Top 15 jednostr├ínkov├Żch t├ęm WordPress NIE je na ThemeForest …

Jednostr├ínkov├Ż webov├Ż dizajn (zn├ímy aj ako ÔÇ×jednostr├ínkov├Ż webov├Ż dizajnÔÇť) je skvel├Ż sp├┤sob, ako vytvori┼ą ─żahko pou┼żite─żn├Ż web, ktor├Ż funguje rovnako dobre na v┼íetk├Żch zariadeniach. A hoci to asi tak bolo pred desiatimi rokmi z m├│dy, urobilo sa comeback a teraz je z├íkladom pre v┼íetk├Żch od za─Ź├şnaj├║cich spolo─Źnost├ş a┼ż po kreat├şvne agent├║ry.

V tomto pr├şspevku sa pozrieme na niektor├ę z najlep┼í├şch jednostr├ínkov├Żch t├ęm WordPress nie s├║ uveden├ę v ThemeForest,

Pre─Źo nie ThemeForest?

Hlavne preto, ┼że sme u┼ż na t├ęmu ThemeForest prebrali tie najlep┼íie jednostr├ínkov├ę t├ęmy, tak┼że teraz mus├şme nez├ívisl├Żm v├Żvoj├írom da┼ą l├ísku!

Proti ThemeForestu, samozrejme, nem├íme ni─Ź – existuje iba ve─ża skvel├Żch v├Żvoj├írov t├ęm, ktor├ş jednoducho nepred├ívaj├║ svoje t├ęmy na ThemeForest. Ak teda obmedz├şte vyh─żad├ívanie na t├ęmy ThemeForest, je ve─żmi pravdepodobn├ę, ┼że v├ím unikn├║ niektor├ę z vynikaj├║cich mo┼żnost├ş uveden├Żch inde.

Bez ─Ćal┼í├şch okolkov, tu je na┼íich 15 najlep┼í├şch mo┼żnost├ş pre tie najlep┼íie jednostr├ínkov├ę WordPress t├ęmy, ktor├ę v├ís to nebude N├íjs┼ą na ThemeForest.

1, Parallax Pro

Parallax Pro je sekund├írnou t├ęmou popul├írneho programu Genesis Framework spolo─Źnosti StudioPress. Pon├║ka v├ím p├┤sobiv├ę jednostr├ínkov├ę rozlo┼żenie s r├┤znymi sekciami, ktor├ę ─Źitate─żom stiahnu dole. Paralaxy efekt, po ktorom je t├ęma pomenovan├í, udr┼żuje veci zauj├şmav├ę.

Parallax Pro tie┼ż pou┼ż├şva nat├şvny WordPress Customizer pre ─żahk├ę, bezrozmern├ę zmeny, zatia─ż ─Źo v┼íetko reaguje ┼ítandardne.

Napokon, ak r├ímec Genesis Framework vylep┼í├ş z├íkladn├║ funk─Źnos┼ą va┼íej t├ęmy, znamen├í to, ┼że va┼íe str├ínky bud├║ ma┼ą hviezdny v├Żkon, ako aj dobr├║ optimaliz├íciu SEO.

Viac inform├íci├ş o ┼ít├║diu StudioPress a Genesis Framework sa m├┤┼żete dozvedie┼ą v na┼íej podrobnej recenzii StudioPress.

Cena: 99,95 dol├írov () | Uk├í┼żka zapnut├í | V┼íetky podrobnosti

– od spolo─Źnosti StudioPress

2, Zerif Pro

Verzia Pro jedn├ęho z najpopul├írnej┼í├şch bezplatn├Żch t├ęm na WordPress.org, Zerif Pro (ned├ívno premenovan├í na ÔÇ×Zelle ProÔÇť), pon├║ka flexibiln├Ż jednostr├ínkov├Ż dizajn paralaxy, ktor├Ż sa d├í ─żahko prisp├┤sobi┼ą.

T├ęma pou┼ż├şva r├┤zne oddiely na zlep┼íenie rozlo┼żenia jednej str├ínky, ktor├ę m├┤┼żete kombinova┼ą pod─ża svojich potrieb. Dobrou spr├ívou je, ┼że tieto sekcie s├║ aktivovan├ę nat├şvnym programom WordPress, tak┼że m├┤┼żete vidie┼ą v┼íetky zmeny, ktor├ę vykon├íte v re├ílnom ─Źase.

Zerif Pro je tie┼ż pripraven├Ż pre WooCommerce a je navrhnut├Ż na integr├íciu s popul├írnymi pluginmi WordPress na vytv├íranie str├ínok.

M├┤┼żete si tie┼ż pozrie┼ą cel├║ na┼íu recenziu aplik├ície Zerif Pro a u┼íetri┼ą pomocou kup├│nu s mot├şvom.

Cena: 89 dol├írov | Uk├í┼żka zapnut├í | V┼íetky podrobnosti

– pod─ża t├ęmy

3, divi

Divi je ve─żmi popul├írna t├ęma, ktor├í je navrhnut├í tak, aby sp├írovala aj s ve─żmi ob─ż├║ben├Żm programom Divi Builder. S Divi m├┤┼żete ─żahko vytv├íra┼ą ak├Żko─żvek typ webov├Żch str├ínok vr├ítane jednostr├ínkov├Żch webov├Żch str├ínok. Spolo─Źnos┼ą Elegant Themes, spolo─Źnos┼ą, ktor├í stoj├ş za Divi, m├í dokonca ─Źl├ínok pomocn├şka o tom, ako presne vytvori┼ą jednostr├ínkov├ę webov├ę str├ínky s Divi.

Divi demo stránky

Okolo t├ęmy Divi je tie┼ż vybudovan├í ve─żk├í komunita dizajnu, ktor├í u─żah─Źuje vyh─żadanie ve─żk├ęho mno┼żstva zdrojov, aby sa t├ęma dostala viac.

Ak sa chcete dozvedie┼ą viac o produktoch Divi a Divi Builder, m├┤┼żete si pre─Ź├şta┼ą na┼íu podrobn├║ recenziu Divi.

Cena: 89 dol├írov | Uk├í┼żka zapnut├í | V┼íetky podrobnosti

– pod─ża Elegant Themes

4, Parallax

Parallax je jednostr├ínkov├í t├ęma od Themify (). V predvolenom nastaven├ş obsahuje jedine─Źn├ę naviga─Źn├ę menu, ktor├ę lokalizuje hrdinsk├║ sekciu a priv├ídza n├ív┼ítevn├şkov do konkr├ętnych sekci├ş s efektom pos├║vania paralaxy.

Themify paralaxy

Domovsk├í str├ínka je vytvoren├í pomocou prilo┼żen├ęho Themify Builder, tak┼że ju m├┤┼żete ─żahko prisp├┤sobi┼ą pretiahnut├şm. ┼át├Żly hlavi─Źiek / str├ínok u─żah─Źuj├║ zmenu navig├ície a dokonca m├┤┼żete ├şs┼ą s vertik├ílnou navig├íciou, ak chcete.

Cena: 49 dol├írov | Uk├í┼żka zapnut├í | V┼íetky podrobnosti

– autor Themify

5, nez├ívisl├Ż pracovn├şk

Ako u┼ż n├ízov napoved├í, Freelancer je jednostr├ínkov├í t├ęma WordPress zameran├í na freelancerov, dizajn├ęrov a v├Żvoj├írov.

T├ęma slobodn├ęho povolania ThemeFuse

Freelancer na z├íklade syst├ęmov Fuse Framework a Bootstrap u─żah─Źuje prisp├┤sobenie v┼íetk├Żch farieb a sekci├ş, ktor├ę vo svojom n├ívrhu pou┼ż├şvate.

A jedna jedine─Źn├í vec, o cene tejto polo┼żky je, ┼że m├┤┼żete skuto─Źne z├şska┼ą zadarmo.

Cena: 49 dol├írov | Uk├í┼żka zapnut├í | V┼íetky podrobnosti

– pod─ża ThemeFuse

6, Denn├ę svetlo

Light je modern├í jednostr├ínkov├í obchodn├í t├ęma od spolo─Źnosti Tesla Themes. Okrem celkovej modernej estetiky obsahuje sekcie pre svoje slu┼żby / vlastnosti, portf├│lio, ─Źlenov t├şmu, cenov├ę tabu─żky, kontaktn├ę inform├ície a ─Ćal┼íie.

t├ęma denn├ęho svetla na t├ęmy testla

M├í tie┼ż paralla─Źn├Ż offset, je zalo┼żen├Ż na Bootstrap 3 a pon├║ka dve jedine─Źn├ę rozlo┼żenia domovskej str├ínky, z ktor├Żch si m├┤┼żete vybra┼ą.

Cena: 99 dol├írov | Uk├í┼żka zapnut├í | V┼íetky podrobnosti

– autor Tesla Themes

7, OnePage

Dobre pomenovan├í t├ęma One Page MyThemeShop je obchodovate─żn├í s kreat├şvami a obsahuje intuit├şvne rozlo┼żenie dom├ícej str├ínky, ktor├║ si m├┤┼żete prisp├┤sobi┼ą pod─ża svojich potrieb, vr├ítane ─Źast├ş portf├│lia, posudkov a tabu─żky cien.

OnePage z MyThemeShop

Rovnako ako v pr├şpade ─żubovo─żnej t├ęmy MyThemeShop je OnePage navrhnut├Ż tak, aby sa na─Ź├ştal r├Żchlo, a zah┼Ľ┼ła aj efekt pos├║vania paralaxy, ktor├Ż pon├║ka mnoho jednostr├ínkov├Żch webov├Żch str├ínok.

Ak sa chcete dozvedie┼ą viac o v├Żvoj├írovi, m├┤┼żete si pre─Ź├şta┼ą na┼íu recenziu v slu┼żbe MyThemeShop.

Cena: 69 dol├írov | Uk├í┼żka zapnut├í | V┼íetky podrobnosti

– MyThemeShop

8, OneEngine

OneEngine je jednostr├ínkov├í viac├║─Źelov├í t├ęma od spolo─Źnosti EngineThemes. Podobne ako t├ęma Parallax Themify sa rozhodnite umiestni┼ą navig├íciu pod hrdinsk├║ sekciu, ─Ź├şm vytvor├şte odv├í┼żny prv├Ż dojem.

Zadarmo OneEngine One Page T├ęma

M├í samostatn├ę sekcie o schopnostiach, ─Źlenoch t├şmu, cen├ích a ─Ćal┼í├şch, a obzvl├í┼í┼ą zauj├şmav├í vec je, ┼że ─Źas┼ą obsahuje ─Źasov├║ os.

├ô ├íno! T├íto t├ęma je bezplatn├í, ─Źo nikdy neubl├ş┼żi!

Cena: zadarmo | Uk├í┼żka zapnut├í | V┼íetky podrobnosti

– od spolo─Źnosti EngineThemes

9, Ploch├Ż

Byt je ─Ćal┼íou ponukou od spolo─Źnosti Themify, ktor├í tie┼ż spomenula vy┼í┼íie uveden├║ t├ęmu Parallax. N├ízov z├şskava z princ├şpov ploch├ęho dizajnu, ktor├ę zvy┼íuj├║ estetiku t├ęmy.

Zmierni┼ą podlahu

Rovnako ako Parallax, Flat obsahuje doplnok Themify Builder, ktor├Ż je postaven├Ż na doplnku Themify Builder, ktor├Ż u─żah─Źuje ├║pravy a prisp├┤sobenie a tie┼ż umo┼ż┼łuje z├şska┼ą vlastn├ę typy pr├şspevkov pre va┼íu ─Źasov├║ os, ─Źlenov t├şmu, portf├│lio a posudky.

Ak m├íte radi ploch├Ż dizajn, toto je t├ęma jednej str├ínky pre v├ís.

Cena: 49 dol├írov | Uk├í┼żka zapnut├í | V┼íetky podrobnosti

– autor Themify

10. Pokra─Źova┼ą

┼Żivotopis je skvel├í t├ęma ┼żivotopisu na jednej str├ínke, ktor├í v├ím pom├┤┼że predstavi┼ą v├í┼í ┼żivotopis potenci├ílnym zamestn├ívate─żom alebo partnerom. Preto┼że n├ívrh je zameran├Ż na tento cie─ż, bolo by ┼ąa┼żk├ę prisp├┤sobi┼ą sa in├Żm pou┼żitiam.

Obnovi┼ą t├ęmu

Ak v┼íak chcete predvies┼ą svoje zru─Źnosti, vedomosti alebo portf├│lio, pokra─Źovanie je skvel├í vo─żba.

Cena: 99 dol├írov | Uk├í┼żka zapnut├í | V┼íetky podrobnosti

– autor Tesla Themes

11. Himaláje

Vo vo─żnej a pr├ęmiovej verzii je Himalaya ─Źist├í jednostr├ínkov├í t├ęma WordPress so siln├Żm zameran├şm na v├í┼í obraz hrdiny v plnej ┼í├şrke. Zah┼Ľ┼ła tie┼ż ─Źas┼ą portf├│lia zameran├║ na obr├ízky, ─Źo z neho rob├ş vynikaj├║cu vo─żbu pre fotografov alebo dizajn├ęrov.

Himal├íjska t├ęma

Na vytvorenie va┼íej domovskej str├ínky obsahuje Himalaya s├ęriu miniaplik├íci├ş pre r├┤zne sekcie vr├ítane kontaktu, v├Żzvy na akciu, portf├│lia, slu┼żieb a ─Ćal┼í├şch. Vlastne vytvor├ş va┼íu domovsk├║ str├ínku pomocou nat├şvnej funkcie widgetu WordPress, ktor├í sa pomerne ─żahko pou┼ż├şva.

Cena: zadarmo alebo 69 dol├írov | Uk├í┼żka zapnut├í | V┼íetky podrobnosti

– pod─ża ThemeGrill

12. Portum

Portum je jednostr├ínkov├í obchodn├í t├ęma od spolo─Źnosti Macho Themes. Podobne ako Zerif Pro od spolo─Źnosti Themeis, aj Portum v├ím umo┼ż┼łuje prisp├┤sobi┼ą ka┼żd├║ ─Źas┼ą va┼íej domovskej str├ínky pomocou nat├şvneho n├ístroja WordPress Customizer, v─Ćaka ─Źomu je ─żahk├ę vykon├íva┼ą ├║pravy bezuzdnosti a n├íh─żady v re├ílnom ─Źase.

Zadarmo t├ęma Portum

Niektor├ę z ─Źast├ş, ktor├ę m├┤┼żete prisp├┤sobi┼ą alebo zak├íza┼ą pomocou n├ístroja WordPress Customizer, zah┼Ľ┼łaj├║ kontakty, inform├ície, referencie, cenov├ę tabu─żky a ove─ża viac.

Portumova estetika je pomerne profesion├ílna, tak┼że je to pravdepodobne lep┼íia vo─żba pre tradi─Źnej┼íie spolo─Źnosti ako pre kreat├şvne spolo─Źnosti.

Cena: zadarmo | Uk├í┼żka zapnut├í | V┼íetky podrobnosti

– Male Themes

13. Nadácia

Nad├ícia je modern├í jednostr├ínkov├í ponuka od spolo─Źnosti Obox Themes. Je pred├ívan├Ż ako t├ęma pre ┼żivnostn├şkov a mal├Żch podnikate─żov a obsahuje oddiely t├Żkaj├║ce sa funkci├ş / slu┼żieb, ich portf├│lia, referencie a mrie┼żky minul├Żch z├íkazn├şckych log.

T├ęma nad├ície

Nad├ícia v├ím umo┼ż┼łuje pou┼ż├şva┼ą program WordPress Customizer na vykon├ívanie jednoduch├Żch zmien ┼ít├Żlu va┼íej t├ęmy. K dispoz├şcii je tie┼ż panel OCMX Theme Settings, ktor├Ż v├ím umo┼ż┼łuje vykon├íva┼ą ─Ćal┼íie typy prisp├┤soben├ş.

Cena: 79 dol├írov | Uk├í┼żka zapnut├í | V┼íetky podrobnosti

– pod─ża t├ęmy Obox Themes

14. BeOnePage

BeOnePage je pon├║kan├Ż na trh s kreat├şvami s ve─żk├Żm jednostr├ínkov├Żm rozlo┼żen├şm pln├Żm p├║tav├Żch prechodov a anima─Źn├Żch efektov.

beonepage t├ęma

Skvel├í vlastnos┼ą je jej pe┼ła┼żenka AJAX, ktor├í umo┼ż┼łuje n├ív┼ítevn├şkom vidie┼ą viac inform├íci├ş o polo┼żke v pe┼ła┼żenke bez toho, aby museli zmeni┼ą alebo znovu na─Ź├şta┼ą str├ínku.

Kryt je plne modul├írny, ─Źo znamen├í, ┼że pomocou funkcie drag and drop m├┤┼żete pod─ża potreby usporiada┼ą v┼íetky r├┤zne sekcie. BeOnePage pou┼ż├şva nat├şvny prisp├┤sobite─ż WordPress, tak┼że m├┤┼żete robi┼ą rozsiahlej┼íie zmeny ┼ít├Żlu bez k├│dovac├şch schopnost├ş.

Cena: 39 dol├írov | Uk├í┼żka zapnut├í | V┼íetky podrobnosti

– od spolo─Źnosti BeTheme

15. Pos├║va─Ź

Scroller pon├║ka ─Źist├Ż a modern├Ż dizajn s vyhraden├Żmi sekciami pre funkcie, polo┼żky portf├│lia, najnov┼íie blogov├ę pr├şspevky, ─Źlenovia t├şmu, kontakt a ─Ćal┼íie.

Pos├║vajte t├ęmu str├ínky

V sekcii kontaktov obsahuje zabudovan├Ż kontaktn├Ż formul├ír a mo┼żnos┼ą vlo┼żenia M├íp Google, aby sa va┼íi n├ív┼ítevn├şci mohli skontaktova┼ą.

Scroller pou┼ż├şva widgety na nap├íjanie ─Źasti domovskej str├ínky, ako je napr├şklad t├ęma Himal├íje uveden├í vy┼í┼íie, ─Źo znamen├í, ┼że m├┤┼żete ─żahko prisp├┤sobi┼ą, zmeni┼ą usporiadanie alebo odstr├íni┼ą ─Źasti, ktor├ę nepotrebujete.

Cena: 39 dol├írov | Uk├í┼żka zapnut├í | V┼íetky podrobnosti

– pod─ża t├ęmy Addict

Z├ívere─Źn├í pozn├ímka:

Pred v├Żberom niektorej z t├Żchto t├ęm pre svoj web sa uistite, ┼że ste zv├í┼żili v┼íetky d├┤le┼żit├ę veci, ktor├ę s├║ potrebn├ę na v├Żber skvelej t├ęmy WordPress.