Top 10 najlepších Android Shooter Games – február 2020

Top 10 najlepších Android Shooter Games - február 2020 1

Niektoré z najlepších hier strelcov v histórii mobilných hier sa začali v systéme Android v posledných rokoch. Aj keď hry pre strelcov boli už dosť dlho, dostali sa nedávno, naozaj dobre.

Problém je v tom, že je k dispozícii veľa rôznych streleckých hier a môže byť skľučujúce sedieť a prechádzať všetkými možnosťami. Faktom je, že mnohé z nich sú stratou času.

Preto sme zostavili tento zoznam najlepších hier pre strelcov v systéme Android. Ušetrili sme vám čas na prezeranie nekonečného mora možností. A niektoré z tých na tomto zozname pochádzajú zo franšíz, ktoré už dobre poznáte.

Top 10 najlepších Android Shooter Games – Zhrnutie

Nižšie je uvedená súhrnná tabuľka hier, ktoré sú na tomto zozname. Ak nemáte dostatok času a jednoducho chcete zistiť, ktoré hry sme vybrali, môžete si ich všetky zobraziť priamo z tejto tabuľky.

Ak si chcete prečítať trochu viac o každom z našich tipov, ako aj vyskúšať súvisiace herné upútavky, môžete si zobraziť aktuálny dlhší zoznam pod súhrnnou tabuľkou.

Náklady na stiahnutie Cena v aplikácii (na položku)
10. Garena Free Fire zadarmo $00,99 – 109,99 dolárov
9, Shadowgun War Games zadarmo $20,99 – 99,99 dolárov
8, Moderné štrajk online zadarmo $00,99 – 99,99 dolárov
7, Infinity Ops zadarmo $00,99 – 99,99 dolárov
6, Shadowgun Legends zadarmo $40,99 – 99,99 dolárov
5, Hitman Sniper $0.99 $00,99 – 49,99 dolárov
4, Fortnite zadarmo $40,99 – 99,99 dolárov
3, Kritické op zadarmo $10,99 – 99,99 dolárov
2, PUBG MOBILE zadarmo $00,99 – 199,99 dolárov
1, Call of Duty Mobile zadarmo $00,99 – 99,99 dolárov

Top 10 najlepších Android Shooter Games – Ranked List

10. Garena Free Fire

 • Cena: zadarmo
 • Cena v hre za položku: $00,99 – 109,99 dolárov
 • Stiahnuť ▼: Google Play
 • Garena Free Fire je jednou z mnohých hier, ktoré tu nájdete a ktoré ponúkajú hry v štýle bitky s royale. Po veľkom úspechu hier ako PUBG a Fortnite (obaja sú tiež na tomto zozname), Garena Free Fire prišla na scénu s vlastným jedinečným prístupom k žánru.

  Je to stále bojový royale, ale mení niekoľko vecí. Napríklad má iba 50-bitové bitky namiesto 100. To znamená, že pre víťazstvo máte menej ľudí. Tento údaj bude pravdepodobne mať za následok kratšie zhody.

  Garena International (spoločnosť za zápasom) sľubuje, že každý zápas potrvá iba desať minút. Znamená to, že za hodinu dokážete zdvihnúť veľa hier.

  Garena Free Fire vám ponúka veľa rôznych zbraní, prispôsobenie postavy s rôznym oblečením a výstrojom, a môžete vytvoriť štvorčlenné oddiely, ktoré sa spoja a zoberú nepriateľa. K dispozícii je aj hlasový chat, takže môžete správne komunikovať a sformulovať stratégiu na výhru.

  Ovládacie prvky sa tiež zdajú byť celkom dobre premyslené a grafika nie je na kýchanie. Celkovo je to skvelá hra, do ktorej sa trochu potopíte, ak máte radi hry s bojovými royale.

  9, Shadowgun War Games

 • Cena: zadarmo
 • Cena v hre za položku: $20,99 – 99,99 dolárov
 • Stiahnuť ▼: Google Play
 • Ďalej na zozname sú Shadowgun War Games. Toto je najnovší titul z hry Madfinger Games, ktorý vychádza zo série Shadowgun a vydáva ho novým smerom.

  Ak ste pravdepodobne multiplayeri strelci, potom to stojí za to pozrieť. Ak máte radi Overwatch, potom stojí za to sa pozrieť. Je to preto, že toto je viac či menej klon Overwatch a bude mať veľmi podobnú hrateľnosť.

  Je to tímová strieľačka s rôznymi postavami, ktoré majú jedinečné schopnosti pridať do tímov nejaké korenie. Vo všetkých ohľadoch je to celkom zábavná hra. Jediným dôvodom, prečo je toto minimum na zozname, je to, že momentálne nie je veľa obsahu.

  S pribúdajúcim vekom sa to bude meniť, ale hra je stále svieža a bohužiaľ sa začala iba s piatimi znakmi, ako aj s malým počtom máp a herných režimov. Takže zatiaľ nie je málo, čo môžete urobiť.

  Ako už bolo povedané, vôbec to nie je zlá hra. A hry Madfinger sú vždy dobré na to, aby si ich hry udržali nažive ešte nejaký čas. Hráči by preto mali očakávať, že k vývoju tohto dôjde rýchlo a na chvíľu.

  Ak chcete mať na telefóne zážitok Overwatch, keď máte trochu času, určite si tento stiahnite a sledujte, ako sa vyvíja.

  8, Moderné štrajk online

 • Cena: zadarmo
 • Cena v hre za položku: $00,99 – 99,99 dolárov
 • Stiahnuť ▼: Google Play
 • Viac či menej vaša štandardná hra FPS tu, s rôznymi režimami hrania vrátane niektorých z najpopulárnejších, ktoré nájdete takmer v každej hre v tomto žánri.

  Toto je jeden z klonov Counter Strike, ktoré nájdete v obchode Play a určite jeden z najlepších. Hra existuje už niekoľko rokov, takže máte veľa obsahu na preosievanie a pravidelné aktualizácie, ktoré prinášajú nový obsah.

  Máte typy zápasov, ako sú Team Deathmatch, Team Battles, Team Bomb Battles a ďalšie. K dispozícii je tiež 14 máp, z ktorých si môžete zahrať, a vyše 50 rôznych zbraní, ktoré môžete použiť na rozmanitý arzenál proti svojim nepriateľom.

  Podporuje tiež klany, takže môžete vytvárať tímy priateľov a zoskupovať sa pre hry. Ak však budete hrať, určite budete chcieť využiť tímovú prácu na prekonanie druhej strany. V opačnom prípade riskujete stratu.

  V niektorých z týchto režimov bude kľúčová stratégia, takže komunikácia je ďalším veľkým faktorom, ktorý treba zvážiť. Napokon, vizuály sú v službe Modern Strike Online celkom solídne a vo FPS je to vždy dobrá vlastnosť.

  Ak ho chcete skontrolovať, môžete ho chytiť pomocou odkazu na stiahnutie, ktorý sa nachádza vyššie.

  7, Infinity Ops

 • Cena: zadarmo
 • Cena v hre za položku: $00,99 – 99,99 dolárov
 • Stiahnuť ▼: Google Play
 • Toto je novšia hra od tých istých ľudí, ktorí robia Modern Strike online. Vyznačuje sa dosť podobnou hrateľnosťou, ale s futuristickou sci-fi témou.

  Ihneď si všimnete, že hneď ako chytíte prvý jet pack, ktorý chcete použiť v zápase. Vesmírne kostýmy sú samozrejme tiež mŕtvym rozdaním.

  V službe Modern Strike Online nemáte toľko režimov, koľko máte, pretože sú tu tri v porovnaní so siedmimi (plus vlastný režim), ale stále máte tie hlavné režimy, ktoré by ste očakávali, napríklad Team Deathmatch, Deathmatch a hardcore.

  Máte tiež klany, aby ste sa mohli spojiť s priateľmi a zložiť nepriateľský tím s väčšou organizáciou a stratégiou.

  Aj pri malom množstve herných režimov je stále veľa obsahu, do ktorého sa vaše zuby ponoria. Napríklad prispôsobenie charakteru a vylepšenia výstroja a zbraní a celkom slušná grafika.

  6, Shadowgun Legends

 • Cena: zadarmo
 • Cena v hre za položku: $40,99 – 99,99 dolárov
 • Stiahnuť ▼: Google Play
 • Toto je v podstate osud pre telefóny. Samozrejme, ak máte prístup k xCloud alebo GeForce NOW alebo Stadia, môžete si zahrať skutočný Destiny. 2, ale je to pekná náhrada a vďaka mobilným dátam to bude fungovať omnoho lepšie.

  Shadowgun Legends má veľa vecí, ktoré Destiny ponúka z hľadiska hrateľnosti. Jedná sa o pohyblivého strelca, ktorý ponúka misie, veľa vylepšení výstroja, väčšie aktivity podobné dungeonom, ktoré potrebujete skupiny na dokončenie a dokonca aj PvP.

  Nie je to príliš expanzívne a v skutočnosti nemôžete skúmať, ako môžete v Osudu 2, ale stále to škrabá. Navyše je tu omnoho viac obsahu ako vojnové hry Shadowgun, takže ak chcete strelca, ktorý bude nejaký čas trvať, nebude to zlá voľba.

  A existuje viac ako 700 rôznych zbraní. Z čoho je šialené množstvo zbraní na výber. V podstate vám nebude chýbať, pokiaľ ide o rozmanitosť. K dispozícii je tiež viac ako 60 rôznych súprav prevodov. Svoju postavu tak môžete vybaviť skvelým vzhľadom.

  Vizuálne je hra tiež ohromujúca a je to jedna z hier, ktorá podporuje obnovovaciu frekvenciu 120 Hz na telefónoch, ktoré ponúkajú túto možnosť, ako je napríklad telefón ROG Phone II.

  Ak máte radi strelcov s lupičmi, určite to vyskúšajte.

  5, Hitman Sniper

 • Cena: $0.99
 • Cena v hre za položku: $00,99 – 49,99 dolárov
 • Stiahnuť ▼: Google Play
 • Je to trochu starší titul, ale stále sa dobre drží. Pretože je to naozaj dobrá hra a zameriava sa len na ostreľovací aspekt namiesto partie chaotického behu n 'gun battle.

  To znamená, že budete mať trochu viac uvoľnenej hry a trochu času.

  Rovnako ako konzolová a počítačová verzia Hitmana tu uzatvárate zmluvy a budete musieť zavraždiť ľudí v týchto zmluvách. Existuje desať zmlúv na splnenie 150 a viac misií, ktoré pokrývajú všetky z nich.

  Množstvo rôznych ostreľovačov (spolu 16) a upgradov na získanie, dokonca aj jedinečný zombie režim. K dispozícii je aj tabuľka výsledkov, takže ak túžiš po troche konkurencie, môžeš sa s ňou aj tak dostať.

  Teraz, keď je tiež trochu starší, je v predaji za dosť lacné. Nenechajte si ujsť túto.

  4, Fortnite

  Jedna z najpopulárnejších hier bitky royale na tejto planéte je tiež jedna z mála hier, ktoré si nemôžete vyzdvihnúť v službe Google Play. Na Androide je však stále k dispozícii pre viac ako telefóny Samsung.

  V skutočnosti bol uvedený na trh pre zariadenia so systémom Android od iných výrobcov ako Samsung. Fortnite je presne to isté na mobile, ako na PC a konzolách. Je to multiplatformová platforma, takže môžete hrať so svojimi priateľmi bez ohľadu na platformu, na ktorej sa práve nachádzate.

  To je tiež veľký dôvod, prečo je hra tak populárna. Pretože to umožňuje túto funkciu, ktorú neponúka veľa hier.

  s Fortnite získavate štandardnú skúsenosť s bojovým royale, že musíte bojovať, aby ste vyhrali proti 99 hráčom v masívnej bitke. Skutočne jedinečný pohľad na tento žáner je schopnosť vytvárať v hre štruktúry a rozdeľovať ich na zhromažďovanie materiálov.

  To umožňuje v boji rôzne druhy šialených kombinácií. Napríklad box v protivníkoch, takže môžete ľahko zabiť. Alebo blokuje výhľad súpera, aby vás nemohol z diaľky vybrať. Aspoň nie tak ľahko.

  Hra tiež ponúka veľa prispôsobenia postavy s rôznymi vzhľadmi, emóciami a ďalšími, a ponúka bitku, ktorá vám umožní odomknúť veľa skvelých vecí iba hraním hry.

  Čím viac teda hráte, tým viac odmien získate. Je to také jednoduché. Ak máte radi bojové hry, je to jedna z vašich najlepších možností. Obzvlášť ak máte priateľov alebo rodinu, ktorí ju tiež hrajú.

  3, Kritické op

 • Cena: zadarmo
 • Cena v hre za položku: $10,99 – 99,99 dolárov
 • Stiahnuť ▼: Google Play
 • Toto je ďalší klon Counter Strike a má dosť čo ponúknuť v hre. Máte niekoľko štandardných herných režimov, ako je Team Deathmatch, Gun Game a Defuse, ako aj množstvo máp a veľmi podrobných prostredí so slušnou grafikou.

  Môžete si tiež nastaviť vlastné hry, kde si vytvoríte miestnosť, ktorá vyžaduje zadanie hesla. Ideálne pre hru, ktorú hráte s priateľmi a chcete zabezpečiť, že budete hrať iba s ľuďmi, ktorých poznáte.

  Herné režimy sú rýchle, čo je jedna z najlepších vecí v hre. Môžete vstúpiť a vystúpiť zo zápasu v krátkom časovom období, čo znamená, že sa môžete do niekoľkých zápasov zmestiť pomerne rýchlo.

  2, PUBG MOBILE

 • Cena: zadarmo
 • Cena v hre za položku: $00,99 – 199,99 dolárov
 • Stiahnuť ▼: Google Play
 • Vrchol bitiek royale hier na mobile, PUBG MOBILE nastavuje latku vysoko pre tento štýl strelca.

  Ponúka rozsiahle bitky, zbierku výstroja, prispôsobenie postáv a neustále aktualizácie hry, ktoré pridávajú nový obsah. Taktiež sleduje sezónny model s bitkou, takže si môžete zahrať každú sezónu a odomknúť výstroj a zbrane iba hraním.

  Z času na čas sa budú konať aj udalosti, ktoré budú ponúkať špeciálne herné módy a dokonca aj obmedzené časové znaky a predmety.

  Je to tiež jedna z najväčších mobilných hier Esports na svete, takže ak sa usilujete o zlepšenie a súťaženie, je to hra, s ktorou budete mať šancu. Nejde o multiplatformovú verziu s verziou PC, ale hra je viac-menej presne rovnaká.

  K dispozícii je dokonca režim deathmatch, takže sa môžete buď držať rozsiahleho bojového royale, alebo namiesto toho ísť na režim TD 4v4. Čo by sa mohlo zdať menej chaotické a lepšie zvládnuteľné, ak si zvyknete na hru a jej ovládacie prvky, ak ste nováčik.

  1, Call of Duty Mobile

 • Cena: zadarmo
 • Cena v hre za položku: $00,99 – 99,99 dolárov
 • Stiahnuť ▼: Google Play
 • Call of Duty Mobile je krémom plodiny, pokiaľ ide o mobilných strelcov, a dosiahol tento míľnik v takom krátkom čase, ktorý ho robí ešte pôsobivejším.

  Máte klasický zážitok z viacerých hier Call of Duty, ktorý poznáte a máte radi, ale zmenšený pre obrazovky telefónu. Ovládacie prvky sú plynulé, existuje veľa možností prispôsobenia ovládacích prvkov a máte rôzne grafické nastavenia, takže takmer každý moderný smartphone môže hrať funkciu Call of Duty Mobile.

  Ak si neželáte hrať štandardné herné módy pre viacerých hráčov, môžete sa pozrieť na hodnotené zombie a bojový royale. V tejto hre je toho veľa, čo sa dá milovať. Najmä s novými obmedzenými časovými režimami, ktoré sa objavujú vo všetkých tak často.

  A rovnako ako niektorí ďalší strelci, máte sezóny a sezónne priesmyky, ktoré vám umožňujú odomknúť nové vybavenie, zbrane a predmety. Existujú tiež udalosti, ktoré vám dávajú úlohy na dokončenie v rôznych herných režimoch, ktoré môžu odomknúť aj odmeny.

  Ak máte radi hry FPS, Call of Duty Mobile je nevyhnutným titulom na vašom telefóne. Zostavte si klan a dokonca komunikujte prostredníctvom hlasového chatu, ak chcete vyhrať strategicky.

  So všetkým, čo táto hra ponúka, si Call of Duty Mobile ľahko zaslúži najvyššie miesto v našom zozname najlepších hier pre Android strelcov.