Tmavý režim prichádza na web WhatsApp, takto to bude vyzerať!

tmavý režim webu whatsapp

Hoci to trvalo dlho, konečne prichádza do WhatsApp tmavý režim. Na zariadeniach s Androidom je teraz možné aktivovať tmavý režim v beta verzii 2.20.13 aplikácie a na zariadeniach so systémom iOS v beta verzii 2.20.30.25. Teraz WABetaInfo uniklo niekoľko obrázkov, ktoré môžeme vidieť aký bude tmavý režim na webe WhatsApp a v desktopovom klientovi WhatsApp.

Zdá sa, že vývojársky tím WhatsApp už pracuje na zavedení tmavého režimu do svojich počítačových aplikácií, aj keď zatiaľ výsledky nie sú celkom vyleštené. V každom prípade vám tu necháme filtrované obrázky, aby ste mohli sami posúdiť nový tmavý režim WhatsApp Web.

Toto je tmavý režim WhatsApp Web

hlavné rozhranie whatsapp web tmavý režim

Podľa obrázkov tmavý režim WhatsApp Web, podobne ako mobily, nie je určený pre OLED obrazovky. Napriek tomu je dostatočná tma na to, aby nás neoslepila, keď sa v noci rozprávame. Na druhej strane je evidentné, že tento tmavý režim ešte nie je dokončenýNa paneli výberu emotikonov môžeme vidieť, že každý z emotikonov má stále biele pozadie, ktoré v tmavom režime vôbec nevyzerá dobre.

tmavý režim webových emotikonov whatsapp

Keď sú však emotikony odoslané, už nemajú biele pozadie. Nálepky sú na druhej strane dokonale prispôsobené tmavému režimu, od ich výberového panela až po ich odoslanie. Inak, nové tmavé rozhranie veľmi dobre pokrýva všetky priestory aplikácie a je to skvelé.

nálepky whatsapp web tmavý režim

Kedy môžem aktivovať tmavý režim WhatsApp Web?

Zatiaľ nevieme, kedy bude tmavý režim WhatsApp Web verejne uvoľnený. Očakáva sa, že tmavý režim mobilného telefónu WhatsApp bude vydané v najbližších mesiacoch v stabilných verziách aplikácie, takže tmavý režim WhatsApp Web by mohol prísť súčasne s režimom mobilných zariadení.

Treba však poznamenať, že tmavý režim WhatsApp pre mobilné telefóny sme prvýkrát videli v roku 2018 a až teraz v roku 2020 sa dostáva do beta verzií aplikácie. Preto tiež Príchod tmavého režimu WhatsApp Web môže trvať dlho všetkým používateľom. Či tak alebo onak, budeme vás informovať tu na Androidphoria, takže zostaňte naladení.