Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Top 10 tipov a trikov slu┼żby Kalend├ír Google, aby ste z toho mali ─Źo najviac

Kalend├ír Google je ve─żmi sol├şdna aplik├ícia pre kalend├ír. Mili├│ny ─żud├ş ho pou┼ż├şvaj├║ ka┼żd├Ż de┼ł na pl├ínovanie sch├┤dzok, vytv├íranie udalost├ş a dokonca na dosahovanie cie─żov. Pou┼ż├şvam ho pravidelne, a preto som h─żadal nieko─żko tipov a trikov slu┼żby Kalend├ír Google, aby som z toho mohol viac vy┼ąa┼żi┼ą. Na┼í┼ąastie na┼ía kompil├ícia opr├ív pri synchroniza─Źn├Żch chyb├ích Kalend├íra Google v syst├ęme Android ┼íetr├ş ka┼żd├Ż de┼ł de┼ł.

Tipy a triky slu┼żby Kalend├ír Google

Preto som zostavil zoznam tipov, ktor├ę s├║ ─żahko zrozumite─żn├ę a ─żah┼íie implementovate─żn├ę. Pom├┤┼żu v├ím vy┼ąa┼żi┼ą maximum z Kalend├íra Google. Ako pr├şklad pou┼żijem webov├║ aplik├íciu v prehliada─Źi, ale veci bud├║ fungova┼ą podobne aj v mobiln├Żch aplik├íci├ích.

Note: Pre prehliada─Ź Google Chrome pou┼ż├şvam roz┼í├şrenie temnej t├ęmy a takto som z├şskal tmav├ę rozlo┼żenie pre Kalend├ír Google na obr├ízkoch ni┼ż┼íie.

Po─Ćme za─Źa┼ą.

1, Ako zdie─ża┼ą Kalend├ír Google

Kliknite na ikonu ponuky s tromi bodkami ved─ża kalend├íra, ktor├Ż chcete zdie─ża┼ą, a vyberte polo┼żku Nastavenia a zdie─żanie.

Tipy a triky slu┼żby Kalend├ír Google 1

Ak chcete zdie─ża┼ą vybrat├Ż kalend├ír so v┼íetk├Żmi, vyberte mo┼żnos┼ą Spr├şstupni┼ą verejnosti a z├şskajte mo┼żnosti odkazu na zdie─żanie. To znamen├í, ┼że k Kalend├íru Google bude ma┼ą pr├şstup ka┼żd├Ż, kto m├í pr├şstup k tomuto verejn├ęmu odkazu.

Tipy a triky slu┼żby Kalend├ír Google 2

M├┤┼żete zdie─ża┼ą aj s konkr├ętnymi ─żu─Ćmi. Kliknite na Prida┼ą osoby ni┼ż┼íie a zadajte men├í a e-mailov├ę ID v┼íetk├Żch, s ktor├Żmi ich chcete zdie─ża┼ą.

Tipy a triky slu┼żby Kalend├ír Google 3

Skontrolujte povolenia, kde m├┤┼żete nastavi┼ą, ─Źo presne si bud├║ m├┤c┼ą ostatn├ş pou┼ż├şvatelia zobrazi┼ą v kalend├íri. Tu m├┤┼żete tie┼ż riadi┼ą pr├şstup na ─Ź├ştanie a z├ípis.

Tipy a triky slu┼żby Kalend├ír Google 4

2, Ako pou┼ż├şva┼ą Kalend├ír Google

Nap├şsali sme podrobn├Ż n├ívod, ako pou┼ż├şva┼ą Kalend├ír Google. Obsahuje e┼íte viac tipov a trikov slu┼żby Kalend├ír Google. Medzi t├Żmito dvoma sprievodcami by ste mali ma┼ą dos┼ą pr├íce.

3, Ako zru┼íi┼ą stretnutie v Kalend├íri Google

Existuj├║ dva scen├íre. Vytvorili ste stretnutie / udalos┼ą a pozvali ste ostatn├Żch. Boli ste pozvan├ş na stretnutie niekoho in├ęho. V oboch pr├şpadoch kliknite na udalos┼ą a zobraz├ş sa jedna z dvoch mo┼żnost├ş.

Tipy a triky slu┼żby Kalend├ír Google 5

Ak ste vytvorili sch├┤dzku / udalos┼ą, zobraz├ş sa mo┼żnos┼ą Odstr├íni┼ą. M├┤┼żete si vytvori┼ą prisp├┤soben├║ spr├ívu a posla┼ą ju v┼íetk├Żm hos┼ąom na nasleduj├║cej obrazovke.

Tipy a triky slu┼żby Kalend├ír Google 6

Ak ste boli pozvan├ş na udalos┼ą alebo sch├┤dzku, zobraz├ş sa odkaz Odstr├íni┼ą. Existuje tie┼ż mo┼żnos┼ą ozna─Źi┼ą, ─Źi sa na sch├┤dzi z├║─Źastn├şte alebo nie. M├┤┼żete tie┼ż prida┼ą pozn├ímku s d├┤vodmi, pre─Źo tu.

Tipy a triky slu┼żby Kalend├ír Google 7

8, Ako posla┼ą pozvanie v Kalend├íri Google

Na svoju udalos┼ą Kalend├íra Google m├┤┼żete pozva┼ą kohoko─żvek prostredn├şctvom odoslania pozv├ínky. Sta─Ź├ş vytvori┼ą udalos┼ą ako obvykle a klikn├║┼ą na Prida┼ą host├ş. Priamo pod ┼łu m├┤┼żete tie┼ż prida┼ą polohu a popis.

Tipy a triky slu┼żby Kalend├ír Google 13

Zadajte e-mailov├ę identifik├ície v┼íetk├Żch, ktor├Żm chcete posla┼ą pozv├ínku. M├┤┼żete tie┼ż zada┼ą men├í na synchroniz├íciu podrobnost├ş zo svojho zoznamu kontaktov Google. Kliknut├şm na Ulo┼żi┼ą za─Źnete odosiela┼ą pozv├ínky.

9, Ako posla┼ą ─Ćalej v kalend├íri Google

Ak m├íte potrebn├ę povolenie, m├┤┼żete pozva┼ą ─Ćalej. Napr├şklad som vytvoril udalos┼ą a ke─Ć prid├ívam host├ş (ako ste vy) k udalosti, nastav├şm povolenie Pozva┼ą ostatn├Żch na ├íno.

Tipy a triky slu┼żby Kalend├ír Google 14

Teraz m├┤┼żete posla┼ą rovnak├║ pozv├ínku ostatn├Żm a pozva┼ą ─Ćal┼í├şch host├ş na udalos┼ą. Ak nem├íte potrebn├ę povolenie, obr├í┼ąte sa na organiz├ítora.

V┼íimol som si, ┼że niektor├ş ─żudia sa te┼íia na post├║penie udalosti do svojho druh├ęho kalend├íra. Ak to chcete urobi┼ą, mus├şte synchronizova┼ą existuj├║ci kalend├ír s touto ─Ćal┼íou aplik├íciou kalend├íra – napr├şklad s programom Outlook. Sta─Ź├ş prida┼ą svoje ID slu┼żby Gmail a v┼íetko bude v poriadku.

M├┤┼żete tie┼ż pou┼żi┼ą tla─Źidlo Prida┼ą do kalend├íra alebo stiahnu┼ą a pou┼żi┼ą s├║bor .ICS, ak je k dispoz├şcii, na odoslanie udalosti do nov├ęho kalend├íra.

Odteraz neexistuje ┼żiadny in├Ż sp├┤sob.

10. Ako odstr├íni┼ą kalend├ír

Kliknite na ponuku s tromi bodkami ved─ża kalend├íra, ktor├Ż chcete odstr├íni┼ą, a vyberte polo┼żku Nastavenia a zdie─żanie.

Tipy a triky slu┼żby Kalend├ír Google 15

Prejdite sem do dolnej ─Źasti obrazovky a kliknite na pr├şkaz Odstr├íni┼ą.

Tipy a triky slu┼żby Kalend├ír Google 16

Kalend├ír strie─ża┼ą

Kalend├ír Google je dod├ívan├Ż s mno┼żstvom funkci├ş a niektor├ę z nich nie s├║ zrejm├ę. Preto sme tu. Ak chcete zisti┼ą viac o svojich ob─ż├║ben├Żch aplik├íci├ích a uk├íza┼ą v├ím, ─Źo viac by ste s nimi mohli urobi┼ą. Pode─żte sa s nami o svoje vlastn├ę tipy a triky slu┼żby Kalend├ír Google v koment├íroch ni┼ż┼íie.

─Äalej: H─żad├íte alternat├şvu k Kalend├íru Google? Kliknut├şm na odkaz ni┼ż┼íie sa dozviete, pre─Źo mus├şte zv├í┼żi┼ą SolCalender.