TomTom Runner Cardio, kardio tréning bez kapely

TomTom rozširuje svoju líniu s smartwatches venované športovcom s Runner Cardio, verzia vybavená integrovaným monitorom srdcovej činnosti. Stačí zavesiť na zápästie, zadať údaje, zvoliť si tréning a hodinky vám pomôžu udržať perfektný srdcový rytmus na dosiahnutie výsledkov. So zvukovým a vibračným varovaním viete, či cvičíte správne (takže ak je váš srdcový rytmus vhodný pre kondičný tréning, ktorý sledujete), ak potrebujete spomaliť alebo zvýšiť tempo.

TomTom Runner Cardio detekuje vašu srdcovú frekvenciu presne vďaka optickému senzoru Mio, ktorý je v kontakte s pokožkou a monitoruje zmeny objemu v prietoku krvi spolu s kontrolkou.

TomTom Runner Cardio, kardio tréning bez kapely 1

Kardio TomTom Runner

„TomTom opäť ponúka inovatívne technológie dostupné pre všetkých,“ vysvetľuje Luca Tammaccaro, viceprezidentka spoločnosti TomTom Italy & SEE. „Vieme, že meranie srdcovej frekvencie je najpresnejšou metódou kontroly toho, ako naše telo reaguje na prebiehajúcu fyzickú aktivitu. Teraz s TomTom Runner Cardio môžu všetci bežci ľahko pracovať s intenzitou tréningu, aby zvýšili svoj výkon. “

V multi-športovej verzii je možné používať kardio funkciu pre všetky aktivity, s výnimkou plávania. K dispozícii od konca apríla stojí preto o 100 EUR viac, ako je jej základná verzia 269 ​​EUR za jednu verziu, 299 EUR za viacšportovú verziu.