Top 10 aplikácií pre iPhone pre bloggerov

Hľadáte najlepšie aplikácie bloggerov pre iPhone, ktoré sa majú nainštalovať? Vo svojom iPhone pravdepodobne už používate niekoľko aplikácií, ktoré vám pomôžu blogovať. V tomto článku sme zdieľali našich 10 najlepších vybraných aplikácií pre iPhone pre blogerov, používateľov WordPressu a online marketingových pracovníkov.

Musí mať aplikácie pre iPhone pre blogerov

1, Aplikácie WordPress.com

Aplikácie WordPress.com

WordPress.com ponúka krásne navrhnuté aplikácie na správu vášho webu WordPress.com, ako aj webové stránky WordPress.org, ktoré hosťujú sami. Viac informácií nájdete v našom sprievodcovi rozdielom medzi WordPress.com a WordPress.org.

Aplikácia je k dispozícii pre iOS, Android a stolné počítače. Umožňuje písať a upravovať príspevky, keď ste na cestách, zdieľať fotografie, dostávať oznámenia push a spravovať komentáre.

Jednou z nevýhod používania aplikácie je, že niektoré jej funkcie, ako napríklad štatistika, vyžadujú, aby ste si vytvorili účet WordPress.com a nainštalovali JetPack na svoje stránky. Tieto funkcie sú však voliteľné a aplikáciu môžete stále používať bez toho, aby ste ich museli používať.

2, Ulises

Ulises

Ak hľadáte v počítači iPhone skúsenosť so zabijakom písania, kúpiť Ulysses. Je to ocenená aplikácia a budete milovať zážitok z písania, ktorý ponúka.

Počas písania vám aplikácia v podstate zmizne, čo znamená, že na menších obrazovkách môžete byť produktívnejší. Je to aplikácia na písanie, ktorá pracuje s WordPress a Medium. Súbory môžete zdieľať a otvárať pomocou aplikácií Notes, Disk Google, DropBox a ďalších.

Je tiež dodávaný s intuitívnou organizáciou pre všetky vaše písacie projekty, čo uľahčuje organizovanie, keď ste na cestách. Úpravy textu používajú syntax výberu, ktorá vám umožňuje voľne písať bez neustáleho dotyku malých tlačidiel pri formátovaní alebo pridávaní odkazov.

3, Feedly

Feedly

Chcete si prečítať všetky svoje obľúbené webové stránky a blogy, keď ste na cestách? Potom skontrolujte Feedly. Je to najchytrejší spôsob, ako sa prihlásiť na odber svojich obľúbených webových stránok, prečítať ich kedykoľvek a na akom zariadení, ktoré používate. Feedly je k dispozícii pre prehliadače, počítače, iOS, Android a ďalšie.

Je to pravdepodobne najlepšia čítačka RSS na trhu. Ponúka čistý a jasný zážitok z čítania, inteligentné sledovanie toho, čo ste čítali, a jednoduchšie nástroje na organizovanie vašich odberov.

4, Snapseed

Snapseed

Váš iPhone je dodávaný so skvelým fotoaparátom a niekedy budete musieť upravovať fotografie, keď ste na svojom iPhone. Bohužiaľ, neprichádza s pokročilým nástrojom na úpravu obrázkov, ktorý dokáže robiť všetko, čo chcete. Tu prichádza Snapseed.

Snapseed, vytvorený spoločnosťou Google, je pokročilá aplikácia na úpravu fotografií pre mobilné zariadenia. Je k dispozícii pre systémy Android a iPhone a obsahuje niekoľko skutočne skvelých funkcií, ako je Healing Brush, História úprav, Filtre, Vyváženie farieb a svetla a ďalšie.

Budete prekvapení, aké ľahké je používať Snapseed na dotyk a gestá pre pokročilé funkcie úprav. Je to nevyhnutná aplikácia pre váš iPhone, ak pravidelne zdieľate fotografie z telefónu.

5, IFTTT

IFTTT

Chcete niekedy automatizovať rôzne aspekty vášho blogu a sociálnych médií? IFTTT je virtuálny asistent, ktorého ste hľadali.

Umožňuje automatizovať vaše sociálne siete, blogy, používanie mobilných telefónov a internet na veciach.

V zásade špecifikuje iba podmienky pre rôzne aplikácie a keď sa tieto podmienky zhodujú, IFTTT vykoná akcie, ktoré ste definovali. Môžete napríklad tweetovať svoje nové články a zdieľať ich Facebook, články a ďalšie informácie.

Viac informácií nájdete v našom sprievodcovi automatizáciou WordPress a sociálnych médií pomocou IFTTT.

6, Google Authenticator

Google Authenticator

Jedným z najdôležitejších tipov, ktoré nájdete v našej Príručke zabezpečenia WordPress, je povoliť dvojstupňové overenie pre prihlasovaciu obrazovku WordPress. Google Authenticator je aplikácia, ktorú musíte povoliť.

Vytvára naliehavé heslá, ktoré musíte zadať spolu s heslom WordPress. Pretože tieto heslá sa generujú vo vašom mobilnom zariadení a iba na krátku dobu, hackeri nebudú mať prístup na vaše stránky.

Podrobné pokyny nájdete v našom sprievodcovi pridaním overenia 2 pár krokov od aplikácie Google Authenticator vo WordPress.

7, LastPass

Posledný priechod

Zlodeji identity, škodlivý softvér a kybernetické útoky sa skrývajú v temných rohoch internetu. Prvou obranou proti týmto hrozbám sú vaše heslá. Vždy by ste mali používať jedinečné silné heslá pre všetky svoje online účty. Teraz je otázkou, ako môžete sledovať všetky tieto silné heslá?

Nemusíš. LastPass je program na správu hesiel, ktorý funguje vo všetkých prehľadávačoch, operačných systémoch a dokonca aj na vašom iPhone. Umožňuje automaticky ukladať a zadávať heslá. Svoje heslá tiež môžete bezpečne zdieľať so svojimi kolegami bez toho, aby ste ich videli.

Ďalšie informácie o tejto téme nájdete v našej Príručke správy hesiel pre začiatočníkov WordPress.

Možnosť: Authy, 1Password

8, stlačte guľku

stlačte guľku

Pushbullet je vynikajúca aplikácia, ktorá vám umožní zdieľať súbory medzi vašimi zariadeniami. Funguje na všetkých operačných systémoch, iPhone, Android, okrem všetkých hlavných prehliadačov. Toto je užitočné najmä vtedy, keď chcete poslať súbor z jedného zariadenia na druhé bez synchronizácie všetkých súborov.

Umožňuje tiež zobraziť upozornenia z telefónu v prehliadači alebo stolnom počítači. Môžete si tiež prezerať a odosielať textové správy do telefónu z pracovnej plochy.

9, HootSuite

HootSuite

Zatiaľ čo štandardné aplikácie v oblasti sociálnych médií fungujú dobre pre väčšinu používateľov, mnoho funkcií, ako napríklad blogerov, online obchodníkov alebo podnikateľov, zmizne.

Niektoré z týchto funkcií zahŕňajú plánovanie, sledovanie sociálnych médií, analýzu, zjednotený dashboard, spoluprácu atď. Hootsuite je pravdepodobne najobľúbenejšia aplikácia, ktorá ponúka všetky tieto funkcie pod krásnou zjednodušenou pomlčkou.

10. Evernote

Evernote

Evernote bola najlepšou voľbou medzi blogermi ako ich obľúbená aplikácia na vytváranie poznámok. Je výkonný a intuitívny, takže môžete robiť poznámky, ukladať odkazy, nastavovať pripomenutia a zdieľať ich na všetkých svojich zariadeniach. Poznámky môžete zdieľať aj s kýmkoľvek, kto používa zariadenie Evernote alebo inú aplikáciu od iného výrobcu.

Evernote navyše bezproblémovo spolupracuje s aplikáciami ako Feedly, IFTTT, Disk Google, Notes a ďalšie. Takto získate väčšiu flexibilitu a mnoho spôsobov, ako ukladať a zdieľať svoje poznámky.

Možnosť: Google Keep

Dúfame, že vám tento článok pomohol nájsť niektoré aplikácie pre iPhone, ktoré musia mať blogeri. Môžete si tiež pozrieť zoznam bezplatných nástrojov Google, ktoré by mali používať všetci blogeri WordPress.

Ak sa vám tento článok páčil, prihláste sa na odber nášho kanála YouTube na pozeranie videozáznamu s programom WordPress. Nájdete nás aj na Twitter a Facebook,