Top 10 aplik├íci├ş na stiahnutie stavu WhatsApp (Android / iIPhone) 2020

Tentoraz ─żudia radi zverej┼łuj├║ kr├ítke videoz├íznamy na WhatsApp ako stav videa. Vyh─żada┼ą to skuto─Źne vy┼żaduje ve─ża ├║silia. Stiahnite si odkazy a potom skonvertujte toto video tak, aby sp─║┼łalo WhatsApp a bolo uverejnen├ę ako pr├şbeh. V tomto ─Źl├ínku diskutujeme o najlep┼í├şch aplik├íci├ích Android / iPhone 2020 Whatsapp Video Status Downloader, ktor├ę obsahuj├║ v┼íetky najnov┼íie vide├í, ┼żarty a mnoho ─Ćal┼í├şch a umo┼ż┼łuj├║ v├ím ich zdie─ża┼ą so svojimi priate─żmi a rodinou. Jedn├í sa o najlep┼íie aplik├ície na stiahnutie stavu videa Whatsapp pre Android / iPhone 2020.

Vysk├║┼íajte tie┼ż najlep┼íie aplik├ície na ukladanie stavu WhatsApp / najlep┼íie aplik├ície s n├ílepkami WhatsApp

Najlepšie aplikácie na stiahnutie stavu pre WhatsApp Android / iPhone

1, podiel Chat robot / / iPhone

Najlepšie aplikácie pre Android na stiahnutie stavu WhatsApp

T├íto aplik├ícia je najlep┼íia aplik├ícia na stiahnutie stavu videa pre syst├ęm Android 2020 Whatsapp a t├íto aplik├ícia v├ím pom├íha zdie─ża┼ą vide├í, s├║bory GIF, vtipy, Shayaris a priania a ove─ża viac. T├íto aplik├ícia je najlep┼íou soci├ílnou aplik├íciou na komunik├íciu s priate─żmi a zdie─żanie vtipov a denn├Żch spr├ív za p├ír sek├║nd. T├íto aplik├ícia je k dispoz├şcii v 14 jazykoch, ─Źo znamen├í, ┼że bez oh─żadu na to, kam patr├şte, m├┤┼żete ju pou┼ż├şva┼ą v preferovanom jazyku. T├íto aplik├ícia obsahuje rozsiahly album v├şrusov├Żch vide├ş a umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żom zosta┼ą v obraze najnov┼í├şch spr├ív t├Żkaj├║cich sa indick├Żch filmov. T├íto aplik├ícia m├í tie┼ż mnoho ─Ćal┼í├şch funkci├ş. Majte t├║to aplik├íciu teraz!

2, Helo: Whatsapp robot / / iPhone

Najlepšie aplikácie pre Android na stiahnutie stavu WhatsApp

Toto je tie┼ż najlep┼íia aplik├ícia na stiahnutie stavu videa pre syst├ęm Android 2020 Whatsapp a t├íto aplik├ícia v├ím umo┼żn├ş spozna┼ą nov├Żch priate─żov a zdie─ża┼ą najnov┼íie a najz├íbavnej┼íie vtipy, memy, stav Whatsapp, priania, shayari, zoznamky a najlep┼íie Bollywoodsk├ę spr├ívy. T├íto aplik├ícia je k dispoz├şcii v mnoh├Żch jazykoch. Pomocou tejto aplik├ície si m├┤┼żete pre─Ź├şta┼ą ve─żk├║ zbierku vtipov, WhatsApp status, shayaris a Bollywood novinky a m├┤┼żete ich nahra┼ą priamo. M├íte tie┼ż ┼íancu sta┼ą sa sl├ívnym nahr├ívan├şm a zdie─żan├şm svojich my┼ílienok a svojho ┼żivota na Helo. Z├şskajte t├║to aplik├íciu teraz a za─Źnite ─Ź├şta┼ą, pozera┼ą a zdie─ża┼ą s ostatn├Żmi.

3, Bolly The Video Status App iPhone

        najlepšie aplikácie na stiahnutie stavu WhatsApp pre iPhone

Toto je najlep┼íia aplik├ícia na stiahnutie stavu videa WhatsApp pre iPhone 2020 a t├íto aplik├ícia poskytuje v┼íetky typy stavov videa, ktor├ę m├┤┼żete jednoducho zdie─ża┼ą a s┼ąahova┼ą na Whatsapp a v┼íetky ostatn├ę soci├ílne siete. T├íto aplik├ícia obsahuje vide├í v r├┤znych jazykoch a tieto vide├í maj├║ mal├║ ve─żkos┼ą. T├íto aplik├ícia m├í r├┤zne kateg├│rie vide├ş, ako napr├şklad stav videa Punjabi, stav 2019, stav 2018, stav videa 90. piesne, na─Źervenal├Ż stav videa, stav videa na celej obrazovke, stav videa valentine, stav videa s bozk├ívan├şm, s─żubn├Ż de┼ł, stav videa, stav videa s ply┼íov├Żm d┼łom, odpor├║─Źan├ę de┼ł videa, ─Źokol├ída de┼ł videa a ove─ża viac. Z├şskajte t├║to aplik├íciu teraz a zdie─żajte vide├í so svojimi priate─żmi.

4, Stav videa 2020 iPhone

najlepšie aplikácie na stiahnutie stavu WhatsApp pre iPhone

T├íto aplik├ícia je tie┼ż najlep┼íia aplik├ícia na stiahnutie stavu videa WhatsApp pre iPhone 2020 a t├íto aplik├ícia obsahuje v┼íetky trendy stavy videa, ako je najnov┼í├ş stav l├ísky, nov├Ż festival, stav videa Valent├şna, nov├Ż stav videa piesne, stav videa textov, stav kreslen├Żch vide├ş, denn├Ż vrchol stav videa, ch├Żba v├ím stav videa, stav popul├írneho videa, stav romantickej l├ísky, stav smutn├ęho videa a najpopul├írnej┼í├ş stav videa a tie┼ż nieko─żko stavov videa a mnoho ─Ćal┼í├şch. Majte t├║to aplik├íciu teraz!

5, nov├Ż stav videa robot

aplik├ície pre najlep┼í├ş stav 2020

Je to tie┼ż skvel├í aplik├ícia a pomocou tejto aplik├ície m├┤┼żete denne nahr├íva┼ą stav videa WhatsApp a zdie─ża┼ą ho s priate─żmi a rodinou. T├íto aplik├ícia obsahuje najnov┼í├ş a najnov┼í├ş stav l├ísky, nov├Ż festival, stav videa draka, stav videa all-in-one, stav Valent├şna, stav nov├ęho videa piesne, stav textov├ęho videa, viac stavov videa a mnoho ─Ćal┼í├şch. Pomocou tejto aplik├ície m├┤┼żete priamo aktualizova┼ą stav. T├íto aplik├ícia m├í ve─żmi priate─żsk├ę a ─żahko pou┼żite─żn├ę rozhranie. Vide├í m├┤┼żete vyh─żad├íva┼ą zadan├şm k─ż├║─Źov├Żch slov do vyh─żad├ívacieho po─ża a t├íto aplik├ícia zobrazuje v┼íetky s├║visiace vide├í. Stiahnite si t├║to aplik├íciu teraz a ukladajte a zdie─żajte vide├í so svojimi priate─żmi a rodinou.

6, Nov├Ż stav videa robot

Najlepšie aplikácie pre Android na stiahnutie stavu WhatsApp

Ide o skvel├║ aplik├íciu, ktor├í obsahuje stavov├ę vide├í, s├║bory GIF, DP a dokonca aj cit├ície zo soci├ílnych m├ędi├ş. T├íto aplik├ícia m├í r├┤zne kateg├│rie vide├ş, ako je napr├şklad stav Punjabi, stav 2020, stav 2020, stav piesne 90. rokov, stav naroden├şn, stav videa na celej obrazovke, stav videa mil├í─Źika, stav videa s bozkom, s─żubn├ę vide├í, stav, plynul├Ż de┼ł, odpor├║─Źan├Ż de┼ł stav videa, stav videa ─Źokol├ídov├ęho d┼ła a ove─ża viac. T├íto aplik├ícia m├í tie┼ż ve─żk├║ zbierku GIFov a cit├íci├ş. T├íto aplik├ícia v├ím tie┼ż d├íva r├┤zne DPS.

7.Vid status robot

Najlepšie Whatsapp stav na stiahnutie 2020

T├íto aplik├ícia m├í viac ako 50 000 stavov videa. T├íto aplik├ícia v├ím pon├║ka viac ako 100 kateg├│ri├ş pre stav videa, ako je napr├şklad najnov┼í├ş stav l├ísky, nov├Ż festival, stav Valent├şna, nov├Ż stav videa, texty, stav viacer├Żch vide├ş a mnoho ─Ćal┼í├şch. T├íto aplik├ícia obsahuje vide├í vo vysokom rozl├ş┼íen├ş HD a tieto vide├í m├┤┼żete uklada┼ą a zdie─ża┼ą. T├íto aplik├ícia obsahuje 30-sekundov├ę vide├í, ktor├ę s├║ kompatibiln├ę so stavom WhatsApp.

8, sa n├ím p├í─Źi robot

Najlepšie aplikácie na stiahnutie stavu aplikácie Whatsapp 2020

Stiahnite si t├║to aplik├íciu teraz a vyjadrite svoje pocity najnov┼í├şmi videami. T├íto aplik├ícia obsahuje stav najnov┼í├şch vide├ş, stav karikat├║r, stav denn├Żch najlep┼í├şch vide├ş, stav podivn├Żch vide├ş, stav popul├írnych vide├ş, stav filmov romantickej l├ísky, stav smutn├Żch vide├ş a stav najpopul├írnej┼í├şch vide├ş. Z├şskajte t├║to skvel├║ aplik├íciu teraz.

9, Uvideo robot

Najlepšie aplikácie na stiahnutie stavu aplikácie Whatsapp 2020

Je to tie┼ż vynikaj├║ca aplik├ícia a zobrazuje sa 30 sekundov├ę stavov├ę vide├í na denn├ę aktualiz├ície. V tejto aplik├ícii m├┤┼żete stav videa ─żahko stiahnu┼ą stla─Źen├şm tla─Źidla a tieto vide├í m├┤┼żete zdie─ża┼ą vo svojom ├║─Źte WhatsApp. Vide├í m├┤┼żete vyh─żad├íva┼ą zadan├şm k─ż├║─Źov├Żch slov do vyh─żad├ívacieho po─ża a t├íto aplik├ícia zobrazuje v┼íetky s├║visiace vide├í. Stiahnite si t├║to aplik├íciu teraz a ukladajte a zdie─żajte vide├í so svojimi priate─żmi a rodinou.

10. roposo robot

Najlepšie video WhatsApp stiahnutie stavu aplikácie 2020

Je to tie┼ż dobr├í aplik├ícia a t├íto aplik├ícia obsahuje viac ako 1 000 povolen├ş na video pre WhatsApp na vytvorenie nov├ęho denn├ęho stavu. T├íto aplik├ícia obsahuje najnov┼í├ş stav l├ísky, nov├Ż festival, stav videa draka, stav videa all-in-one, stav Valent├şna, stav nov├ęho videa piesne, stav textov├ęho videa, stav viacer├Żch vide├ş a mnoho ─Ćal┼í├şch. Pomocou tejto aplik├ície m├┤┼żete priamo aktualizova┼ą stav. T├íto aplik├ícia m├í ve─żmi priate─żsk├ę a ─żahko pou┼żite─żn├ę rozhranie. Vide├í m├┤┼żete vyh─żad├íva┼ą zadan├şm k─ż├║─Źov├Żch slov do vyh─żad├ívacieho po─ża a t├íto aplik├ícia zobrazuje v┼íetky s├║visiace vide├í. Stiahnite si t├║to aplik├íciu teraz a ukladajte a zdie─żajte vide├í so svojimi priate─żmi a rodinou.

záver

Jedn├í sa o najlep┼íie aplik├ície na stiahnutie stavu videa Whatsapp pre Android / iPhone 2020, ktor├ę obsahuj├║ v┼íetky najnov┼íie vide├í, ┼żarty a mnoho ─Ćal┼í├şch a umo┼ż┼łuj├║ v├ím ich zdie─ża┼ą so svojimi priate─żmi a rodinou. D├║fam, ┼że sa v├ím tento ─Źl├ínok bude p├í─Źi┼ą. Kliknite na tla─Źidlo P├í─Źi sa mi, zdie─żajte a radi v├ím povieme, ktor├í aplik├ícia sa v├ím p├í─Źi ─Äakujem.