Top 10 zámkov AppLocks a Privacy App pre Android

V modernom ┼żivote m├íme tendenciu uchov├íva┼ą na na┼íom webe d├┤le┼żit├ę a citliv├ę ├║daje smartphones, Je d├┤le┼żit├ę tieto ├║daje zamkn├║┼ą za z├ímkami aplik├íci├ş na ochranu osobn├Żch ├║dajov pre Android. Pomocou t├Żchto aplik├íci├ş m├┤┼żete zaisti┼ą, aby boli va┼íe ├║daje v bezpe─Źn├Żch ruk├ích a nikto ich bez v├í┼ího dovolenia neuvid├ş.

Pre niekoho je smartphone osobn├Żm zariaden├şm a ochrana s├║kromia sa t├Żka v┼íetk├Żch. Nie ka┼żd├Ż chce da┼ą svoje osobn├ę inform├ície ostatn├Żm. Ak niekomu poskytnete smartf├│n, m├í pr├şstup k va┼íim osobn├Żm ├║dajom, ak nem├íte ┼żiadne zabezpe─Źenie. Na ochranu v├ís pred tak├Żmto scen├írom v┼íak existuj├║ z├ímky aplik├íci├ş a z├ímky aplik├íci├ş na ochranu osobn├Żch ├║dajov pre Android, jedn├í sa o aplik├ície na overenie toto┼żnosti. Tieto aplik├ície zase chr├ínia va┼íe aplik├ície pomocou osobn├ęho k├│du PIN, vzoru, hesla, odtla─Źku prsta alebo z├ímku tv├íre. V─Ćaka tomu budete ma┼ą pr├şstup k svojim aplik├íci├ím iba vy, a ak d├íte svoj smartphone niekomu in├ęmu, nebud├║ ma┼ą pr├şstup k va┼íim aplik├íci├ím s nahliadnut├şm do v├í┼ího osobn├ęho ┼żivota.

Top 10 zámkov AppLocks a Privacy App pre Android

V nasleduj├║com zozname s├║ uveden├ę niektor├ę bezpe─Źn├ę uzamknut├ę aplik├ície na ochranu osobn├Żch ├║dajov a najlep┼í├ş syst├ęm Android, ktor├Ż si teraz m├┤┼żete stiahnu┼ą a chr├íni┼ą svoje s├║kromie.

1, Norton App Lock

Sl├ívny antiv├şrusov├Ż program Norton Antivirus obsahuje aplik├íciu na zabezpe─Źenie aplik├íci├ş pre Android, ktor├í pon├║ka ve─żmi slu┼ín├║ skrinku na ochranu aplik├íci├ş pre Android. Z├ímok aplik├ície Norton je jednoduch├Ż, bezplatn├Ż a bez rekl├ím. Aplik├ícia pou┼ż├şva na uzamknutie odtla─Źky prstov, PIN alebo vzor. M├í tie┼ż mo┼żnos┼ą nastavi┼ą e-mail na obnovenie ├║─Źtu pomocou funkcie r├Żchleho nahliadnutia, ktor├í vyfot├ş osobu, ktor├í sa pok├║┼ía otvori┼ą aplik├íciu po ne├║spe┼ínom pokuse o tretie prihl├ísenie. Pri uzamykan├ş aplik├íci├ş Norton nie je k dispoz├şcii ve─ża mo┼żnost├ş, ale m├┤┼żete ich chr├íni┼ą pred nechcen├Żm odin┼ítalovan├şm udelen├şm opr├ívnen├ş spr├ívcu.

Klady a zápory

 • Rozhranie je ve─żmi jednoduch├ę a ─żahko pou┼żite─żn├ę, ale m├í ve─żmi m├ílo mo┼żnost├ş.
 • Zachyt├íva tv├ír ─żud├ş a m├í dobr├Ż syst├ęm na obnovenie, ak zabudnete svoje heslo.

2, AppLock

Najob─ż├║benej┼íou aplik├íciou na uzamknutie aplik├ície a s├║kromia v Obchode Play je AppLock s viac ako 100 mili├│nmi stiahnut├ş. Applock umo┼ż┼łuje u┼ż├şvate─żovi prep├şna┼ą Wi-Fi, Bluetooth, mobiln├ę d├íta at─Ć. Z konkr├ętnej aplik├ície a uzamkn├║┼ą ak├║ko─żvek polo┼żku syst├ęmu Android, napr├şklad prich├ídzaj├║ce hovory at─Ć. M├┤┼żete si vytvori┼ą svoj profil a spusti┼ą z├ímok aplik├ície v konkr├ętnom ─Źase a na ur─Źitom mieste. Pokia─ż ide o funkcie, m├í toho ve─ża. Navy┼íe m├í osobn├Ż pivnica pre fotografie a vide├í. Cez v┼íetky tieto funkcie, aplik├ícia rob├ş svoju hlavn├║ pr├ícu ve─żmi dobre. Aplik├ícia pou┼ż├şva gest├í, odtla─Źky prstov, PIN alebo vzor z├ímku.

Klady a zápory

 • M├┤┼żete skry┼ą ─Ćal┼íie aplik├ície a AppLock a nastavi┼ą oneskorenia, ale niekedy v├ís m├┤┼żu ob┼ąa┼żova┼ą reklamy.
 • Aplik├ícia m├í re┼żim ├║spory energie, ale v pr├şpade n├şzkych syst├ęmov m├┤┼że aplik├ícia sp├┤sobi┼ą, ┼że syst├ęm bude ve─żmi pomal├Ż.

Top 10 zámkov AppLocks a Privacy App pre Android 2

3, Smart AppLock

Je to jednoduch├í, ─żahko pou┼żite─żn├í a ─żahk├í aplik├ícia na uzamykanie aplik├íci├ş pre Android. Smart AppLock je kompatibiln├Ż aj so sn├şma─Źmi odtla─Źkov prstov na obrazovke, preto┼że v├Żvoj├ír aplik├íciu pravidelne aktualizuje, aby bola kompatibiln├í s najnov┼í├şmi zariadeniami Android. Aplik├ícia tie┼ż neobsahuje bloatware tak dobre, nikoho neob┼ąa┼żujte a nezaberajte vo svojom telef├│ne nijak├Ż zbyto─Źn├Ż priestor. Aplik├ícia pou┼ż├şva predvolen├║ uzamknut├║ obrazovku a aplikuje ju na aplik├ície, ktor├ę chcete ma┼ą v s├║krom├ş. Aplik├ícia nezobrazuje ┼żiadne reklamy bez rekl├ím.

Klady a zápory

 • ─Żahk├Ż, jednoduch├Ż, bez bloatware a bez rekl├ím, ale nem├í funkcie.
 • Minimalistick├Ż, ale bez ├║sporn├ęho re┼żimu.

Top 10 zámkov AppLocks a Privacy App pre Android 3

4, KeepSafe PhotoValut

Dod├íva sa s nov├Żm fyzick├Żm pou┼ż├şvate─żsk├Żm rozhran├şm a podporou prihl├ísenia pomocou k├│du PIN. M├┤┼żete si tie┼ż vybra┼ą odtla─Źok prsta alebo z├ímok tv├íre. Keepsafe je najjednoduch┼íia skrinka na aplik├ície a ve─żmi ─żahko sa pos├║va ─Ćalej. Aplik├ícia je ├║plne zadarmo, ale ak chcete odstr├íni┼ą niektor├ę reklamy, mus├şte niektor├ę zaplati┼ą. Reklamy sa zobrazia iba pri otvoren├ş aplik├ície a nezobrazia sa na uzamknutej obrazovke. M├┤┼żete zabr├íni┼ą odin┼ítalovaniu a skrytiu dotykov PIN. Ak chcete aplik├íciu zak├íza┼ą, m├┤┼żete to urobi┼ą nieko─żko hod├şn.

Klady a zápory

 • Jednoduch├ę, minimalistick├ę a skvelo vyzeraj├║ce pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie, ale aplik├ícia obsahuje niektor├ę reklamy.
 • Nevy─Źerp├íva bat├ęriu plynulo, ale m├í ove─ża menej funkci├ş.

Top 10 zámkov AppLocks a Privacy App pre Android 4

5, AppLock od spolo─Źnosti Smart Mobile

Applock je nov├í bezpe─Źnostn├í aplik├ícia od spolo─Źnosti Smart Mobile v Obchode Play, ale v─Ćaka priamemu pr├şstupu a ─Źist├ęmu rozhraniu z├şskala ve─ża ─żud├ş. Aplik├ícia m├í funkciu profilu, ktor├í v├ím umo┼ż┼łuje nastavi┼ą konkr├ętne pravidl├í. Podobne ako in├ę aplik├ície uzamykacie aplik├ície, pou┼ż├şva odtla─Źky prstov, PIN a vzor. Profily s├║ v AppLocku jedine─Źn├ę v─Ćaka ich schopnosti v┼íeobecne klasifikova┼ą aplik├ície, citliv├ę zna─Źky, soci├ílne ┼ít├ştky a ┼ít├ştky platieb. M├┤┼żete odomkn├║┼ą kateg├│riu, ako je Soci├ílna sie┼ą, a odomkn├║ sa v┼íetky va┼íe aplik├ície soci├ílnych m├ędi├ş, ─Źo znamen├í, ┼że s neopr├ívnen├Żmi z├ísahmi do jednotliv├Żch aplik├íci├ş nebude zasahova┼ą.

Klady a zápory

 • Jedine─Źn├í funkcia profilu, ale aplik├ícia obsahuje reklamy a m├┤┼że v├ís to ob┼ąa┼żova┼ą.
 • R├Żchle nastavenie, ve─żmi jednoduch├í, elegantn├í aplik├ícia, ale nem├í ve─ża funkci├ş.
 • Aplik├ícia je zadarmo, ale pr├ęmiov├í verzia je lep┼íia.

Top 10 zámkov AppLocks a Privacy App pre Android 5

6, Ochrana prstov

Je to jeden z najlep┼í├şch skriniek na aplik├íciu pre Android iba v─Ćaka svojim ┼íirok├Żm funkci├ím. FingerSecurity je aplik├ícia bohat├í na funkcie, ktor├í v├ím umo┼ż┼łuje uzamkn├║┼ą aplik├ície pomocou odtla─Źkov prstov, a na poslednej obrazovke je funkcia, ktor├í t├║to aplik├íciu skryje. K dispoz├şcii s├║ roz┼í├şren├ę mo┼żnosti zabezpe─Źenia, napr├şklad oneskorenie odin┼ítalovania aplik├íci├ş, ─Źasov├Ż limit, vzh─żad a index odtla─Źkov prstov. Aplik├ícia m├┤┼że tie┼ż nastavi┼ą bezpe─Źn├ę str├ínky, zisti┼ą hackerov a m├┤┼że nastavi┼ą falo┼ín├ę zlyhanie. Aplik├ícia je plne funk─Źn├Ż v├Żbuch. Bezplatn├í verzia aplik├ície je v┼íak ve─żmi obmedzen├í, pre ├║pln├║ kontrolu budete potrebova┼ą pr├ęmiov├║ verziu.

Klady a zápory

 • FingerSecurity m├í v┼íak ve─ża zabezpe─Źenia, na uzamknutie aplik├ície sa v┼íak pou┼ż├şva iba sn├şma─Ź odtla─Źkov prstov.
 • Aplik├ície maj├║ ve─ża ve─żmi u┼żito─Źn├Żch funkci├ş, ale vo bezplatnej verzii s├║ ve─żmi obmedzen├ę a existuj├║ aj reklamy.

Top 10 zámkov AppLocks a Privacy App pre Android 6

7, MaxLock

Je to celkom v pohode uzamykate─żn├í aplik├ícia pre zakorenen├ę zariadenia s Androidom, nane┼í┼ąastie, ale ak m├íte otvoren├ę root root zariadenie, m├┤┼żete z├şska┼ą nejak├ę skvel├ę funkcie s MaxLock. Na z├íklade Xposed Framework, MaxLock je ├║plne zadarmo a ad-free aplik├ície. Na rozdiel od in├Żch aplik├íci├ş na uzamykanie aplik├íci├ş MaxLock uprednost┼łuje v├Żkon a bat├ęriu. Dostupn├Ż z├ímok, ktor├Ż m├┤┼żete pou┼żi┼ą v MaxLock, je PIN, Pattern a Knock Code. Aj ke─Ć ide o aplik├íciu s otvoren├Żm zdrojom, m├í ve─ża mo┼żnost├ş prisp├┤sobenia. To m├┤┼że nastavi┼ą falo┼ín├ę hav├írie, hlavn├Ż k─ż├║─Ź ─żahko vypn├║┼ą. Al a m├í schopnos┼ą odstr├íni┼ą miniat├║ru aplik├ície v poslednom okne.

Klady a zápory

 • Aplik├ícia je ├║plne zadarmo a bez rekl├ím. Poskytuje v├ím prvotriedny z├í┼żitok, ale iba pre zakorenen├ę zariadenia Android.
 • Pr├ęmiov├í verzia aplik├ície sa nel├ş┼íi od bezplatnej verzie. M├í len nieko─żko mo┼żnost├ş.

Top 10 zámkov AppLocks a Privacy App pre Android 7

8, AppLock – odtla─Źok prsta a heslo

AppLock by SailingLab je skrinka na aplik├ície, ktor├í m├í okrem zabezpe─Źenia aplik├íci├ş aj mnoho funkci├ş. M├í prehliada─Ź s├║kromia, trezor na fotografie pre votrelca, ktor├Ż sa pok├║┼ía preru┼íi┼ą bezpe─Źnos┼ą spr├ívy, a m├í mnoho funkci├ş pre uzamknut├║ obrazovku. Aplik├ícia pou┼ż├şva na otv├íranie aplik├íci├ş ┼ítandardn├ę funkcie, ako napr├şklad PIN, odtla─Źok prsta a vzor. Aplik├ícia je pln├í pln├Żch funkci├ş. Pre konkr├ętnu aplik├íciu m├┤┼żete prep├şna┼ą mo┼żnosti ako Wi-Fi at─Ć. Bunkr sa d├í pou┼żi┼ą aj na skrytie obr├ízkov a vide├ş.

Klady a zápory

 • Aplik├ícia nie je dobre navrhnut├í a skvel├í, m├í v┼íak niektor├ę skvel├ę funkcie.
 • Aplik├ícia funguje hladko, neobsahuje programy bloatware, ale existuj├║ reklamy, ktor├ę sa zobrazuj├║ n├íhodne.

Top 10 zámkov AppLocks a Privacy App pre Android 8

9, AppLocker – Odtla─Źok prsta a PIN

Je to jeden z trezorov s n├ízvom App Locker. Nie je to popul├írna aplik├ícia, m├í star├ę pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie, ale m├í nieko─żko jedine─Źn├Żch funkci├ş, v─Ćaka ktor├Żm je jednou z najjednoduch┼í├şch aplik├íci├ş na ochranu osobn├Żch ├║dajov, ale skvel├ę aplik├ície pre Android. Aplik├ícia umo┼ż┼łuje vlastn├ę nastavenie z├ímku na z├íklade aplik├ície, to znamen├í, ┼że m├┤┼żete nastavi┼ą z├íkladn├Ż odtla─Źok prsta na odomknutie v┼íetk├Żch r├┤znych aplik├íci├ş a vzorov pre in├║ aplik├íciu. Aplik├ícia v┼íak obsahuje reklamy.

Klady a zápory

 • Star├ę pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie nevyzer├í pekne, ale dobre.
 • Aplik├ícia nem├í ve─ża funkci├ş, ale m├í niektor├ę slu┼ín├ę funkcie. Reklamy v├ís v┼íak m├┤┼żu ob┼ąa┼żova┼ą. Ak chcete odstr├íni┼ą reklamy, mus├şte si ich k├║pi┼ą.

Top 10 zámkov AppLocks a Privacy App pre Android 9

10. AppLock-Fingerprint

AppLock-Fingerprint je ve─żmi popul├írna aplik├ícia v Obchode Play, preto┼że obsahuje ve─ża skvel├Żch funkci├ş. Pou┼ż├şvatelia maj├║ mo┼żnos┼ą nastavi┼ą viac hesiel pre r├┤zne aplik├ície. Chr├í┼łte svoje s├║kromie v bezpe─Źn├Żch ruk├ích. Z├ímok je mo┼żn├ę aktivova┼ą v ur─Źitom ─Źase alebo po pripojen├ş telef├│nu k niektor├Żm sie┼ąam WI-Fi alebo Bluetooth. Okrem toho existuj├║ skvel├ę funkcie, ako je napr├şklad oto─Źenie obrazovky a mo┼żnos┼ą odomkn├║┼ą zariadenie na dia─żku odoslan├şm spr├ívy SMS, ktor├í zachyt├íva fotografie ─żud├ş, ktor├ş sa pok├║sili odomkn├║┼ą alebo zlyhali.

Klady a zápory

 • Skvel├ę pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie sa ─żahko pou┼ż├şva, ale aplik├ícia obsahuje reklamy, za odstr├ínenie rekl├ím mus├şte zaplati┼ą.
 • Funkcie aplik├ície s├║ skvel├ę, ale nem├í skryt├║ aplik├íciu ani funkciu pivnice.

Top 10 z├ímkov AppLocks a Android 10 na ochranu osobn├Żch ├║dajov

Je ve─żmi d├┤le┼żit├ę, aby bol v├í┼í s├║kromn├Ż ┼żivot bezpe─Źn├Ż. V digit├ílnom svete, kde sa po─Ź├şta─Źov├í kriminalita ka┼żd├Żm d┼łom zvy┼íuje, u┼íetrite sa pomocou najlep┼í├şch aplik├íci├ş na uzamykanie aplik├íci├ş a aplik├íci├ş na ochranu osobn├Żch ├║dajov pre Android. Chr├íni v├ís nielen pred ├║nikom ├║dajov, ale tie┼ż ochr├íni va┼íe citliv├ę ├║daje pred neopr├ívnen├Żmi votrelcami. ─îo tieto skrinky na aplik├íciu a skrinky na ochranu osobn├Żch ├║dajov pou┼ż├şvaj├║? Pode─żte sa s nami v okienku s koment├írmi ni┼ż┼íie. Uvid├şme sa v nasleduj├║com ─Źl├ínku.