Top 10 registr├ítorov dom├ęn do roku 2020

registr├ítor dom├ęny

Na vytvorenie webovej str├ínky je potrebn├í registr├ícia dom├ęny. N├ízov dom├ęny sp├íja va┼íe podnikanie alebo aktivity s po─Ź├şta─Źov├Żm svetom. Preto mus├ş by┼ą jednoduch├ę, stru─Źn├ę a ─żahko zapam├Ątate─żn├ę. Nikto si nepam├Ąt├í dlh├║ adresu URL a pod─ża potreby ju nav┼ít├şvi.

Po vypracovan├ş n├ípadov skontrolujte pomocou n├ístrojov na n├ívrh n├ízvu dom├ęny vylep┼íenie svojej dom├ęny a vylep┼íenie jej ┼ípecifickosti pre k─ż├║─Źov├ę slov├í. ─Äal┼í├şm krokom je registr├ícia dom├ęn. Ak si chcete k├║pi┼ą dom├ęnu pod─ża v├í┼ího v├Żberu, kontaktujte profesion├ílneho a d├┤veryhodn├ęho registr├ítora dom├ęny. Jedn├í sa o spolo─Źnosti, od ktor├Żch si m├┤┼żete k├║pi┼ą dom├ęny, hosting a ─Ćal┼íie doplnkov├ę slu┼żby na spustenie webovej str├ínky.

Ak├ę s├║ hlavn├ę body, ktor├ę treba zoh─żadni┼ą pri v├Żbere registr├ítora dom├ęny?

1, Spo─żahlivos┼ą

2, cena

3, Zásady prevodu

4, Z├íkazn├şcka sk├║senos┼ą

V tomto pr├şspevku sme vybrali prv├Żch 10 registr├ítorov dom├ęn, aby sme si v roku 2020 k├║pili n├ízov dom├ęny.

Top 10 registr├ítorov dom├ęn v roku 2020

1, Do toho, ocko

 GoDaddy

Go Daddy je l├şdrom registr├ítorov dom├ęnov├Żch mien. Bola zalo┼żen├í v roku 1997 a teraz m├í na celom svete 17 mili├│nov z├íkazn├şkov. Poskytuj├║ cenn├ę slu┼żby v priemysle s profesion├ílnou kvalitou, n├ístrojmi s pridanou hodnotou a ┼ípecializovan├Żm z├íkazn├şckym servisom.

Ôťô Za─Ź├şname na 11,99 $ ro─Źne pre dom├ęny .com Ôťô Registr├ícia dom├ęny, aukcia, slu┼żba n├íkupu dom├ęn, tvorca webov├Żch str├ínok, internetov├Ż obchod, web design, hosting, z├ílohovanie, certifik├ít SSL, SEO, e-mailov├Ż marketing Ôťô Z├íkazn├şcky servis prostredn├şctvom rozhovoru a telef├│nu.

Nav┼ít├şvi┼ą webov├║ str├ínku

2, Hostgator

 HostGator

HostGator je popul├írne meno v oblasti webhostingu. Robia tie┼ż registr├íciu dom├ęn s predplaten├şm hostingu alebo bez neho. HostGator m├í dobr├║ online poves┼ą a dost├íva pozit├şvne recenzie od z├íkazn├şkov za vynikaj├║ci servis a podporu.

Ôťô Za─Ź├şname na 12,95 dol├írov / rok pre dom├ęny .com Ôťô Registr├ícia dom├ęny, hosting, webdizajn, tvorca webov├Żch str├ínok, SEO, certifik├íty SSL a automatick├ę z├ílohovanie Ôťô Z├íkazn├şcky servis prostredn├şctvom chatu, telef├│nu a l├şstkov.

Nav┼ít├şvi┼ą webov├║ str├ínku

3, Namecheap

 Namecheap

Namecheap je jedn├Żm z registr├ítorov dom├ęn, ktor├Ż v├ím umo┼ż┼łuje nakupova┼ą dom├ęny za ni┼ż┼íie ceny. Maj├║ ─żahko pou┼żite─żn├Ż informa─Źn├Ż panel a pon├║kaj├║ nieko─żko slu┼żieb s├║visiacich s dom├ęnou za rozumn├ę ceny. Po─Źas v┼íetk├Żch n├íkupov dom├ęn dostanete slu┼żbu Whois Guard na jeden rok ├║plne zadarmo.

Ôťô Za─Ź├şna na 10,98 dol├írov ro─Źne pre dom├ęny .com Ôťô Registr├ícia dom├ęny, hosting, certifik├íty SSL, trh at─Ć. Ôťô Z├íkazn├şcky servis prostredn├şctvom rozhovoru a l├şstkov

Nav┼ít├şvi┼ą webov├║ str├ínku

4, Nahl├ísi┼ą sa

Najlep┼í├ş registr├ítori dom├ęn

Register je zn├íma ochrann├í zn├ímka pri registr├ícii dom├ęn. Bola zalo┼żen├í v roku 1999 a teraz sa stala preferovanou vo─żbou pre spr├ívu webu na podnikovej ├║rovni. Ich sadzby s├║ v┼íak vysok├ę a nie s├║ pr├şstupn├ę pre za─Źiato─Źn├şkov.

Ôťô Od 38 dol├írov ro─Źne pre dom├ęny .com Ôťô Registr├ícia dom├ęn, web design, hosting, SSL certifik├ít, e-mail hosting, firemn├Ż z├íznam, SEO at─Ć. Ôťô Z├íkazn├şcky servis telefonicky, e-mailom a l├şstkami

Nav┼ít├şvi┼ą webov├║ str├ínku

5, názov

Najlep┼í├ş registr├ítori dom├ęn

N├ízov je ─Ćal┼íou popul├írnou spolo─Źnos┼ąou zaoberaj├║cou sa registr├íciou dom├ęn a webhostingom od roku 2003. Zalo┼żil ju William Mushkin a teraz m├í viac ako 3, 20 000 z├íkazn├şkov po celom svete.

Ôťô Od $8.99 / rok pre dom├ęny .com Ôťô Registr├ícia dom├ęny, hosting, certifik├íty SSL, tvorca webov├Żch str├ínok, e-mailov├ę adresy Ôťô Z├íkazn├şcky servis telefonicky a chatom

Nav┼ít├şvi┼ą webov├║ str├ínku

6, Bluehost

 Bluehost

Bluehost je ob─ż├║ben├Żm poskytovate─żom hostingu pre mal├ę podniky a blogerov. Pon├║ka tie┼ż dom├ęny za konkurencieschopn├ę ceny a funkcie s pridanou hodnotou.

Ôťô Od 11,99 dol├írov za rok pre dom├ęny .com Ôťô Registr├ícia dom├ęny, hosting, certifik├íty SSL at─Ć. Ôťô Z├íkazn├şcky servis prostredn├şctvom telef├│nu, rozhovoru a l├şstkov.

Nav┼ít├şvi┼ą webov├║ str├ínku

7, Sie┼ąov├ę rie┼íenia

Najlep┼í├ş registr├ítori dom├ęn

Network Solutions bola zalo┼żen├í v roku 1979 ako spolo─Źnos┼ą poskytuj├║ca technologick├ę poradenstvo a teraz spravuje viac ako 7 Mili├│ny dom├ęn Zameriavaj├║ sa najm├Ą na registr├íciu dom├ęn na ├║rovni obchodn├Żch, hostingov├Żch a s├║visiacich slu┼żieb.

Ôťô Od 34,95 dol├írov ro─Źne pre dom├ęny.com.com. Ôťô Registr├ícia dom├ęn, hosting, webdizajn, certifik├íty SSL, ochrana pred ┼íkodliv├Żm softv├ęrom, e-mail hosting, e-mailov├Ż marketing, zoznamy miestnych firiem, optimaliz├ícia vyh─żad├ívac├şch n├ístrojov. at─Ć .Ôťô Z├íkazn├şcky servis telefonicky a e-mailom.

Nav┼ít├şvi┼ą webov├║ str├ínku

8, Ionos

Najlep┼í├ş registr├ítori dom├ęn

1and1 je lacn├Ż a spo─żahliv├Ż registr├ítor dom├ęn na n├íkup dom├ęn, hosting a ─Ćal┼íie. Bola zalo┼żen├í v roku 1988 ako marketingov├í spolo─Źnos┼ą a teraz zar├íba viac ako $3 miliarda v├Żnosov z dom├ęn, hostingu, serverov at─Ć.

Ôťô Od $0.99 / rok pre dom├ęny .com Ôťô Registr├ícia dom├ęn, hosting, tvorca webov├Żch str├ínok, e-mailov├Ż marketing, SEM, certifik├íty SSL, v├Żpisy miestnych firiem at─Ć. Ôťô Z├íkazn├şcky servis telefonicky, chatom a e-mailom.

Nav┼ít├şvi┼ą webov├║ str├ínku

9, Dom├ęny Google

Dom├ęny Google

Spolo─Źnos┼ą Google za─Źala s registr├íciou dom├ęn pred tromi rokmi v roku 2014. Okrem registr├ície dom├ęn pon├║kaj├║ aj dynamick├ę servery DNS, DNS, zasielanie e-mailov a stavite─żov webov├Żch str├ínok najvy┼í┼íej ├║rovne.

Ôťô Od 12 dol├írov ro─Źne pre dom├ęny .com Ôťô Registr├ícia dom├ęny, hosting DNS, s├║kromn├í registr├ícia bez ─Ćal┼í├şch poplatkov, posielanie e-mailov at─Ć. Ôťô Z├íkazn├şcky servis telefonicky, chatom a e-mailom.

Nav┼ít├şvi┼ą webov├║ str├ínku

10) 1

Najlep┼í├ş registr├ítori dom├ęn

One.com je uzn├ívan├ę meno medzi registr├ítormi dom├ęn. Pon├║kaj├║ dom├ęny s hostingov├Żmi bal├ş─Źkami alebo bez nich, tvorcov webov├Żch str├ínok a ─Ćal┼íie doplnky.

Ôťô Od 13,80 dol├írov ro─Źne pre dom├ęny .com Ôťô Registr├ícia dom├ęny, hosting, tvorca webov├Żch str├ínok, certifik├ít SSL, neobmedzen├ę e-mailov├ę ├║─Źty, pr├ęmiov├ę ┼íabl├│ny, e-mail hosting, internetov├Ż obchod at─Ć. Ôťô Z├íkazn├şcka podpora prostredn├şctvom telef├│nu, chatu a e-mailu.

Nav┼ít├şvi┼ą webov├║ str├ínku

Pre─Ź├ştajte si najlep┼í├şch 10 poskytovate─żov hostingu v roku 2020