Top 15 najlep┼í├şch zoznamov doplnkov Kodi 2019

Kodi je v podstate softv├ęr pre prehr├íva─Źe m├ędi├ş vyvinut├Ż nad├íciou XBMC. Tento softv├ęr je ├║plne zadarmo a je k dispoz├şcii pre r├┤zne opera─Źn├ę syst├ęmy a hardv├ęrov├ę ÔÇőÔÇőplatformy. Prostredn├şctvom slu┼żby Kodi m├┤┼żete streamova┼ą vide├í online a spolo─Źnos┼ą Kodi tie┼ż prid├íva k jednotliv├Żm polo┼żk├ím plag├íty, obr├ízky fan├║┼íikov, uk├í┼żky a ─Ćal┼íie doplnky. Kodi tie┼ż pracuje s telev├şznymi programami a umo┼ż┼łuje u┼ż├şvate─żovi uklada┼ą ob─ż├║ben├ę programy do slu┼żby. Poskytuje tie┼ż popisy a podrobnosti o hercoch.

Kodi m├í svoje vlastn├ę u┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie a Kodi podporuje miestne a sie┼ąov├ę ├║lo┼żn├ę slu┼żby. Kodi v┼íak nepoch├ídza z obsahu. Pou┼ż├şvatelia musia pou┼ż├şva┼ą ur─Źit├ę roz┼í├şrenia tret├şch str├ín, aby vylep┼íili svoje prostredie Kodi.

Existuje mnoho vysoko kvalitn├Żch roz┼í├şren├ş, ktor├ę patria do r├┤znych kateg├│ri├ş pre Kodi. Bude pomerne ┼ąa┼żk├ę h─żada┼ą najlep┼íie roz┼í├şrenia pre Kodi a tento ─Źl├ínok obsahuje zoznam 25 najlep┼íie funguj├║cich roz┼í├şren├ş Kodi:

Top 25 najlep┼í├şch zoznamov doplnkov Kodi 2019 – filmy, telev├şzne programy a ┼íport

[table id=4 /]

Najlepšie fungujúce doplnky Kodi pre filmy

Filmy s├║ jedn├Żm z najlep┼í├şch prvkov, ktor├ę n├ím d├ívaj├║ nekone─Źn├║ z├íbavu. Ak ste milovn├şkom filmu a h─żad├íte najlep┼íie doplnky pre filmy, ur─Źite v├ís zaujm├║ tieto doplnky:

FilmOn Simple

Ak h─żad├íte indie v├Żtvory, budete milova┼ą FilmOn, preto┼że pon├║ka nekone─Źn├Ż indie obsah. Je to jeden z najlep┼í├şch online obchodov pre vzdel├ívacie filmy.

FilmOn Simple je jedn├Żm z najlep┼í├şch doplnkov pre Kodi. Sklad├í sa z viac ako 40 r├┤znych kateg├│ri├ş a pon├║ka nielen nez├ívisl├ę filmy a dokumenty, ale aj telev├şzne programy. Okrem toho existuje mnoho v├Żnimiek spolo─Źnosti FilmOn, ktor├ę mus├şte sledova┼ą.

zmluva

Covenant je pre Kodi jedn├Żm z najstar┼í├şch roz┼í├şren├ş a pou┼ż├şvatelia, ktor├ş Kodi pou┼ż├şvaj├║ u┼ż dlho, by o tom ur─Źite vedeli. Aj ke─Ć ho v├Żvoj├ír opustil, prich├ídza s novou funkciou nov├í verzia.

Dohovor m├í jednoduch├ę pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie a ─żudia sa m├┤┼żu pohybova┼ą ve─żmi ─żahko. Pri sledovan├ş telev├şzie a filmov bude v┼żdy k dispoz├şcii ve─ża podkateg├│ri├ş. Integr├ícia susedstva je ─Ćal┼í├şm d├┤le┼żit├Żm prvkom paktu. To umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żom importova┼ą filmy, telev├şzne programy a sledova┼ą Trakt.tv.

film Rise

Filmrise je jednou z popul├írnych slu┼żieb leg├ílneho vysielania a popularita spolo─Źnosti Filmrise sa ka┼żd├Żm d┼łom zvy┼íuje.

Prostredn├şctvom slu┼żby Filmrise m├┤┼żete z├şska┼ą tituly, ktor├ę na in├Żch jednoducho nen├íjdete. Okrem toho je to ofici├ílny doplnok pre Kodi a je pomerne ┼ąa┼żk├ę ho nain┼ítalova┼ą. Pou┼ż├şvatelia musia nav┼ít├şvi┼ą ofici├ílny arch├şv tejto aplik├ície. Jednou z v├Żhod tohto procesu je to, ┼że dostanete pravideln├ę aktualiz├ície, ktor├ę vo v┼íeobecnosti d├ívaj├║ nov├ę tituly.

Neptún povstáva

Neptune Rising je jedno z najlep┼í├şch roz┼í├şren├ş Kodi, ktor├ę pon├║ka nekone─Źn├ę vizu├ílne pote┼íenie. Je to dos┼ą podobn├ę Dohovoru, ale m├í nie─Źo viac, ─Źo ho odli┼íuje od ostatn├Żch

M├í 11 kateg├│ri├ş pozost├ívaj├║cich z filmov, telev├şznych rel├íci├ş, najlep┼í├şch filmov, zoznamov pou┼ż├şvate─żov IMDB, mojich filmov, mojich telev├şznych rel├íci├ş, n├ístrojov a vyh─żad├ívania, rohov kritikov, zoznamov skladieb, ak├ę vidlice? Integr├ícia z├║┼żenia telev├şzie je ─Ćal┼íou funkciou, ktor├║ pon├║ka. Pon├║ka tie┼ż obsah v kvalite 1080p a HD; pou┼ż├şvatelia m├┤┼żu s┼ąahova┼ą obsah pomocou n├ístrojov. Preto je to nie─Źo, ─Źo by ste mali ma┼ą vo svojom zozname.

kliknite tu

Kliknite tu, ktor├Ż vyvinula spolo─Źnos┼ą Skydarks, prezentuje filmy a telev├şzne programy ve─żmi umeleck├Żm sp├┤sobom. Je to ─Ćal┼í├ş skvel├Ż doplnok k filmom a je podobn├Ż Exodusu.

Po jeho otvoren├ş sa nach├ídza hlavn├ę menu, ktor├ę sa sklad├í z r├┤znych kateg├│ri├ş a m├í tie┼ż ve─ża podkateg├│ri├ş. Okrem toho m├┤┼żu pou┼ż├şvatelia tie┼ż importova┼ą zoznam filmov, telev├şznych rel├íci├ş a potom synchronizova┼ą svoj ├║─Źet z├║┼żenia. Je to dobr├í alternat├şva k pou┼ż├şvate─żom Exodus a Kodi by sa to p├í─Źilo.

Ak chcete nain┼ítalova┼ą, prejdite na tento odkaz: http://www.skydarks.com/skydarks/

Kratos

Kratos je v┼íestrann├Ż, preto┼że pon├║ka filmy a telev├şzne programy s├║visiace s r├┤znymi kateg├│riami. Kratos, fantastick├Ż nov├í─Źik, je zalo┼żen├Ż na k├│doch v Exoduse.

Toto roz┼í├şrenie m├í vyle┼íten├ę hlavn├ę menu a pozost├íva z mnoh├Żch podkateg├│ri├ş. Preto m├┤┼żu pou┼ż├şvatelia prehliada┼ą obsah r├┤znymi sp├┤sobmi a m├┤┼żu dokonca filtrova┼ą obsah.

Ak si chcete stiahnu┼ą Kratos, pou┼ż├şvatelia musia nav┼ít├şvi┼ą str├ínku http://uk1.site/Repo/

Najlepšie doplnok Kodi pre šport

Ak ste hlboko oddan├ş ┼íportu, pravdepodobne h─żad├íte najlep┼í├ş doplnok pre ┼íport Kodi. Nasleduj├║ce pr├şrastky ur─Źite pote┼íia milovn├şci ┼íportu

Planet MMA

Planet MMA pon├║ka vysoko kvalitn├Ż obsah vr├ítane zmie┼ían├Żch bojov├Żch umen├ş a UFC. Je to jeden z najlep┼í├şch doplnkov pre ┼íport.

V hlavnej ponuke je viac ako 30 kateg├│ri├ş obsahu. Hoci poskytuje r├┤zne typy obsahu, je popul├írne poskytova┼ą obsah s├║visiaci so ┼íportom. U┼ż├şvatelia m├┤┼żu tie┼ż sledova┼ą ┼żiv├ę programovanie, video na po┼żiadanie, PPV udalosti a mnoho ─Ćal┼í├şch. Mus├ş vysk├║┼ía┼ą doplnok pre milovn├şkov ┼íportu.

┼áportov├Ż diabol

Sports Devil pon├║ka ┼íportov├Żm nad┼íencom nebesk├ę pote┼íenie. Pou┼ż├şvatelia m├┤┼żu pomocou tohto roz┼í├şrenia streamova┼ą ┼íporty z viacer├Żch kan├ílov. Po in┼ítal├ícii pon├║ka r├┤zne ┼íportov├ę kan├íly, ktor├ę patria do r├┤znych ┼íportov├Żch kateg├│ri├ş. M├┤┼żete sledova┼ą futbal, kriket, tenis alebo ─Źoko─żvek, ─Źo chcete sledova┼ą. ─Äal┼íou d├┤le┼żitou vlastnos┼ąou tohto doplnku je, ┼że m├┤┼żete sledova┼ą najd├┤le┼żitej┼íie body ka┼żd├ęho z├ípasu.

Red Bull TV

Red Bull TV je jedn├Żm z najlep┼í├şch ofici├ílnych ┼íportov├Żch doplnkov spolo─Źnosti Kodi. Ak chcete zv├Ż┼íi┼ą hladinu adrenal├şnu, je to pre v├ís ide├ílne, preto┼że pon├║ka niektor├ę adrenal├şnov├ę ┼íporty.

Telev├şzia Red Bull TV poskytuje ┼żiv├ę telev├şzne kan├íly a vide├í na po┼żiadanie a pou┼ż├şvatelia k nim maj├║ bezplatn├Ż pr├şstup. Na po┼żiadanie tie┼ż pon├║ka ve─żk├║ kni┼żnicu obsahu.

Fox Sports Go

Fox Sports Go je k dispoz├şcii na v┼íetk├Żch hlavn├Żch platform├ích a je to jedno z najlep┼í├şch roz┼í├şren├ş na svete, ktor├ę pon├║ka streamingov├ę slu┼żby pre ┼íport. M├┤┼żete sledova┼ą ka┼żd├║ profesion├ílnu ligu a na po┼żiadanie pon├║ka aj ┼żiv├║ telev├şziu a obsah.

Tento doplnok m├í negat├şvny aspekt, preto┼że je k dispoz├şcii iba v USA. Preto pou┼ż├şvatelia, ktor├ş ne┼żij├║ v Spojen├Żch ┼ít├ítoch, musia pou┼ż├şva┼ą sie┼ą VPN, aby si ju mohli vychutna┼ą. Poskytuje v├ím adresu IP v USA a poru┼íuje v┼íetky druhy obmedzen├ş.

Ned├ívno vydan├ę doplnky Kodi Addons

Na jednej strane existuje ve─ża roz┼í├şren├ş, ktor├ę prestan├║ fungova┼ą, ale na druhej strane existuje ve─ża roz┼í├şren├ş, ktor├ę boli ned├ívno vydan├ę. Ned├ívno boli vydan├ę tieto pr├şdavky:

Kino Maslo

Movie Theatre Butter je podobn├ę Exodus, medzi t├Żmito dvoma je v┼íak rozdiel. Movie Theatre Butter n├íjde najlep┼í├ş stream a automaticky ho prehr├í. Pou┼ż├şvatelia teda nemusia manu├ílne vysk├║┼ía┼ą r├┤zne odkazy na streamovanie, ─Źo v├ím m├┤┼że u┼íetri┼ą ve─ża ─Źasu.

Ak si chcete tento doplnok stiahnu┼ą, pou┼ż├şvatelia musia prejs┼ą na: http: //repo.rubyjewelwizard.com/

Teraz Music USA

Existuje mnoho roz┼í├şren├ş, ktor├ę s├║ v┼íeobecne popul├írne pre poskytovanie vysoko kvalitn├Żch filmov, telev├şznych rel├íci├ş. Sotva v┼íak existuje ┼żiadny doplnok, ktor├Ż by obohatil chu┼ą hudby. V tomto pr├şpade je pre v├ís Now Music USA tou najlep┼íou vo─żbou, preto┼że pon├║ka zbierku popul├írnej hudby usporiadanej pod─ża zoznamu. Aj ke─Ć neexistuj├║ ┼żiadne zvukov├ę s├║bory, roz┼í├şrenie z├ívis├ş od hudobn├Żch vide├ş

Hudba Music USA je teraz k dispoz├şcii v Maverick Repository. Mus├şte len nav┼ít├şvi┼ą

http://mavericktv.net/mavrepo

Najlepšie doplnok Kodi typu všetko v jednom

Existuje ve─ża roz┼í├şren├ş Kodi, ktor├ę vo v┼íeobecnosti pokr├Żvaj├║ takmer v┼íetko, ako s├║ filmy, telev├şzne programy, ┼íportov├Ż obsah, ┼żiv├ę telev├şzne programy a mnoho ─Ćal┼í├şch vec├ş. Tu je nieko─żko najlep┼í├şch roz┼í├şren├ş Kodi typu v┼íetko v jednom:

pás

Midian m├í vylep┼íen├║ domovsk├║ obrazovku, ktor├í pozost├íva z obsahu s├║visiaceho s r├┤znymi kateg├│riami. Je to jedno z popul├írnych roz┼í├şren├ş, ktor├ę pon├║ka filmy, telev├şzne programy, karikat├║ry, ┼íporty, anime a existuje mnoho ─Ćal┼í├şch mo┼żnost├ş ┼żiv├ęho vysielania.

Vl─Źia svorka

Wolf Pack a Midian s├║ v├Żsledkom rovnak├ęho v├Żvoj├íra. Obe tieto roz┼í├şrenia s├║ ve─żmi popul├írne.

Aj ke─Ć je v├Żvoj├ír rovnak├Ż, bal├şk Wolf Pack pon├║ka nieko─żko jedine─Źn├Żch kateg├│ri├ş, ktor├ę sa v programe Midian nedostanete, a najnov┼íia verzia prin├í┼ía mnoho nov├Żch funkci├ş. Ak chcete pozna┼ą tieto nov├ę funkcie, mus├şte pou┼żi┼ą toto roz┼í├şrenie.

Atom Reborn

Atom Reborn je jedno z najlep┼í├şch roz┼í├şren├ş typu v┼íetko v jednom, ktor├ę pon├║ka filmy, telev├şzne programy, karikat├║ry a dokonca si m├┤┼żete hudbu vypo─Źu┼ą. Poskytuje tie┼ż niektor├ę ┼żiv├ę telev├şzne kan├íly z cel├ęho sveta, vystupuj├║ kom├ędie a dokument├írne filmy.

M├í tie┼ż ─Ćal┼íiu sekciu, kde z├şskate 4K filmy a t├íto funkcia ju odli┼íuje od ostatn├Żch.

Z├ívere─Źn├ę pripomienky

Tento ─Źl├ínok sa zaober├í 15 najlep┼í├şmi doplnkami Kodi, ktor├ę v├ím ur─Źite zaistia pote┼íenie a z├íbavu. V s├║hrne je mo┼żn├ę zd├┤razni┼ą, ┼że tento ─Źl├ínok by v├ím ur─Źite pomohol z├şska┼ą najlep┼í├ş doplnok Kodi pod─ża va┼íich predst├ív.