Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Top 13 sp├┤sobov, ako opravi┼ą vide├í z Disku Google, ktor├ę sa neprehr├ívaj├║ alebo nesprac├║vaj├║

Mnoho ─żud├ş pou┼ż├şva Disk Google na ukladanie vide├ş v cloude. Probl├ęm je v tom, ┼że nat├şvny prehr├íva─Ź videa z Disku Google nie je tak├Ż dobr├Ż. Mnoho pou┼ż├şvate─żov sa s┼ąa┼żuje na chyby typu ÔÇ×Toto video sa ned├í prehra┼ąÔÇť alebo ÔÇ×Hops! Pri prehr├ívan├ş tohto videa sa vyskytol probl├ęm.

Opravte chybu videa na Disku Google, ktorá sa neprehráva alebo nespracuje

Vide├í ulo┼żen├ę na Disku Google sa nemusia prehr├íva┼ą z mnoh├Żch d├┤vodov, ako to presk├║mame ─Ćalej. D├║fam, ┼że ste skontrolovali svoje internetov├ę pripojenie, ┼í├şrku p├ísma a r├Żchlos┼ą sk├┤r, ako za─Źnete s t├Żmto sprievodcom.

Po─Ćme za─Źa┼ą.

1, Pirátsky obsah

Niektor├ş pou┼ż├şvatelia spoliehaj├║ na Disk Google pri nahr├ívan├ş a zdie─żan├ş pir├ítskeho obsahu. To je jednoducho nespr├ívne a spolo─Źnos┼ą Google ho sk├┤r alebo nesk├┤r odstr├íni. Ak sa pok├║┼íate prehra┼ą pir├ítske video, spolo─Źnos┼ą Google ho pravdepodobne zak├ízala / odstr├ínila / zablokovala. Spolo─Źnos┼ą Google pou┼ż├şva hashovanie s├║borov na n├íjdenie a zablokovanie tak├ęhoto obsahu.

2, Maxim├ílne rozl├ş┼íenie prehr├ívania

Ak├ę je rozl├ş┼íenie videa ulo┼żen├ęho alebo zdie─żan├ęho na Disku Google? Je to d├┤le┼żit├ę, preto┼że Disk Google podporuje iba rozl├ş┼íenie videa a┼ż do 1920 x 1080. Vide├í s vy┼í┼í├şm rozl├ş┼íen├şm sa na Disku Google nebud├║ prehr├íva┼ą.

3, Video je po┼íkoden├ę

Existuje tie┼ż mo┼żnos┼ą, ┼że videos├║bor je po┼íkoden├Ż, a preto slu┼żba Disk Google vyvol├í chybu ÔÇ×Toto video sa ned├í prehra┼ąÔÇť.

4, Ve─żkos┼ą s├║boru je pr├şli┼í ve─żk├í

Ve─żkos┼ą video s├║boru je obmedzen├í na 5 TB, a hoci je to pr├şli┼í ve─żkorys├ę pre 99,99% pou┼ż├şvate─żov, m├┤┼żete by┼ą v├Żnimkou. Pripojujete sa k viacer├Żm vide├ím a nahr├ívate ich na Disk? Bl├ízon.

9, Viacer├Ż ├║─Źet Google

Pou┼ż├şvate v prehliada─Źi viac ako jeden ├║─Źet Google? Google umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żom prihl├ísi┼ą sa do viacer├Żch ├║─Źtov v prehliada─Źi Chrome. Aj ke─Ć je to vhodn├ę, m├┤┼że to vies┼ą k chybe prehr├ívania videa na Disku Google. Odhl├íste sa zo v┼íetk├Żch ├║─Źtov okrem jedn├ęho, ÔÇőÔÇőv ktor├Żch je video ulo┼żen├ę, a potom sk├║ste video prehra┼ą.

Opravte chybu videa na Disku Google, ktorá sa neprehráva alebo nespracuje 7

Sta─Ź├ş otvori┼ą nov├║ kartu, kliknite na obr├ízok profilu a vyberte mo┼żnos┼ą Odhl├ísi┼ą sa. St├íle sa v├ím zobrazuje chyba ÔÇ×Toto video sa ned├í prehra┼ąÔÇť?

10. Vytvorte kop├şrovanie a prehr├ívanie

Niektor├ş pou┼ż├şvatelia zistili, ┼że vytvorenie k├│pie p├┤vodn├ęho videa urobilo trik. Disk Google e┼íte viac zjednodu┼íuje tento proces. Prav├Żm tla─Źidlom my┼íi kliknite na video, ktor├ę chcete prehra┼ą, a vyberte mo┼żnos┼ą Vytvori┼ą k├│piu.

Opravte chybu videa na Disku Google, ktorá sa neprehráva alebo nespracuje 8

Nov├Ż s├║bor bude ma┼ą n├ízov ÔÇ×K├│pia XÔÇť, kde x je n├ízov star├ęho s├║boru, ktor├Ż ste pr├íve skop├şrovali. Video prehr├íte dvojit├Żm kliknut├şm.

11. Aktualizujte prehliada─Ź / aplik├íciu

Aktualizujte preh─żad├íva─Ź, ktor├Ż pou┼ż├şvate, na najnov┼íiu verziu, aby ste vyl├║─Źili v┼íetky ┼íance na konflikty a chyby. To ist├ę plat├ş pre aplik├íciu Disk Google vo va┼íom telef├│ne.

12. Vyma┼żte vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą prehliada─Źa a aplik├íci├ş a cookies

Za─Źnime prehliada─Źom. Otvorte Nastavenia a kliknite na Roz┼í├şren├ę a vyberte Vymaza┼ą ├║daje prehliadania.

Opravte chybu videa na Disku Google, ktorá sa neprehráva alebo nespracováva 9

Na karte Spresnenie vyberte mo┼żnos┼ą S├║bory cookie a ─Ćal┼íie ├║daje lokality, ako aj mo┼żnosti Obr├ízky a s├║bory vo vyrovn├ívacej pam├Ąti.

Opravte chybu videa na Disku Google 10

Kliknite na pr├şkaz Vymaza┼ą ├║daje.

Ak pou┼ż├şvate aplik├íciu Disk Google v syst├ęme Android, otvorte Nastavenia a v zozname aplik├íci├ş vyh─żadajte a otvorte Disk Google.

Opravi┼ą chybu na Disku Google, ktor├í sa neprehr├íva alebo nespracov├íva 11 Oprava chyby vide├ş na Disku Google 12

Klepnite na Vymaza┼ą ├║daje v dolnej ─Źasti obrazovky a vyberte Vymaza┼ą v┼íetky d├íta a Vymaza┼ą vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą.

Oprava chyby vide├ş na Disku Google 13 Oprava chyby vide├ş na Disku Google 14

Mo┼żno sa budete musie┼ą prihl├ísi┼ą sp├Ą┼ą na Disk Google. Urobte to a znova skontrolujte, ─Źi sa zobrazuje ÔÇ×Toto video nie je mo┼żn├ę prehra┼ąÔÇť alebo ÔÇ×Hops! Pri prehr├ívan├ş tohto videa sa vyskytol probl├ęm.

13. S┼ąahujte do zariadenia a prehr├ívajte

Plat├ş to pre pou┼ż├şvate─żov prehliada─Źa aj smartf├│nu. Ak pou┼ż├şvate prehliada─Ź, stiahnite si k├│piu videa do svojho po─Ź├şta─Źa a potom ho prehrajte pomocou svojho ob─ż├║ben├ęho prehr├íva─Źa videa. To ist├ę plat├ş pre mobiln├║ aplik├íciu Disk Google.

Oprava chyby vide├ş na Disku Google 15

V prehliada─Źi kliknite prav├Żm tla─Źidlom my┼íi alebo v aplik├ícii klepnite na tla─Źidlo ponuky a vyberte mo┼żnos┼ą Stiahnu┼ą.

Cho─Ćte spolu

Disk Google je pevn├í platforma na ukladanie ├║dajov v cloude, ale nie je bez nedostatkov. M├┤┼żete narazi┼ą na ┼íkytavky a chyby, ale sme tu, aby sme zachr├ínili de┼ł. Jedno z rie┼íen├ş by pre v├ís malo fungova┼ą. Ak ste na┼íli in├Ż sp├┤sob rie┼íenia probl├ęmu ÔÇ×Toto video sa ned├í prehra┼ąÔÇť alebo ÔÇ×Hops! Pri prehr├ívan├ş tohto videa sa vyskytol probl├ęm. Dajte n├ím vedie┼ą v koment├íroch ni┼ż┼íie.

─Äalej: H─żad├íte alternat├şvu k slu┼żbe Disk Google? Kliknut├şm na odkaz ni┼ż┼íie si m├┤┼żete pre─Ź├şta┼ą na┼íe podrobn├ę porovnanie medzi Diskmi Google a iCloud.

Table of Contents