Tmavý režim pre telefóny s Androidom pre Android YouTube je konečne tu

Tmavý režim pre telefóny s Androidom pre Android YouTube je konečne tu 1

Každý, kto používa YouTube na telefóne s Androidom vedia, aký dôležitý je tmavý režim, najmä pre tých, ktorí sledujú noc so zapnutými svetlami. Podobne je spoločnosť Google vždy zaneprázdnená vydávaním aktualizácií, vďaka ktorým sú ich aplikácie ešte lepšie, lepšie ako predtým. Keď teda spoločnosť Google v júli oznámila, že čoskoro prepustí temný stav, vzrušenie sa ukázalo YouTube používatelia sa očakávali. Ale August išiel bez novej aktualizácie. Používatelia tak majú pocit, že spoločnosť Google neodmieta ich slovám a že sa im nebude páčiť temná situácia YouTube, čo sa stalo náhodou najobľúbenejšou videoreklamou / webom na svete.

Tmavý režim pre telefóny s Androidom pre Android YouTube je konečne tu

Úlohou je tiež očakávať použitie zmesi. Niektorí používatelia to potrebujú, aby mohli sledovať videá v noci bez toho, aby zdôrazňovali svoje oči, zatiaľ čo iní chcú len vidieť biele na tmavom pozadí.

Teraz, keď je tmavý režim vypnutý, musíte premýšľať, poďme na nastavenia a zapnite tmavý režim. Nie je to také jednoduché. Dokonca aj na našom pixeli 2 XL Android 9 V kruhovom telefóne musí byť vyrovnávacia pamäť vymazaná, aby sa mohol zobraziť tmavý režim. A na to musíte ísť do nastavení – Ukladací priestor – Filmové a televízne aplikácie – YouTube – Vymazať vyrovnávaciu pamäť. Po tomto stlačení na profilovom obrázku sa vráťte do časti Nastavenia – Všeobecné – Zapnite tmavý režim. Vo všeobecnosti by to mala byť druhá možnosť v zozname.

Ak sa tmavý režim na telefóne ešte neobjaví, nebojte sa, skúste to po niekoľkých hodinách. Nakoniec sa objaví. Áno, uistite sa, že používate Youtube 13.35.51 alebo novšiu. Ak nie, tieto pokyny nebudú fungovať.

zdroj