Top 10 alternat├şv k torrentz a torrentz2 2020 Podobn├ę str├ínky Torrentu

Potrebujete zoznam alternat├şvnych webov├Żch str├ínok torrentz a torrentz2, ktor├ę s├║ bezpe─Źn├ę a skuto─Źne funguj├║? Neh─żadajte; Analyzoval som r├Żchlos┼ą, kni┼żnicu a pou┼żite─żnos┼ą 27 webov├Żch str├ínok na stiahnutie torrentov, aby som z├şskal kone─Źn├Ż zoznam najlep┼í├şch 10 alternat├şv torrentz a torrentz2 roku 2020.

Je ┼ąa┼żk├ę n├íjs┼ą alternat├şvne webov├ę str├ínky s kvalitou torrentz2. Popul├írne webov├ę str├ínky s torrentom ─Źasto klesaj├║ prakticky cez noc, alebo e┼íte hor┼íie, je ve─ża nebezpe─Źn├ę pou┼ż├şva┼ą.

Po h─║bkovej anal├Żze mnoh├Żch webov├Żch str├ínok som si ist├Ż, ┼że webov├ę str├ínky torrentz a torrentz2 na tomto zozname s├║ najlep┼íie. To v┼íak neznamen├í, ┼że s├║ ├║plne bezpe─Źn├ę.

Torrentov├ę webov├ę str├ínky sa neust├íle menia, aby zabr├ínili ich vypnutiu, ─Źo znamen├í, ┼że nie s├║ v┼żdy bezpe─Źn├ę; Hackerom a in├Żm zlo─Źincom to u─żah─Ź├ş vyu┼ż├şvanie webov├Żch str├ínok s torrentom a infikovanie nebezpe─Źn├Żm ┼íkodliv├Żm softv├ęrom alebo ru┼íiv├Żm spywarom, ktor├Ż ukradne va┼íe osobn├ę inform├ície.

Preto odpor├║─Źam, aby ste nav┼ít├şvili webov├ę str├ínky torrent iba pomocou zabezpe─Źenej VPN, ako je NordVPN. VPN maskuj├║ va┼íu IP adresu a ┼íifruj├║ va┼íu komunik├íciu, aby chr├ínili va┼íu identitu na internete, ─Źo je d├┤le┼żit├ę, ak chcete skry┼ą svoju ─Źinnos┼ą s┼ąahovania torrentov od poskytovate─ża internetov├Żch slu┼żieb.

Na konci tohto ─Źl├ínku v├ím pom├┤┼żeme n├íjs┼ą zabezpe─Źen├║ sie┼ą VPN, aby ste mohli nav┼ít├şvi┼ą webov├ę str├ínky v tomto zozname a za─Źa┼ą bezpe─Źne s┼ąahova┼ą torrent. M├┤┼żete sa tie┼ż pozrie┼ą na n├í┼í zoznam najlep┼í├şch siet├ş VPN a z├şska┼ą ─Ćal┼íie inform├ície o torrentoch.

S┼ąahovanie torrentov (a webov├Żch str├ínok s torrentom) nie je minulos┼ąou; N├íjdenie neopracovan├Żch diamantov trv├í trochu dlh┼íie. Neboj sa; Tvrdo som pre v├ís urobil pr├ícu a tu v├ím prin├í┼íam najlep┼í├şch 10 najlep┼í├şch webov├Żch str├ínok torrentz a torrentz2, ktor├ę na─Ćalej funguj├║ v roku 2020.

Najlep┼íie alternat├şvy torrentz a torrentz2, ktor├ę na─Ćalej funguj├║ vo febru├íri 2020

Tieto webov├ę str├ínky sme d├┤kladne otestovali a od tohto p├şsania na─Ćalej pracuj├║ na 100%.

1, The Pirate Bay – Najlep┼íie celkov├ę torrent str├ínky

 • Najpopul├írnej┼í├ş torrent tracker na svete
 • Vyhli ste sa nieko─żk├Żm z├ímkom a pokusom o bl├şzke okolie
 • Zna─Źky VIP / d├┤veryhodn├Żch pou┼ż├şvate─żov v├ís informuj├║ o tom, ktor├ę torrenty s├║ legit├şmne a bezpe─Źn├ę

Pirate Bay m├í svoj pr├şbeh, ale ob─ż├║ben├Ż je st├íle siln├Ż. M├í mili├│ny torrentov dostupn├Żch v r├┤znych kateg├│ri├ích, ako aj podporu pre magnetick├ę spojenia a neuverite─żne jednoduch├ę rozhranie, s ktor├Żm nebudete ma┼ą probl├ęm, aj ke─Ć ste za─Źiato─Źn├şkom.

Na─Ź├ştanie? Vysk├║┼íajte tieto zrkadl├í: thepiratebay.vip, thepiratebay.rocks, piratebae.co.uk

2, RARBG: najlep┼íie na stiahnutie nov├ęho obsahu

 • Akt├şvna komunita a ve─ża zakladate─żov
 • ┼áirok├Ż v├Żber nov├Żch a star├Żch tokov.

RARBG je v prev├ídzke od roku 2008 a z├şskal si poves┼ą kvalitn├Żch torrentov a jednoduch├ęho pou┼żitia, ako aj neust├íle nov├ę prid├ívania.

Bohu┼żia─ż, to ma stavia do centra pozornosti. V d├┤sledku toho je blokovanie RARBG blokovan├ę v mnoh├Żch krajin├ích vr├ítane Bulharska, D├ínska, Portugalska a Spojen├ęho kr├í─żovstva. Pomocou siete VPN m├┤┼żete ─żahko s┼ąahova┼ą torrenty bez blokovania.

Na─Ź├ştanie? Vysk├║┼íajte tieto zrkadl├í: rarbgmirror.com, rarbg.is, rarbgunlock.com

3, 1337x – Najlep┼íie mo┼żnosti vyh─żad├ívania torrentom

 • ┼áirok├í ponuka filmov, telev├şznych rel├íci├ş, telev├şznych seri├ílov, hudby a hier.
 • U┼żito─Źn├ę funkcie vyh─żad├ívania: h─żadajte nomin├ície na Oscara, nov├ę epiz├│dy, kni┼żnice
 • Vylep┼íen├ę rozhranie zna─Źne vylep┼íilo sledova─Ź

1337x v├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą n├íjs┼ą torrent, ktor├Ż m├íte radi, aj ke─Ć neviete, ─Źo h─żad├íte, v─Ćaka jeho jednoduch├ęmu a organizovan├ęmu rozhraniu. Webov├ę str├ínky pre┼íli v ned├ívnej dobe v├Żznamnou prestavbou, ktor├í odstr├ínila niektor├ę v├í┼żne bezpe─Źnostn├ę rizik├í a zlep┼íila dizajn.

Teraz je to jeden z najpopul├írnej┼í├şch torrent vyh─żad├ívac├şch n├ístrojov na svete do tej miery, ┼że ho spolo─Źnos┼ą Google skryje pred v├Żsledkami vyh─żad├ívania.

Na─Ź├ştanie? Vysk├║┼íajte tieto zrkadl├í: 1337x.is, 1337x.st, x1337x.ws, x1337x.eu, x1337x.se

4, Torlock: najlep┼íie pre anime a elektronick├ę knihy

 • Vynikaj├║ci v├Żber akt├şvnych anime, hudby a ebook torrentov.
 • Intuit├şvne a organizovan├ę rozhranie.

TorLock kombinuje ve─żk├Ż zoznam torrentov s fantastick├Żm u┼ż├şvate─żsk├Żm z├í┼żitkom, najm├Ą ak h─żad├íte kvalitn├ę anime epiz├│dy alebo materi├íl na ─Ź├ştanie.

Niektor├ę veci TorLock je ┼ąa┼żk├ę n├íjs┼ą na in├Żch sledova─Źoch, ur─Źite tu n├íjdete aj najpopul├írnej┼íie torrenty. 4,8 mili├│ny z ─Źoho vybera┼ą.

5, Torrentz2

Alternat├şvy torrentz a torrentz2
 • Skvel├í ponuka hudobn├Żch torrentov
 • Ve─żmi ─żahko sa pou┼ż├şva.
 • M├ílo zn├íme

Torrentz2 je najnov┼íia verzia popul├írnej webovej str├ínky Torrentz. Minimalistick├ę rozhranie p├┤vodnej webovej str├ínky a jej venovanie sa hudbe sa zachovali: nie je neobvykl├ę n├íjs┼ą desa┼ąro─Źne star├ę torrenty s 20 a viac sadi─Źmi.

Aj ke─Ć do┼ílo k ur─Źit├Żm zmen├ím v sp├┤sobe fungovania magnetick├Żch spojov, Torrentz2 je st├íle neuverite─żnou vo─żbou pre audiofily a je jedn├Żm z najspo─żahlivej┼í├şch vyh─żad├ívac├şch n├ístrojov.

Na─Ź├ştanie? Vysk├║┼íajte tieto zrkadl├í: torrentz2.eu, torrentz.is, Torrentz2eu.inTorrentz2eu

6, YTS: najlep┼íie pre klasick├ę filmy

 • ┼áirok├Ż v├Żber klasick├Żch a ┼ąa┼żko dostupn├Żch filmov.
 • Ide├ílne pre pou┼ż├şvate─żov s obmedzenou ┼í├şrkou p├ísma.
 • Vyh─żad├ívanie obsahu je jednoduch├ę

YTS sa zameriava v├Żlu─Źne na filmy. V─Ćaka ├║┼żasn├ęmu dizajnu a mno┼żstvu titulov je tento tracker ide├ílnym webov├Żm serverom pre filmov├Żch fan├║┼íikov.

Torrenty s├║ tie┼ż ve─żmi ─żahk├ę z h─żadiska ┼í├şrky p├ísma, ─Źo je jednou z hlavn├Żch v├Żhod tejto webovej str├ínky.

V┼íeobecne plat├ş, ┼że YTS je ob─ż├║ben├Ż pri h─żadan├ş filmov, ale ak nepon├║kate ┼żiadnu in├║ kateg├│riu, budete musie┼ą pou┼żi┼ą in├║ webov├║ str├ínku zo zoznamu pre hry, hudbu alebo telev├şzne seri├íly.

7, EZTV – Najlep┼íie pre telev├şzne seri├íly

 • ┼áirok├Ż v├Żber telev├şznych seri├ílov.
 • Ve─żmi akt├şvna komunita s mnoh├Żmi nov├Żmi epiz├│dami ka┼żd├Ż de┼ł.
 • Ve─żmi jednoduch├í navig├ícia

Okolo EZTV bolo ve─ża dr├ímy, ale to je minulos┼ą. Dnes je zn├íme, ┼że je jedn├Żm z najlep┼í├şch webov├Żch str├ínok pre seri├íly torrentov a m├í ve─ża akt├şvnych pou┼ż├şvate─żov.

N├íjdete tu ─Źoko─żvek v telev├şzii, od najnov┼í├şch seri├ílov a ve─Źern├Żch predstaven├ş a┼ż po z├ívody a realitu NASCAR.

Rozhranie sa m├┤┼że zda┼ą trochu datovan├ę, ale jeho pou┼ż├şvanie je ve─żmi jednoduch├ę a na tom z├íle┼ż├ş. Webov├í str├ínka obsahuje exkluz├şvnu str├ínku pre popul├írne telev├şzne seri├íly, kde n├íjdete usporiadan├ę zoznamy v┼íetk├Żch dostupn├Żch epiz├│d.

8, Zooqle – Najlep┼íie hern├ę torrent str├ínky

 • Viac ako 3,5 mili├│nov overen├Żch torrentov
 • Dobr├í rovnov├íha medzi z├íbavou a softv├ęrom.
 • Ve─żk├í z├íklad┼ła ventil├ítora bude relat├şvne nov├í

Zooqle m├í viac ako 36 500 filmov a 650 telev├şznych seri├ílov a seri├ílov, ─Źo je impozantn├í suma pre tak├║to nov├║ webov├║ str├ínku vo svete torrentov.

Rozhranie je v poriadku, hoci tu a tam by sa mohlo mierne vylep┼íi┼ą. Napriek tomu je t├íto webov├í str├ínka torrent ─żahko pou┼żite─żn├í a obsahuje ─Ź├şsla, ktor├ę v├ím umo┼ż┼łuj├║ n├íjs┼ą to, ─Źo h─żad├íte.

Mnoho loj├ílnych pou┼ż├şvate─żov m├í r├íd smer, ktor├Żm sa vyv├şjal v├Żvoj Zooqle, tak┼że niet poch├Żb o tom, ┼że v bud├║cnosti bude e┼íte lep┼í├ş a lep┼í├ş.

9, TorrentDownloads – Najlep┼íie pre divn├ę torrenty

 • Rozsiahla a dobre organizovan├í torrent kni┼żnica
 • Jednoduch├í navig├ícia
 • Bohu┼żia─ż je blokovan├Ż v mnoh├Żch krajin├ích.

TorrentDownloads je ─Ćal┼í├ş ve─żmi popul├írny torrent web, hlavne preto, ┼że m├í v┼íetko ve─żmi dobre usporiadan├ę. Ak pre v├ís ostatn├ę sledova─Źe nefunguj├║, je pravdepodobn├ę, ┼że tu n├íjdete ten star├Ż softv├ęr, ktor├Ż ste nejak├Ż ─Źas h─żadali.

Varovanie: preto┼że torrentdownloads.me nie je len nepov┼íimnut├Ż, mohlo by to vo va┼íej krajine havarova┼ą.

10. LimeTorrents

 • Jednoduch├ę a pekn├ę rozhranie.

Niekedy m├┤┼że by┼ą probl├ęmom n├şzka dostupnos┼ą kvetin├í─Źov a zl├ę zdravie torrentu.

LimteTorrents.cc je slu┼ínou alternat├şvou, ak je v├í┼í ob─ż├║ben├Ż web torrent vypnut├Ż, ale m├í ur─Źit├ę nedostatky.

V├Żhodou tohto vyh─żad├ívacieho n├ístroja je vynikaj├║ca pou┼ż├şvate─żsk├í sk├║senos┼ą, ktor├║ pon├║ka jeho jednoduch├Ż a organizovan├Ż dizajn. Nov├ę dod├ívky v┼íetk├ęho druhu obsahu maj├║ ve─ża seja─Źiek a vysok├ę r├Żchlosti.

Napriek tomu sa na star├ę torrenty ─Źasto zab├║da. Nejde o probl├ęm samotn├ęho webu, ale tento vyh─żad├ívac├ş n├ístroj / preh─żad├íva─Ź odpor├║─Źame pou┼żi┼ą ako pl├ín B a nie ako hlavn├║ mo┼żnos┼ą z d├┤vodu tejto nekonzistentnosti.

Pre─Źo nem├íte pr├şstup k niektor├Żm torrent webom?

Torrent s┼ąahuj├║ce webov├ę str├ínky s├║ ─Źasto pod ve─żk├Żm tlakom, preto┼że snaha zabr├íni┼ą neleg├ílnemu zvy┼íovaniu s┼ąahovania torrentov sa zvy┼íuje. Dokonca aj webov├ę str├ínky, ktor├ę tvrdo pracuj├║ na poskytovan├ş overen├Żch a pr├ívnych torrentov, ─Źasto pod─żahn├║ tlaku.

Mnoho popul├írnych torrent webov├Żch str├ínok, ako s├║ KickassTorrents, ExtraTorrent alebo TorrentProject, bolo ned├ívno zatvoren├Żch; Nebu─Ćte prekvapen├ş, ak naraz nem├íte pr├şstup k ob─ż├║ben├Żm webov├Żm str├ínkam torrentu a potrebujete alternat├şvy. Ale tu je toho viac.

V poslednej dobe existuje ve─ża pr├şpadov, v ktor├Żch s├║ webov├ę str├ínky torrent blokovan├ę. Spolo─Źnos┼ą Google podnikla kroky, aby pou┼ż├şvate─żom zabr├ínila v pr├şstupe k mnoh├Żm webov├Żm str├ínkam na stiahnutie torrentov bez toho, aby ich zobrazovala vo v├Żsledkoch vyh─żad├ívania. Roz┼í├şrenie blokovania rekl├ím prehliada─Źa Chrome Adblock je tie┼ż zn├íme t├Żm, ┼że blokuje sledova─Źe torrentov.

Pre─Źo potrebujem sie┼ą VPN na stiahnutie torrentov?

V├Ą─Ź┼íina webov├Żch str├ínok s torrentom v├ím v├Żslovne odpor├║─Źa pou┼ż├şva┼ą sie┼ą VPN pred stiahnut├şm ─Źohoko─żvek, ─Źo m├í svoj d├┤vod.

Dokonca ani tie najlep┼íie torrent webov├ę str├ínky nem├┤┼żu zaru─Źi┼ą va┼íu bezpe─Źnos┼ą. Hackeri ─Źasto vyu┼ż├şvaj├║ str├ínky torrentu na odcudzenie s├║kromn├Żch inform├íci├ş alebo dokonca na infikovanie v├í┼ího zariadenia ┼íkodliv├Żm softv├ęrom alebo in├Żmi po─Ź├şta─Źov├Żmi hrozbami.

V z├ívislosti od toho, kde ┼żijete, m├┤┼że by┼ą s┼ąahovanie torrentov nez├íkonn├ę. Ak neprijmete bezpe─Źnostn├ę opatrenia, v├Żsledok s┼ąahovania torrentov m├┤┼że by┼ą dos┼ą z├íva┼żn├Ż, od upozornen├ş na poru┼íenie autorsk├Żch pr├ív v po┼íte a┼ż po zna─Źn├ę pokuty, zat├Żkania alebo dokonca v├Ązenia.

V├í┼í poskytovate─ż internetov├Żch slu┼żieb m├┤┼że napr├şklad ├║myselne zn├ş┼żi┼ą va┼íu ┼í├şrku p├ísma, ak zist├ş vysok├ę vyu┼żitie d├ít, ─Źo by mohlo spomali┼ą va┼íe pripojenie a sp├┤sobi┼ą, ┼że s┼ąahovanie torrentov bude ve─żmi frustruj├║ce, najm├Ą ak chcete sledova┼ą svoj ob─ż├║ben├Ż film.

Ak je vo va┼íej krajine blokovan├ę s┼ąahovanie torrentov, sie┼ą VPN m├┤┼że tieto blokovania prekona┼ą a z├írove┼ł chr├íni┼ą va┼íu anonymitu. Ak h─żad├íte bezpe─Źn├║ a spo─żahliv├║ slu┼żbu, pozrite si n├í┼í hlavn├Ż zoznam VPN na stiahnutie torrentov.

NordVPN odpor├║─Źame pre jeho vynikaj├║ce zabezpe─Źenie, r├Żchle pripojenie a neobmedzen├Ż prenos P2P na tis├şcoch serverov.

Pre─Ź├ştajte si tabu─żku v├Żsledkov testov r├Żchlosti, kde m├┤┼żete vidie┼ą ich v├Żkon a ktor├ę webov├ę str├ínky pon├║kaj├║ najr├Żchlej┼íiu r├Żchlos┼ą s┼ąahovania, alebo si pre─Ź├ştajte ─Ćal┼íie inform├ície o slu┼żbe NordVPN v podrobnom presk├║man├ş n├í┼ího odborn├şka.

Spr├ívna sie┼ą VPN v├ím pom├┤┼że vyhn├║┼ą sa t├Żmto v├í┼żnym probl├ęmom. Tu vid├şte, pre─Źo s├║ VPN nevyhnutn├ę na bezpe─Źn├ę a bezprobl├ęmov├ę stiahnutie torrentov:

anonymita

VPN ┼íifruj├║ va┼íe pripojenie a presmeruj├║ ho cez ich servery, tak┼że je prakticky nemo┼żn├ę sledova┼ą a udr┼żiava┼ą v├ís chr├ínen├Żmi. Pre niekoho bude ve─żmi ┼ąa┼żk├ę, ak nie nemo┼żn├ę, sledova┼ą, ─Źo s┼ąahujete a kedy to rob├şte, a to ist├ę plat├ş pre zvy┼íok va┼íej internetovej aktivity. Len sa uistite, ┼że va┼ía sie┼ą VPN obsahuje ┼íifrovanie na vysokej ├║rovni a preuk├ízan├║ politiku bez ulo┼żenia.

odomkn├║┼ą

─îasto sa st├íva, ┼że sa pok├║site z├şska┼ą pr├şstup na webov├║ str├ínku torrent, len aby ste zistili, ┼że nie je k dispoz├şcii vo va┼íej krajine (alebo ┼że ho v├í┼í poskytovate─ż internetov├Żch slu┼żieb konkr├ętne blokuje). Sie┼ą VPN v┼íak umo┼ż┼łuje pripojenie k serverom v mnoh├Żch r├┤znych krajin├ích, ktor├ę m├┤┼żete vyu┼żi┼ą na prekonanie geoblokov a s┼ąahovanie s├║borov z va┼íich ob─ż├║ben├Żch torrent webov├Żch str├ínok bez oh─żadu na to, kde sa pr├íve nach├ídzate.

Vyvarujte sa ├║myseln├ęho spoma─żovania va┼íej r├Żchlosti.

Ak v├í┼í poskytovate─ż internetov├Żch slu┼żieb obmedz├ş va┼íe pripojenie, sie┼ą VPN je vynikaj├║cim rie┼íen├şm. Maskovan├şm va┼íej prev├ídzky nem├┤┼że nikto in├Ż ako poskytovate─ż VPN prepoji┼ą va┼íe aktivity s va┼íou identitou. ─Äal┼íie tipy n├íjdete v na┼íom ─Źl├ínku o tom, ako blokova┼ą obmedzenia poskytovate─ża internetov├Żch slu┼żieb.

Ak├í je najr├Żchlej┼íia torrent webov├í str├ínka?

Testy r├Żchlosti

Je d├┤le┼żit├ę objasni┼ą, ┼że webov├ę str├ínky torrent nezodpovedaj├║ za r├Żchlos┼ą. Z├íle┼ż├ş na po─Źte zaklada─Źov a pijav├şc, ktor├ę m├í torrent.

Ako vid├şte, v┼íetky webov├ę str├ínky pon├║kaj├║ viac ako prijate─żn├║ r├Żchlos┼ą, tak┼że The Pirate Bay, RARBG a Torrentz2 s├║ na vrchole. NordVPN dosiahla p├┤sobiv├ę v├Żsledky s priemernou r├Żchlos┼ąou s┼ąahovania: 6,3 MB / s: iba a 3% zn├ş┼żenie na┼íej priemernej r├Żchlosti bez VPN.

3 Najlep┼íie VPN pre s┼ąahovanie torrentov

Tieto tri vynikaj├║ce siete VPN pon├║kaj├║ dokonal├║ bezpe─Źnos┼ą a ├║pln├║ anonymitu, ktor├í je ide├ílna na bezpe─Źn├ę s┼ąahovanie torrentov.

1, NordVPN

┼ápi─Źkov├í bezpe─Źnos┼ą a z├ív├Ązok spolo─Źnosti NordVPN chr├íni┼ą va┼íe s├║kromie z nej rob├ş ide├ílnu sie┼ą VPN na s┼ąahovanie torrentov.

Na ochranu va┼íich ├║dajov pri prehliadan├ş webov├Żch str├ínok s torrentom a s┼ąahovan├ş s├║borov pou┼żite 256-bitov├ę ┼íifrovanie AES s vojenskou ├║rov┼łou s ochranou Perfect Forward Secret a ochranou proti ├║niku DNS / IP. V├í┼í bezpe─Źn├Ż ┼íifrovac├ş k─ż├║─Ź sa ─Źasto men├ş, aby hackerom zabr├ínil v pr├şstupe k va┼íim ├║dajom.

2, ExpressVPN

ExpressVPN pon├║ka ultra r├Żchle pripojenie, ktor├ę je ide├ílne na zdie─żanie a s┼ąahovanie ve─żk├Żch s├║borov ─Źo najr├Żchlej┼íou r├Żchlos┼ąou.

Najlep┼íie je, ┼że v├ím umo┼ż┼łuje s┼ąahova┼ą torrenty prostredn├şctvom va┼íej siete 3, Viac ako 500 serverov. V─Ćaka serverom VPN na 160 miestach po celom svete je ─żahk├ę n├íjs┼ą server vo va┼íom okol├ş, ktor├Ż umo┼ż┼łuje najr├Żchlej┼íie s┼ąahovanie torrentov.

Poskytuje tie┼ż ve─ża z h─żadiska bezpe─Źnosti: Po pripojen├ş k serveru VPN s├║ va┼íe ├║daje chr├ínen├ę siln├Żm 256-bitov├Żm ┼íifrovan├şm AES pomocou technol├│gie Perfect Secret Forward, aby zabr├ínili naru┼íite─żom sledova┼ą aktivitu s┼ąahovania torrentov.

Povolenie mo┼żnosti Blokovanie siete v nastaveniach ExpressVPN umo┼ż┼łuje automatick├ę odpojenie, ─Ź├şm sa zabezpe─Ź├ş, ┼że ned├┤jde k ├║niku va┼íej identity, a to ani v pr├şpade, ┼że sa n├íhle zn├ş┼żi va┼íe pripojenie k serveru VPN. Nepreniknute─żn├í ochrana proti ├║niku IP / DNS skryje va┼íu polohu a chr├íni va┼íu anonymitu.

3, CyberGhost

CyberGhost, registrovan├Ż v Rumunsku, je vynikaj├║cou mo┼żnos┼ąou, ak h─żad├íte ─żahko pou┼żite─żn├║ sie┼ą VPN, ktor├í v├ís chr├íni pri s┼ąahovan├ş torrentov. Jeho intuit├şvne aplik├ície sa ve─żmi ─żahko pou┼ż├şvaj├║, aj ke─Ć nem├íte sk├║senosti s pou┼ż├şvan├şm VPN.

Aplik├ícia VPN jasne zobrazuje konkr├ętne servery pre P2P, tak┼że sa m├┤┼żete ─żahko pripoji┼ą k serveru, ktor├Ż umo┼ż┼łuje s┼ąahovanie torrentov.

CyberGhost maskuje va┼íu IP adresu, aby skryla va┼íu toto┼żnos┼ą a polohu pred torrentov├Żmi webmi, ktor├ę nav┼ítevujete, ─Ź├şm autorom autorsk├Żch pr├ív zabr├íni zisti┼ą v├ís. VPN pou┼ż├şva nepreniknute─żn├ę 256-bitov├ę ┼íifrovanie AES na ochranu va┼íich ├║dajov a skrytie va┼íich torrentov├Żch aktiv├şt pred poskytovate─żom internetov├Żch slu┼żieb.

Automatick├ę odpojenie od spolo─Źnosti CyberGhost a ochrana proti ├║niku IP / DNS zais┼ąuj├║, ┼że va┼íe ├║daje neunikn├║ neo─Źak├ívane, a VPN m├í tie┼ż zabudovan├Ż blokova─Ź rekl├ím.

záver:

Niet divu, ┼że pod─ża prieskumu najlep┼íie v├Żsledky pre hru Thrones pou┼ż├şvaj├║ The Pirate Bay. Telev├şzni z├ívisl├şci by nemali ma┼ą probl├ęm n├íjs┼ą ─Ćal┼íiu d├ívku na tejto webovej str├ínke. Torrentz a Torrentz2 s├║ tesne za nimi, zatia─ż ─Źo EZTV, o ktorom som d├║fal, ┼że s├║ sk├┤r webov├Żmi str├ínkami venovan├Żmi telev├şznym seri├ílom, ma trochu sklamalo. Ak h─żad├íte hudbu, Torrentz a Torrentz2 s├║ tou najlep┼íou vo─żbou. T├íto webov├í str├ínka funguje dobre aj pre filmy a telev├şzne seri├íly, ─Źo z nej rob├ş pomerne komplexn├║ mo┼żnos┼ą. Pokia─ż ide o filmy, so Zooqle som dosiahol najp├┤sobivej┼íie v├Żsledky.