Top 10 funkci├ş syst├ęmu Android 9,0 Pieuppdatering

Top 10 funkci├ş syst├ęmu Android 9,0 Pieuppdatering 1

Android Pie nie je iba malou aktualiz├íciou od spolo─Źnosti Google. Zmen├ş to n├í┼í sp├┤sob pou┼ż├şvania smartphones Teraz. Bude to revol├║cia v pou┼ż├şvate─żskom prostred├ş syst├ęmu Android a bude pokro─Źilej┼í├ş ako ak├Żko─żvek in├Ż opera─Źn├Ż syst├ęm pre smartf├│ny na svete. Android Pie m├í ve─ża ned├ívno predstaven├Żch funkci├ş, ktor├ę sa v├ím ur─Źite bud├║ p├í─Źi┼ą. Vylep┼íen├ę rozhranie zalo┼żen├ę na gest├ích, ide├ílne pre bud├║ce priate─żsk├ę 18:9 obrazoviek. Android Pie tie┼ż predstavil nov├Ż motor poh├í┼łan├Ż AI, ktor├Ż predefinuje sp├┤sob interakcie so zariaden├şm. M├┤┼że v├ím da┼ą odpor├║─Źania, pom├┤┼że v├ím pri nakupovan├ş a zavolan├ş na sch├┤dzky. Toto je nieko─żko z mnoh├Żch funkci├ş, ktor├ę Android Pie pon├║ka. Dnes teda budeme hovori┼ą o prv├Żch desiatich funkci├ích syst├ęmu Android 9,0 Pieuppdatering.

1, Nov├ş hostia navig├ície

Top 10 funkci├ş syst├ęmu Android 9,0 Pieuppdatering 2

Pam├Ąt├íte si iPhone x s nov├Żmi ovl├ídac├şmi prvkami zalo┼żen├Żmi na gest├ích? V syst├ęme Android Pie je nie─Źo podobn├ę. Pou┼ż├şvatelia teraz m├┤┼żu pou┼ż├şva┼ą svoje zariadenia bez fyzick├Żch tla─Źidiel. Nov├ę tla─Źidlo Domov je minimalizovan├ę na mal├║ obd─║┼żnikov├║ poml─Źku podobn├║ ikonu. Ktor├ę m├┤┼żete odlo┼żi┼ą na spustenie nov├Żch aplik├íci├ş. Druh├Ż obr├ízok opust├ş z├ísuvku aplik├ície, kde m├┤┼żete sp├║┼í┼ąa┼ą svoje aplik├ície. Tieto nov├ę funkcie zalo┼żen├ę na gest├ích u─żah─Źuj├║ pou┼ż├şvanie zariadenia jednou rukou.

2, Interakt├şvne najnov┼íie aplik├ície

Top 10 funkci├ş syst├ęmu Android 9,0 Pieuppdatering 3

├Üplne nov├Ż meni─Ź aplik├íci├ş v├ím poskytuje viac ne┼ż len uk├í┼żku aplik├íci├ş na cel├║ obrazovku. Teraz funguje ako posil┼łova─Ź multitaskingu. M├┤┼żete si r├Żchlo vybra┼ą text, sko─Źi┼ą tam a sp├Ą┼ą medzi aplik├íciami. M├┤┼żete tie┼ż vybra┼ą meno hudobn├ęho umelca v prehliada─Źi Chrome a spusti┼ą ho s├║─Źasne s hudbou Goole Play.

3, Opatrenia aplikácie

Top 10 funkci├ş syst├ęmu Android 9,0 Pieuppdatering 4

V predch├ídzaj├║cich verzi├ích syst├ęmu Android pracoval Google na implement├ícii umelej inteligencie v syst├ęme Windows smartphones, Tento sen je teraz realitou a AI teraz dok├í┼że rozpozna┼ą, ak├║ funkciu chcete a kedy. M├┤┼że v├ím teda pon├║knu┼ą r├Żchle akcie aplik├íci├ş, aby ste v┼íetko dok├ízali! R├Żchlej┼íie a jednoduch┼íie! Tieto akcie s├║ zalo┼żen├ę na syst├ęme Android Pie, ktor├Ż zis┼ąuje a monitoruje, ako pou┼ż├şvate─ż pou┼ż├şva svoje zariadenie. Ak zavol├íte drvi─Ź ka┼żd├Ż de┼ł, jednotka ho za─Źne navrhova┼ą. Ak pripoj├şte sl├║chadl├í, hudobn├í aplik├ícia v├ím odporu─Ź├ş obnovi┼ą naposledy prehr├ívan├║ skladbu. A ove─ża viac!

4, Disky aplik├íci├ş

Top 10 funkci├ş syst├ęmu Android 9,0 Pieuppdatering 5

Pl├ítky aplik├íci├ş s├║ podobn├ę akci├ím aplik├íci├ş, ale maj├║ z├ípletku. Je to sp├┤sob, ako v├Żvoj├íri integrova┼ą akcie aplik├ície do v├Żsledkov vyh─żad├ívania. Ak teda h─żad├íte prevod meny, m├┤┼żete tak urobi┼ą bez toho, aby ste sa dostali do aplik├ície. Tieto konkr├ętne opatrenia m├┤┼żu by┼ą jednoduch├ę a tie┼ż komplikovan├ę. Tieto akcie aplik├íci├ş v├ím napr├şklad m├┤┼żu pom├┤c┼ą rezervova┼ą cestu domov alebo skontrolova┼ą pl├íny lietadla.

Pre─Ź├ştajte si tie┼ż: Najlep┼íie Android 9,0 Kol├í─Ź MIUI t├ęma pre zariadenie Xiaomi

5, Digitálna pohoda

Top 10 funkci├ş syst├ęmu Android 9,0 Pieuppdatering 6

Pre spolo─Źnos┼ą Google je trochu ┼ąa┼żk├ę t├║to funkciu zapn├║┼ą. Preto┼że je ur─Źen├Ż pre pou┼ż├şvate─żov, ktor├ş chc├║ na svojich zariadeniach tr├ívi┼ą menej ─Źasu. V skuto─Źnosti sl├║┼żi mnoh├Żm zdravotn├Żm v├Żhod├ím. Nov├í funkcia prin├í┼ía ve─ża vylep┼íen├ş v oblasti pohody. Sleduje ─Źas, ktor├Ż str├ívite na va┼íom zariaden├ş. M├┤┼żete si teda by┼ą ist├ş, ┼że sa stanete produkt├şvnym namiesto plytvania ─Źasom. M├┤┼że to by┼ą ve─żmi u┼żito─Źn├í funkcia pre ─żud├ş, ktor├ş potrebuj├║ trochu pomoci pri riaden├ş ─Źasu.

6, Inteligentnej┼íie vyu┼żitie bat├ęrie

Top 10 funkci├ş syst├ęmu Android 9,0 Pieuppdatering 7

Ka┼żd├í aplik├ícia nemus├ş na svojom zariaden├ş spotrebov├íva┼ą to─żko zdrojov. A Android Pie tomu dobre rozumie. Tak┼że nov├Ż Android 9,0 Pie pon├║ka inteligentnej┼íie vyu┼żitie bat├ęrie, ktor├ę ur─Źuje, ktor├í aplik├ícia sa d├í nap├íja┼ą na z├íklade va┼íich vzorov pou┼ż├şvania. T├Żm sa v├Żrazne zlep┼í├ş z├íloha bat├ęrie v├í┼ího zariadenia s Androidom.

7, Nerušte vylepšenia

Top 10 funkci├ş syst├ęmu Android 9,0 Pieuppdatering 8

Znepokojuje v├ís, ke─Ć jednotka p├şpne, ak to nie je potrebn├ę? S nov├Żm produktom Android Pie sa u┼ż nemus├şte b├í┼ą. Shush funkcia na AAndrpid 9,0 Pie neaktivuje funkciu Neru┼íi┼ą automaticky. To znamen├í ┼żiadne pingy, ┼żiadne vibr├ície, ┼żiadne spr├ívy, len kvalitn├Ż ─Źas.

8, Lepšia správa správ

Top 10 funkci├ş syst├ęmu Android 9,0 Pieuppdatering 9

Syst├ęm zasielania spr├ív v syst├ęme Android je najlep┼í├ş zo v┼íetk├Żch ostatn├Żch opera─Źn├Żch syst├ęmov. A s najnov┼íou aktualiz├íciou Android Pie m├í syst├ęm spr├ív viac vylep┼íen├ş ako kedyko─żvek predt├Żm. Teraz nedostanete zbyto─Źn├ę spr├ívy. Android Pie je dos┼ą chytr├Ż na to, aby si v┼íimol, ktor├í spr├íva aplik├ície je pre v├ís d├┤le┼żit├í a ktor├í nie.

Pre─Ź├ştajte si tie┼ż: Najlep┼íie Android 9,0 Pieunderlagsteman

9, Inteligentnejšia obrazovka

Top 10 funkci├ş syst├ęmu Android 9,0 Pieuppdatering 10

Bat├ęria a upozornenia nie s├║ jedin├ę miesta, kde dominuje umel├í inteligencia. Teraz tie┼ż prisp├┤sob├ş obrazovku ur─Źen├şm a monitorovan├şm toho, ako zariadenie pou┼ż├şvate. Teraz nemus├şte upravova┼ą jas obrazovky, preto┼że zariadenie to automaticky rob├ş za v├ís.

10. Nov├Ż dom vyh─żad├ívacieho po─ża

Top 10 funkci├ş syst├ęmu Android 9,0 Pieuppdatering 11

Ako ste si mo┼żno u┼ż v┼íimli o umiestnen├ş vyh─żad├ívacieho panela. Teraz je vyh─żad├ívanie dopytov v syst├ęme Android Pie jednoduch┼íie ako kedyko─żvek predt├Żm. To tie┼ż podporuje pou┼ż├şvanie zariadenia jedn├Żm prstom.

Tak┼że, toto je 10 najlep┼í├şch funkci├ş syst├ęmu Android 9,0 Pieuppdatering. Tak┼że ktor├í funkcia sa v├ím najviac p├í─Źi? Povedzte n├ím, ─Źi komentuje ─Źas┼ą ni┼ż┼íie.