Top 10 Android Keyboard Apps

Ka┼żd├Ż m├í in├Ż ┼ít├Żl a ka┼żd├Ż chce ozdobi┼ą svoj smartphones svoj├şm vlastn├Żm sp├┤sobom. Preto je potrebn├ę uvies┼ą, ┼że ka┼żd├Ż uprednost┼łuje r├┤zne typy kl├ívesn├şc. Potrebujeme kl├ívesnice, aby sme mohli p├şsa┼ą SMS, MMS a reagova┼ą na e-maily. Potrebujeme tie┼ż robi┼ą pozn├ímky a preh─żad├íva┼ą web.

V obchode Android Play je k dispoz├şcii ve─ża kl├ívesov├Żch aplik├íci├ş a ka┼żd├í kl├ívesnica m├í svoje vlastn├ę funkcie. V tomto ─Źl├ínku sa zozn├ímite s 10 najlep┼í├şmi aplik├íciami pre Android pre Android.

Pre─Ź├ştajte si tie┼ż: Najlep┼íie emul├ítory Xbox One pre Windows XP Windows/ Mac

Najlep┼íie kl├ívesov├ę aplik├ície pre Android 2019

Go Keyboard – Keyboard App pre Android
Gboard – kl├ívesnica Google
SwiftKey
Dextrova abecedná klávesnica 2,0
zázvor
fleshky
TouchPal
ChroomaKeyboard
MessageEase Keyboard
Inteligentná klávesnica

#1, Cho─Ćte na kl├ívesnicu

Cho─Ćte na kl├ívesnicu

Ak m├íte radi pou┼ż├şvanie emod┼żi vo svojich ─Źetoch a spr├ívach, t├íto kl├ívesnica je vytvoren├í pre v├ís, preto┼że obsahuje viac ako 140 emod┼żi t├ęm. Okrem toho pozost├íva z viac ako 900 ikon emod┼żi a atrakt├şvneho rozlo┼żenia kl├ívesnice, ktor├ę by na v├ís ur─Źite urobilo dobr├Ż dojem.

─Äal┼íou d├┤le┼żitou vlastnos┼ąou je jej viacjazy─Źn├í podpora. Podporuje viac ako 65 jazykov s r├┤znymi met├│dami vstupu a tie┼ż pom├íha zvy┼íova┼ą r├Żchlos┼ą p├şsania. Pou┼ż├şvanie kl├ívesnice Go by bolo pre v├ís chytrou vo─żbou.

[appbox googleplay com.jb.emoji.gokeyboard]

#2, Gboard

Gboard pre Android

Gboard je ─Ćal┼íia bezplatn├í aplik├ícia kl├ívesnice od spolo─Źnosti Google a obsahuje v┼íetky funkcie, ktor├ę h─żad├íte. Niektor├ę z jeho d├┤le┼żit├Żch ─Ź┼Ľt s├║ uveden├ę ni┼ż┼íie:

Gesttypning
Podporuje viac jazykov
Vstavan├í mo┼żnos┼ą vyh─żad├ívania Google
Pou┼ż├şvatelia m├┤┼żu vst├║pi┼ą do emoji

Okrem toho bud├║ pou┼ż├şvatelia od spolo─Źnosti Google dost├íva┼ą neust├íle aktualiz├ície, a preto m├┤┼żu u┼ż├şvatelia bezchybn├Ż z├í┼żitok. Pom├íha v├ím tie┼ż z├şska┼ą obchody, re┼ítaur├ície a mnoho ─Ćal┼í├şch d├┤le┼żit├Żch vec├ş v okol├ş.

[appbox googleplay com.google.android.inputmethod.latin]

#3, SwiftKey

Klávesnica SwiftKey

Spolo─Źnos┼ą SwiftKey z├şskala popularitu od svojho uvedenia na trh, preto┼że poskytuje funk─Źn├ę a kozmetick├ę prisp├┤sobenie. Balenie je dobr├í funkcia, v─Ćaka ktorej sa l├ş┼íi od ostatn├Żch

Aplik├ícia je ├║plne zadarmo a je k dispoz├şcii v Google Play Store, M├í niektor├ę skvel├ę vlastnosti uveden├ę ni┼ż┼íie:

Cloud SwiftKey
Na pripojenie k v├í┼ímu soci├ílnemu profilu sa pou┼ż├şva predikt├şvny n├ístroj. SwiftKey sa teda u─Ź├ş p├şsa┼ą n├ívyky z va┼íich spolo─Źensk├Żch aktiv├şt.
Predikt├şvne emod┼żi.

[appbox googleplay com.touchtype.swiftkey&hl=en_IN]

#4, Dextrova abecedná klávesnica 2,0

Dextr Andoridská abeceda klávesnica

Pou┼ż├şvatelia, ktor├ş nemaj├║ radi kl├ívesnicu QWERTY, m├┤┼żu nain┼ítalova┼ą Dextr na svoje zariadenia s Androidom.

Dextr poskytuje p├şsmen├í kl├ívesnice, ktor├ę s├║ usporiadan├ę pod─ża abecedy. Preto nemus├şte h─żada┼ą p├şsmen├í sem a tam. Je prisp├┤sobite─żn├Ż a e┼íte lep┼í├ş ako alfanumerick├ę kl├ívesnice. ─Żudia, ktor├ş pre┼íli z be┼żn├Żch telef├│nov na Android smartphones bude ur─Źite milova┼ą t├║to aplik├íciu pre Android. Okrem toho je ve─żkos┼ą kl├ívesov priate─żsk├í k prstom. Dextr podporuje viac ako desa┼ą jazykov a m├í ┼ípeci├ílne usporiadanie pre ─żav├íkov.

[appbox googleplaycom.appalladium.android.dextr]

#5, zázvor

Ginger KeyBoard

Ginger je ─Ćal┼íia bezplatn├í aplik├ícia na kl├ívesnici, ktor├í sa neust├íle zlep┼íuje. Z├şskala obrovsk├║ popularitu a existuje nieko─żko d├┤vodov.

Jedn├Żm z najd├┤le┼żitej┼í├şch d├┤vodov je anal├Żza textov├Żch predpoved├ş, ktor├ę s├║ pre ich pou┼ż├şvate─żov ve─żmi u┼żito─Źn├ę. ─Äal┼í├şmi d├┤vodmi s├║:

Kontrola pravopisu, ktor├í zjednodu┼íuje r├Żchlu gramatick├║ korekciu, typ a interpunkciu
Syst├ęm zlo┼żenia vety, ktor├Ż zni┼żuje opakovanie
Funguje tie┼ż prenosn├Ż po─Ź├şta─Ź a textov├ę s├║bory vytvoren├ę v tejto aplik├ícii sa daj├║ ─żahko zdie─ża┼ą na in├Żch platform├ích v re├ílnom ─Źase.

[appbox googleplaycom.gingersoftware.android.keyboard]

#6, fleshky

Aplikácia Flesky Keyboard

Flesky je ─Ćal┼íia bezplatn├í aplik├ícia na kl├ívesnici, ktor├í u─żah─Źuje p├şsanie. Je to jedna z najlep┼í├şch aplik├íci├ş v Obchode Play. M├í ve─ża t├ęm a pou┼ż├şvatelia m├┤┼żu dokonca meni┼ą farbu kl├ívesnice. M├í automatick├║ korekciu, ktor├í je ve─żmi presn├í.

Pre milovn├şkov emod┼żi by bola t├íto kl├ívesnica ve─żmi vhodn├í, preto┼że pon├║ka viac ako 800 mo┼żnost├ş, v─Ćaka ktor├Żm s├║ va┼íe konverz├ície ve─żmi cenn├ę. Pou┼ż├şvatelia m├┤┼żu tie┼ż odosiela┼ą spr├ívy GIF prostredn├şctvom tejto kl├ívesnice.

[appbox googleplay com.syntellia.fleksy.keyboard]

#7, TouchPal

TouchPal

TouchPal je vynikaj├║ca aplik├ícia pre kl├ívesnicu, ktor├í v├ím poskytne kompletn├Ż bal├şk. M├í v┼íetky pr├ęmiov├ę funkcie, ktor├ę h─żad├íte. TouchPal m├í p├şsanie gestami s predikciou slov. Okrem toho m├í automatick├║ opravu a sklad├í sa z nieko─żk├Żch rozlo┼żen├ş.

Pre svojich pr├ęmiov├Żch pou┼ż├şvate─żov m├í niektor├ę ─Ćal┼íie funkcie. Pri prep├şnan├ş zo star├ęho zariadenia na nov├ę zariadenie m├┤┼żu pou┼ż├şvatelia s pr├ęmiov├Żm pr├şstupom synchronizova┼ą svoje osobn├ę slovn├şky a predv├şdate─żn├ę nastavenia p├şsania s nov├Żm zariaden├şm. Pon├║ka tie┼ż vylep┼íen├ę n├ívrhy na p├şsanie a gal├ęriu emoji.

[appbox googleplay com.cootek.smartinputv5]

#8, ChroomaKeyboard

Klávesnica Chrooma pre Android

Chrooma je jednou z najlep┼í├şch bezplatn├Żch kl├ívesn├şc pre Android. M├í nieko─żko skvel├Żch funkci├ş, ktor├ę by na v├ís ur─Źite urobili dobr├Ż dojem. Niektor├ę z jeho zauj├şmav├Żch funkci├ş s├║ uveden├ę ni┼ż┼íie:

Pretiahnite p├şsanie
Predikt├şvne p├şsanie
Automatická korekcia

M├í tie┼ż re┼żim ┼íetrenia bat├ęrie, ─Źo je ve─żmi u┼żito─Źn├ę, ke─Ć je v pr├şstroji vybit├í bat├ęria. V podstate men├ş svoju farbu pod─ża akt├şvnej aplik├ície, ─Ź├şm ┼íetr├ş energiu. M├í tie┼ż no─Źn├Ż re┼żim, ─Źo by bolo ve─żmi u┼żito─Źn├ę pri p├şsan├ş v tme.

[appbox googleplay com.gamelounge.chroomakeyboard]

#9, MessageEase Keyboard

MessageEase Keyboard

Kl├ívesnica MessagEase sa ├║plne l├ş┼íi od ostatn├Żch aplik├íci├ş pre kl├ívesnice. Poskytuje ve─żmi dobr├║ sk├║senos┼ą s p├şsan├şm, ktor├║ nedost├ívate od ostatn├Żch.

T├íto kl├ívesnica v├ím pom├┤┼że p├şsa┼ą r├Żchlej┼íie a je vedecky navrhnut├í na ur├Żchlenie p├şsania. Podporuje 82 slov za min├║tu. M├┤┼żete dokonca tu─Źn├Żm p├şsmom zv├Żrazni┼ą text pomocou tejto aplik├ície.

[appbox googleplay com.exideas.mekb]

# 10. Inteligentná klávesnica

Smart Keyboard - najlepšia aplikácia pre klávesnicu

Ak sa v├ím nep├í─Źi mal├í ve─żkos┼ą kl├ívesnice, mali by ste do kl├ívesnice prida┼ą nejak├║ inteligentnos┼ą, a preto by ste mali ├şs┼ą do inteligentnej kl├ívesnice, ─Źo je bezplatn├í aplik├ícia pre Android dostupn├í v Obchode Play.

Inteligentn├í kl├ívesnica v├ím pom├┤┼że zmeni┼ą ve─żkos┼ą kl├ívesov; m├┤┼żete ho zv├Ą─Ź┼íi┼ą alebo zmen┼íi┼ą. V├Żber je na tebe. Ale jedna d├┤le┼żit├í vec, ktor├║ treba ma┼ą na pam├Ąti, je, ┼że ak zv├Ą─Ź┼í├şte ve─żkos┼ą kl├ívesov, na obrazovke bude m├ílo mo┼żnost├ş.

Okrem dizajnu tejto kl├ívesnice je podobn├Ż dizajnu kl├ívesnice iPhone, a preto, ak ste milovn├şkom iPhone, t├íto kl├ívesnica by v├ís ur─Źite zaujala.

[appbox googleplay net.cdeguet.smartkeyboardtrial]

záver

V s├║hrne je mo┼żn├ę zd├┤razni┼ą, ┼że kl├ívesnice sa st├ívaj├║ d├┤le┼żit├Żm aspektom n├í┼ího ka┼żdodenn├ęho ┼żivota, ke─Ć ich ka┼żd├Ż de┼ł pou┼ż├şvame v profesion├ílnom aj s├║kromnom ┼żivote. Preto je v├Żber vhodnej kl├ívesnice d├┤le┼żitou vecou, ÔÇőÔÇőktor├║ by ste mali urobi┼ą ako prv├║. Tu v tomto ─Źl├ínku n├íjdete podrobnosti o 10 najlep┼í├şch kl├ívesniciach s Androidom zadarmo a ur─Źite by v├ím to pomohlo pri v├Żbere spr├ívnych mo┼żnost├ş.