Top 10 stránok na stiahnutie torrentov v roku 2019

Rok 2018 bol rokom, v ktorom pou┼ż├şvatelia na─Ćalej r├ístli pre hlavn├ę prenosov├ę platformy. St├íle popul├írne s├║ aj pir├ítske webov├ę str├ínky pre tento typ obsahu, ktor├Ż nevy┼żaduje s┼ąahovanie s├║borov. Stiahnutie torrentu v roku 2019 v┼íak bude st├íle ve─żmi be┼żnou praxou, preto┼że si m├┤┼żeme zvoli┼ą kvalitu a ma┼ą s├║bor kedyko─żvek chceme. Z tohto d├┤vodu zhroma┼żd├şme najlep┼íie str├ínky na stiahnutie torrentov v roku 2019 v angli─Źtine.

Tieto str├ínky zvy─Źajne menia dom├ęnu ka┼żd├Żch p├ír rokov alebo zvy─Źajne star├║ a otv├íraj├║ nov├ę. Na medzin├írodnej sc├ęne hlavn├ę webov├ę str├ínky chv├ş─żu nezmenili svoju dom├ęnu.

Torrentov├ę str├ínky na stiahnutie v roku 2019

1, Thepiratebay.org

Pirate Bay nie je priamo pr├şstupn├Ż u┼ż nieko─żko mesiacov a proxy s├║ povinn├ę. Web na─Ćalej funguje spr├ívne a dost├íva nov├ę odkazy na torrent. Jedin├Ż probl├ęm je v tom, ┼że mus├şte pristupova┼ą cez proxy servery pln├ę vyskakovac├şch okien a ┼íkodlivej reklamy, aj ke─Ć m├┤┼żeme pristupova┼ą aj k va┼íej dom├ęne v Tor alebo prostredn├şctvom VPN. Nie je zn├íme, ako bol tento blok zaveden├Ż, ale n├ív┼ítevy tejto str├ínky neprestali klesa┼ą od septembra, ke─Ć sa z 100. najnav┼ítevovanej┼íej webovej str├ínky za─Źali zvy┼íova┼ą za─Źiatkom roku 2019 na 289. Na─Ćalej v┼íak nach├ídzame ve─żk├ę str├ínky mno┼żstvo obsahu denne aktualizovan├ę.

2, Rarbg.to

Rarbg je jedn├Żm z najr├Żchlej┼íie rast├║cich str├ínok na stiahnutie torrentov za posledn├ę roky. Jeho r├Żchle a jednoduch├ę rozhranie umo┼ż┼łuje pr├şstup k najnov┼íiemu torrentu najjednoduch┼í├şm mo┼żn├Żm sp├┤sobom. Medzi nimi n├íjdeme najnov┼íie filmy, seri├íly, dokument├írne filmy a koncerty v kvalit├ích od 720p do 2160p. Ak h─żad├íte film alebo seri├íl v najvy┼í┼íej kvalite a origin├ílnej verzii, toto je webov├í str├ínka pre v├ís.

Okrem toho je 4K torrent zvy─Źajne k dispoz├şcii v r├┤znych form├ítoch z├şskan├Żch na Blu-ray, zaznamenan├Żch na H.264. Vo v┼íeobecnosti m├┤┼żeme z├şska┼ą najlep┼íiu kvalitu zo s├ęrie streamingov├Żch platforiem. Je to jeden z m├íla serverov, ktor├Ż ich odovzd├íva r├Żchlos┼ąou 2160p, ak je k dispoz├şcii. Naopak, je ─Źasto ┼ąa┼żk├ę n├íjs┼ą filtre alebo obsah n├şzkej kvality, ─Źo je zase pozit├şvne. Maj├║ tie┼ż sekciu po─Ź├şta─Źov├Żch hier a ─Ćal┼í├ş obsah pre dospel├Żch.

3, 1337x.to

1337x.to je ─Ćal┼í├ş z najpopul├írnej┼í├şch webov├Żch str├ínok, ktor├ę boli vytvoren├ę v posledn├Żch rokoch na stiahnutie torrentu v─Ćaka na─Ź├ştaniu v┼íetk├ęho druhu obsahu. Okrem filmov, seri├ílov a hier m├í web aj ve─żk├ę ├║lo┼żisko softv├ęru a hudby, ktor├ę je najkompletnej┼íou webovou str├ínkou na stiahnutie torrentu, ktor├Ż je moment├ílne na internete.

4, Torrentz2.eu

Ak chcete viacstr├ínkov├Ż index├ítor torrentov, Torrentz2.eu je najlep┼íou vo─żbou. T├íto str├ínka m├í datab├ízu 61.1 Mili├│ny torrentov z 91 r├┤znych preva┼żne verejn├Żch sledovac├şch dom├ęn. Preto, ak h─żad├íte ak├Żko─żvek typ s├║boru, je ve─żmi pravdepodobn├ę, ┼że ho n├íjdete na tejto str├ínke, ktor├í sa objavila po zmiznut├ş p├┤vodn├ęho Torrentz.eu.

Ak h─żad├íte sp├┤sob, ako preh─żad├íva┼ą ten ist├Ż s├║bor na viacer├Żch str├ínkach naraz, mo┼żno v├ís bude zauj├şma┼ą aj to, ako pou┼ż├şva┼ą torrentov├Ż vyh─żad├ívac├ş n├ístroj v programe qBittorrent, ktor├ęho tutori├íl sme urobili koncom roka 2018.

5, Limetorrents.cc

Limetorrents je ─Ćal┼í├ş z najpopul├írnej┼í├şch torrent port├ílov na sieti. Na tejto str├ínke m├íme tie┼ż ┼íirok├║ ┼ík├ílu multimedi├ílneho obsahu, ako aj softv├ęr a hry. M├í rozsiahlu datab├ízu s viac ako 11 mili├│nmi torrentov v─Ćaka tejto str├ínke je v prev├ídzke od roku 2009.

6, Extratorrent.ag

Vzkriesen├ş z m┼Ľtvych n├íjdeme ExtraTorrent. V nej n├íjdeme ┼íirok├║ ┼ík├ílu obsahu vr├ítane filmov, seri├ílov, kn├şh, softv├ęru a obsahu pre dospel├Żch.

7, YTS.am

YTS zostavuje najnov┼íie vydan├ę filmy, ale zaber├í ich minim├ílna mo┼żn├í ve─żkos┼ą. Je to najbli┼ż┼íia vec, ktor├║ m├íme dnes k vyhynutiu YIFY, s 720p filmami, ktor├ę zaberaj├║ medzi 700 MB a 1,2 GB a ─Ćal┼íie 1080p zaberaj├║ okolo 1,5 a 2,5 GB, Okrem nov├Żch filmov sa nahr├ívaj├║ aj ─Ćal┼íie star┼íie tituly s rovnakou kompresiou. Kvalita zvuku t├Żchto titulov je stereof├│nna s bitov├Żmi r├Żchlos┼ąami ni┼ż┼í├şmi ako 192 Kbps, ─Źo je dobr├ę pre mobiln├ę alebo telev├şzne reproduktory, ale na vyspel├Żch zvukov├Żch zariadeniach si v┼íimnete hor┼íiu kvalitu. Kvalita obrazu v┼íak zost├íva v dobre osvetlen├Żch situ├íci├ích vynikaj├║ca.

8, EZTV.io

Zatia─ż ─Źo YTS je vynikaj├║ci film, EZTV je vynikaj├║ci seri├íl. Na tejto str├ínke sa v┼íetky najnov┼íie kapitoly v┼íetk├Żch seri├ílov a aktu├ílnych programov na─Ź├ştaj├║ v p├┤vodnej verzii nieko─żko min├║t po ich uverejnen├ş.

9, Zoogle.com

Zoogle je ─Ćal┼íou z najnav┼ítevovanej┼í├şch str├ínok na stiahnutie torrentov na svete s jednoduch├Żm rozhran├şm a jedn├Żm z najmenej ru┼íiv├Żch reklamn├Żch port├ílov. Akon├íhle vst├║pite doprava, zobraz├ş sa v├ím zoznam najakt├şvnej┼í├şch torrentov v danom okamihu, ako aj t├Żch, ktor├ę ste pr├íve zadali.

10. Torrentdownloads.me

T├íto str├ínka obsahuje tituln├║ str├ínku, ktor├í zhroma┼ż─Ćuje najpopul├írnej┼íie torrenty z ka┼żdej kateg├│rie, ako s├║ filmy, seri├íly, hudba, hry alebo softv├ęr. Je zrejm├ę, ┼że m├í tie┼ż svoj vlastn├Ż vyh─żad├ívac├ş n├ístroj.

11. Torlock.com

Rovnako ako Torrentdownloads m├í Torlock kryt, v ktorom vid├şme najpopul├írnej┼íie torrenty v ka┼żdej kateg├│rii a tie┼ż najpopul├írnej┼íie medzi t├Żmi, ktor├ę boli pridan├ę za posledn├Żch 24 hod├şn.

In├ę str├ínky

Uviedli sme najob─ż├║benej┼íie weby na stiahnutie torrentov, ale medzi najnav┼ítevovanej┼íie s├║ aj ─Ćal┼íie str├ínky, napr├şklad Torrents .me, TorrentFunk.com, YourBitTorrent.com alebo TorrentDownload.ch. Odpor├║─Źame tie┼ż rutracker.org s mili├│nmi torrentov, ktor├ę n├íjdete iba na tejto str├ínke a ktor├ę s├║ vo v┼íeobecnosti p├┤vodom mnoh├Żch ─Ćal┼í├şch, ktor├ş nakoniec prenikaj├║ do verejn├Żch sledova─Źov.

Pre─Ź├ştajte si tie┼ż: Top 10 str├ínok na bezplatn├ę streamovanie filmov 2019