Top 10 WordPress t├ęm pre vstupn├ę str├ínky zdarma

Vstupn├í str├ínka je ur─Źen├í pre va┼íich n├ív┼ítevn├şkov, aby podnikli kroky. ─îi u┼ż chcete, aby sa prihl├ísili na odber bulletinu, objednali si objavn├Ż hovor alebo vysk├║┼íali svoje najnov┼íie pr├şspevky v blogu, cie─żom je dosta┼ą v├ís na najd├┤le┼żitej┼íiu str├ínku na va┼íom webe, ktor├í je v s├║lade s va┼íimi obchodn├Żmi cie─żmi.

WordPress m├í mno┼żstvo t├ęm bezplatn├Żch vstupn├Żch str├ínok, ktor├ę s├║ vhodn├ę pre v┼íetky druhy priemyslu. V tomto pr├şspevku sme zaokr├║h─żovali najlep┼íie t├ęmy vstupnej str├ínky WordPress, aby sme v├ím pomohli zmeni┼ą n├ív┼ítevn├şkov na odberate─żov a z├íkazn├şkov.

Ak h─żad├íte pre podnikanie bezplatn├ę t├ęmy WordPress, pre─Ź├ştajte si t├║to kolekciu.

Zakra WordPress T├ęma (zadarmo)

Zakra Theme je flexibiln├í a ─żahk├í t├ęma WordPress s viacer├Żmi demon┼ítra─Źn├Żmi mo┼żnos┼ąami. T├ęma je plne responz├şvna a pon├║ka r├┤zne widgety na propag├íciu svojich slu┼żieb, v├Żziev na akciu a posudkov.

T├ęma elektronick├ęho obchodu ShopIsle (zadarmo)

Ak potrebujete t├ęmu vstupnej str├ínky pre svoj internetov├Ż obchod, vysk├║┼íajte t├ęmu ShopIsle. T├ęma u─żah─Źuje prezeranie najpopul├írnej┼í├şch produktov v r├┤znych kateg├│ri├ích. Bol optimalizovan├Ż pre r├Żchle na─Ź├ştanie a pon├║ka ve─ża mo┼żnost├ş prisp├┤sobenia.

ShopIsle free wordpress theme wp responz├şvna vstupn├í str├ínka

Coeus – T├ęma vstupnej str├ínky kryptomeny (prvky envato)

Ak m├íte agent├║ru, ktor├í sa zaober├í kryptomenami, zv├í┼żte t├ęmu Coeus WordPress. T├íto t├ęma pon├║ka 6 Unik├ítny dizajn, neobmedzen├ę farebn├ę ┼ít├Żly a pokro─Źil├Ż panel mo┼żnost├ş t├ęmy, ktor├Ż u─żah─Źuje, aby bola t├íto t├ęma skuto─Źne va┼ía.

Vstupná stránka firmy Coeus Cryptocurrency wordpress

Kniha vstupnej str├ínky – t├ęma WordPress (zadarmo)

Vstupn├í str├ínka knihy je kr├ísna t├ęma WordPress, ktor├í je ide├ílna na vytvorenie vstupnej str├ínky va┼íej knihy. Domovsk├í str├ínka bola navrhnut├í na zv├Ż┼íenie potenci├ílnych z├íkazn├şkov a n├íkup kn├şh. T├ęma sa ─żahko pou┼ż├şva a prisp├┤sobuje.

bezplatn├í kniha wordpress t├ęmu wp responz├şvne vstupn├í str├ínka podnikania

SingleApp – jednostr├ínkov├Ż vstupn├Ż mot├şv (zadarmo)

Pomocou t├ęmy SingleApp WordPress m├┤┼żete r├Żchlo vytvori┼ą vstupn├║ str├ínku pre svoju aplik├íciu. T├ęma obsahuje v┼íetky funkcie potrebn├ę na zv├Ż┼íenie po─Źtu stiahnut├ş a predaja aplik├íci├ş a tie┼ż atrakt├şvny a pohotov├Ż dizajn.

SingleApp Jednostr├ínkov├í bezplatn├í t├ęma WordPress s t├ęmou wp reaguj├║cou na vstupn├║ str├ínku

OneEngine One-Page WordPress Theme (Free)

T├ęma OneEngine m├í viac├║─Źelov├Ż dizajn, ─Źo znamen├í, ┼że je vhodn├í ako vstupn├í str├ínka pre ak├ęko─żvek odvetvie. T├ęma u─żah─Źuje predv├ídzanie va┼íich slu┼żieb, budovanie d├┤very v posudky a prid├ívanie v├Żziev na akcie, ktor├ę umo┼ż┼łuj├║ n├ív┼ítevn├şkom nadviaza┼ą kontakt s vami.

OneEngine One-Page free WordPress t├ęma wp responz├şvne vstupn├ę str├ínky podnikania

Zamerajte vysoko konvertuj├║cu vstupn├║ str├ínku na t├ęmu WordPress (prvky Envato)

T├ęma Focus je va┼ía, ke─Ć sa prihl├ísite na odber mesa─Źn├ęho predplatn├ęho Envato Elements. T├ęma bola navrhnut├í s oh─żadom na konverzie a pon├║ka funkcie, ako je responz├şvny dizajn, optimaliz├ícia SEO, ─żahko pou┼żite─żn├Ż n├ístroj na tvorbu str├ínok a ove─ża viac.

Vysok├ę zameranie cie─żovej str├ínky na vstupn├║ str├ínku WordPress s vysok├Żm zameran├şm

Clarina – jednostr├ínkov├Ż obchodn├Ż WordPress T├ęma (zadarmo)

Clarina je kr├ísna a bezplatn├í jednostr├ínkov├í domovsk├í str├ínka WordPress s ─Źist├Żm a ploch├Żm dizajnom v kombin├ícii so ┼ít├Żlov├Żm efektom paralaxy. T├ęma sa integruje do r├┤znych popul├írnych doplnkov, ako je WooCommerce, SiteOrigin Page Builder a ─Ćal┼íie.

Clarina Jednostr├ínkov├Ż biznis bez t├ęmy WordPress reaguj├║ci na vstupn├ę str├ínky

BB Mobile App Landing Theme (Free)

T├íto t├ęma je ─Ćal┼íou skvelou mo┼żnos┼ąou, ke─Ć sa sna┼ż├şte propagova┼ą svoju najnov┼íiu aplik├íciu. T├ęma u─żah─Źuje zobrazenie funkci├ş aplik├ície a je plne responz├şvna a prisp├┤sobite─żn├í.

BB mobiln├ę aplik├ície zadarmo WordPress t├ęmu wp responz├şvne vstupn├ę str├ínky podnikania

Pixova Lite (zadarmo)

T├ęma Pixova Lite je vynikaj├║cou vo─żbou pre spolo─Źnosti, spolo─Źnosti a agent├║ry, ktor├ę chc├║ navrhn├║┼ą vysok├║ konverziu. T├ęma pon├║ka dostatok priestoru na zobrazenie va┼íich pon├║k a zalo┼żenie va┼íej autority prostredn├şctvom posudkov a log z├íkazn├şkov.

Pixova Lite free wordpress theme wp responz├şvna vstupn├í str├ínka podnikania

Screenr – jednostr├ínkov├Ż paralaxa WordPress T├ęma (zadarmo)

Screenr je perfektnou vo─żbou, ak chcete jednoduch├Ż mot├şv jednej str├ínky. T├ęma m├í ─Źist├ę rozlo┼żenie s flexibiln├Żmi oblas┼ąami hlavi─Źky a navig├ície. Pon├║ka tie┼ż vlastn├ę widgety a roz┼í├şren├ę mo┼żnosti typografie.

Screenr One-Page Parallax free wordpress theme wp responz├şvna vstupn├í str├ínka podnikania

Vstupná stránka: minimálna vstupná stránka jednej stránky (zadarmo)

Vstupn├í str├ínka je minim├ílna t├ęma jednej str├ínky navrhnut├í s oh─żadom na podnikate─żsk├ę poradenstvo, podnikov├ę podniky alebo startupy. T├ęma pon├║ka responz├şvny dizajn a funkcie optimalizovan├ę pre SEO, ako aj vlastn├ę widgety, hlavi─Źky a ─Ćal┼íie.

Minim├ílna jednostr├ínkov├í bezplatn├í t├ęma WordPress s t├ęmou wp reaguj├║cou na vstupn├║ str├ínku

Aprimo – t├ęma WordPress pre mobiln├ę zariadenia a aplik├ície (Envato Elements)

Aprimo t├ęma je kreat├şvna a modern├í t├ęma vhodn├í pre vstupn├ę str├ínky do aplik├ície. T├ęma prich├ídza s 9 Varianty domovskej str├ínky, integr├ícia WooCommerce a variabiln├Ż obsah u─żah─Źuj├║ prisp├┤sobenie str├ínky.

Aprimo Mobile App wordpress t├ęmu podnikania vstupn├í str├ínka

Dobre navrhnut├í vstupn├í str├ínka urob├ş z├ízraky pre va┼íu firmu a pom├┤┼że zmeni┼ą pr├şle┼żitostn├Żch n├ív┼ítevn├şkov a ─Źitate─żov na loj├ílnych z├íkazn├şkov a predplatite─żov. Ako vid├şte z vy┼í┼íie uveden├ęho, ÔÇőÔÇőniet kr├ísnych mot├şvov vstupnej str├ínky WordPress. Prezrite si n├í┼í v├Żber a n├íjdite t├ęmu vstupnej str├ínky svojich str├ínok a z├şskajte viac potenci├ílnych z├íkazn├şkov a predaj.