Top 15 najlep┼í├şch filmov Disney v┼íetk├Żch ─Źias

Dnes sa chyst├ím zdie─ża┼ą zbierku najlep┼í├şch filmov Disney. Ak si chcete stiahnu┼ą a pozera┼ą najlep┼íie filmy zadarmo online, m├┤┼żete si vybra┼ą niektor├Ż z uveden├Żch filmov. V├Ą─Ź┼íina ─żud├ş m├í dnes smartphone s internetom.

Niektor├ş ─żudia s├║ zvyknut├ş s┼ąahova┼ą filmy a sledova┼ą ich online. Vyh─żad├ívanie najnov┼í├şch filmov online je ├║navn├í ├║loha. Tento pr├şspevok je teda pre v├ís. Existuje ve─ża filmov dostupn├Żch online na pozeranie zadarmo. Tu sme objavili 15 najlep┼í├şch filmov Disney v┼íetk├Żch ─Źias.

Disney poskytuje nekone─Źn├║ z├íbavu u┼ż mnoho rokov. Aj ke─Ć to bolo technicky vyroben├ę pre deti, v s├║─Źasnosti sa ─żudia patriaci do r├┤znych vekov├Żch skup├şn zamilovali do Disney. V s├║─Źasnej dobe, Disney spolupracoval s Marvel a Lucasfilm roz┼í├şri┼ą ich filmov├Ż vesm├şr a poskytn├║┼ą div├íkom lep┼í├ş filmov├Ż z├í┼żitok. Disney vytvoril ve─ża ├║┼żasn├Żch filmov a medzi nimi Najlep┼íie Disney filmy spomenut├ę dole:

Najlep┼íie Disney filmy v┼íetk├Żch ─Źias

Najlep┼íie Disney filmy v┼íetk├Żch ─Źias

Zdie─żam zoznam najlep┼í├şch filmov Disney, ktor├ę s├║ najob─ż├║benej┼í├şmi filmami Disney v┼íetk├Żch ─Źias. Stiahnite si a sledujte svoje ob─ż├║ben├ę z tohto zoznamu a u┼ż├şvajte si ho.

[table id=3 /]

#1, ALADDIN

├Üstrednou postavou tohto filmu je Aladdin, ktor├Ż sa zamiluje do Jasm├şny, princeznej. Bohu┼żia─ż si ju nem├┤┼że vzia┼ą, preto┼że nie je knie┼ża┼ąom. Potom n├íjde magick├║ lampu, ktor├í zmen├ş jeho ┼í┼ąastie.

Film, Aladdin je ob─ż├║ben├Ż pre svoje sarkastick├ę papag├íje, k├║zeln├ę koberce, ve─żmi z├íhadn├ę modr├ę g├ęny a zl├Ż charakter menom Jafar Hellbent, vl├ídca Agarbahu. Film je pln├Ż z├íbavy a vzru┼íenia. Okrem toho je tituln├í hudba fantastick├í a vklad├í sa do mysle publika.

#2, Peter Pan

Pr├şbeh je o ─Źarovnom chlapcovi, ktor├Żm je Peter Pan. On a jeho mil├í─Źik Tinkerbell s├║ hlavn├Żmi postavami a pr├şbeh ukazuje, ako ─Źelia r├┤znym v├Żzvam.

Peter Pan je jedn├Żm z najlep┼í├şch filmov Disney v┼íetk├Żch ─Źias. Film je o de┼ąoch, ktor├ę v┼żdy chc├║ zosta┼ą de┼ąmi a film ukazuje, ako bojuj├║ proti pir├ítom, ochladzuj├║ sa v morskej v├şne a vyh├Żbaj├║ sa ┼ítek─żav├Żm alig├ítorom.

#3, Lev├ş kr├í─ż

Pr├şbeh je o mladom levovi Simbeovi, ktor├Ż sa po dlhej dobe vracia, aby z├şskal sp├Ą┼ą svoju vieru ako jeho otec. Mufasa zabil jeho zl├Ż str├Żko Scar.

Lev├ş kr├í─ż sa pova┼żuje za majstrovsk├ę dielo Disneyho. Film bol prepusten├Ż v roku 1994 a je bohat├Ż na skvel├ę obr├ízky a r├┤zne postavy. Kritici sa domnievaj├║, ┼że je zalo┼żen├í na Hamletovi, ale zast├║penie je ├║plne in├ę. Okrem filmu sa skladaj├║ z kr├ísnych piesn├ş ako Hakuna Matata a C├ştite dnes ve─Źer l├ísku?

#4, Popoluška

Popolu┼íke, ├║strednej postave dominuje jej krut├í nevlastn├í matka. Kv├┤li jej krutej nevlastnej matke je Popolu┼íka ┼żivot pln├Ż probl├ęmov a ┼ąa┼żkost├ş. Rozpr├ívkov├í kmotra m├í in├ę pl├íny, preto┼że pom├íha Popolu┼íke zbavi┼ą sa tohto probl├ęmu.

Popolu┼íka je jedn├Żm z najlep┼í├şch klasick├Żch filmov spolo─Źnosti Disney. Pr├şbeh je o diev─Źati, ktor├ę sa stretne s chlapcom a jeho vlastn├şctvo top├ínok rob├ş tento pr├şbeh zauj├şmav├Żm. Film je ob─ż├║ben├Ż svojou charakteriz├íciou, romantikou a kr├ísnym dizajnom pozemku.

#5, Mal├í morsk├í v├şla

Mal├í morsk├í v├şla zobrazuje nez├ívislos┼ą ┼żeny, ktor├í je v podstate morsk├í v├şla a je ├║strednou postavou pr├şbehu. Nem├í rada svojho otca kv├┤li jeho dominantn├ęmu postoju.

Charakter pr├şbehu je vynikaj├║ci a postoj ├║strednej postavy ho odli┼íuje od ostatn├Żch; Je proti v├Ą─Ź┼íiemu patriarch├ítu, bojuje proti obrovsk├ęmu chobotnici a ┼żije ┼żivotom, ak├Ż chce.

#6, MOANA

Kv├┤li zlyhaniu rastliny a ryby za─Ź├şnaj├║ na ostrove Moana zomrie┼ą. Je preto na ceste vr├íti┼ą srdce bohyne Te Fitti do Maui.

Moana je najnov┼íia verzia a jeden z najlep┼í├şch filmov Disney. Film odr├í┼ża Disneyho umeleck├║ zdatnos┼ą, ktor├║ nemo┼żno porovn├íva┼ą s ostatn├Żmi. Moana vytv├íra emocion├ílny a magick├Ż dopad na div├íkov, a tak ─żahko z├şska miesto v jadre publika.

#7, Kráska a zviera

Ak h─żad├íte film, v ktorom z├şskate umeleck├║ kombin├íciu zviera┼ąa a ─Źloveka, tento film je ur─Źen├Ż pre v├ís. Film ukazuje milostn├Ż pr├şbeh medzi ─Źlovekom a zviera┼ąom. Aj ke─Ć je grafick├Ż pl├ín pomerne podivn├Ż, romantika a kr├ísne obr├ízky uveden├ę v tomto filme ur─Źite zaujm├║ publikom srdce.

#8, Nov├Ż ┼ít├Żl cis├íra

Je to jedno z najv├Ą─Ź┼í├şch v├Żtvorov Disney. Film je zn├ímy svojou charakteriz├íciou, umeleckou produkciou pr├şbehu, v├Żstavbou pozemku. Okrem ─Źiar vysloven├Żch Kronkom s├║ p├║tav├ę. V kr├ítkosti je potrebn├ę doda┼ą, ┼że sa jedn├í o film, ktor├Ż budete nieko─żkokr├ít sledova┼ą.

#9, Mulan

Mulan je ─Ćal┼í├ş skvel├Ż film od Disneyho, ktor├Ż sa zameriava na ┼żeny. ├Üstrednou postavou filmu je ┼żena, ktor├í v┼żdy ─Źel├ş probl├ęmom kv├┤li svojmu pohlaviu.

─Äal┼íou zauj├şmavou postavou je ak├║tne hovoriaci drak. Film ukazuje, ako ┼żena pomocou draka zachr├íni mesto pred inv├íziou. V tomto filme Disney ve─żmi umelecky vykon├íva v├Żstavbu a charakteriz├íciu pozemku.

# 10. Princezn├í a ┼żaba

Ak si mysl├şte, ┼że je princezn├í biela a pekn├í, pri poh─żade na princezn├║ a ┼żabu sa Disney uk├í┼że prv├Żkr├ít, ke─Ć Disney prv├Żkr├ít predstav├ş ─Źiernu princezn├║. Postava je prezentovan├í tak, ┼że sa do nej ─żahko zamilujete.

Film pozost├íva zo ┼żivotn├Żch lekci├ş, kr├ísnych vok├ílov. Okrem ┼żabieho princa je tie┼ż ve─żmi zauj├şmav├í a roztomil├í postava, ktor├í ur─Źite zv├ş┼ąaz├ş div├íkov v srdci.

# 11. Pocahontas

Pocahontas je jedn├Żm z najlep┼í├şch animovan├Żch filmov od Disneyho. Film je ob─ż├║ben├Ż pre svoju hudbu. Ma─żujte so v┼íetk├Żmi farbami vetra, Just Around the River Bend s├║ ve─żmi kr├ísne piesne, ktor├ę dosiahli bezpe─Źn├ę miesto v mozgu det├ş 90. rokov.

# 12. bambi

Ak chcete z├şska┼ą emocion├ílny vkus, je pre v├ís vytvoren├Ż Bambi. Sc├ęna, v ktorej zomrie matka Bambi, rob├ş publikum ve─żmi emocion├ílnym a vy nem├┤┼żete sledova┼ą sc├ęnu bez pla─Źu. Charakteriz├ícia rob├ş z filmu jeden z najlep┼í├şch animovan├Żch filmov Disney. Okrem emocion├ílnej sc├ęny sa film sklad├í zo ┼í┼ąastn├Żch a vtipn├Żch sc├ęn, v ktor├Żch zaja─Źikovia, plach├ş skunci chc├║ by┼ą so v┼íetk├Żmi najlep┼í├şmi lesn├Żmi priate─żmi (BFF).

# 13. Odv├í┼żny mal├Ż hriankova─Ź

Je to ─Ćal┼í├ş zauj├şmav├Ż a pekn├Ż animovan├Ż film od Disneyho. Je to druh dobrodru┼żn├ęho filmu a postava sa od ostatn├Żch ve─żmi l├ş┼íi. Pr├şbeh je o ply┼íovom toustova─Źi, ktor├Ż pokra─Źuje v dobrodru┼żstve pomocou vys├íva─Źa, svie─Źky, r├ídia a prikr├Żvky.

# 14. Superhrdinov├ę

Pr├şbeh tohto filmu je o superhrdinskej rodine, ktor├í chce ┼żi┼ą jednoduch├Ż slne─Źn├Ż ┼żivot. Z d├┤vodu vl├ídneho pr├şkazu si musia udr┼ża┼ą svoju moc doma, ale ich t├║┼żba pom├íha┼ą ─żu─Ćom vytv├íra situ├íciu, ke─Ć musia odhali┼ą svoje tajomstvo.

Je to ak─Źn├Ż dobrodru┼żn├Ż film, ktor├Ż bol vydan├Ż u┼ż d├ívno Marvel a DC. Aj ke─Ć je to ove─ża viac karikat├║rne ako Marvel a DC, ale charakteriz├ícia a kon┼ítrukcia pozemku tohto filmu ur─Źite dosiahnu miesto v srdci div├íka. Z├íbavn├Ż vplyv, ktor├Ż film d├íva div├íkom, je ur─Źite pozit├şvnym aspektom tohto filmu.

# 15. Monsters Inc.

Film je ─Ćal┼í├şm skvel├Żm animovan├Żm dielom Disneyho a je to dobrodru┼żn├Ż film, ktor├Ż div├íkom dod├íva komick├Ż vkus. Mon┼ítr├í a deti – to s├║ d├┤le┼żit├ę aspekty tohto filmu, kde mon┼ítr├í chc├║ deti vystra┼íi┼ą a na druhej strane sa deti stan├║ netvormi jedovat├ę. Chc├║ ovl├ídnu┼ą mesto, ale nakoniec si uvedomia, ┼że nie s├║ na spr├ívnej ceste.

záver

Stru─Źne povedan├ę, treba uvies┼ą, ┼że t├Żchto 15 najlep┼í├şch filmov Disney by ur─Źite poskytovalo komplexn├║ z├íbavu a nebudete ─żutova┼ą sledovan├şm t├Żchto majstrovsk├Żch diel.