Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Top 10 najlep┼í├şch WiFi hackersk├Żch aplik├íci├ş (Android / IPhone) 2020

Najlep┼í├şm zdrojom internetu je wifi a poskytuje lep┼íiu spo─żahlivos┼ą ako in├ę mobiln├ę siete. Kv├┤li v├Ą─Ź┼íiemu dopytu po internete chce ka┼żd├Ż ma┼ą wifi bezprobl├ęmov├ę sk├║senosti. Tu v tomto ─Źl├ínku v├ím prin├í┼íame najlep┼íie Wifi hackersk├ę aplik├ície pre Android / iPhone 2020, s ktor├Żmi m├┤┼żete zamkn├║┼ą ak├ęko─żvek wifi a vychutna┼ą si vysokor├Żchlostn├Ż internet.

tie┼ż check- best wifi analyzer apps / best games hacker apps

  Najlep┼íie WiFi hackersk├ę aplik├ície pre Android / iPhone

1, Hlavn├Ż k─ż├║─Ź Wifi Android / iphone

Najlep┼íie WiFi hackersk├ę aplik├ície pre Android

Toto je najlep┼íia aplik├ícia pre hackerov s Androidom Android / ios 2020 a umo┼ż┼łuje v├ím n├íjs┼ą a pripoji┼ą sa k zdie─żanej sieti Wi-Fi na celom svete. T├║to aplik├íciu si stiahli mili├│ny ─żud├ş a bola ohodnoten├í najlep┼íie. Tu v tejto aplik├ícii m├┤┼żete n├íjs┼ą a pripoji┼ą sa k ak├ęmuko─żvek zdie─żan├ęmu WiFi hotspotu na jedno kliknutie. T├íto aplik├ícia je jednoduch├í a bezpe─Źn├í. T├íto aplik├ícia v├ím pom├┤┼że u┼íetri┼ą n├íklady na d├íta. T├íto aplik├ícia je jednoduch├í a r├Żchla a umo┼ż┼łuje v├ím pripoji┼ą ─żubovo─żn├ę wifi na jedno kliknutie a umo┼ż┼łuje v├ím vyu┼ż├şva┼ą internet. T├íto aplik├ícia je bezpe─Źn├í a zabezpe─Źen├í a d├í sa ─żahko pochopi┼ą. T├íto aplik├ícia je k dispoz├şcii v pribli┼żne 19 jazykoch a je k dispoz├şcii vo viac ako 200 krajin├ích. Majte t├║to aplik├íciu teraz!

tie┼ż skontrolova┼ą – ÔÇőÔÇőnajlep┼íie karty WiFi pre pcie

2, Instabridge Android / iPhone

  Najlep┼íie WiFi hackersk├ę aplik├ície pre iPhone

T├íto aplik├ícia je jednou z najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre hackerov s Androidom pre Android / iPhone 2020. V─Ćaka tejto aplik├ícii budete ma┼ą kedyko─żvek pr├şstup k bezplatnej sieti Wi-Fi bez vy┼żiadania hesla. V─Ćaka tejto aplik├ícii z├şskate pripojenie Wi-Fi vo v┼íetk├Żch ve─żk├Żch mest├ích a z├şskate neobmedzen├ę d├íta bez ak├Żchko─żvek n├íkladov.

3, Wi-Fi Pass Universal iPhone

Najlep┼íie WiFi hackersk├ę aplik├ície pre iPhone

Toto je bezplatn├Ż univerz├ílny u┼żito─Źn├Ż n├ístroj, ktor├Ż v├ím umo┼ż┼łuje prev├ídza┼ą ak├ęko─żvek 6 ─Ź├şseln├Ż pr├şstupov├Ż k├│d do 64 bitov├ęho k─ż├║─Źa, ktor├Ż m├┤┼żete pou┼żi┼ą na pripojenie k internetu. T├íto wifi hackersk├í aplik├ícia vytv├íra hrub├║ silu, ktor├í ├║to─Ź├ş proti PINom WPS a tie┼ż umo┼ż┼łuje obnovi┼ą pr├şstupov├ę fr├ízy WPA / WPA2.

4, TESTER WiFi WPS WPA Android

Najlep┼íie WiFi hackersk├ę aplik├ície pre Android

Sangiorgi Sri v├ím predstavuje najlep┼íie wifi hackersk├ę aplik├ície Android 2020 a t├íto aplik├ícia v├ím umo┼żn├ş otestova┼ą, ─Źi je v├í┼í pr├şstupov├Ż bod Wifi zranite─żn├Ż. Pomocou tejto aplik├ície m├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą pripojenie k ak├ęmuko─żvek pr├şstupov├ęmu bodu WiFi prostredn├şctvom k├│du WPS PIN. V tejto aplik├ícii sa ─Ź├şsla PIN vypo─Ź├ştavaj├║ pomocou nieko─żk├Żch algoritmov, ako s├║ Zhao, Blink, Asus, Arris at─Ć. Na celej MAC adrese a pre mnoho pr├şstupov├Żch bodov s├║ v miestnej datab├íze zahrnut├ę aj ─Ćal┼íie PINy. Na┼í┼ąastie iba mal├í ─Źas┼ą bezdr├┤tov├ęho pr├şstupov├ęho bodu je zranite─żn├í vo─Źi protokolu WPS. Ak ste sa dozvedeli, ┼że v├í┼í pr├şstupov├Ż bod m├í protokol WPS, odpor├║─Źame v├ím ho zak├íza┼ą. Hlavn├Żm cie─żom tejto aplik├ície je vzdel├íva┼ą ─żud├ş, aby z├íkazn├şkom umo┼żnili vedie┼ą o zranite─żnosti svojho vlastn├ęho pr├şstupov├ęho bodu. T├íto aplik├ícia m├í tie┼ż ve─ża re┼żimov pripojenia a umo┼ż┼łuje v├ím vysk├║┼ía┼ą aj re┼żim Bruteforce. T├íto aplik├ícia tie┼ż umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żom s opr├ívnen├şm typu root pr├şstup k ulo┼żen├ęmu heslu siete Wi-Fi. T├íto hackersk├í aplik├ícia je ob─ż├║ben├í aj pre svoju schopnos┼ą naru┼íi┼ą bezpe─Źnos┼ą. T├íto aplik├ícia vy┼żaduje Android 4,0 a do prev├ídzky.

5, Lietadlo – ng Android

  Najlep┼íie WiFi hackersk├ę aplik├ície pre Android

T├íto aplik├ícia je ┼ípeci├ílne navrhnut├í na testovanie zabezpe─Źenia siete a uistenie, ┼że m├íte n├ístroj na svoju ochranu. Okrem toho, ┼że v├ím vieme vedie┼ą o nuanci├ích wi-fi hackingu, t├íto aplik├ícia tie┼ż zabezpe─Ź├ş, aby ste sa chr├ínili a chr├ínili. Tento sl├ívny bezpe─Źnostn├Ż n├ístroj je jedn├Żm z tak├Żchto n├ístrojov, ktor├Ż do syst├ęmu Android preniesli mnoh├ş v├Żvoj├íri syst├ęmu Android a nad┼íenci zabezpe─Źenia. Spustenie tejto aplik├ície v syst├ęme Android nie je o ve─ża probl├ęm, ale naj┼ąa┼ż┼íou ─Źas┼ąou je vlastnos┼ą Wi-Fi ─Źipu, ktor├Ż podporuje re┼żim monitora. Majte t├║to aplik├íciu teraz!

6, Kali Linux Nethunter Android

Najlep┼íie WiFi hackersk├ę aplik├ície pre Android

Toto je najlep┼í├ş opera─Źn├Ż syst├ęm na ├║─Źely etick├ęho hackovania. Ak pou┼ż├şvate hackersk├║ aplik├íciu pre Android, mus├şte na spustenie procesu Kali spusti┼ą wifite. T├íto aplik├ícia od ich v├Żvoj├írov je prvou otvorenou zdrojovou platformou na testovanie penetr├ície Android. Konfigura─Źn├ę rozhranie spolo─Źnosti Netunter v├ím umo┼ż┼łuje stara┼ą sa o zlo┼żit├ę konfigura─Źn├ę s├║bory. Prisp├┤soben├ę jadro tejto aplik├ície, ktor├ę podporuje bezdr├┤tov├ę pripojenie 802, z neho urob├ş Kaliho nevyhnutn├Ż n├ístroj na hackovanie syst├ęmu Android.

7, W Wifi Android

Najlep┼íie WiFi hackersk├ę aplik├ície pre Android

To je skvel├í aplik├ícia od EliyanPro a je najlep┼í├şm n├ístrojom WiFi pre va┼íe zariadenie. Je to zariadenie, ktor├ę v├ís tie┼ż ochr├íni pred hackermi a crackermi. V tejto aplik├ícii si m├┤┼żete prezrie┼ą zoznam siet├ş Wi-Fi, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii vo va┼íej oblasti, a pre v├í┼í wi-fi smerova─Ź vygeneruje web s heslom, WPA a WPA2. T├íto aplik├ícia umo┼ż┼łuje zobrazi┼ą sign├íly a poskytn├║┼ą v├ím v┼íetky inform├ície o va┼íom WiFi.

8, Reaver Android

Najlep┼íie WiFi hackersk├ę aplik├ície pre Android

T├íto aplik├ícia je vynikaj├║ci hacker hesiel pre Wi-Fi a je ─żahko pou┼żite─żn├í. V tejto aplik├ícii je dod├ívka s podporou re┼żimu monitora, ktor├í sa m├┤┼że kedyko─żvek aktivova┼ą a deaktivova┼ą. T├íto aplik├ícia tie┼ż detekuje bezdr├┤tov├Ż smerova─Ź s povolen├Żm WPS samostatne. T├íto wifi hackersk├í aplik├ícia vytv├íra hrub├║ silu, ktor├í ├║to─Ź├ş proti PINom WPS a tie┼ż umo┼ż┼łuje obnovi┼ą pr├şstupov├ę fr├ízy WPA / WPA2.

9, nmap Android

  Najlep┼íie WiFi hackersk├ę aplik├ície pre Android

Toto je aplik├ícia na kontrolu zabezpe─Źenia siete a je k dispoz├şcii pre r├┤zne opera─Źn├ę syst├ęmy. T├║to aplik├íciu pou┼ż├şvaj├║ etick├ş hackeri na hackovanie siete Wi-Fi a zis┼ąovanie zranite─żnosti. Najlep┼íia ─Źas┼ą tejto aplik├ície je, ┼że funguje na kore┼łov├Żch aj nekore┼łov├Żch telef├│noch. To je skvel├í aplik├ícia na hackovanie siet├ş Wi-Fi pre Android.

10. Wifinspect (ROOT) Android

Najlep┼íie WiFi hackersk├ę aplik├ície pre Android

T├íto aplik├ícia v├ím poskytne inform├ície o sieti a bude fungova┼ą aj ako skener zariadenia UPnp. T├íto aplik├ícia objav├ş pre hostite─ża a tie┼ż skvel├Ż sie┼ąov├Ż sniffer. T├íto aplik├ícia m├í funkciu Pcap Analyzer a tie┼ż funkciu PCI DSS menu. Pomocou tejto aplik├ície m├┤┼żete z├şska┼ą pr├şstupov├Ż test predvolen├ęho hesla a tie┼ż test zabezpe─Źenia pr├şstupov├ęho bodu. Tu s touto aplik├íciou m├┤┼żete tie┼ż pristupova┼ą ku skeneru pr├şstupov├Żch bodov a m├í mnoho ─Ćal┼í├şch funkci├ş.

záver

Ide o najlep┼íie aplik├ície pre hackerov Wifi pre Android / iPhone 2020, s ktor├Żmi m├┤┼żete ukry┼ą ak├ęko─żvek wifi a vyu┼ż├şva┼ą vysokor├Żchlostn├Ż internet. D├║fam, ┼że sa v├ím tento ─Źl├ínok bude p├í─Źi┼ą. Pros├şm, zdie─żajte a povedzte n├ím svoje sk├║senosti s hackovan├şm. ─Äakujeme