Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Top 10 najlep┼í├şch aplik├íci├ş na v├Żrobu n├ílepiek (Android / IPhone) 2020

C├ştite potrebu vlastn├ęho balenia osobn├Żch n├ílepiek? Mysl├şte si, ┼że kreat├şvny si vytvor├şte vlastn├ę n├ílepky pre WhatsApp a ─Ćal┼íie chatovacie str├ínky? Tu v├ím povieme Najlep┼íie aplik├ície na v├Żrobu n├ílepiek pre Android / iPhone 2020, pomocou ktor├Żch si m├┤┼żete vytvori┼ą svoj vlastn├Ż bal├şk n├ílepiek a ─żah┼íie vyjadri┼ą svoje em├│cie.

tie┼ż skontrolova┼ą – ÔÇőÔÇőwhatsapp samolepky aplik├ície / avtar maker aplik├ície

Najlep┼íie n├ílepky v├Żrobcu aplik├íci├ş Android / iPhone

1, Nálepka na rozhovor Android

Najlep┼íie n├ílepky v├Żrobcu aplik├ície Android

T├íto aplik├ícia je najlep┼íia aplik├ícia na tvorbu n├ílepiek pre Android 2020 a pomocou nej m├┤┼żete zmeni┼ą ─żubovo─żn├Ż obr├ízok na n├ílepku a tie┼ż m├┤┼żete prida┼ą ak├Żko─żvek text v akomko─żvek jazyku. Stiahnite si t├║to aplik├íciu teraz a vytvorte ak├Żko─żvek ┼ít├ştok, ktor├Ż chcete ma┼ą, a ─Źoko─żvek si mysl├şte o pou┼ż├şvan├ş textu, obr├ízkov, emotikonov, memov at─Ć. Tu v tejto aplik├ícii m├┤┼żete pomocou n├ístroja na p├şsanie ceruziek vytvori┼ą aj n├ílepky na ruky zadarmo a do svojho n├írodn├ęho jazyka m├┤┼żete nap├şsa┼ą ─Źoko─żvek a zmeni┼ą ich na n├ílepku. Pomocou tejto aplik├ície m├┤┼żete vytv├íra┼ą neobmedzen├ę textov├ę n├ílepky zadan├şm svojej ─żudovej re─Źi a tie┼ż m├┤┼żete previes┼ą obraz PNG na n├ílepku. Tu si m├┤┼żete vytvori┼ą samolepky a vytvori┼ą neobmedzen├ę balenia samolepiek. T├íto aplik├ícia v├ím tie┼ż umo┼ż┼łuje vytvori┼ą v┼íetko najlep┼íie k narodenin├ím, n├ílepky s l├ískou, dynamick├ę emod┼żi, neobmedzen├ę memy a mnoho ─Ćal┼í├şch.

2, Nálepka Makers pre Whatsapp! iPhone

Najlep┼íie n├ílepky v├Żrobcu aplik├ície iPhone

T├íto aplik├ícia je ─Ćal┼íou najlep┼íou aplik├íciou na vytv├íranie n├ílepiek pre iPhone 2020 a umo┼ż┼łuje v├ím vytvori┼ą si vlastn├║ n├ílepku z va┼íich vlastn├Żch ulo┼żen├Żch fotografi├ş. V tejto aplik├ícii m├┤┼żete ot├í─Źa┼ą a tie┼ż meni┼ą ve─żkos┼ą fotografie, aby ste vytvorili n├ílepky. T├íto aplik├ícia v├ím tie┼ż umo┼ż┼łuje prida┼ą text na va┼íe n├ílepky. M├┤┼żete ich tie┼ż zdie─ża┼ą so svojimi priate─żmi.

3, V├Żrobca n├ílepiek od Xihan Qiao iPhone

  Najlep┼íie n├ílepky v├Żrobcu aplik├ície iPhone

T├íto aplik├ícia umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żovi vytv├íra┼ą a zdie─ża┼ą svoje osobn├ę n├ílepky. Pomocou tejto aplik├ície si m├┤┼żete vytvori┼ą n├ílepky svojho osobn├ęho obr├ízka a vybra┼ą si obr├ízok z kni┼żnice. Potom mus├şte oreza┼ą tento obr├ízok pomocou va┼íich prstov. Tu je pripraven├Ż v├í┼í osobn├Ż ┼ít├ştok. Pode─żte sa o to so svojimi priate─żmi.

4, Samolepka studio – Samolepka v├Żrobcu pre Whatsapp Android

Najlep┼íie n├ílepky v├Żrobcu aplik├ície Android

T├íto aplik├ícia umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żom vytv├íra┼ą si vlastn├ę n├ílepky pre Whatsapp a GBoard a tie┼ż im umo┼ż┼łuje zdie─ża┼ą ich s priate─żmi. T├íto aplik├ícia umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żom vytv├íra┼ą a┼ż 10 balen├ş samolepiek s maxim├ílnym po─Źtom 30 n├ílepiek na jedno balenie. V tejto aplik├ícii mus├şte na zachytenie fotografi├ş pou┼żi┼ą v├í┼í fotoapar├ít alebo tie┼ż vybra┼ą z kni┼żnice. N├í─Źrtom mus├şte nakresli┼ą obrys n├ílepky a na svoju n├ílepku m├┤┼żete tie┼ż prida┼ą text a kresbu. T├íto aplik├ícia m├í po─Źetn├ę filtre na v├Żrobu n├ílepiek a m├í tie┼ż mnoho ─Ćal┼í├şch funkci├ş.

5, StickIt! – V├Żrobca n├ílepiek na fotografie Android

Najlep┼íie n├ílepky v├Żrobcu aplik├ície Android

Stiahnite si t├║to aplik├íciu teraz a vytvorte ├║┼żasn├ę n├ílepky pre svoj WhatsApp a ─Ćal┼í├ş ├║─Źet na chatovanie v soci├ílnych sie┼ąach. V tejto aplik├ícii m├┤┼żete ─żahko striha┼ą pozadie ktorejko─żvek fotografie a zmeni┼ą ju na ├║┼żasn├║ n├ílepku. T├íto aplik├ícia v├ím tie┼ż umo┼ż┼łuje pou┼żi┼ą r├┤zne efekty na va┼íu n├ílepku, aby jej dodala e┼íte ├║┼żasnej┼í├ş vzh─żad. N├ílepku tie┼ż m├┤┼żete zl├║─Źi┼ą s in├Żm pozad├şm a ulo┼żi┼ą ju do svojej kni┼żnice na ─Ćal┼íie pou┼żitie. T├íto aplik├ícia v├ím poskytne realistick├Ż efekt n├ílepky a v├í┼í v├Żrez bude vyzera┼ą viac podobne ako skuto─Źn├í n├ílepka od profesion├ílov. Majte t├║to aplik├íciu teraz a bu─Ćte kreat├şvni.

6, V├Żrobca n├ílepiek Viko a spol. Android

Najlep┼íie n├ílepky v├Żrobcu aplik├ície Android

Pomocou tejto aplik├ície si m├┤┼żete vytvori┼ą svoj vlastn├Ż bal├şk n├ílepiek pre Whatsapp. V┼íetko, ─Źo potrebujete, je vystrihn├║┼ą obr├ízok alebo importova┼ą pozn├ímky. V tejto aplik├ícii si m├┤┼żete vytvori┼ą svoj vlastn├Ż bal├şk n├ílepiek pre Whatsapp. Ak chcete vytvori┼ą n├ílepku, m├┤┼żete bu─Ć pou┼żi┼ą svoje vlastn├ę fotografie, alebo m├┤┼żete pou┼żi┼ą memy, alebo bude fungova┼ą aj ak├íko─żvek fotografia z v├í┼ího telef├│nu. M├┤┼żete si vytvori┼ą svoj bal├ş─Źek a tie┼ż ho zverejni┼ą.

7, V├Żrobca n├ílepiek Android

Najlep┼íie n├ílepky v├Żrobcu aplik├ície Android

Umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żom vytvori┼ą si vlastn├║ n├ílepku. V tejto aplik├ícii m├┤┼żete ─żahko striha┼ą pozadie ktorejko─żvek fotografie a zmeni┼ą ju na ├║┼żasn├║ n├ílepku. T├íto aplik├ícia v├ím tie┼ż umo┼ż┼łuje pou┼żi┼ą r├┤zne efekty na va┼íu n├ílepku, aby jej dodala e┼íte ├║┼żasnej┼í├ş vzh─żad. T├íto aplik├ícia umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żom vytv├íra┼ą neobmedzen├ę balenia samolepiek s maxim├ílnym po─Źtom 30 n├ílepiek na jedno balenie. V tejto aplik├ícii mus├şte na zachytenie fotografi├ş pou┼żi┼ą v├í┼í fotoapar├ít alebo tie┼ż vybra┼ą z kni┼żnice. N├í─Źrtom mus├şte nakresli┼ą obrys n├ílepky a na svoju n├ílepku m├┤┼żete tie┼ż prida┼ą text a kresbu.

8, Grafick├Ż dizajn Android

  Najlep┼íie n├ílepky v├Żrobcu aplik├ície Android

Jedn├í sa o aplik├íciu pre pou┼ż├şvate─żov samolepiek a n├ívrh loga. T├íto aplik├ícia obsahuje v┼íetko, ─Źo m├┤┼że v├Żrobca n├ílepiek potrebova┼ą na vytvorenie n├ílepky. Tu si m├┤┼żete vytvori┼ą n├ílepku a tie┼ż m├┤┼żete navrhn├║┼ą logo. Tu m├┤┼żete tie┼ż vytvori┼ą ikonu a je to tie┼ż ├║┼żasn├Ż v├Żrobca emod┼żi. T├íto aplik├ícia obsahuje viac ako 500 grafick├Żch prvkov, ktor├ę m├┤┼żete kombinova┼ą a skombinova┼ą a vytvori┼ą tak n├ílepku.

9, M├┤j v├Żrobca n├ílepiek Android

Najlep┼íie n├ílepky v├Żrobcu aplik├ície Android

T├íto aplik├ícia v├ím umo┼ż┼łuje vytvori┼ą n├ílepku a vytvori┼ą si vlastn├ę ┼ít├Żlov├ę balenie pre n├ílepku. T├íto aplik├ícia v├ím pom├┤┼że pri vytv├íran├ş va┼íej vlastnej v├Żrazovej n├ílepky a obsahuje mno┼żstvo inovat├şvnych pozad├ş a filtrov. V tejto aplik├ícii si m├┤┼żete vybra┼ą obr├ízok z gal├ęrie, fotoapar├ítu alebo selfie a previes┼ą ich do kr├ísnej n├ílepky. V ┼łom m├┤┼żete ohrani─Źenie upravi┼ą aj stla─Źen├şm bieleho obrysu a e┼íte presnej┼íie nastavenie m├┤┼żete dosiahnu┼ą pomocou funkcie pribl├ş┼żenia a oddialenia. N├ílepku m├┤┼żete ulo┼żi┼ą na kartu SD alebo zdie─ża┼ą na soci├ílnych m├ędi├ích.

10. Stickify: V├Żrobca n├ílepiek pre Whatsapp Android

Najlep┼íie n├ílepky v├Żrobcu aplik├ície Android

Stickify v├ím umo┼ż┼łuje vytvori┼ą si vlastn├ę osobn├ę n├ílepky pre Whatsapp. Stiahnite si t├║to aplik├íciu teraz a vytvorte ak├Żko─żvek ┼ít├ştok, ktor├Ż chcete ma┼ą, a ─Źoko─żvek si mysl├şte o pou┼ż├şvan├ş textu, obr├ízkov, emotikonov, memov at─Ć. Vysk├║┼íajte t├║to aplik├íciu teraz a posu┼łte svoju kreativitu na ─Ćal┼íiu ├║rove┼ł.

záver

Ide teda o najlep┼íie aplik├ície na v├Żrobu n├ílepiek pre Android / iPhone 2020, pomocou ktor├Żch si m├┤┼żete vytvori┼ą svoj vlastn├Ż bal├şk n├ílepiek a ─żah┼íie vyjadri┼ą svoje em├│cie. D├║fam, ┼że sa v├ím t├íto str├ínka p├í─Źi. Pros├şm, pode─żte sa a zdie─żajte svoj n├ízor na vy┼í┼íie uveden├ę aplik├ície. ─Äakujeme