Top 20 bezplatných tém portfólia WordPress pre kreatívy

Ak ste dizajnér, ilustrátor alebo iný typ kreatívneho profesionála, viete, aké dôležité je mať krásnu webovú stránku portfólia. Umožní vám predviesť svoje talenty a zručnosti a dokonca vám pomôže získať nové zamestnanie alebo klientov.

WordPress uľahčuje spustenie webovej stránky portfólia, aj keď máte zručnosti v oblasti nulového kódovania, ale stále budete potrebovať tému kvalitného portfólia, ktorá vám ukáže svoje zručnosti. V tomto kole nájdete najlepšie bezplatné portfólio motívov WordPress pre kreatívy, ktoré vás nebudú stáť desetník.

Ak ste fotograf, táto zbierka tém je pre vás!

FolioPress – Téma minimálneho viacúčelového portfólia (zadarmo)

FolioPress je minimálna a flexibilná téma portfólia, ktorá predstavuje vašu tvorivú prácu v rozložení mriežky na domovskej stránke. Nájdete tu tiež veľa možností prispôsobenia, prispôsobený sociálny profil a je úplne pohotový.

Oscar – Kreatívne portfólio a téma WordPress pre agentúry (Envato Elements)

Téma Oscar je vhodná pre osobné a agentúrne peňaženky. Má viac možností dizajnu a filtrovateľné portfólio. Okrem toho prichádza s ľahko použiteľným generátorom stránky s drag and drop.

Oscar agentúra wordpress kreatívne tému dizajnér agentúry portfólio fotoaparát

Optika: čistá téma portfólia WordPress (zadarmo)

Optika je čistá téma vhodná pre každého, kto hľadá minimálne portfólio. Téma sa ľahko prispôsobuje a je tiež pripravená na preklad a prístupnosť. Vynikajúcou funkciou je integrácia WooCommerce, takže môžete svoju prácu jednoducho predať.

Optics Clean free wordpress theme wp responzívna kreatívna agentúra pre portfólio agentúr

Webové portfólio – Téma viacúčelového portfólia biografie (zadarmo)

Portfólio Web je jednoduchá, moderná a pohotová téma WordPress vytvorená s ohľadom na návrhárov a kreatívy. Je dodávaný so vstavaným prispôsobiteľným programom Live a množstvom widgetov, ktoré uľahčujú používanie tejto témy.

Webové portfólio biografia viacúčelová bezplatná WordPress téma responzívna wp kreatívna dizajnérska agentúra portfólio fotoaparátu

Huntington – Téma citlivého portfólia WordPress (Envato Elements)

Téma Huntington používa dobre usporiadanú úvodnú stránku mriežky, takže môžete zobraziť svoje minulé projekty a časti portfólia. Rozloženie môžete ľahko prispôsobiť pomocou programu Visual Composer a upraviť vizuálne štýly pomocou rozsiahleho panelu možností témy.

Huntington Citlivý WordPress Téma Kreatívna dizajnérska agentúra Portfóliová kamera

Shibui – téma minimalistického portfólia (zadarmo)

Téma Shibui má murovaný dizajn a podporuje neobmedzené množstvo galérií. Je plne citlivý a ľahko prispôsobiteľný. Okrem toho téma podporuje nekonečné posúvanie, má vlastné oblasti miniaplikácií a ponúka niekoľko rôznych rozložení stránky.

Shibui Minimalist free wordpress theme wp responzívna kreatívna dizajnérska agentúra portfólio fotoaparátu

Perfektné portfólio – čisté a elegantné portfólio (zadarmo)

Téma Perfect Portfolio sa zameriava na typografiu kombinovanú s ohromujúcimi predstavenými obrázkami. Téma obsahuje širokú škálu prispôsobiteľných funkcií vrátane prispôsobiteľných sekcií na domovskej stránke, kompatibility prehliadača, dizajnu vhodného pre mobilné zariadenia a responzívnych funkcií.

Perfect Clean Štýlová kamera s kreatívnou dizajnérskou agentúrou pre kreatívne dizajnérske aplikácie od spoločnosti wordpress

Pistis – WP Theme Portfolio (Envato Elements)

Téma Pistis je vhodná pre živnostníkov a agentúry. Má elegantný dizajn so schopnosťou používať posúvač na celú obrazovku alebo video na celú obrazovku. Nájdete tu tiež veľa možností prispôsobenia, efekt paralaxy a plynulé posúvanie.

Pistis wordpress téma kreatívne dizajnérske portfólio agentúry pre fotoaparáty

StanleyWP – Bootstrap portfólio WordPress Téma (zadarmo)

StanleyWP je založený na rámci Bootstrap, čo znamená, že okamžite reaguje. Je tiež minimálny a ľahko prispôsobiteľný a obsahuje niekoľko rôznych šablón stránok, ktoré uľahčia čo najrýchlejšie uvedenie vášho webu do prevádzky.

StanleyWP Bootstrap responzívne kreatívne dizajnérske portfólio agentúry fotoaparát wordpress téma wp

Dizajn: Téma citlivého portfólia (zadarmo)

Skica je responzívna téma portfólia, ideálna na predstavenie vášho kreatívneho talentu. Téma obsahuje čistý a ľahký dizajn, ktorý kladie dôraz na vaše projekty. Je tiež ľahké prispôsobiť a podporuje vlastnú ponuku sociálnych odkazov.

Náčrt bezplatnej náčrtu témy wordpress wp responzívnej kreatívnej agentúry pre portfólio agentúr

Illustratr – téma minimalistického portfólia (zadarmo)

Téma Illustratr obsahuje elegantnú typografiu a prezentuje vaše tvorivé diela v jednej elegantnej mriežke. Používa funkciu peňaženky WordPress a tiež obsahuje podporu pre vlastnú ponuku sociálnych odkazov.

Zadarmo illustratr wordpress téma wp responzívne kreatívne dizajnérske portfólio agentúry

Zasnený – Téma portfólia WordPress (Envato Elements)

Zasnená téma je vaša, keď sa zaregistrujete v službe Envato Elements. Téma je úplne citlivá a má moderný a vysoko prispôsobiteľný dizajn. Nájdete tu tiež výkonný panel možností tém a podporu pre písma Google a Typekit.

Zasnený dokument WordPress Creative Creative Designer Agency Portfolio Camera

MalcomY – osobné portfólio nezávislého dizajnéra (zadarmo)

Téma MalcolmY sa ľahko prispôsobuje, pretože používa vytvárač stránok drag and drop a má rozsiahly panel možností témy, takže si môžete túto tému prispôsobiť bez znalosti kódovania. Téma má viacero možností dizajnu portfólia a je plne responzívna.

MalcomY Freelance Designer bezplatne wordpress responzívne kreatívne dizajnérske agentúry portfólio fotoaparát wp

True North – téma portfólia pre WordPress (zadarmo)

Téma True North predstavuje jedinečný dizajn, ktorý zaručuje propagáciu vašej práce na novej úrovni. Je dodávaný s niekoľkými možnosťami konfigurácie vášho dizajnu a veľkým počtom možností prispôsobenia.

True North free wordpress theme wp responzívna kreatívna dizajnérska agentúra s portfóliom fotoaparátu

Espied – Téma kreatívneho portfólia (zadarmo)

Téma Espied má minimalistický dizajn, ktorý kladie dôraz na vaše kreatívne projekty. S podporou Gutenberg a klasického dizajnu, prispôsobeného menu sociálnych odkazov a responzívneho dizajnu sa táto téma ľahko používa a uľahčuje zdieľanie vašej kreativity so svetom.

Spy free wordpress theme wp responzívna kreatívna agentúra pre portfólio agentúr

Správne Lite (zadarmo)

Správna téma Lite má čistý a elegantný dizajn. Je plne citlivý a vysoko prispôsobiteľný s podporou písiem Google. Okrem toho bola téma optimalizovaná pre SEO.

Správne Lite free wordpress tému wp responzívne kreatívne dizajnérske portfólio agentúry

Gridby – Parallax Grid WordPress Téma (zadarmo)

Vyskúšajte tému Gridby, ak máte radi dizajn paralaxy. Okrem krásnej animácie paralaxy, táto téma používa rozloženie mriežky a je ľahko prispôsobiteľná vďaka rozsiahlemu panelu možností témy.

Gridby Parallax Mriežka zdarma wordpress tému responzívne wp kreatívne dizajnérske agentúry agentúry portfólio

Čistá – minimalistická téma WordPress (zadarmo)

Téma Pure má vyhradenú možnosť portfólia a dobre navrhnutú sekciu blogu, takže môžete ľahko zdieľať veľa podrobností o svojom kreatívnom procese. Prispôsobenie témy sa dá ľahko pomocou nástroja na tvorbu stránky drag and drop.

Čistá a bezplatná kamera responzívnej kreatívnej dizajnérskej agentúry s témou WordPress

Krea – motív Peňaženky (zadarmo)

Téma Krea používa výrazné písmo kombinované s dobre usporiadaným rozložením mriežky, aby vaša kreativita vynikla. Je dodávaný s podrobnou dokumentáciou a je pripravený na preloženie.

Krea zadarmo wordpress tému responzívne wp kreatívne dizajnérske agentúry portfólio fotoaparátu

Miyazaki – Elegantný motív Peňaženky (zadarmo)

Ak hľadáte štýlovú a štýlovú tému portfólia, zvážte tému Miyazaki. Používa vysoko kontrastný dizajn, výrazné písmo a murovaný dizajn, aby zabezpečil, že vaše tvorivé diela priťahujú pozornosť, ktorú si zaslúžia.

Miyazaki Elegantná bezplatná téma wordpress wp responzívna kreatívna dizajnérska agentúra s portfóliom fotoaparátov

Hamilton – Téma čistého portfólia pre kreatívy (zadarmo)

Ak hľadáte jednoduchý a čistý motív, motív Hamilton je vynikajúcou voľbou. Má vstavaný tmavý a svetelný režim, nekonečné posúvanie a podporu pre Gutenberg a Classic Editor.

Hamilton free wordpress theme wp responzívna kreatívna dizajnérska agentúra s portfóliom fotoaparátov

Hitchcock – Téma kreatívneho portfólia (zadarmo)

Téma Hitchcock má jedinečný dizajn s výrazným obrázkom na celej obrazovke. Téma je plne responzívna a pripravená na sietnicu a zahŕňa nekonečné posúvanie a podporu nového editora príspevkov, Gutenberga.

Zadarmo hitchcock wordpress theme wp responzívne kreatívne dizajnérske portfólio agentúry

Ostentus – Téma portfólia WordPress (zadarmo)

Téma Ostentus má jedinečnú domovskú stránku, ktorá používa odporúčané rozloženie obrázkovej mriežky, ktoré odkazuje na jednotlivé blogové príspevky, kde môžete zdieľať ďalšie podrobnosti o projekte a tvorivom procese.

Ostentus free wordpress theme wp responzívne kreatívne dizajnérske portfólio agentúry

Ak máte k dispozícii nástroje, ako je WordPress, nie je ťažké uviesť svoje portfólio do prevádzky. Stále však budete potrebovať tému portfólia, preto použite naše zhrnutie ako východiskový bod na nájdenie najlepšej témy WordPress pre vaše stránky.