to je smartphones najlepší predajca 2019

Rok 2019 je na trhu veľmi rušným rokom smartphones, Vidíme ako Apple Stále vyhral sám, keď Huawei vystúpil (prekročil predané jednotky) Apple) a potom dole (kvôli problémom so Spojenými štátmi), keď spoločnosť Samsung využila chaos, aby sa v prvom rade stala neotrasiteľnou, a keďže spoločnosť Xiaomi sa u každého nového modelu stále usiluje o viac.

A čo tak z hľadiska predaja vybavenia? Aj keď už máme čísla o najpredávanejších značkách, pri ktorých nedošlo k veľkým zmenám, spoločnosť Xiaomi zdieľala ďalšie informácie, informácie o konkrétnych modeloch, ktoré tiež pomôžu ilustrovať príchod a pokrok v mobilnom priemysle v minulom roku. , ,

Ako vidíme, najpredávanejším mobilným telefónom v roku 2019 nie je nič iné ako terminál iPhone Xr Apple Aj keď bola uvedená na trh koncom roka 2018, mala najdlhšiu expozičnú dobu v roku 2019, tesne pred príchodom telefónu iPhone 11, kde bude iPhone 11 určite najlepším predajcom a porážal ho 3 Tento mesiac sa predal niekoľkým telefónom, ktoré boli k dispozícii väčšinu roka.

Mierne nižšia obsadená poloha 3, 4 a 5 máme Galaxy A10. Galaxy A50 a Galaxy A20, traja predstavitelia série Samsung A ukázali, že vykonané zmeny na marketingovej aj výrobnej úrovni boli užitočné.

Poznámka Redmni 7

Iba na 4. mieste6 vidíme telefóny Xiaomi, stredne široký terén Redmi Note 7Aj keď musíme pripustiť, že to nie je zlý výsledok pre spoločnosti, ktoré v predchádzajúcich rokoch nemohli terminálu účtovať tak vysoké postavenie.

Nižšie máme iPhone 8iPhone 11 Pro Max, iPhone 7 (od roku 2016!) a Galaxy S10 +, sme boli prekvapení, že sme nevideli súčasného zástupcu Huawei, napriek skutočnosti, že jeho neprítomnosť bude odôvodnená všetkými problémami so Spojenými štátmi, ktoré priniesol od polovice roku 2019.

Uvidíme, či v roku 2020 dôjde k ďalším zmenám, zrazu aj na strane výrobcov, ktorí predali viac modelov.