Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Top 10 príležitostných a offline hier pre Android, ktoré by ste si určite mali vyskúšať

– Reklama –

Na internete Google Play Store Pre Android nájdete množstvo príležitostných a logických offline hier, nie všetky si zaslúžia vašu pozornosť, takže tu najlepšie.

Ak sedíte niekde, že sa nudíte alebo čakáte na letisku alebo na železničnej stanici, zabíjanie môže byť v takýchto situáciách skutočnou výzvou. Ale ak máte smartphone vo vrecku, môžete surfovať po webe, chatovať so svojimi priateľmi a zabíjať čas. Ale iba v prípade, že sa nachádzate na mieste, kde nie je pripojenie na internet príliš uspokojivé a nemôžete nájsť jediný spôsob, ako zabiť čas, vždy si na svojom smartfóne môžete zahrať nejaké offline hry, zabiť čas a zabaviť sa na internete. rovnaký čas. Hranie pomocou smartfónov môže byť naozaj zábavné.

10 najlepších príležitostných a offline hier pre Android

Pokiaľ ide o hry ďalej smartphones prinajmenšom v systéme Android nájdete množstvo skvelých hier, ktoré môžete hrať, aby ste zabili čas, bez straty množstva údajov. Nehovorím o špičkových hrách, ako sú PUBG alebo high-FPS, ktoré si vyberú daň z vašej batérie. Hovorím o malých príležitostných a logických hrách, ktoré si nevyžadujú pripojenie na internet, a môžete si ich dokonca ľubovoľne zahrať. Na internete Google Play Store V prípade systému Android nájdete množstvo príležitostných a logických hier a nie všetky hry si zaslúžia vašu pozornosť. Takže budem hovoriť o najlepších príležitostných a logických hrách, ktoré môžete hrať na svojom systéme Android.

Note: Hry uvedené nižšie sú usporiadané náhodne a ich poradie v tomto článku vôbec neodráža ich poradie.

Ak máte radi hranie arkádových hier a vynecháte tie staré školské hry ako Prince a Mario, Lode Runner 1 je pre teba. Neformálna offline hra sa týka iba lezenia po schodoch, skákania cez prekážky, ktoré vás ochráni pred šelmami a zbierania zlata, aby ste mohli utiecť čo najrýchlejšie, ako vás šelmy zaujmú. Hra prichádza s jednoduchým a intuitívnym ovládaním z mobilu, vďaka čomu je hra zábavná. Existuje niekoľko úrovní a ak chcete hrať všetky nasledujúce úrovne, musíte najprv dokončiť predchádzajúce úrovne, čo vás nakoniec na veľa času zaujme.

Top 10 príležitostných a offline hier pre Android, ktoré by ste si určite mali vyskúšať 1

Aj keď sa hra môže zdať pre mnohých používateľov jednoduchá, v skutočnosti to tak nie je. Malá chyba vás prinúti hrať úroveň od začiatku, a preto je prítomnosť mysle veľmi dôležitá pre pokrok v hre Lode Runner. 1, aby sa konce stretli.

Aj keď hru nie je možné hrať, ak nemáte vôbec žiadne dátové pripojenie, na pripojenie a obnovenie postupu hry stačí, ak chcete, aby sa hrala s hrami Google Play, dátové pripojenie. Postup hry sa uloží do cloudu, takže môžete začať hrať na akomkoľvek zariadení, a to je bezpochyby čerešňa na koláči.

Toto je jedna z najstarších príležitostných offline hier na internete Google Play Store, a stále je jednou z mojich najobľúbenejších hier pre rozmanitosť, ktorú ponúka. Kde je moja voda? je platená logická hra od Disney, kde budete musieť prinútiť vodu dosiahnuť toaletu rodiny aligátorov cez bahnitú a bažinatú zem, aby sa kúpali, alebo zabránite jedovatej vode dosiahnuť toaletu. Tento motív sa môže zdať jednoduchý, ale ukázalo sa, že je veľmi ťažké, keď začnete hru skutočne hrať.

Top 10 príležitostných a offline hier pre Android, ktoré by ste si určite mali vyskúšať 2

Budete musieť čeliť mnohým prekážkam, aby voda dosiahla miesto v hre, a budete musieť byť veľmi konkrétni vo svojich plánoch, aby ste uspeli v niekoľkých úrovniach. Môžete dokonca zbierať skryté poklady v hre, aby ste odomkli ďalšie úrovne, a existuje nepreberné množstvo úrovní, ktoré vás v hre zaberajú celé hodiny. Ak nájdete zábavu pri hraní hry Where's My Water ?, môžete si dokonca stiahnuť a hrať ďalšie vydania hry, napríklad Where's My Water? 2,

Ak máte radi hranie neobmedzeného množstva bežných offline hier, Alto's Adventure podáva rovnakú tabuľku na tanieri, ale s iným korením. Na rozdiel od Temple Run alebo Subway Surfers, na Alto's Adventure, budete musieť skočiť na zasnežené vrcholky hôr, doliny a ďalšie úžasne krásne krajiny, naozaj veľmi rýchlo, aby ste sa vyhli skĺznutiu, ktoré nakoniec skončí hru, Alto's Adventure je rýchla príležitostná hra a budete ju naozaj radi hrať, ak máte radi hranie neobmedzených hier.

Top 10 príležitostných a offline hier pre Android, ktoré by ste si určite mali vyskúšať 3

Na začiatku budete nútení prejsť tutoriál, ktorý vám pomôže vytvoriť si vlastné stratégie riešenia rôznych nebezpečenstiev, keď sa dostanete na štartovaciu plochu. Hra je o ohromujúcich vizuáloch, rýchlych ovládacích prvkoch a veľa zábavy. Alto's Adventure je úplne zadarmo na hranie a môžete si dokonca vyskúšať jeho pokračovanie, Alto's Odyssey, ktoré je zábavnejšie a prichádza s významnými novými funkciami. Alto's Adventure je úplne zadarmo a môžete si hru dokonca užiť, keď ste úplne offline.

V hre Horizontu je vaším mottom správne kĺzať loďou cez viacero prekážok, a to je všetko. Našli ste to ľahké? Zahrajte si hru a zistíte, aké ťažké je ovládanie lietadla. Svoje pohyby musíte vopred naplánovať, aby ste predišli skrutkovaniu lietadla a ukončili hru. To nakoniec robí hru zábavnejšou a hra sa ešte viac skomplikuje, akonáhle ju začnete hrať dosť dlho.

Top 10 príležitostných a offline hier pre Android, ktoré by ste si určite mali vyskúšať 4

Horizon je úplne zadarmo na hranie a dokonca môžete hru hrať offline a nikdy neviete, kedy vyprší čas. Hru sprevádza kúsok upokojujúcej hudby na pozadí, vďaka čomu je pri začatí hry relaxujúcejšia. Horizon prichádza aj s tabuľkou výsledkov, kde nájdete svoju pozíciu na celom svete a môžete robiť rôzne výzvy, ako získať odmeny. Pokiaľ ide o všetko, Horizon je hra, ktorá stojí za váš čas.

Duet je minimalistická hra, kde vašou úlohou je ovládať dve loptičky súčasne, ktoré sa pohybujú v synchronizácii so sebou, od toho, aby narazili na prekážku. Rovnako ako väčšina ostatných hier na zozname, aj Duet obsahuje na pozadí upokojujúcu hudbu, ktorá vám dá úplne iný pocit z hrania hry. Ak chcete ovládať gule, musíte klepnúť na pravú stranu obrazovky, aby sa gule pohybovali v smere hodinových ručičiek a aby sa pohybovali v smere proti smeru hodinových ručičiek, musíte klepnúť vľavo.

Top 10 príležitostných a offline hier pre Android, ktoré by ste si určite mali vyskúšať 5

Ovládacie prvky sú jednoduché, ale pri zvládnutí hry je ich zvládnutie rovnako ťažké. So zvyšujúcou sa úrovňou obtiažnosti a zložitými tvarmi prekážok sa môže ukázať ako skutočne ťažké zvládnuť lopty po niekoľkých úrovniach, a to je na začiatku zábavy. Duet je hra, ktorú môžete hrať zadarmo, a dokonca ju môžete hrať aj offline, vďaka čomu by ste ju určite mali vyskúšať. Je to hra, ktorá sa ľahko hrá, ale je ťažké ju zvládnuť.

Jednou z najlepších príležitostných offline hier, ktoré som hral, ​​je Quell Memento. Toto je jeden z najlepších zabijakov času a je to hra, ktorá je už dlho k dispozícii na internete Google Play Store, Hra je o ovládaní jednej alebo viacerých kvapiek vody na obrazovke, aby sa zhromaždili niektoré bodky, a úroveň sa skončí po zhromaždení všetkých bodiek. Toto je tiež hra, ktorá sa zrejme ľahko hrá. V tejto hre je však zvrat, ktorý robí hru zábavnou a zároveň náročnou.

Top 10 príležitostných a offline hier pre Android, ktoré by ste si určite mali vyskúšať 6

Jeden nesprávny ťah v hre a budete musieť začať od nuly. Pred každým ťahom budete musieť premýšľať a kvapky vody sa niekedy môžu synchronizovať, čo nakoniec sťažuje hru.

Ak chcete zabiť nejaký čas a zároveň chcete zostriť svoje IQ, Quell Memento je úplne zadarmo hrať a môžete dokonca vyskúšať ďalšie hry od rovnakého vývojára, ktorý nesie rovnakú tému, ale úrovne sú rovnaké. odlišné. Stále rád hrám hru Quell Memento a úrovne sa po nejakej dobe ukážu ako skutočne ťažké.

Z priemerného priemeru je Nesmie dochádzať vodičská hra, kde budete musieť dosiahnuť cieľ v čase, a čím rýchlejšie sa dostanete, tým lepšie. Získate pohľad na autá z vtáčej perspektívy a výzvou je ovládať autá v tomto konkrétnom pohľade. Áno, viem, je to hra veľmi náročná, ale budete si ju naozaj užívať. Po dokončení sady úrovní príde na ďalšiu úroveň aj množstvo úloh, pri ktorých budete musieť donútiť, aby sa vaše auto dostalo do cieľa v čase, ale v kratšej časovej osi.

Top 10 príležitostných a offline hier pre Android, ktoré by ste si určite mali vyskúšať 7

Nesmie dochádzať je zadarmo na hranie a neprichádzajú so žiadnymi reklamami. Ak však chcete pokračovať v hre, od posledného kontrolného bodu budete musieť zaplatiť jednorazový poplatok. V opačnom prípade je hra zadarmo a ja vám odporúčam zaplatiť za plnú verziu, ak sa vám naozaj páči koncept tejto skvelej hry. Hra nie je o stratégii, ale všetko spočíva v tom, aké dobré sú vaše vodičské schopnosti. S rastúcou úrovňou bude premávka vysoká a budete musieť riadiť vozidlo s väčšou presnosťou, aby ste zabránili kolízii, ktorá spomalí vaše vozidlo, a bude trvať dlhšie, kým sa dostanete do cieľa.

Je to ďalšia zábavná offline hra, v ktorej musíte nakresliť čiary, aby ste zabránili pádu lopty. Áno, počiatočné úrovne sa môžu zdať hladké, ale nemôžete pochopiť, kde presne sa úrovne začnú ťažiť. Mali by ste konať veľmi rýchlo, aby ste zabránili vypadnutiu guličiek, a preto by ste mohli kresliť čiary, dokonca aj na stenách. Ale na konci dňa je táto hra naozaj zábavná. Na ceste k cieľu môžete dokonca zbierať nejaké položky, aby ste zvýšili svoje konečné skóre.

Top 10 príležitostných a offline hier pre Android, ktoré by ste si určite mali vyskúšať 8

One More Bounce je bezplatná hra podporovaná reklamami a môžete odstrániť reklamy zaplatením sumy rovnajúcej sa takmer šálke kávy. One More Bounce je o tom, ako rýchlo dokážete konať a ako rýchlo sa môžete rozhodovať, ako zabrániť, aby lopta zasiahla zem alebo steny. Hru môžu hrať ľudia takmer všetkých vekových skupín. Mali by ste kresliť čiary tak, aby sa po jednom odrazení nekolidovali so stenami. Takže musíte mať na pamäti niekoľko aspektov, predtým, ako konečne nakreslíte čiaru, ktorá nakoniec rozvinie vašu schopnosť rýchlo robiť užitočné rozhodnutia, a to aj potom, čo vám ponúkne skvelú hru na zabitie času, keď nemôžete nájsť nič iné robiť.

Čo keby ste mohli letieť! Paper Wings je minimalistická príležitostná offline hra, ktorá vám poskytne krídla na ovládanie a zbierať body počas letu v aréne. Je to ľahké! Nie naozaj! Vták sa stretne s niekoľkými nebezpečenstvami a budete musieť vtáka zachrániť pred všetkými nebezpečenstvami pomocou presných ovládacích prvkov. Ovládanie ovládacích prvkov je kľúčom k ovládnutiu hry, a to sa dá dosiahnuť iba hraním hry celé hodiny a budete ju naozaj radi hrať. Jednoduchosť hry je dôvodom, že bola finalistkou v súťaži o rohové hry Indie Games a je uvedená v tom istom.

Top 10 príležitostných a offline hier pre Android, ktoré by ste si určite mali vyskúšať 9

Okrem režimu pre jedného hráča, ktorý môžete kedykoľvek hrať offline, môžete dokonca súťažiť s ostatnými vo viacvrstvovom modeli, čo môže byť ešte zábavnejšie. Pri hraní hry môžete dokonca naraziť na niekoľko zaujímavých drobností o vtákoch a môžete odomknúť viacero vtákov, aby si mohli zahrať so svojím obľúbeným. Hra bude na začiatku ťažké zvládnuť, ale s trochou trpezlivosti môžete hru rýchlo zvládnuť a urobiť z nej obľúbeného vraha v krátkom čase. Paper Wings vás môže obsadiť niekoľko minút, ak nie hodín.

Nikto nechce byť v situácii, keď sa bude musieť vyhnúť polícii. Ale to môže byť skutočná zábava, prinajmenšom vo virtuálnom svete, a PAKO Forever je len na simuláciu vzrušenia vášho malého vreckového smartfónu. S programom PAKO Forever budete musieť riadiť auto tým, že sa budete pozerať z vtáčej perspektívy na arénu, a budete musieť urobiť rýchle rozhodnutia, aby ste narazili ani na policajné auto, ani na žiadne z policajných vozidiel. Takticky zmeňte smery tak, aby ste sa ani nezrážali so stromami ani inými prekážkami, pretože tým sa skončí hra.

Top 10 príležitostných a offline hier pre Android, ktoré by ste si určite mali vyskúšať 10

Po dosiahnutí určitých kontrolných bodov môžete odomknúť ďalšie autá a viac miest, aby ste si hru užili. Pri hraní hry nezabudnite vyzdvihnúť vylepšenia, pretože vám poskytne množstvo výhod v hre, ako napríklad pálenie prekážok, spomalenie prestojov a mnoho ďalších. PAKO Forever je jednou z najviac návykových hier, aké kedy budete hrať, a rovnako ako väčšina ostatných hier sa táto hra dá hrať, aj keď ste úplne offline. Dajte PAKO Forever vyskúšať a nebudete mať inú možnosť, ako milovať túto zábavnú, ale vzrušujúcu hru.

Zoznam príležitostných offline hier pre Android tu nekončí. Ak vaša obľúbená hra nie je na zozname, nebuďte smutní a napíšte meno do sekcie komentárov a informujte o tom aj ostatných. Knižnica hier na internete Google Play Store sa rozširuje každý deň a je to skutočne zaujímavé. Niektoré z týchto hier majú dokonca aj predpony a tieto hry sú naozaj pekné a odporúčam vám ich vyskúšať.

To bolo všetko o 10 najlepších offline hrách pre Android. Máte čo povedať? Neváhajte a komentovať to isté nižšie.