienta, ktorý vyhovuje vašim požiadavkám. Súkromie a bezpečnosť, jednoduché použitie, prístupnosť sú všetko, na čo sa treba zamerať.