Top 10 aplikácií pre iPhone pre blogerov

Hľadáte najlepšie aplikácie pre iPhone pre blogerov, ktoré by ste mali nainštalovať? Pravdepodobne už vo svojom iPhone používate viacero aplikácií, ktoré vám pomôžu s blogovaním. V tomto článku sme zdieľali našich 10 najlepších aplikácií pre iPhone pre blogerov, používateľov WordPressu a online marketingových pracovníkov.

1, Aplikácie WordPress.com

Aplikácie WordPress.com

WordPress.com ponúka krásne navrhnuté aplikácie na správu vášho webu WordPress.com, ako aj webové stránky WordPress.org, ktoré hosťujú sami. Ďalšie podrobnosti nájdete v našom sprievodcovi rozdielom medzi WordPress.com a WordPress.org.

Aplikácia je k dispozícii pre iOS, Android a stolné počítače. Umožňuje písať a upravovať príspevky na cestách, zdieľať fotografie, dostávať oznámenia push a spravovať komentáre.

Nevýhodou použitia tejto aplikácie je, že niektoré jej funkcie, ako napríklad štatistika, vyžadujú, aby ste si vytvorili účet WordPress.com a nainštalovali JetPack na svoje stránky. Tieto funkcie sú však voliteľné a aplikáciu môžete stále používať bez toho, aby ste ich museli používať.

2, Ulises

Ulises

Ak hľadáte pre svojho iPhone skúseného zabijáka, kúpte si Ulysses. Je to ocenená platená aplikácia a budete milovať zážitok z písania, ktorý ponúka.

Pri písaní vám aplikácia v podstate zmizne, čo vám umožní byť produktívnejší aj na menších obrazovkách. Je to aplikácia na písanie, ktorá pracuje s WordPress a Medium. Súbory môžete zdieľať a otvárať pomocou aplikácií Notes, Disk Google, DropBox a ďalších.

Je tiež dodávaný s intuitívnou organizáciou pre všetky vaše písacie projekty, čo uľahčuje organizovanie na cestách. Úpravy textu používajú značkovaciu syntax, ktorá vám umožňuje voľne písať bez neustáleho dotyku malých tlačidiel pri formátovaní alebo pridávaní odkazov.

3, Feedly

Feedly

Chcete si prečítať všetky svoje obľúbené webové stránky a blogy na cestách? Potom skontrolujte Feedly. Je to najchytrejší spôsob, ako sa prihlásiť na odber svojich obľúbených webových stránok, prečítať ich kedykoľvek a kdekoľvek na zariadení, ktoré používate. Feedly je k dispozícii pre prehliadače, počítače, iOS, Android a ďalšie.

Je to pravdepodobne najlepšia čítačka RSS na trhu. Ponúka čisté a jasné zážitky z čítania, inteligentné sledovanie toho, čo ste čítali, a jednoduchšie nástroje na organizovanie vašich odberov.

4, Snapseed

Snapseed

Váš iPhone je dodávaný so skvelým fotoaparátom a niekedy môže byť potrebné upravovať fotografie aj na cestách pomocou vášho iPhone. Bohužiaľ, neprichádza s pokročilým nástrojom na úpravu obrázkov, ktorý dokáže urobiť všetko, čo chcete. Tu prichádza Snapseed.

Vytvorený spoločnosťou Google, Snapseed je pokročilá aplikácia na úpravu fotografií pre mobilné zariadenia. Je k dispozícii pre systémy Android a iPhone a obsahuje niekoľko skutočne úžasných funkcií, ako je Healing Brush, História úprav, Filtre, Vyváženie farieb a svetla a ďalšie.

Budete prekvapení, aké ľahké je používať Snapseed na dotyk a gestá pre pokročilé funkcie úprav. Je to nevyhnutná aplikácia pre váš iPhone, ak pravidelne zdieľate fotografie z telefónu.

5, IFTTT

IFTTT

Chcete niekedy automatizovať rôzne aspekty vášho blogu a sociálnych médií? IFTTT je virtuálny asistent, ktorého ste hľadali.

Umožňuje automatizovať vaše sociálne siete, blogy, mobilné použitie a internet vecí.

V zásade stanovuje iba podmienky pre rôzne aplikácie a keď sa tieto podmienky zhodujú, IFTTT vykoná akcie, ktoré ste definovali. Môžete napríklad tweetovať svoje nové články a zdieľať ich Facebook, články a ďalšie informácie.

Viac informácií nájdete v našom sprievodcovi automatizáciou WordPress a sociálnych médií pomocou IFTTT.

6, Google autentifikátor

Google autentifikátor

Jedným z najdôležitejších tipov, ktoré nájdete v našej príručke zabezpečenia WordPress, je povoliť dvojstupňové overenie pre prihlasovaciu obrazovku WordPress. Google Authenticator je aplikácia, ktorú musíte povoliť.

Vytvára naliehavé heslá, ktoré budete musieť zadať spolu s heslom WordPress. Keďže tieto heslá sú generované na vašom mobilnom zariadení a iba na krátku dobu, hackeri nebudú mať ľahký prístup k vašim webovým stránkam.

Podrobné pokyny nájdete v našej príručke o tom, ako pridať overenie 2 kroky aplikácie Google Authenticator vo WordPress.

7, LastPass

Posledný priechod

Zlodeji identity, malware a počítačové útoky sa skrývajú v temných rohoch internetu. Prvou obranou proti týmto hrozbám sú vaše heslá. Vždy by ste mali používať jedinečné silné heslá pre všetky svoje online účty. Teraz je otázkou, ako si udržujete prehľad o všetkých týchto silných heslách?

Nemusíte. LastPass je aplikácia na správu hesiel, ktorá funguje vo všetkých prehľadávačoch, operačných systémoch a dokonca aj na vašom iPhone. Umožňuje automaticky ukladať a zadávať heslá. Môžete tiež bezpečne zdieľať svoje heslá so svojimi spolupracovníkmi bez toho, aby im heslo videli.

Viac informácií o tejto téme nájdete v našej príručke na správu hesiel pre začiatočníkov programu WordPress.

Alternatíva: Authy, 1Password

8, Pushbullet

Pushbullet

Pushbullet je elegantná aplikácia, ktorá vám umožňuje zdieľať súbory medzi vašimi zariadeniami. Funguje na všetkých operačných systémoch, iPhone, Android, okrem všetkých hlavných prehliadačov. Toto je užitočné najmä vtedy, keď chcete poslať súbor z jedného zariadenia na druhé bez synchronizácie všetkých súborov.

Umožňuje vám tiež prezerať oznámenia z telefónu v prehliadači alebo stolnom počítači. Môžete si tiež prezerať a odosielať textové správy do telefónu z pracovnej plochy.

9, HootSuite

HootSuite

Aj keď predvolené aplikácie sociálnych médií fungujú dobre pre väčšinu používateľov, mnoho funkcií, ktoré by ste potrebovali ako bloger, online obchodník alebo vlastník firmy, sa stratilo.

Niektoré z týchto funkcií zahŕňajú plánovanie, monitorovanie sociálnych médií, analýzu, zjednotený informačný panel, spoluprácu atď. HootSuite je pravdepodobne najobľúbenejšia aplikácia, ktorá ponúka všetky tieto funkcie pod jednou prekrásnou pomlčkou.

10. Evernote

Evernote

Evernote bola voľbou číslo jedna medzi blogermi ako ich obľúbená aplikácia na vytváranie poznámok. Je výkonný a intuitívny a umožňuje vám robiť si poznámky, ukladať odkazy, nastavovať pripomenutia a zdieľať ich na všetkých vašich zariadeniach. Poznámky tiež môžete zdieľať s kýmkoľvek pomocou zariadenia Evernote alebo akejkoľvek aplikácie tretej strany na vašom zariadení.

Okrem toho Evernote bezproblémovo spolupracuje s aplikáciami ako Feedly, IFTTT, Disk Google, Poznámky a ďalšie. To vám ponúka väčšiu flexibilitu a mnoho spôsobov, ako ukladať a zdieľať svoje poznámky.

Alternatíva: Google Keep

Dúfame, že vám tento článok pomohol nájsť niekoľko nevyhnutných aplikácií pre iPhone pre blogerov. Môžete si tiež pozrieť náš zoznam bezplatných nástrojov Google, ktoré by mal používať každý blogger WordPress.

Ak sa vám tento článok páčil, prihláste sa na odber nášho kanála YouTube pozerať videá s programami WordPress. Nájdete nás aj na Twitter a Facebook,