Top 10 bezplatn├Żch responz├şvnych z├ísuvn├Żch modulov WordPress

Pou┼ż├şvanie pos├║va─Źov m├┤┼że by┼ą v┼íadepr├ştomn├ę, ale sp├┤sob, ak├Żm ich ─żudia pou┼ż├şvaj├║, sa men├ş. Zatia─ż ─Źo mnoh├ş st├íle pou┼ż├şvaj├║ na svojej domovskej str├ínke v┼íestrann├Ż pos├║va─Ź, in├ş h─żadaj├║ medzery ako dynamick├ę zobrazovanie produktov alebo obsah blogu. Pokia─ż ide o WordPress, existuje ve─ża doplnkov, ktor├ę uspokoja tieto r├┤zne pou┼żitia.

Existuje v┼íak nieko─żko zdie─żan├Żch funkci├ş, ktor├ę by mal obsahova┼ą ka┼żd├Ż dobr├Ż pos├║va─Ź. Najd├┤le┼żitej┼íie z nich s├║ zabezpe─Źenie toho, aby pos├║va─Źe reagovali a dobre fungovali na mobiln├Żch zariadeniach. Budete tie┼ż chcie┼ą pou┼żi┼ą doplnok, ktor├Ż v├ím umo┼żn├ş prisp├┤sobi┼ą poradie a ve─żkos┼ą ka┼żdej sn├şmky. Okrem toho existuje ve─ża ─Ćal┼í├şch zvon─Źekov a p├ş┼í┼ąaliek.

Tu je 10 doplnkov pre prezent├íciu WordPress, ktor├ę si m├┤┼żete zadarmo stiahnu┼ą. Ka┼żd├Ż z nich m├í r├┤zne schopnosti a v├Ą─Ź┼íina m├í ÔÇ×profesion├ílnuÔÇť verziu, ktor├í odomkne e┼íte v├Ą─Ź┼í├ş potenci├íl. Najd├┤le┼żitej┼íie je, ┼że v┼íetky pokr├Żvaj├║ z├íklady, ktor├ę potrebujete na vytvorenie nie─Źoho atrakt├şvneho a ─żahko pou┼żite─żn├ęho.

monol├│g

Soliloquy je jedn├Żm z najzn├ímej┼í├şch posuvn├Żch doplnkov. Bezplatn├í verzia (zn├íma tie┼ż ako ÔÇ×LiteÔÇť) je ur─Źen├í na z├íkladn├ę pou┼żitie. St├íle v┼íak m├í schopnos┼ą vytvori┼ą atrakt├şvny a plne citliv├Ż jazdec. Komer─Źn├í verzia ÔÇ×ProÔÇť je dod├ívan├í s ve─żk├Żm po─Źtom doplnkov, ktor├ę umo┼ż┼łuj├║ ─Ćal┼íie funkcie, ako je napr├şklad mo┼żnos┼ą orezania sn├şmok pre mobiln├ę zariadenia.

MetaSlider

MetaSlider je jedine─Źn├Ż v tom, ┼że v├ím umo┼ż┼łuje vybra┼ą si zo ┼ítyroch r├┤znych posuvn├Żch skriptov: Flexibiln├Ż posuvn├şk 2, Posuvn├şk Nivo, Responz├şvne diapozit├şvy a Posuvn├şk minc├ş. Ka┼żd├í z nich m├í svoje v├Żhody, tak┼że budete chcie┼ą ┼ítudova┼ą, ─Źo pre v├ís najlep┼íie funguje. Aktualiz├ícia na profesion├ílnu verziu umo┼ż┼łuje pou┼żitie vide├ş z YouTube / Vimeo, zobrazova┼ą miniat├║ry, vytv├íra┼ą vlastn├ę mot├şvy a ─Ćal┼íie.

MetaSlider

Hlavn├Ż jazdec

Vzh─żadom na to, ┼że ide o najprijate─żnej┼í├ş doplnok pre posluch├í─Źov, spravuje Master Slider obr├ízky a vide├í. Pou┼ż├şvatelia mobiln├Żch zariaden├ş si u┼żij├║ vstavan├║ dotykov├║ navig├íciu, zatia─ż ─Źo pou┼ż├şvatelia stoln├Żch po─Ź├şta─Źov ocenia, ┼że s├║ kompatibiln├ę so v┼íetk├Żmi prehliada─Źmi (a┼ż do IE8). Pro verzia prin├í┼ía v├Żhody, ako je posun paralaxy a schopnos┼ą pou┼żitia Facebook Verejn├ę obr├ízky pre v├í┼í pos├║va─Ź.

Hlavn├Ż jazdec

Inteligentn├Ż jazdec 3

Inteligentn├Ż jazdec 3 pon├║ka nieko─żko sp├┤sobov, ako vytvori┼ą ve─żkolep├║ prezent├íciu. M├┤┼żete si napr├şklad prinies┼ą vide├í slu┼żieb ako YouTube a Vimeo. Alebo si m├┤┼żete vytvori┼ą sn├şmky z pr├şspevkov na svojich str├ínkach. M├íte tie┼ż mo┼żnos┼ą vytv├íra┼ą sn├şmky obsahu pomocou n├ístroja na tvorbu obsahu, ktor├Ż prid├íva viacvrstvov├Ż pr├şstup k tvorbe sn├şmok. A tie┼ż maj├║ robustnej┼íiu profesion├ílnu verziu.

Inteligentn├Ż jazdec 3

slider Instagram

Instagram Posuvn├şk Widget poskytuje skvel├Ż sp├┤sob, ako vytvori┼ą neust├íle sa meniaci pos├║va─Ź. Pritiahne a┼ż posledn├Żch 12 obr├ízkov verejn├ęho pou┼ż├şvate─ża Instagram alebo 18 obr├ízkov z hashtagu. M├┤┼żete si vybra┼ą, kam obr├ízky odkazuj├║, a na pou┼żitie doplnku nepotrebujete k─ż├║─Ź API.

slider Instagram

Obrovsk├Ż jazdec

Posuvn├şk Huge-It pon├║ka mno┼żstvo ┼ípeci├ílnych efektov, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu vytvori┼ą jedine─Źn├Ż jazdec. Vyberte si z 15 efektov pos├║va─Źa, 10 efektov sveteln├ęho po─ża a 10 efektov otvorenia / zatvorenia. N├íjdete tu aj poh─żad na karusel a dr┼żiak videa. Povinn├í pro verzia prid├íva podporu pre YouTube / Vimeo a schopnos┼ą vytv├íra┼ą sn├şmky z va┼íich pr├şspevkov.

Obrovsk├Ż jazdec

Posuvn├şk WD

WD Slider v├ím pom├┤┼że vytvori┼ą responz├şvny jazdec s mnoh├Żmi u┼żito─Źn├Żmi konfigura─Źn├Żmi mo┼żnos┼ąami. Bezplatn├í verzia prich├ídza s piatimi prechodov├Żmi efektmi, mo┼żnos┼ąou kombinovania sn├şmok, ochranou kliknut├şm prav├Żm tla─Źidlom my┼íi a podporou vodoznaku. Jeho profesion├ílna ponuka zah┼Ľ┼ła viac efektov a za─Źlenenie extern├Żch slu┼żieb.

Posuvn├şk WD

Posuvn├şk cykl├│nu

Cyclone Slider sa hrd├ş na svoje jednoduch├ę pou┼żitie. Vyberte si z piatich r├┤znych typov sn├şmok (obr├ízok, vlastn├Ż HTML, referencie, YouTube a Vimeo) a ┼ítyri t├ęmy. M├┤┼żete si tie┼ż vytvori┼ą vlastn├ę mot├şvy, ktor├ę zodpovedaj├║ v├í┼ímu webu. Inovujte na profesion├ílne a z├şskajte gesta pre zmenu ve─żkosti a prejdenie prstom pre dotykov├ę zariadenia.

Posuvn├şk cykl├│nu

Posu┼łte ─Źoko─żvek

Meno ─Źosi v sn├şmke nazna─Źuje jeho poslanie: Umo┼żni┼ą v├ím umiestni┼ą ak├Żko─żvek druh obsahu na sn├şmku. M├┤┼żete pou┼żi┼ą text, HTML, obr├ízky a kr├ítke k├│dy. Okrem toho m├í doplnok viacero prechodov├Żch efektov a nekone─Źn├ę slu─Źky. Vo verzii Pro m├┤┼żu sn├şmky otv├íra┼ą mod├ílne okno alebo prehr├íva─Ź videa.

Posu┼łte ─Źoko─żvek

Posuvn├şk produktu WooCommerce

WooCommerce Product Slider je doplnok navrhnut├Ż ┼ípeci├ílne na to, aby v├ím pomohol predstavi┼ą va┼íe produkty. Vytvorte koloto─Ź produktu na z├íklade va┼íich vlastn├Żch krit├ęri├ş. Posuvn├şk je hmatate─żn├Ż a pon├║ka nieko─żko mo┼żnost├ş prisp├┤sobenia. Pro verzia obsahuje 29 t├ęm a schopnos┼ą automaticky zobrazova┼ą najpred├ívanej┼íie produkty.

Posuvn├şk produktu Woocommerce

Vk─║znite

T├íto zbierka responz├şvnych bezplatn├Żch posuvn├Żch doplnkov WordPress pokr├Żva takmer v┼íetky pr├şpady pou┼żitia. ─îi u┼ż chcete predvies┼ą obsah svojich str├ínok, nahr├ívanie na soci├ílne m├ędi├í alebo zlep┼íi┼ą elektronick├Ż obchod, n├íjdete n├ístroj, ktor├Ż v├ím pom├┤┼że dosiahnu┼ą va┼íe ciele.

Ak chcete, m├┤┼żete tie┼ż pou┼żi┼ą tieto ─Źist├ę posuvn├şky CSS alebo tieto posuvn├şky jQuery a koloto─Źov├ę doplnky.