Top 10 bezplatn├Żch t├ęm WordPress pre jedlo a re┼ítaur├ície

─îi u┼ż chcete spusti┼ą potravinov├Ż blog alebo potrebujete vytvori┼ą webov├║ str├ínku pre svoju re┼ítaur├íciu, WordPress u─żah─Źuje za─Źatie pr├íce. A so spr├ívnym mot├şvom jedla a re┼ítaur├ície si budete m├┤c┼ą zobrazi┼ą svoje exkluz├şvne recepty a jedl├í, ako aj prij├şma┼ą stolov├ę rezerv├ície a umo┼żni┼ą n├ív┼ítevn├şkom vytla─Źi┼ą si recepty.

WordPress m├í ve─ża kr├ísnych a bohat├Żch WordPress re┼ítaur├íci├ş a jed├íl, ktor├ę v├ís nebud├║ st├í┼ą desetn├şk a umo┼ż┼łuj├║ v├ím uvies┼ą svoj web do prev├ídzky v priebehu nieko─żk├Żch hod├şn. Ni┼ż┼íie n├íjdete najlep┼íie t├ęmy jed├íl a re┼ítaur├íci├ş.

Foodica Lite – t├ęma WordPress pre jedlo (zadarmo)

T├ęma Foodica za─Ź├şna by┼ą na zozname siln├Żm integrovan├Żm jazdcom a integr├íciou WooCommerce. Priamo zo svojho webu m├┤┼żete ─żahko zobrazi┼ą svoje ob─ż├║ben├ę recepty a dokonca preda┼ą knihy s receptami.

Rozario – t├ęma WordPress pre re┼ítaur├ície a jedlo (Envato Elements)

T├ęma Rozario m├í ─Źist├Ż a elegantn├Ż dizajn a obsahuje ─żahko pou┼żite─żn├Ż gener├ítor str├ínok, tak┼że si m├┤┼żete prisp├┤sobi┼ą vzh─żad svojich str├ínok bez toho, aby ste sa museli u─Źi┼ą k├│dova┼ą. N├íjdete sekcie pre ponuky, referencie, obr├ízky a ─Ćal┼íie.

Rozario wordpress t├ęmu jedlo kulin├írske re┼ítaur├ície foodie ┼żivotn├Ż ┼ít├Żl

Catch Foodmania – WordPress t├ęma pre re┼ítaur├ície (zadarmo)

Catch Foodmania je bezplatn├í t├ęma WordPress pre re┼ítaur├ície, ktor├í m├í ─Źist├Ż, jednoduch├Ż a pohotov├Ż dizajn. T├ęma prich├ídza s kr├ísnym pos├║va─Źom hlavi─Źky, odpor├║─Źan├Żm obsahom, predstavovan├Żm jazdcom, jedlami, obsahom hrdiny, posudkami a ─Ćal┼í├şmi.

Zachyti┼ą Foodmania zadarmo wordpress t├ęmu wp citliv├ę jedlo kulin├írske re┼ítaur├ície foodie ┼żivotn├Ż ┼ít├Żl

T├ęma Restau Lite WordPress (zadarmo)

Zv├í┼żte t├ęmu Restau Lite, ak chcete pre svoju webov├║ str├ínku re┼ítaur├ície minim├ílny a ─żahk├Ż mot├şv. T├ęma sa ─żahko prisp├┤sobuje a pou┼ż├şva a vyzna─Źuje sa responz├şvnym dizajnom pripraven├Żm na sietnicu.

Restau Lite free wordpress t├ęmu wp citliv├ę jedlo kulin├írske re┼ítaur├ície foodie ┼żivotn├Ż ┼ít├Żl

Kale – T├ęma blogu o jedle (zadarmo)

T├ęma Kale m├í ─Źist├Ż mrie┼żkov├Ż dizajn a je skvelou vo─żbou pre ka┼żd├ęho blogera s potravinami. N├íjdete tu funkcie ako responz├şvny dizajn, vlastn├ę widgety a z├íkladn├║ integr├íciu WooCommerce.

Kale zadarmo wordpress t├ęmu wp vn├şmav├ę jedlo kulin├írske re┼ítaur├ície gurm├ín ┼żivotn├Ż ┼ít├Żl

Auberge – t├ęma WordPress pre re┼ítaur├ície a firmy (zadarmo)

T├ęma Auberge je skvelou vo─żbou pre webov├ę str├ínky re┼ítaur├íci├ş. T├ęma je plne responz├şvna a obsahuje mo┼żnosti na zobrazenie ponuky, zdie─żanie polohy a prisp├┤sobenie p├şsiem, farieb a ─Ćal┼í├şch prvkov, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu vytvori┼ą webov├║ str├ínku, ktor├í odr├í┼ża zna─Źku va┼íej re┼ítaur├ície.

Auberge Business free wordpress theme wp responz├şvne jedlo kulin├írske re┼ítaur├ície foodie ┼żivotn├Ż ┼ít├Żl

Vegan – T├ęma WordPress pre bio obchod WooCommerce (prvky envato)

Veg├ínska t├ęma sa najlep┼íie hod├ş, ak chcete vytvori┼ą internetov├Ż obchod, v ktorom sa pred├ívaj├║ ekologick├ę v├Żrobky. T├ęma m├í p├Ą┼ą r├┤znych rozlo┼żen├ş domovskej str├ínky a obsahuje funkcie ako r├Żchle zobrazenie produktu, mega ponuky, n├íkupn├Ż ko┼í├şk Ajax, zoznamy ┼żelan├ş a ─Ćal┼íie. Je tie┼ż plne prisp├┤sobite─żn├Ż a pohotov├Ż.

Veg├ínsky organick├Ż obchod WooCommerce wordpress t├ęma jedlo kulin├írske re┼ítaur├ície foodie ┼żivotn├Ż ┼ít├Żl

Belise Lite – t├ęma WordPress pre re┼ítaur├ície (zadarmo)

Belies Lite sa pred├íva ako t├ęma re┼ítaur├ície, ale m├┤┼żete ho tie┼ż ─żahko pou┼żi┼ą na blog o potravin├ích. T├ęma v├ím umo┼ż┼łuje zobrazi┼ą va┼íe ob─ż├║ben├ę recepty a jedl├í, predstavi┼ą svoje menu a zdie─ża┼ą otv├íracie hodiny a polohu, aby v├ís potenci├ílny z├íkazn├şci mohli ─żahko n├íjs┼ą.

Zadarmo t├ęma Belise Lite WordPress wp responz├şvne jedlo kulin├írska re┼ítaur├ícia foodie ┼żivotn├Ż ┼ít├Żl

Foodoholic – WordPress T├ęma pre re┼ítaur├ície (zadarmo)

Foodoholic je ─Źist├ę, jednoduch├ę a atrakt├şvne t├ęmu WordPress pre re┼ítaur├ície. T├ęma je neuverite─żne ─żahk├í na pou┼ż├şvanie a prisp├┤sobenie a u─żah─Źuje r├┤zne sp├┤soby prezent├ície va┼íich jed├íl a receptov. T├íto t├ęma obsahuje v┼íetko, ─Źo potrebujete pre webov├║ str├ínku re┼ítaur├ície, od odpor├║─Źan├Żch jazdcov po jedl├í a referencie.

Foodoholic wp zadarmo WordPress t├ęma responz├şvne jedlo kulin├írske re┼ítaur├ície foodie ┼żivotn├Ż ┼ít├Żl

Foody Lite WordPress T├ęma (zadarmo)

Vysk├║┼íajte t├ęmu Foody Lite, ak chcete ─Źist├║ a elegantn├║ t├ęmu blogu navrhnut├║ pre milovn├şkov potrav├şn, ktor├í v├ím tie┼ż umo┼żn├ş pred├íva┼ą recepty alebo produkty ekologick├Żch potrav├şn. T├ęma je ─żahk├í a pohotov├í.

Zadarmo foody Lite wordpress t├ęmu wp responz├şvne jedlo kulin├írske re┼ítaur├ície foodie ┼żivotn├Ż ┼ít├Żl

Chilipeno – t├ęma WordPress pre recepty a jedlo (Envato Elements)

T├ęma Chilipeno je skvelou vo─żbou pre blogerov s potravinami a receptami. T├ęma sa vyzna─Źuje elegantn├Żm a pohotov├Żm dizajnom a dod├íva sa s ┼łou 5 R├┤zne rozlo┼żenia blogov, vlastn├ę predplatn├ę na odber bulletinu a ve─ża widgetov na za─Źlenenie rekl├ím.

Chilipeno Recept wordpress t├ęmu jedlo kulin├írske re┼ítaur├ície foodie ┼żivotn├Ż ┼ít├Żl

Foodies WordPress T├ęma (zadarmo)

T├ęma Foodies m├í kr├ísny dizajn mrie┼żky s ob─ż├║ben├Żmi obr├ízkami, ktor├ę l├íkaj├║ n├ív┼ítevn├şkov, aby klikli a pre─Ź├ştali si recepty. T├ęma je plne responz├şvna a ─żahko pou┼żite─żn├í a v─Ćaka rozsiahlemu panelu mo┼żnost├ş t├ęmy si m├┤┼żete prisp├┤sobi┼ą ka┼żd├Ż aspekt tejto t├ęmy.

Potraviny free wordpress t├ęmu wp citliv├ę jedlo kulin├írske re┼ítaur├ície foodie ┼żivotn├Ż ┼ít├Żl

T├ęma jedla a re┼ítaur├ície (zadarmo)

Ak chcete ─żahko pou┼żite─żn├║ t├ęmu, ktor├í pon├║ka ─Źist├Ż dizajn, vysk├║┼íajte t├ęmu Jedlo a re┼ítaur├ícia. T├ęma m├í r├┤zne mo┼żnosti prisp├┤sobenia a r├┤zne oddiely, ako s├║ posudky, ponuky, blog a ─Ćal┼íie. Je tie┼ż priate─żsk├Ż k SEO a obsahuje vlastn├ę ikony soci├ílnych m├ędi├ş.

zadarmo wordpress wp t├ęmu vn├şmav├ę jedlo kulin├írske re┼ítaur├ície gurm├ín ┼żivotn├Ż ┼ít├Żl

Food Express WordPress T├ęma pre potraviny (zadarmo)

T├ęma Food Express WordPress bola vytvoren├í s oh─żadom na blogy s potravinami, re┼ítaur├ície, kaviarne a bary. T├ęma u─żah─Źuje propag├íciu va┼íej re┼ítaur├ície bohat├Żmi fotografiami, vynikaj├║cimi ponukami a personalizovanou sekciou pre recenzie z├íkazn├şkov.

Expresn├í bezplatn├í t├ęma WordPress WP responz├şvne jedlo kulin├írska re┼ítaur├ícia foodie ┼żivotn├Ż ┼ít├Żl

Ak chcete vytvori┼ą webov├║ str├ínku re┼ítaur├ície alebo blogu o potravin├ích, potrebujete atrakt├şvny dizajn a schopnos┼ą atrakt├şvnym sp├┤sobom zobrazi┼ą va┼íe jedl├í a recepty. T├ęmy v tomto zozname s├║ nielen bezplatn├ę, ale s├║ vybaven├ę funkciami, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu z├şska┼ą viac rezerv├íci├ş tabuliek a viac ─Źitate─żov pre svoj blog o potravin├ích, tak┼że si ich vysk├║┼íajte.