Top 10 konceptov

Pojem je úžasná kompletná aplikácia, ktorá vám pomôže lepšie zorganizovať váš čas a už nikdy neprekročí váš konečný termín.

Hlavnou myšlienkou je premeniť pojem na plánovač, pracovný priestor a zoznam úloh – všetko, čo potrebujete na úspešné dokončenie vašich každodenných úloh. Pomocou takzvaných blokov môžete v aplikácii Notion vytvoriť akýkoľvek obsah – od textu po obrázky a videá.

Najlepšie na tom je, že si môžete vybrať rôzne modely, aby bol zaujímavejší a prispôsobený. Tu je niekoľko nápadov.

Päť modelov súvisiacich s prácou, ktoré zvýšia vašu produktivitu

Pri vytváraní účtu nájdete niekoľko šablón pridaných tímom Notion podľa vašich preferencií. Ak chcete získať prístup k ďalším modelom, vyhľadajte ich v ponuke v ľavej časti obrazovky.

Tu je päť vynikajúcich profesionálnych šablón, ktoré vám pomôžu zvýšiť vašu produktivitu v práci.

Kalendár obsahu

Šablóna kalendára obsahu vám umožňuje plánovať a sledovať viac projektov bez ohľadu na povolanie. Ideálne na plánovanie článkov, elektronických kníh, podcastov, projektov atď.

Môžete zadať názov projektu a krátky popis a sledovať svoj pokrok, umiestňovať svoje nápady do jednej z kategórií: Prebieha, Prebieha, Publikované atď. To je užitočné, ak máte veľa projektov na riešenie. Toto je ešte užitočnejšie, ak máte tím a potrebujete plniť úlohy všetkých.

Týždenný plán

Tento model predstavuje jednoduchý a kompaktný zoznam úloh s každodennými úlohami.

Plánovanie týždňa vopred môže byť užitočné, ak máte spustených veľa projektov alebo úloh a pri implementácii tohto ľahko realizovateľného programu vám nič neunikne. Nové položky môžete pridávať každý deň alebo ich presúvať, ak ich chcete presunúť zo dňa na deň.

Ak vás zaujíma farebné kódovanie, môžete označiť každý prvok alebo každý deň inou farbou a dokonca pridať emotikony, aby bol zoznam zaujímavejší.

koncepčné modely

Kandidát Tracker

Ak pracujete v personálnom oddelení a vaša pozícia zahŕňa sledovanie potenciálnych kandidátov pre vašu spoločnosť, tento model vám môže uľahčiť prácu.

Môžete naplánovať pohovory, pridať informácie o kandidátoch, pridať rýchle poznámky pre seba a zvyšok tímu atď. Z pohľadu tabuľky môžete tiež prepínať podľa poradia podľa fázy, v závislosti od podrobností, ktoré musíte o kandidátovi vidieť.

Môžete ich tiež filtrovať podľa pracovných pozícií, na ktoré sa vzťahujú, čo šetrí čas a urýchľuje náborový proces.

Poznámky k schôdzkam

Prečo si robiť poznámky na kúsok papiera, ktorý môžete stratiť neskôr? Šablóna poznámok k schôdzke pomáha udržiavať všetko na jednom mieste – nemusíte otvárať milión kariet a windows sledovať vaše projekty.

Mnoho kategórií v šablónach obsahuje poznámky k schôdzam, ich štruktúra je však vo všeobecnosti podobná: poznámky k objektom, diskusným a akčným položkám môžete pridať, alebo pridať novú.

Hľadanie zamestnania

Ak hľadáte nové zamestnanie, spoločnosť Notion vám môže pomôcť zorganizovať váš životopis, portfólio, sprievodné listy, sprievodné listy, ukážkové články atď.

Pri uchádzaní sa o viac pozícií v mnohých spoločnostiach môžete stratiť kontrolu nad plánovanými pohovormi alebo testami. Táto šablóna vám pomôže usporiadať všetko, aby ste videli dátumy a stav aplikácie – všetko je jednoduché a pohodlné.

Päť osobných modelov pre lepšiu organizáciu

Na podnikanie nemusíte nutne používať Plánovač pojmov. Existuje niekoľko vynikajúcich šablón, ktoré vám pomôžu sledovať vaše životné aktivity a návyky.

Ciele

Nájdite šablónu cieľa v osobnej oblasti a vytvorte víziu, do ktorej môžete kedykoľvek pridať nové ciele.

Môžete určiť kategóriu, do ktorej cieľ patrí, napríklad Zdravie, Knihy atď. A rozdeliť ich do sekcií, úloh a pripravení na sledovanie pokroku. Použitím rôznych farieb bude vaša maľba vyzerať kreatívnejšie a stanovenie termínu zastaví otáľanie.

10 koncepčných modelov

diár

Pomocou záznamu rakiet online uložte všetky svoje denné úvahy.

Prečo riskovať, že zabudnete na niečo, čo by vás mohlo motivovať, vystrašiť alebo urobiť šťastným? Záznamy môžete filtrovať, aby ste zabránili zmiešaniu „triviálnych“ denných záznamov s osobnejšími.

Zdokumentujte svoj život, pretože môže byť tiež veľkým zdrojom inšpirácie pre vaše podnikanie.

Zoznam na čítanie

Tento zoznam neobsahuje iba knihy, ktoré chcete čítať alebo kúpiť. Platí to aj pre užitočné články, podcasty, zdroje potrebné pre projekt, televízne programy, filmy a ďalšie.

Tento zoznam uľahčuje uchovávanie všetkých týchto vecí na dosah ruky, napríklad, ak použijete cestovný čas na rozumnú prácu. Pomocou filtra môžete zobraziť iba kategóriu, ktorá vás zaujíma, alebo nainštalovať program Notion Web Clipper a všetky odkazy uložiť priamo do tejto šablóny.

skvelé koncepčné modely

Cestovné plánovanie

Ak chcete pravidelne cestovať, sledovanie všetkých dôležitých podrobností vašej cesty vo viacerých aplikáciách alebo prenosných počítačoch môže byť únavné. Táto myšlienka zaručuje, že vám nikdy neunikne spojovací let alebo sa nestratíte na ceste do hotela.

Šablóna cestovného plánu sleduje váš voľný čas, rezervované lístky, večere alebo naplánované výlety, ubytovanie atď. Do šablóny môžete vložiť svoj úplný rozvrh a vybrať každodenné zobrazenie.

Harmonogram kurzu

V časti Vzdelávanie vám tento model pomáha sledovať denné, týždenné a mesačné úlohy súvisiace s kurzom, ktorý môžete absolvovať.

Môžete zadať všetky plánované činnosti, názvy úloh a témy a usporiadať ich podľa typu. Takto presne viete, kedy bude vydaný ďalší článok, kedy budete mať skúšku alebo ktorú tému by ste si mali prečítať budúci týždeň.

Či už ste učiteľ alebo študent, tento model vám pomôže usporiadať všetko.

Menší stres v mozgu

Mať koncept je ako mať vonkajší mozog. Prečo sa obťažovať pamätať si všetko, keď dokážete vytvoriť tieto úžasné modely a byť vždy aktuálny? Nemusíte mať so sebou ani ťažký notebook – stačí iba telefón alebo tablet.

Používate tento termín? Aké sú vaše obľúbené modely? Dajte nám vedieť v časti s komentármi nižšie!