Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Toaletný papier, značka Charmin, na výstave CES 2020 predvádza niektoré „drzé“ techniky

Toaletný papier, značka Charmin, na výstave CES 2020 predvádza niektoré „drzé“ techniky 1 Toaletný papier, značka Charmin, na výstave CES 2020 predvádza niektoré „drzé“ techniky 2Každý musí ísť do kúpeľne. Je to relatívne svetský zážitok, ale je to súčasť našich životov a my o tom skutočne príliš nemyslíme. Mohli by ste však vylepšiť zážitok z kúpeľne, aby bol lepší a zaujímavejší? Zdá sa, že si toaletný papier, ktorý vyrába Charmin, myslí.

Spoločnosť nedávno odstránila zábaly niektorých „drzých“ hi-tech konceptov, ktoré si predstavovali pre kúpeľňu. Jeden z nich sa nazýva RollBot, kde je to robot, ktorý vám môže dodať toaletný papier a môžete ho ovládať pomocou smartfónu, takže už viac nebudete musieť kričať svojej mame, súrodencom alebo partnerom, aby ste sa dostali na záchod. papiera.

Potom je tu aj SmellSense, čo je elektronický senzor, ktorý môže „cítiť“ kúpeľňu, aby ste vedeli, či je pre vás „bezpečné“ vstúpiť. Ak ste niekedy vošli do kúpeľne hneď potom, ako ju niekto použil, často to nie je príjemný zážitok. V neposlednom rade je to V.I.Pee, čo je Charminovo prevzatie virtuálnej reality.

Jedná sa o porta-nočník, ktorý bol obohatený o virtuálnu realitu, takže ani keď ste v kúpeľni na koncerte, nenechajte si ujsť ani jediný okamih. Teraz sú to celkom zábavné kúsky techniky a nie sme si istí, či Charmin niekedy plánuje, aby sa stala skutočnosťou, ale stále je zábavné o tom premýšľať a hovoriť.

Podľa Roba Reinermana, riaditeľa značky Charmin, „V spoločnosti Charmin sme vždy na misii, aby sme ľuďom priniesli lepší zážitok z kúpeľne, a hoci to začína tým najlepším TP, Charmin GoLab nám umožňuje konečne sa rozšíriť až za sedadlo. Koncepty, ktoré prinášame do CES, sú hravým spôsobom, ako predviesť našu neúprosnú posadnutosť pomáhať ľuďom tešiť sa z cesty teraz a do budúcnosti. “

Vyplnené. Prečítajte si viac o a. zdroj: BUSINESS