Top 10 vo─żn├Żch jednostr├ínkov├Żch t├ęm pre WordPress

Ke─Ć pr├íve za─Ź├şnate s podnikan├şm, pravdepodobne nem├íte k dispoz├şcii ve─ża inform├íci├ş pre viacstranov├║ webov├║ str├ínku s viacer├Żmi funkciami. V takom pr├şpade je jednostr├ínkov├í t├ęma WordPress presne to, ─Źo potrebujete. Jednostr├ínkov├Ż web u─żah─Ź├ş zdie─żanie d├┤le┼żit├Żch inform├íci├ş o va┼íej firme a dokonca va┼íim n├ív┼ítevn├şkom poskytne lep┼í├ş z├í┼żitok, preto┼że nemusia klika┼ą na viac str├ínok.

Nemus├şte v┼íak tr├ívi┼ą hodiny h─żadan├şm ide├ílnej jednostr├ínkovej t├ęmy WordPress. H─żad├íme pre v├ís a zostavujeme najlep┼íie bezplatn├ę jednostr├ínkov├ę mot├şvy WordPress z tejto kolekcie.

Shapely – jednostr├ínkov├Ż mot├şv WordPress (zadarmo)

Shapely theme je univerz├ílna t├ęma WordPress, ktor├í je vhodn├í pre r├┤zne miesta. T├ęma obsahuje mnoho sekci├ş, ktor├ę v├ím uk├í┼żu va┼íe zru─Źnosti, portf├│lio, referencie a ─Ćal┼íie. M├┤┼żete tie┼ż prida┼ą oddiely paralaxy, ktor├ę s├║ ide├ílne na pridanie v├Żzvy k akcii.

Griddr – Animovan├í mrie┼żka Creative WordPress Theme (Envato Elements)

Griddr je perfektnou vo─żbou, ak sa chcete odl├ş┼íi┼ą od konkurencie. T├ęma obsahuje p├┤sobiv├ę anim├ície a citliv├ę usporiadanie na mrie┼żke. Griddr prich├ídza s kompletn├Żm portf├│liom, v├Żbavou a r├┤znymi rozlo┼żeniami blogov.

Animovan├í mrie┼żka Kreat├şvne WordPress Mrie┼żka Jednostr├ínkov├í t├ęma Jednostr├ínka

Illdy – Jednostr├ínkov├í obchodn├í t├ęma WordPress (zadarmo)

Neleg├ílna t├ęma je ide├ílnou vo─żbou pre mal├ę podniky a za─Ź├şnaj├║ce podniky, ktor├ę sa chc├║ pripoji┼ą. T├ęma m├í nieko─żko sekci├ş na predstavenie hist├│rie spolo─Źnosti, zdie─żanie minul├Żch projektov a zru─Źnost├ş a uk├í┼żky svedectiev.

Neodolate─żn├Ż bezplatn├Ż responz├şvny mot├şv wp wordpress zo str├ínky na str├ínku

Pixova Lite – jednostr├ínkov├ę prisp├┤sobite─żn├ę t├ęmu WordPress (zadarmo)

Vysk├║┼íajte t├ęmu Pixova Lite, ak chcete, aby va┼íe webov├ę str├ínky mali ├║┼żasn├Ż efekt paralaxy. T├ęma je plne responz├şvna a pon├║ka mno┼żstvo mo┼żnost├ş prisp├┤sobenia.

Pixova Lite Bezplatne prisp├┤sobite─żn├ę WordPress s responz├şvnym tempom wp rolova┼ą jednu str├ínku z jednej str├ínky

Zachytenie na cel├║ obrazovku – t├ęma WordPress na jednej str├ínke (zadarmo)

T├ęma Capture je ide├ílna t├ęma na jednej str├ínke pre blogerov a majite─żov firiem. Dod├íva sa s funkciami, ako s├║ hlavi─Źky m├ędi├ş, odpor├║─Źan├Ż obsah, vybaven├Ż pos├║va─Źom, r├┤zne mo┼żnosti rozlo┼żenia, portf├│lio, referencie a ─Ćal┼íie.

Zachy┼ąte pos├║vanie t├ęmy WordPress s odozvou wp na cel├║ obrazovku zo strany na str├ínku

Agent├║ra – Creative One Page WP Theme for Agency (Envato Elements)

Ak h─żad├íte ide├ílnu jednostr├ínkov├║ t├ęmu pre svoju kreat├şvnu agent├║ru, neh─żadajte ─Ćalej ako t├ęmu Agent├║ra. Nielen┼że budete m├┤c┼ą zdie─ża┼ą v┼íetky d├┤le┼żit├ę inform├ície o svojej firme, ale budete ma┼ą ├║┼żitok aj z responz├şvneho a prisp├┤sobite─żn├ęho dizajnu.

Pos├║vanie tematickej str├ínky medzi tematick├Żmi str├ínkami agent├║ry Creative Creative Agency

FreeBook – E-Book Landing Page WordPress Theme (Free)

T├ęma FreeBook je perfektn├í, ak potrebujete propagova┼ą ─Ćal┼íie vydanie knihy. Zdie─żajte v├Ż┼łatky z knihy, svedectv├í ─Źitate─żov a poz├Żvajte n├ív┼ítevn├şkov, aby si knihu k├║pili alebo si ju predplatili.

FreeBook Ebook Landing Pag responz├şvne wp zadarmo wordpress t├ęmu pos├║va┼ą str├ínku po str├ínke

LandingSumoWP20 – T├ęma vstupnej str├ínky na jednej str├ínke (zadarmo)

Zv├í┼żte t├ęmu LandingSumoWP20, ak chcete vytvori┼ą mot├şv jednej str├ínky, ktor├Ż sa d├í ─żahko prisp├┤sobi┼ą. T├ęma je dod├ívan├í s ─żahko pou┼żite─żn├Żm tvorcom str├ínky drag and drop a mno┼żstvom mo┼żnost├ş prisp├┤sobenia.

LandingSumoWP20 responz├şvne wp wordpress s tematikou str├ínkovania po prist├ít├ş zdarma

Fagri – jednostr├ínkov├í t├ęma WordPress (zadarmo)

T├ęma Fagri je vynikaj├║cou mo┼żnos┼ąou, ak h─żad├íte jednostr├ínkov├║ t├ęmu WordPress s integr├íciou WooCommerce. Okrem toho je t├ęma vysoko prisp├┤sobite─żn├í, pohotov├í a optimalizovan├í pre SEO a r├Żchle na─Ź├ştanie.

Bezplatn├í navig├ícia na jednej str├ínke s responz├şvnou str├ínkou Fagri wp WordPress na jednej str├ínke

Cimol – T├ęma portf├│lia na jednej str├ínke (Envato Elements)

Ak potrebujete t├ęmu jednej str├ínky s mo┼żnos┼ąami portf├│lia, t├ęma Cimol je pre v├ís. Zah┼Ľ┼ła tvorbu str├ínok drag and drop, nieko─żko preddefinovan├Żch rozlo┼żen├ş hlavi─Źky a p├Ąty a preddefinovan├ę ┼íabl├│ny blogu.

T├ęma portf├│lia Cimol wordpress sa pos├║va zo str├ínky na str├ínku

Jedno slovo portf├│lio WordPress t├ęma (zadarmo)

Jednostr├ínkov├ę portf├│lio je viac├║─Źelov├ę kreat├şvne t├ęma WordPress. Je ─Źist├Ż a modern├Ż a umo┼ż┼łuje v├ím predvies┼ą svoje minul├ę projekty a podeli┼ą sa o svoje vedomosti ┼ít├Żlovo.

portf├│lio zadarmo wordpress t├ęmu responz├şvne wp pos├║va┼ą jednu str├ínku z jednej str├ínky

BeOnePage: kreat├şvny jednostr├ínkov├Ż mot├şv WordPress (zadarmo)

T├ęma BeOnePage je ide├ílna pre dizajn├ęrov, umelcov, fotografov, ilustr├ítorov a ostatn├Żch kreat├şvnych pracovn├şkov na vo─żnej nohe. N├íjdete sekcie, ktor├ę v├ím umo┼żnia predstavi┼ą va┼íe predch├ídzaj├║ce zru─Źnosti a projekty, ako aj uk├í┼żky svedectiev od predch├ídzaj├║cich klientov.

BeOnePage responz├şvne wp wordpress t├ęmu prech├ídza zo str├ínky na str├ínku

Parallax One – One Page Business Theme (Free)

Parallax One je ide├ílnou vo─żbou pre jednostr├ínkov├║ webov├║ str├ínku firmy. T├ęma je plne responz├şvna a ─żahko pou┼żite─żn├í, rovnako ako SEO priate─żsk├í a pripraven├í na preklad. Obsahuje tie┼ż ve─ża mo┼żnost├ş prisp├┤sobenia na prisp├┤sobenie tejto t├ęmy.

Parallax Jeden bezplatn├Ż responz├şvny mot├şv wp wordpress Word zo str├ínky na str├ínku

Jednostr├ínkov├ę mot├şvy WordPress s├║ perfektn├ę, ke─Ć nepotrebujete zdie─ża┼ą ve─ża inform├íci├ş o svojej spolo─Źnosti a ke─Ć chcete jednoduch├║ t├ęmu, ktor├í sa na─Ź├şta r├Żchlo. Z tohto zoznamu vyberte ─żubovo─żn├║ t├ęmu jednej str├ínky pre svoju webov├║ str├ínku WordPress a svoj web uve─Ćte do prev├ídzky v priebehu nieko─żk├Żch hod├şn.