Top 15 jednostr├ínkov├Żch t├ęm WordPress, NIE na ThemeForestÔÇŽ

Jednostr├ínkov├Ż webov├Ż dizajn (zn├ímy aj ako ÔÇ×jednostr├ínkov├Ż webov├Ż dizajnÔÇť) je vynikaj├║ci sp├┤sob vytvorenia ─żahko pou┼żite─żnej webovej str├ínky, ktor├í funguje rovnako dobre na v┼íetk├Żch zariadeniach. A hoci to mohlo by┼ą pred desiatimi rokmi z m├│dy, vr├ítilo sa a teraz je hlavnou polo┼żkou pre v┼íetk├Żch od za─Ź├şnaj├║cich spolo─Źnost├ş a┼ż po kreat├şvne agent├║ry.

V tomto pr├şspevku sa pozrieme na niektor├ę z najlep┼í├şch jednostr├ínkov├Żch t├ęm WordPress nie s├║ uveden├ę na ThemeForest,

Pre─Źo nie ThemeForest?

Hlavne preto, ┼że sme u┼ż na str├ínke ThemeForestu pokryli tie najlep┼íie t├ęmy, teraz mus├şme venova┼ą trochu l├ísky nez├ívisl├Żm v├Żvoj├írom!

Proti ThemeForest samozrejme nem├íme ni─Ź – existuje len ve─ża skvel├Żch v├Żvoj├írov t├ęm, ktor├ş jednoducho nepred├ívaj├║ svoje t├ęmy na ThemeForest. Ak teda obmedz├şte vyh─żad├ívanie na t├ęmy ThemeForest, pravdepodobne pr├şdete o niektor├ę z vynikaj├║cich mo┼żnost├ş uveden├Żch inde.

Bez ─Ćal┼í├şch okolkov, tu je na┼íich 15 najlep┼í├şch mo┼żnost├ş pre najlep┼íie t├ęmy str├ínok WordPress, ktor├ę m├íte neurob├şm to N├íjdete ho na ThemeForest.

1, Parallax Pro

Parallax Pro je sekund├írnou t├ęmou popul├írneho r├ímca Genesis Framework StudioPress. Pon├║ka p├┤sobiv├ę rozlo┼żenie str├ínky s r├┤znymi sekciami, ktor├ę pri┼ąahuj├║ ─Źitate─żov. Paralaxy efekt, po ktorom je t├ęma pomenovan├í, udr┼żuje veci zauj├şmav├ę.

Parallax Pro tie┼ż pou┼ż├şva nat├şvny WordPress Customizer pre ─żahk├ę zmeny bez k├│du, zatia─ż ─Źo v┼íetko reaguje ┼ítandardne.

A kone─Źne, ma┼ą program Genesis Framework vylep┼íuj├║ci hlavn├║ funk─Źnos┼ą va┼íej t├ęmy znamen├í, ┼że v├í┼í web bude ma┼ą hviezdny v├Żkon a dobr├║ optimaliz├íciu SEO.

Viac inform├íci├ş o ┼ít├║diu StudioPress a Genesis Framework sa m├┤┼żete dozvedie┼ą v na┼íej podrobnej recenzii StudioPress.

Cena: 99,95 dol├írov () | Demo povolen├ę V┼íetky podrobnosti

– od spolo─Źnosti StudioPress

2, Zerif Pro

Verzia Pro, jedna z najpopul├írnej┼í├şch bezplatn├Żch t├ęm na WordPress.org, Zerif Pro (ned├ívno premenovan├í na ÔÇ×Zelle ProÔÇť) pon├║ka flexibiln├Ż, ─żahko prisp├┤sobite─żn├Ż dizajn pos├║vania paralaxy.

Zerif Pro od Themeisle

T├ęma pou┼ż├şva r├┤zne oddiely na zlep┼íenie rozlo┼żenia str├ínky, ktor├ę m├┤┼żete kombinova┼ą a prisp├┤sobi┼ą pod─ża svojich potrieb. Dobrou spr├ívou je, ┼że tieto sekcie s├║ aktivovan├ę nat├şvnym programom WordPress, tak┼że m├┤┼żete vidie┼ą v┼íetky zmeny vykonan├ę v re├ílnom ─Źase.

Zerif Pro je tie┼ż pripraven├Ż pre WooCommerce a bol navrhnut├Ż na integr├íciu s popul├írnymi doplnkami WordPress na vytv├íranie str├ínok.

M├┤┼żete sa tie┼ż pozrie┼ą na na┼íu ├║pln├║ recenziu aplik├ície Zerif Pro a u┼íetri┼ą pomocou kup├│nu na t├ęmy.

Cena: 89 dol├írov | Demo povolen├ę V┼íetky podrobnosti

– pod─ża t├ęmy

3, divi

Divi je ve─żmi popul├írna t├ęma navrhnut├í tak, aby zodpovedala rovnako popul├írnemu Divi Builder. S Divi m├┤┼żete ─żahko vytv├íra┼ą ak├Żko─żvek typ webov├Żch str├ínok vr├ítane jednostr├ínkov├Żch webov├Żch str├ínok. Spolo─Źnos┼ą Elegant Themes, spolo─Źnos┼ą za spolo─Źnos┼ąou Divi, m├í st├íle ─Źl├ínok pomocn├şka o tom, ako presne vytvori┼ą jednostr├ínkov├ę webov├ę str├ínky s Divi.

Uk├í┼żka jednej str├ínky

Okolo t├ęmy Divi je tie┼ż vytvoren├í ve─żk├í komunita dizajnu, ktor├í u─żah─Źuje vyh─żadanie mnoh├Żch zdrojov, aby sa t├ęma ─Źo najlep┼íie vyu┼żila.

Ak sa chcete dozvedie┼ą viac o produktoch Divi a Divi Builder, pre─Ź├ştajte si na┼íu podrobn├║ recenziu Divi.

Cena: 89 dol├írov | Demo povolen├ę V┼íetky podrobnosti

– pod─ża Elegant Themes

4, Parallax

Parallax je t├ęma jednej str├ínky od Themify (). V predvolenom nastaven├ş m├í jedine─Źn├║ naviga─Źn├║ ponuku, ktor├í lokalizuje hrdinovu ─Źas┼ą a zavedie n├ív┼ítevn├şkov do konkr├ętnych sekci├ş s efektom posunu paralaxy.

Themify paralaxy

Domovsk├í str├ínka je vytvoren├í pomocou prilo┼żen├ęho Themify Builder, tak┼że ju m├┤┼żete ─żahko prisp├┤sobi┼ą pretiahnut├şm. ┼át├Żly hlavi─Źiek / str├ínok u─żah─Źuj├║ zmenu navig├ície a m├┤┼żete dokonca pou┼żi┼ą vertik├ílnu navig├íciu, ak si budete pria┼ą.

Cena: 49 dol├írov | Demo povolen├ę V┼íetky podrobnosti

– autor Themify

5, nez├ívisl├Ż pracovn├şk

Ako u┼ż n├ízov napoved├í, Freelancer je jednostr├ínkov├í t├ęma WordPress zameran├í na nez├ívisl├Żch, dizajn├ęrov a v├Żvoj├írov.

T├ęma slobodn├ęho povolania ThemeFuse

Freelancer na z├íklade syst├ęmov Fuse Framework a Bootstrap u─żah─Źuje prisp├┤sobenie v┼íetk├Żch farieb a sekci├ş, ktor├ę vo svojom n├ívrhu pou┼ż├şvate.

A jedine─Źn├í vec, o cene tejto polo┼żky je, ┼że ju m├┤┼żete z├şska┼ą zadarmo.

Cena: 49 dol├írov | Demo povolen├ę V┼íetky podrobnosti

– pod─ża ThemeFuse

6, denn├ę svetlo

Light je modern├í jednostr├ínkov├í obchodn├í t├ęma od spolo─Źnosti Tesla Themes. Okrem svojej modernej glob├ílnej estetiky pon├║ka sekcie pre svoje slu┼żby / vlastnosti, portf├│lio, ─Źlenov t├şmu, cenn├şky, kontaktn├ę inform├ície a ─Ćal┼íie.

t├ęma denn├ęho svetla

M├í tie┼ż posun paralaxy, je zalo┼żen├Ż na Bootstrap 3 a pon├║ka dve jedine─Źn├ę rozlo┼żenia domovskej str├ínky, z ktor├Żch si m├┤┼żete vybra┼ą.

Cena: 99 dol├írov | Demo povolen├ę V┼íetky podrobnosti

– autor Tesla Themes

7, Jedna stránka

T├ęma One Page MyThemeShop vhodn├í pre dan├Ż trh je pou┼żite─żn├í pre kreat├şvy a pon├║ka intuit├şvne rozlo┼żenie dom├ícej str├ínky pomocou drag-and-drop, ktor├ę si m├┤┼żete prisp├┤sobi┼ą pod─ża svojich potrieb, vr├ítane ─Źast├ş portf├│lia, posudkov a cenn├şka. ,

MyThemeShop OnePage

Rovnako ako v pr├şpade ─żubovo─żnej t├ęmy MyThemeShop je OnePage navrhnut├Ż tak, aby sa na─Ź├ştal r├Żchlo, a zah┼Ľ┼ła aj efekt pos├║vania paralaxy, ktor├Ż pon├║ka mnoho jednostr├ínkov├Żch webov.

M├┤┼żete si tie┼ż pre─Ź├şta┼ą na┼íu recenziu na MyThemeShop a dozvedie┼ą sa viac o v├Żvoj├írovi.

Cena: 69 dol├írov | Demo povolen├ę V┼íetky podrobnosti

– MyThemeShop

8, OneEngine

OneEngine je viac├║─Źelov├í t├ęma zo str├ínky EngineThemes. Podobne ako t├ęma Parallax Themify, vyberte navig├íciu pod hrdinsk├║ sekciu a vytvorte odv├í┼żny prv├Ż dojem.

Zadarmo OneEngine One Page T├ęma

M├í samostatn├ę sekcie o schopnostiach, ─Źlenoch t├şmu, cen├ích a ─Ćal┼í├şch, a obzvl├í┼í┼ą zauj├şmav├í vec je, ┼że ─Źas┼ą obsahuje ─Źasov├║ os.

Ach ├íno! T├íto t├ęma je bezplatn├í, ─Źo nikdy neubl├ş┼żi!

Cena: zadarmo | Demo povolen├ę V┼íetky podrobnosti

– od spolo─Źnosti EngineThemes

9, plán

Byt je ─Ćal┼íou ponukou od Themify, ktor├í tie┼ż vytvorila vy┼í┼íie uveden├║ t├ęmu Parallax. N├ízov z├şskava z princ├şpov ploch├ęho dizajnu, ktor├ę zvy┼íuj├║ estetiku t├ęmy.

Zmierni┼ą podlahu

Rovnako ako Parallax, Flat obsahuje a je postaven├Ż na doplnku Themify Builder, ktor├Ż okrem ├║prav vlastn├Żch typov pr├şspevkov pre va┼íu ─Źasov├║ os, ─Źlenov t├şmu, portf├│lio a referencie u─żah─Źuje aj ├║pravy a prisp├┤sobenie.

Ak m├íte radi ploch├Ż dizajn, jedn├í sa o t├ęmu jednej str├ínky.

Cena: 49 dol├írov | Demo povolen├ę V┼íetky podrobnosti

– autor Themify

10. Zhrnutie

┼Żivotopis je vynikaj├║ca jednostr├ínkov├í s├║hrnn├í t├ęma, ktor├í v├ím pom├┤┼że zobrazi┼ą v├í┼í ┼żivotopis potenci├ílnym zamestn├ívate─żom alebo partnerom. Preto┼że dizajn je tak zameran├Ż na tento cie─ż, bolo by ┼ąa┼żk├ę prisp├┤sobi┼ą sa in├Żm pou┼żitiam.

Obnovi┼ą t├ęmu

Ak v┼íak chcete predvies┼ą svoje zru─Źnosti, vedomosti alebo portf├│lio, u─Źebn├ę osnovy s├║ skvelou vo─żbou.

Cena: 99 dol├írov | Demo povolen├ę V┼íetky podrobnosti

– autor Tesla Themes

11. Himaláje

Vo bezplatnej a pr├ęmiovej verzii je Himalaya ─Źistou str├ínkou WordPress so siln├Żm zameran├şm na svoj obraz hrdiny v celej ┼í├şrke. Zah┼Ľ┼ła tie┼ż ─Źas┼ą portf├│lia zameran├║ na obr├ízok, ─Źo z neho rob├ş skvel├║ vo─żbu pre fotografov alebo dizajn├ęrov.

Himal├íjska t├ęma

Na vytvorenie va┼íej domovskej str├ínky obsahuje Himalaya s├ęriu miniaplik├íci├ş pre r├┤zne sekcie vr├ítane kontaktu, v├Żzvy na akciu, portf├│lia, slu┼żieb a ─Ćal┼í├şch. V skuto─Źnosti vytvor├ş va┼íu domovsk├║ str├ínku pomocou nat├şvnej funk─Źnosti miniaplik├ície WordPress, ktor├í sa pomerne ─żahko pou┼ż├şva.

Cena: zadarmo alebo 69 dol├írov | Demo povolen├ę V┼íetky podrobnosti

– pod─ża ThemeGrill

12. Portum

Portum je komer─Źn├í t├ęma zo str├ínky Macho Themes. Podobne ako Zerif Pro od spolo─Źnosti Themeis, aj Portum v├ím umo┼ż┼łuje prisp├┤sobi┼ą ka┼żd├║ ─Źas┼ą va┼íej domovskej str├ínky pomocou nat├şvneho n├ístroja WordPress Customizer, v─Ćaka ─Źomu je ─żahk├ę vykon├íva┼ą ├║pravy bez k├│dov a zobrazenia v re├ílnom ─Źase.

Zadarmo t├ęma Portum

Niektor├ę z ─Źast├ş, ktor├ę m├┤┼żete prisp├┤sobi┼ą alebo zak├íza┼ą pomocou programu WordPress Customizer, zah┼Ľ┼łaj├║ kontakty, inform├ície, referencie, cenn├şky a ─Ćal┼íie.

Estumy spolo─Źnosti Portum s├║ celkom profesion├ílne, tak┼że je to pravdepodobne lep┼íia vo─żba pre tradi─Źnej┼íie spolo─Źnosti ako pre kreat├şvne spolo─Źnosti.

Cena: zadarmo | Demo povolen├ę V┼íetky podrobnosti

– Male Themes

13. Nadácia

Foundation je modern├í jednostr├ínkov├í ponuka od spolo─Źnosti Obox Themes. Je pred├ívan├Ż ako t├ęma pre ┼żivnostn├şkov a mal├Żch podnikate─żov a zah┼Ľ┼ła ─Źasti zdrojov / slu┼żieb, ich portf├│lio, posudky a mrie┼żku log od predch├ídzaj├║cich klientov.

T├ęma nad├ície

Nad├ícia v├ím umo┼ż┼łuje pou┼ż├şva┼ą program WordPress Customizer na vykon├ívanie jednoduch├Żch zmien ┼ít├Żlu va┼íej t├ęmy a tie┼ż sa dod├íva s panelom OCMX Theme Settings, ktor├Ż v├ím umo┼ż┼łuje vykon├íva┼ą ─Ćal┼íie typy prisp├┤soben├ş.

Cena: 79 dol├írov | Demo povolen├ę V┼íetky podrobnosti

– pod─ża t├ęmy Obox Themes

14. BeOnePage

BeOnePage sa pon├║ka na trhu s kreat├şvami s ve─żk├Żm rozlo┼żen├şm jednej str├ínky, ktor├ę s├║ pln├ę atrakt├şvnych prechodov a anima─Źn├Żch efektov.

beonepage t├ęma

Ve─żk├Żm zdrojom je pe┼ła┼żenka AJAX, ktor├í umo┼ż┼łuje n├ív┼ítevn├şkom vidie┼ą viac inform├íci├ş o polo┼żke v pe┼ła┼żenke bez toho, aby museli zmeni┼ą alebo znovu na─Ź├şta┼ą str├ínku.

Kryt je plne modul├írny, ─Źo znamen├í, ┼że pomocou funkcie drag and drop m├┤┼żete pod─ża potreby usporiada┼ą v┼íetky r├┤zne sekcie. BeOnePage pou┼ż├şva nat├şvny prisp├┤sobite─ż programu WordPress, tak┼że m├┤┼żete robi┼ą ┼íir┼íie zmeny ┼ít├Żlu bez k├│dovac├şch schopnost├ş.

Cena: 39 dol├írov | Demo povolen├ę V┼íetky podrobnosti

– od spolo─Źnosti BeTheme

15. Pos├║va─Ź

Scroller pon├║ka ─Źist├Ż, modern├Ż dizajn s vyhraden├Żmi sekciami pre zdroje, polo┼żky portf├│lia, najnov┼íie blogov├ę pr├şspevky, ─Źlenovia t├şmu, kontakt a ─Ćal┼íie.

Pos├║vajte t├ęmu str├ínky

V sekcii kontaktov obsahuje intern├Ż kontaktn├Ż formul├ír a mo┼żnos┼ą vlo┼żi┼ą Mapy Google, aby sa va┼íi n├ív┼ítevn├şci mohli skontaktova┼ą.

Scroller pou┼ż├şva widgety na k┼Ľmenie ─Źasti domovskej str├ínky, ako je napr├şklad himal├íjska t├ęma uveden├í vy┼í┼íie, ─Źo znamen├í, ┼że si m├┤┼żete ─żahko prisp├┤sobi┼ą, usporiada┼ą alebo odstr├íni┼ą ─Źasti, ktor├ę nepotrebujete.

Cena: 39 dol├írov | Demo povolen├ę V┼íetky podrobnosti

– pod─ża t├ęmy Addict

Kone─Źn├í zn├ímka:

Pred v├Żberom niektorej z t├Żchto t├ęm pre svoje str├ínky sa uistite, ┼że ste zv├í┼żili v┼íetky d├┤le┼żit├ę veci potrebn├ę na v├Żber skvel├ęho mot├şvu WordPress.